Motorstorm : Pacific Rift

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما
Gameplay بازی تغییر نکرده - گرافیک نسبتا پیشرفت خوبی داشته ، ولی بافت ها مثل نسخه 1 از نمای نزدیک کیفیت بالایی نداره ولی در زمان Race همه چیز خوبه - فریم ریت بازی هم با توجه به فیزیک و گرافیک بالا خیلی خوبه .

همونطور که گفتم Gameplay تغییر نکرده فقط یه مورد که اضافه شده که با زدن دکمه مربع یه راننده یه سری حرکات جلف و جنگولک بازی ارائه میده ، و در عوض برخلاف نسخه 1 بوسیله R1 و L1 میشه از روی موتور حریف نزدیکتون رو بزنید و سرنگون کنید ( در نسخه 1 دکمه مربع این کار رو میکرد )

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,005
نام
آریا
نیما توی Neogaf نوشتن که این دمو از نظر گرافیک و جزییات پایین تر از نسخه 80% ای هست که به رسانه ها و سایتها برای امتحان دادن. این عکس هم برای مقایسه گذاشته بودن. نظرت چیه ؟ نسبت به تریلرهاش چطوره ؟
28iqckz.jpg

old_snake

کاربر سایت
Jan 18, 2007
3,509
نام
alireza
میگم نکنه این ایمیل ها فقط برای کسانی که تو PSstore ـه اروپا عضو هستن میاد ؟ آخه تو ایمیلی که صفحه ی پیش اومده، درجه سنی رو Pegi داده که مالِ اروپاست ! و از اونور هم آمریکایی ها با Qore میتونن دمو رو دانلود کنن !

پ.ن: من برم ایمیل اورپام رو چک کنم :D

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما
نیما توی Neogaf نوشتن که این دمو از نظر گرافیک و جزییات پایین تر از نسخه 80% ای هست که به رسانه ها و سایتها برای امتحان دادن. این عکس هم برای مقایسه گذاشته بودن. نظرت چیه ؟ نسبت به تریلرهاش چطوره ؟

والا چیزی که من دارم تقریبا بین این دو تاست ، حالا نمیدونم اونی که به سایت ها دادن چیه ، یا اون یکی چیه ؟!!! :confused: ، فقط امیدوارم نسخه نهایی همونی باشه که به سایت ها دادن ( نمیتونه الکی یا فقط نمایشی باشه ، چون مثلا IGN با همین PS3 تست کرده اینو !! )

از دو قسمت عکس گرفتم ...

2w2q0l4.jpg

nxlsol.jpg

jjmc5i.jpg

671f2g.jpg

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
عجب داستانی شده این MS Pacific Rift !!
اون بازیی که رسانه ها بازی کردن و عکساشو گزاشتن از نظر گرافیک و جزئیات و کلا طراحی محیط با این دمو کاملا فرق داره
فرق بین عکسها خیلی زیاده و از یک دمو کوچک هم نمیشه قضاوت کرد
بازی اصلی همه چیزو مشخص میکنه

البته آقا نیما یه چیزی میخوام بگم امیدوارم ناراحت نشی و بد برداشت نکنی
این HD TV ای که شما باهاش بازی میکنی چه مدلی هست ؟
آخه از هر بازیی که عکس میگذاری رنگهاش یه کمی بد و کم رنگ هستش

آخرین ویرایش:

Nima

مدیر انجمن
Feb 25, 2007
8,032
نام
نیما
البته آقا نیما یه چیزی میخوام بگم امیدوارم ناراحت نشی و بد برداشت نکنی
این HD TV ای که شما باهاش بازی میکنی چه مدلی هست ؟
آخه از هر بازیی که عکس میگذاری رنگهاش یه کمی بد و کم رنگ هستش

IRAN TV ( همون کارخونه ایران رادیاتور میسازه ، که توی تبلیغش خرسه میاد میگه عمو یادگار ، نمیری تو غار ؟! )
مدلش : قشنگ رنگ

البته رنگ کم و زیاد دست خود آدمه ، من روی 60 گذاشتم رنگشو ، میشه زیادترش کرد ، ولی من خیلی پر رنگ خوشم نمیاد .
حالا این عکسی که من گذاشتم رو با کدوم یکی مقایسه کردی ؟

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
IRAN TV ( همون کارخونه ایران رادیاتور میسازه ، که توی تبلیغش خرسه میاد میگه عمو یادگار ، نمیری تو غار ؟! )
مدلش : قشنگ رنگ

البته رنگ کم و زیاد دست خود آدمه ، من روی 60 گذاشتم رنگشو ، میشه زیادترش کرد ، ولی من خیلی پر رنگ خوشم نمیاد .
حالا این عکسی که من گذاشتم رو با کدوم یکی مقایسه کردی ؟
میدونستم مسخره میکنی ! :)
عکسی که شما گذاشتی اون بالایی ها بود در اسپویلرها (از اون رنگهای قشنگت معلومه!:biggrin1:)
منظورت اینه که من نمیفهمم که کدوم عکس رو شما گذاشتی ؟! /:)
اصلا بی خیال !!

gpod

کاربر سایت
Dec 20, 2006
1,375
نام
حامد
فقط 18روز به عرضه بازی مونده !!
جای تایپیک فکر نکنم اینجا باشه !!
جدیدا یک سری ایمیل هم اومده برای خرید بازی از سایت amazon که میتونید 10$ تخفیف بگیرید و هزینه ارسال رایگان !!
البته ایمیل برای من اومده که فکر نمیکنم استفاده ای برای ما داشته باشه !!

GlaDOS

کاربر سایت
Jun 24, 2007
530
نام
محسن
ابن کد برا منم اومد . چه جوری باید download کرد ؟
---------------------
الان رفتم دیدم کد باطل شده :(

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر