barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
عجب عکسی گذاشتی ازش... آفرین :D

شما در مورد ریشه شخصیت ها صحبت می کنی من فقط فیلم ها رو دیدم نظری ندارم اما فکر نمیکنم اینا خیلی هم مهم باشه...
اگه قرار به گیر دادن به فیلم های ابرقهرمانی باشه تا صبح میشه بهشون گیر داد و باعث اعصاب خوردیه...
من واقعا کسایی رو که فیلم های فعلی DC رو به مارول ترجیح می دن متوجه نمیشم! اصلا بحث تعصب نیست، شخصا اهمیت نمی دم فیلم واسه چه شرکتی هست، اما مگه میشه بعد تماشای جوخه انتحار همه چیز رو فحش نبست؟ یا حتی همون BVS و اون بدمن مسخره و داغونش که به احمقانه ترین شکل ممکن میخواست ادای جوکر هیث لجر رو در بیاره و فقط تن اون خدابیامرز رو تو خاک لرزوند؟
فیلم های DC برای من تا اینجا اعصاب خوردتر بودن! من اصلا با اونجرزها حال نکردم، همینطور تا حدودی جنگ داخلی اما باز به نظرم فیلم های دیگه مارول نسبت به DC بهتر بودن... حداقل وقتی بهشون فکر میکنم احساس بهتری دارم، مثلا سری آیرون من که بنظرم خیلی خوب بودن...
دی سی کلا یک سه گانه نولان نبود مرده بود . همین الانش هم من خودم شخصا دارم مارول رو میگم . کاری هم به دی سی ندارم . اصلا من اون رو حساب نمی کنم چون در حد فیلم های بد مارول هم نیست کاراش. همون جوخه انتحار شخصا به نظر من چند پله از بتمن و رابین هم پایین تر بود . اون بدبخت شاید کمی کاراکتر هاش مضحک بودن . ولی خب هدر رفته ترین فردش بین بود نه این جا که برعکس فقط یک هارلی خوب بود بقیه هدر رفته .

• Like
Reactions: Outer Heaven

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
111.png
KING ARTHUR LEGEND OF THE SWORD Trailer 2 (2017)
720p
---------------------------------------------------------------------------------

تصویر جلد مجله امپایر از فیلم Wonder Woman
---------------------------------------------------------------------------------
Predator.jpg
طبق تصویر منتشر شده، فیلمبرادری جدیدترین قسمت The Predator با درجه سنی R از امروز شروع میشود.

منبع
----------------------------------------------------------------------------------

دو پوستر جدید از فیلم Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No Tales منتشر شد.

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
خاک بر سر شون با این پوسترای افتضاحشون . تمام خاطرات خوب سه گانه ی اول رو نابود کردن ، هانس زیمر که نیست من موندم این چی ار آب دربیاد البته بازم امیدوارم
تریلر آرتور خیلی خوب بود ادیت و موسیقیش حسابی ما را هایپید hail richie

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
پیرو بحث مارول/دی سی
هیچ کس شک نداره سه تا فیلم دی سی بد بودن به ترتیب هم هم کیفیتشون پایین تر بود اما ایا واقعا فیلم های مارول به اندازه ای که ازشون تعریف میشه خوب هستن؟شخصا معتقدم به جز دو با سه عنوان بقیه لیاقت تعاریفی که ازشون میشه ندارن نمونه ی خوبش جنگ داخلی شما رو نمی دونم ولی جنگ داخلی برای من حکم یک دعوای خیابونی داشت به همراه منطق نابود و پایان ناامید کننده و شدیدا درهم وسط همون دعواهای خیابونی چپ و راست جک ول میدن تا اینکه یکی یا دوتاش به هدف بخوره ولی انواع به به و چه چه ازش شد آیا به اون اندازه خوب بود؟؟؟نه نبود چیزی که باعث شد جنگ داخلی بیشتر به چشم بیاد بد بودن bvsبود یا به طور کلی چیزی که باعث شده فیلم های مارول بیشتر به چشم بیان بد بودن رقیبشون بود یعنی مخاطب میاد یه فیلم مثل ss میبینه بعد میاد ds می بینه مقایسه می کنه میگه ds چقدر خوب بود
خوب حق هم داره در مقام مقایسه ds شاهکار محسوب میشه اما خود ds یک فیلم متوسط باموارد تکراری محسوب میشه

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
ناموسا این پوستر های دزدان دریایی رسمیه؟؟ منی که اوج استعداد گرافیکیم گذاشتن افکت رو عکسای اینستاست (:D) با پینت کار کنم بهتر از اینا پوستر میدم :|
انصافا خیلی خرابه وضع... :D

--------------------------------------------------

دوستان کسی موانا رو دیده؟ به نظر من بد نبود اصلا ولی در مقابل کارای این استدیو از زمان Tangled ضعیف ترین کار بود بنظرم. بد نبود ولی من که عاشق تمام کارای اینا هستم با این یکی اونقدر که باید و شاید حال نکردم... شاید بهترین قسمت فیلم رو آخرش بدونم...
اهنگ های فیلمم اونقدر جذاب نبودن بنظرم

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
من Moonlight رو دیدم اگه بخوام از داستان فاکتور بگیرم که بنظرم زیاد جالب نمیومد (شایدم من درست متوجه ـش نشدم) ولی فیلم برام یه حس آرامش عجیبی داشت تو سکانس هاش. بازی ها هم واقعا عالی بودن! در کل کنار فیلم های دیگه نامزد شده کارش سخته برا برنده شدن

اینجا کسی هست این فیلمو دیده باشه؟ خوشحال میشم از کسایی که دیدن نظر هاشون رو بدونم راجع به این فیلم

BatiGoal

-_____-
کاربر سایت
Nov 6, 2012
3,330
نام
Mohammad
من Moonlight رو دیدم اگه بخوام از داستان فاکتور بگیرم که بنظرم زیاد جالب نمیومد (شایدم من درست متوجه ـش نشدم) ولی فیلم برام یه حس آرامش عجیبی داشت تو سکانس هاش. بازی ها هم واقعا عالی بودن! در کل کنار فیلم های دیگه نامزد شده کارش سخته برا برنده شدن

اینجا کسی هست این فیلمو دیده باشه؟ خوشحال میشم از کسایی که دیدن نظر هاشون رو بدونم راجع به این فیلم
نظر من اينه فيلمنامه خيلي قوي و عاري از شعاري داشت و اسكار تو اين مورد حقشه. منتهي كارگردان كاربلدي پاي اين فيلم نبود.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
اینو یادتونه؟

دل تورو تو توییتر یک رای گیری نمایشی گذاشته برا این که آیا مایلید هل‌بوی 3 رو ببینید یا نه. (گزینه هاش Yes و Hell Yes ان:D) گفته اگر تو 24 ساعت 100 هزار رای جمع بشه با ران پرل من (بازیگر نقش هل‎بوی) و مایک میگنولا (خالق این کاراکتر) میشینن صحبت میکنن در این باره.
حرف و وعده‌ای که داده که نسبتا فرمالیته‌س ولی خب خود این قضیه به نوعی خبر خوبیه، چون احتمالا قراره این رای گیری بهانه‌ای باشه برای نشون دادن به سران استودیوها که این فیلم خواهان و طرفدار داره و ارزش سرمایه گذاری و پول خرج کردنو داره.(مشابه اتفاقی که برا فیلم ددپول افتاد) به خصوص الان که فیلم هل‌بوی 3 یک جورایی در محافل کامیک بوکی نقشی مشابه Half-Life 3 رو پیدا کرده :Dبه احتمال زیاد تعداد رای‌ها هم بالا خواهد بود.
خلاصه این که الان میشه امیدوار بود که Hellboy 3 ساخته بشه.:D

نتیجش شد این:
Image 003.jpg

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
Untitled11.png

آقای Christopher McQuarrie در جدیدترین مصاحبه خود با امپایر اعلام کرد، قرار است چهره های آشنایی در قسمت ششم فیلم ماموریت غیر ممکن ببینیم.در ادامه با بازی سنتر همراه باشید.

کریستوفر مک کوری می گوید:

«من به شما قول می دهم که شخصیت Ethan Hunt در این قسمت متفاوت خواهد بود. فیلمبرداری قرار است 10 آپریل 2017 در پاریس به همراه تام کروز و ربکا فرگوسن شروع شود.»

روند فیلم:

«نسبت به نسخه قبلی اتفاقات چشمگیرتری در راه خواهد بود. او اعلام کرد که بزرگ ترین تغییرات در سری فیلم های ماموریت غیر ممکن در این قسمت اتفاق می‌افتد، و این مسئله به شکلی نامتعارف اتفاق خواهد افتاد. این تغییرات تنها در زمینه اکشن نخواهد بود. من هر پنج نسخه فیلم را دیده ام و Ethan Hunt را بخوبی میشناسم، اما من میخواهم بدانم اتان واقعا کیست، و قرار است او را به سفری احساسی بفرستم.»

لینک منبع

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
Untitled.png

جیمز گان قبل از اینکه فیلم Guardians of the Galaxy را کارگردانی کند، در نظر داشت فیلم Hitman را با درجه سنی R بسازد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

جیمز گان در جواب سوال یکی از طرفداران که در صفحه توییتر اش از او پرسیده اگر می خواستی فیلمی براساس یکی از بازی های موفق بسازی دوست داشتی کدام عنوان را انتخاب کنی گفت:

«من چند سال پیش تلاش کردم فیلمی براساس بازی Hitman و با درجه سنی R بسازم. اما تهیه کنندگان در آن زمان نمی خواستند درجه سنی فیلم R باشد.»

جالب این است که بدانید دو فیلمی که براساس فرانچایز Hitman ساخته شد است با درجه سنی R بودند.

لینک منبع

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
sada.png
طبق اطلاعات منتشر شده، فیلمبرداری Deadpool 2 از یکم ماه می در ونکوور کانادا شروع خواهد شد.

منبع
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
1111.png
طبق لیست منتشر شده، Daniel Craig دومین بازیگری خواهد بود که به مدت 4.147 روز در نقش جیمز باند بوده است.

1. Roger Moore – 5,118 days
2. Daniel Craig – 4,147 days
3. Pierce Brosnan – 4,146 days
4. Sean Connery – 3,049 days
5. Timothy Dalton – 2,863 days
6. George Lazenby – 875 days

منبع

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
Untitled.png
کیانو ریورز می گوید ممکن است فرانچایز ماتریکس دوباره احیا شود.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

کیانو ریورز و لورنس فیشبورن در قسمت جدید فیلم جان ویک به نام John Wick: Chapter Two با هم همبازی هستند و 13 سال پیش در چنین روزی هر دو در سری فیلم های ماتریکس در نقش های Neo و Morpheus بازی می کردند.

کیانو ریورز در جدیدترین مصاحبه خود با Yahoo! Movies، وقتی از او در مورد قسمت چهارم فیلم ماتریکس سوال پرسیده شده بود گفت:

«اگر ماتریکس 4 ساخته شود و واچوفسکی ها کارگردان و نویسنده این فیلم باشند من هم دوست دارم تو این فیلم باشم.»

او اضافه کرد:

«با اینکه این مسئله عجیب است اما مردم می میرند ولی داستان ها نمی میرند.»

لینک منبع

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر