Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
فقط یه مشکلی با این جدیدی دارم اینه که روی 2تا پا راه میره :|:D

البته اون قسمت تریلر فقط وایساده بود راه نمیرفت کلا :D و احتمالا هدفشون از اون صحنه نشون دادن اندازه و سایز کینگ کونگ جدید بود چون قبلا هم گفته بودن بزرگترین کونگ تاریخ میبینیم هرچند بازم نصف گودزیلا هم نیست هنوز انگار :D وگرنه بعید میدونم تغییری تو راه رفتنش ایجاد بشه :D قدش هم انگار حدودا 30 متره که باز جلو گودزیلا 108 متری مثل بچه میمونه :D

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
البته اون قسمت تریلر فقط وایساده بود راه نمیرفت کلا :D و احتمالا هدفشون از اون صحنه نشون دادن اندازه و سایز کینگ کونگ جدید بود چون قبلا هم گفته بودن بزرگترین کونگ تاریخ میبینیم هرچند بازم نصف گودزیلا هم نیست هنوز انگار :D وگرنه بعید میدونم تغییری تو راه رفتنش ایجاد بشه :D قدش هم انگار حدودا 30 متره که باز جلو گودزیلا 108 متری مثل بچه میمونه :D
آخه اون لحظه آخر که از پایین میاد بالا و صورتش دیده میشه هم بیشتر شباهت به میمون میده تا گوریل :D یعنی از نظر آناتومی صورتی و بدنی من بیشتر یه میمون میبینم تا گوریل (قیافه-ش شبیه سزار توی سیاره میمون ها بود :D)
بعد اگر اشتباه نکنم گوریل ها پنجه رو هستن. من تا حالا ندیدم گوریل روی پاهاش راه بره :D البته اینجا به احتمال خیلی زیاد این کارو کردن تا با سایز گودزیلا یکیش کنن :D

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,021
نام
آریا
آخه اون لحظه آخر که از پایین میاد بالا و صورتش دیده میشه هم بیشتر شباهت به میمون میده تا گوریل :D یعنی از نظر آناتومی صورتی و بدنی من بیشتر یه میمون میبینم تا گوریل (قیافه-ش شبیه سزار توی سیاره میمون ها بود :D)
بعد اگر اشتباه نکنم گوریل ها پنجه رو هستن. من تا حالا ندیدم گوریل روی پاهاش راه بره :D البته اینجا به احتمال خیلی زیاد این کارو کردن تا با سایز گودزیلا یکیش کنن :D
این کینگ کونگ جدید از اجداد ایشون هست:

cs1pu8pt0fmmeifz16vt.gif

:D

بهترین کار اینه که صبر کنیم و شکل و شمایل کامل کینگ کونگ رو ببینیم. :D Legendary از نظر طراحی گودزیلا فوق العاده کار کرد و به نظرم بهترین طراحی تاریخ گودزیلا برای همون فیلم 2014 بود. ایشالا این یکی رو هم خوب طراحی میکنن و یه چیز درست حسابی تحویل میدن.

Chimera

کاربر سایت
Jun 19, 2015
86
در مورد کیلینگ جوک:
فقط به نظر من مقدمه داستان اصلی واقعا افتضاح بود؟ بگذریم از این که از نظر داستانی هیچ پیوستگی ای با خود کیلینگ جوک نداشت، من نمی دونم چرا شخصیت باربارا گوردون رو این قدر بد و کلیشه ای درآوردنش؟
در کل به نظر من واقعا کیلینگ جوک رو خراب کرد! شدید بد بود.

• Like
Reactions: Torch Bearer

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
BMRur5mgD8Fxuy5sth3XsX-1200-80.jpg
دیزنی در حال کار بر روی سه گانه فرعی Han Solo می باشد.
شرکت Disney اعلام کرد که در حال کار بر روی سه گانه ی فرعی Han Solo میباشد. قسمت اول این سه گانه قرار است که در اردیبهشت سال 1397 اکران شود. داستان این فیلم در مورد ماجراجویی های هان سولو در دوران جوانی است و کارگردان فیلم Lego Movie یعنی Phil Lord کارگردانی آن را بر عهده دارد.
آنها احساس میکنند که هان سولو پتانسیل کافی برای تبدیل شدن به شخصیت اصلی فیلم را دارد.
تا زمان انتشار این فیلم، دو فیلم دیگر از سری مجموعه های جنگ ستارگان عرضه خواهد شد، ابتدا فیلم Rogue One و سپس قسمت هشتم جنگ ستارگان در دی ماه سال 1396 عرضه خواهد شد.
منبع
---------------------------------------------------------------------------------------

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
در مورد کیلینگ جوک:
فقط به نظر من مقدمه داستان اصلی واقعا افتضاح بود؟ بگذریم از این که از نظر داستانی هیچ پیوستگی ای با خود کیلینگ جوک نداشت، من نمی دونم چرا شخصیت باربارا گوردون رو این قدر بد و کلیشه ای درآوردنش؟
در کل به نظر من واقعا کیلینگ جوک رو خراب کرد! شدید بد بود.
دقیقا.
حتی همون شخصیت دوست باربارا که تو کتابخونه باهاش صحبت می‌کرد هم یه شخصیت به شدت کاریکاتوری و تک بعدی بود.
نه تنها اون قسمت ابتدایی هیچ ارزش داستانی ای نداشت، بلکه حتی نخواسته بودن وصلش کنن به خود داستان (انگار دو تا اپیزود کاملا بی ربط به هم رو داریم پشت سر هم میبینیم)
از طرف دیگه خود قسمت دوم که اقتباس مستقیم از کمیک بود هم چندان رضایت بخش نبود...
یه سری از جذابیت های بصری کمیک که پیاده کردنشون تو فیلم هم اصلا کار سختی نبود و خیلی اونو هم بهتر می‌کرد حذف شده بودن، یه سری المان های دیگه اضافه شده بود که با تم داستان همخونی نداشت (مثل اون صحنه‌ی دادگاه و قاضی شدن گوردون)
حتی صداگذاری کوین کانروی هم به شدت یکنواخت و بدون انتقال هیچ حسی بود! (هیچ وقت فکر نمی‌کردم روزی برسه که از صداگذاری کانروی ناراضی باشم)
حتی تو قسمت پایانی فیلم:
هم تعریف کردن اون جوک پایانی و نمادین خیلی عجله‌ای و به طرز مسخره‌ای صورت گرفت، هم القای حس گنگ بودن پایان داستان (که آیا بتمن جوکرو می‌کشه یا نه) ،خنده ی جوکر سریع تموم می‌شه ولی خنده ی بتمن تا یه مدت طولانی به شکلی کاملا مصنوعی ادامه پیدا می‌کنه، اما اصلا همون حالت دوگانه‌ی کمیکو منتقل نمی‌کنه.
تنها نکته‌ی مثبتش صداگذاری مارک همیل بود که بازم مثل همیشه عالی عمل کرد (اینجا حتی قسمت های فلش بک هم که صداش واقعا فرق داشت هم عالی بود)

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
نقدهای اولیه فیلم Jason Bourne
عده ای فیلم و صحنه های اکشن آن را ستوده اند، عده ای دیگر از منتقدین همین المان ها را مورد انتقاد قرار داده اند و بنظرشان فیلم جدید جیسون بورن عملکردی نامطلوب و فاقد موضوعی درگیرکننده می باشد.
ایندی وایر این فیلم را دنباله ای غیرضروری برای فیلم دانست.EW نقد نسبتا مثبتی داشت و ضعف فیلم را ناشی از زمان بندی بد فیلم دانست. هالیوود ریپورتر نیز صحنه های اکشن فیلم را ستود.
1.png
2.png
3.png
4.png
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
هنری کاویل برای شرکت در کنفرانس suicide squad از ماسک v for vendetta استفاده کرد،به راحتی بین مردم گشت و باهاشون عکس یادگاری گرفت بدون اینکه روحشون خبر داشته باشه با کی عکس میگیرن

دانلود ویدیو

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,711
نام
Ebrahim
Charlie-Hunnam-Dating-History.jpg
charlie hunnam بازیگر محبوب سینما در قسمت دوم فیلم Pacific Rim به نام Pacific Rim: Maelstrom بازی نمی کند.

منبع
=========================================================================
jason-momoa-aquaman.jpg

کمپانی DC نویسنده ای جدید برای فیلم Aquaman استخدام کرد Will Beall نویسنده فیلم
Gangster Squad

منبع
=======================================================================
تصویر جدید از فیلم wonder woman
Wonder-Woman.jpg
====================================================================
Patty Jenkins کارگردان فیلم Wonder Woman در جواب یکی از طرفداران فیلم که گفته بود که چرا جت نامریی wonder woman
در فیلم وجود نداردگفت:ممکن است در فیلم های آینده جت نامریی وجود داشته باشد.
7VW6k63Jzfr5LugqY2CCCe-1200-80.jpg
منبع

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر