Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
فن های Suicide Squad کمپین راه انداختن امضا جمع کنن در Rotten Tomatoes رو تخته کنن :))

Clarification

با دیدن همچین مواردی، پست های فن ها قابل هضم تر می شه (از جمله خریده شدن منتقد ها توسط مارول)
این یکی آخرشه :))

wcl99eyx33naoqamv715.jpg

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
این که مارول منتقد ها رو خریده رو نمیدونم ولی نمیدونم کی چشم و گوش ما رو خریده!:D
ss که ندیدم ولی اگه رویه ی bvs رو طی کرده باشه به منتقدها حق میدم البته با قلبی شکسته! خیلی منتظر این فیلم بودم فکر میکردم بهتر عمل میکنه! نقدها رو هم نادیده بگیرم ، چطوری میتونم با نقش کمرنگ جوکر کنار بیام؟

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
آخرین ویرایش:

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
آخرین ویرایش:

shayan720

Ceiling Gazing
کاربر سایت
May 23, 2010
555
نام
شایان
دوستان من چند روز اخیر se7en دیدم و forrest gump :hearteyes::hearteyes::hearteyes:
فیلم شاهکار دیگه سراغ دارید توی دهه نود ؟ این se7en خیلی حال داد.این مدلی میخوام باز
zodiac و memories of murder پیشنهاد میشه

• Like
Reactions: Rhodes

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
index.jpg
rami malek ستاره سریال mr robot و charlie hunnam بازیگر معروف سینما قرار است در بازسازی شاهکار سینما Papillon بازی کنند.
نویسندگی فیلم بر عهده aaron guzikowski که معروفترین اثرش فیلم زیبایی prisoners با بازی هیو جکمن و جیک جیلهال است

منبع

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
حالا خیلی خوب شد،این فیلم هم موفق عمل نکرد(امیدوارم تو گیشه هم موفق عمل نکنه)تا این سران وارنر برای بقیه ی فیلم ها همینجوری نرن جلو!
این میزان بی انصافی نسبت به DC واقعا نگران کنندست!! اینا چرا پول منتقد ها رو نمیدن مثل Marvel؟؟

نظر بنده اینه که فیلم فوق العاده عالی و بی نقص هست و یه کمپین در دنیا علیه هیچکاک زمانه «زک اسنایدر» و DC راه افتاده، حالا بگذریم SS کارگردانش یکی دیگه هست ولی مهم اینه ملت هنر زک اسنایدر رو درک نمیکنند و تجویز بنده اینه که فیلم هاشون رو یه 6 الی 7 بار دیگه بصورت متداوم نگاه کنن دیگه صد در صد اون هنر نهفته رو درک میکنن، هرچی هم تو فیلم گفته نشد یا نفهمیدید بیاید پیش خودم همینجا تو 10 خط براتون توضیح میدم اتفاقات و دلایل فیلم رو ;)
انقدرم لازم نیست فیلم های یونیورس DC رو با بقیه فیلم های سوپرهیرویی مقایسه کنید، شما کافیه فیلم ناردون رو با B Vs S مقایسه کنید میفهمید ارزش کار رو.

من دقیقا تو این چند وقته ندیدم کسی از فیلم تعریف کنه و هرکسی اومده,گفته صددرصد فیلم ایراد داشته....اما نمی دونم این وسط چی به بقیه می رسه که دوست دارن پست هایی این چنینی بذارن....هیتر بودن رو به مرحله ی جدیدی رسوندن LOL

javid48

کاربر سایت
May 2, 2014
44
دوستان من چند روز اخیر se7en دیدم و forrest gump :hearteyes::hearteyes::hearteyes:
فیلم شاهکار دیگه سراغ دارید توی دهه نود ؟ این se7en خیلی حال داد.این مدلی میخوام باز
دهه نود دهه فیلم های تاپ و عالی این فیلم ها فیلم های مورد قبول من در دهه نود هست و دیدمشون که بهت توصیه میکنم(قرمز ها جنایی و یه جورایی شبیه se7en)
The Usual Suspect ,The Silence of the Lambs , Scent of a Woman,Unforgiven, The Piano, Three Colors Blue, Three Colors White,Three Colors Red,Before Sunrise,Heat ,As Good as It Gets ,Children Of Heaven , L.A. Confidential ,American Beauty ,Green Mile , The Talented Mr.Ripley ,The English Patient ,

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,378
نام
سید محمد حسین
در روایت خسته کننده و تدوین داغون BvS هیچ شکّی نیست...هر کی میخواد بکوبونتش

ولی این SS رو نمیدونم...یه جوّ خوبی ساطع میکنه...فیلم فان ـی هم هست ظاهراً... احتمالاً همه کسایی که میرن پای گیشه ها رو سرگرم کنه و یه جالی بهشون بده (همون قضیه پاپکورن و اینا)
در نتیجه کلّاً این قضیه نمرات ضعیفشو نمی فهمم...

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
حالا خیلی خوب شد،این فیلم هم موفق عمل نکرد(امیدوارم تو گیشه هم موفق عمل نکنه)تا این سران وارنر برای بقیه ی فیلم ها همینجوری نرن جلو!

من دقیقا تو این چند وقته ندیدم کسی از فیلم تعریف کنه و هرکسی اومده,گفته صددرصد فیلم ایراد داشته....اما نمی دونم این وسط چی به بقیه می رسه که دوست دارن پست هایی این چنینی بذارن....هیتر بودن رو به مرحله ی جدیدی رسوندن LOL
عزیز من هیتر چی آخه؟ :D
منی که صبح تا شب فقط دارم کمیک های DC رو میخونم و معدود سراغ Marvel میرم برای چی باید فقط یه هیتر خالص DC باشم؟؟ :D

والا این دیوونه بازی های مشتی فن فیک اینترنتی هست که دنیای سینما رو هم کردن براش خودشون دو دسته و میگن تو طرفدار اونی و منم طرفدار اینم!! کی از فیلم خوب بدش میاد آخه؟ :D خداروشکر دیگه کنسول و اینا هم نیست که بگیم اسباب بازی من بهتر از تو هست :D یه فیلم هست همه بشر توانایی دیدنش رو بر روی هر دیوایسی دارن :D
آدم اونجایی اعصابش خرد میشه که کسایی که از اون فیلم و اثر بد خوششون اومده میان از کسایی که بصورت کاملا عادی از فیلم خوششون نیومده رو متهم به ندونستن و درک نکردن میکنن!! یا چمیدونم میگن مارول خریده! و هزاران دلیل بی منطق و مسخره!

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
rami malek ستاره سریال mr robot و charlie hunnam بازیگر معروف سینما قرار است در بازسازی شاهکار سینما Papillon بازی کنند.
نویسندگی فیلم بر عهده aaron guzikowski که معروفترین اثرش فیلم زیبایی prisoners با بازی هیو جکمن و جیک جیلهال است

منبع
چه شود ! !!!! رامی ملک به به و همین طور charlie hunnam به به به به ....
کی اکران میشه ؟

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تریلر Haksaw Ridge رو دیدم عجب فیلمیه!مل گیبسون فکر کنم یه بازگشت طوفانی داشته باشه!
گارفیلدم اونجاش که کتک خورده بود داشت با عصبانیت حرف میزد چه بازیی داشت!کاری به اشتباهات سونی ندارم ولی مردعنکبوتی خوبی بود حیف شد:D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

منبع
چه اثر معمولی ـی بشه بازسازی این.:D Prisoners.:-j

• Like
Reactions: Pyramid Head

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر