Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
عاقا بچه ها همه دارن از سرورا بد میگن:|
خودمم دو ساعت طول میده تا به نفرو پیدا کنه تازه وقتی با دوستام میخوام بزنم کلا ارور میده:|
مگه اد بون نگفت سروراش بهبود یافتن؟؟؟؟

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,629
نام
Alireza
eb که خداس ! :D
Takeda چقدر کامل و خوبه ! کمبو های عالی ئاره و استایلشم خداس :D !
ولی کلا شخصیت من ارمک بوده و خواهد بود :D

پ.ن : یه دست در آینده نزدیک باهم بزنیم ببینم بازیت چجوره :D !

takeda فقط مدل shirai ryu ـش خوبه که حس یه اسکورپین دیگه میده!
ارمک نسبت به 9 تغییر کرده یکم! یجورایی کند شده! (مثلا تلپورتاش یا tele push ـش!) ولی هنوزم بهترین variation ـش همون mystic هست که خیلی به 9 شبیهه!

- - -ویرایش - - -

عاقا بچه ها همه دارن از سرورا بد میگن:|
خودمم دو ساعت طول میده تا به نفرو پیدا کنه تازه وقتی با دوستام میخوام بزنم کلا ارور میده:|
مگه اد بون نگفت سروراش بهبود یافتن؟؟؟؟

ریجینت چنده ؟ ریجین رفیقت چی؟ پینگت چی :D :D
من با همین سپهر 655 جمعه 10 دست زدیم بدون مشکل (البته مقدار کمی دیلی داشت)

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
نوید برعکس تو من از طراحی کارکترا خیلی خوشم اومد مخصوصا اسکورپین و ساب زیرو :D
...
کیا موافقن ارن بلک بهترین شخصیت جدیده؟ :D
اررون عالی بوده خیلی خوشم میاد ازش
ولی حیف که از نظر داستانی نقشش تو کمبت کمرنگه یه جورایی ربطی بهشون نداره فقط به کوتال ربط داره
تاکدا هم خیلی عالیه
تاکدا اررون عالین:x

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
ریجینت چنده ؟ ریجین رفیقت چی؟ پینگت چی :D :D
من با همین سپهر 655 جمعه 10 دست زدیم بدون مشکل (البته مقدار کمی دیلی داشت)[/QUOTE]
به گفته ی دوستان ریجین دو. کویتم پینگم عالیه (90-100).ولی پیدا نمیکنه:|
ریجین دوستمم دو هستش

farzadwar

کاربر سایت
Jan 22, 2010
1,086
نام
farzad
سلام دوستان
یه سوال داشتم؟؟؟
چه فرقی بین نسخه پرمیوم ادیشن و نسخه معمولی بازی هست؟؟
ارزش داره نسخه پرمیوم را بگیرم البته دیجیتالی ؟؟؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
طراحی کاراکتر هاش خیلی خدا وکیلی بهتر از نسخه ی 9 شده و دل نیشنه.9 رو بازی میکردم مثلا ریدن ادم حالش از قیافه مرده ی یارو بد میشد.این MK خیلی خشنه و من حسابی حال کردم :D فیتالیتی ها هم خیلیییی باحال شده به نظرم .
من همیشه لو کنگ باز بودم و هستم.ولی این بار این لامصب ساب زیرو خیلی به دلم نشسته! طراحیشم محشره...
ارون بلک هم بهترین کاراکتر جدید...همه کاراکتر جدیدا بگی نگی خوبنا ولی به قول یکی از بچه ها یه سریشون گوگولین! مثلا کونگ جین و کسی کیج! اینا احتمالا جا میفتن توی نسخه ی بعد.

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کیا موافقن ارن بلک بهترین شخصیت جدیده؟ :D

کَسی با اختلاف بهترینه :D ارون استایل و صداش (به لطف پروردگار صدای بَم و سنگین :D) عالیه ولی توی گیم پلی آنچنان بچسب نیست :D اون کونگ جین و جکی و کوتال و دی وُرا (فرا/تور هم که اسکی ـه :D) رو که اصن وِلش شبیه هیولاهای باستانی می مونن :D یه تاکداس که برعکس اِرونه ، زنجیرش هم که محدودیت طول داره و جالب نیست :D ولی حالا از اینور کَسی ، اصن خداس این بشر :D هم تیکه هایی که میندازه عالیه ، هم صداگذاریش (فک کنم صداپیشه ـش همونیه که جای مویرا حرف زده :D) هم گیم پلی ـش :D
از همون لحظه ی انتخاب کرکتر :

تا X-Ray ـش :D Mom 'n' Pop :

Mom

&
Pop

و بالاخره آخر کار :
:D از لحظه ی ابتدایی که انتخابش میکنی تا پایان مبارزه این بشر عالیه :D

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
کَسی با اختلاف بهترینه :D ارون استایل و صداش (به لطف پروردگار صدای بَم و سنگین :D) عالیه ولی توی گیم پلی آنچنان بچسب نیست :D اون کونگ جین و جکی و کوتال و دی وُرا (فرا/تور هم که اسکی ـه :D) رو که اصن وِلش شبیه هیولاهای باستانی می مونن :D یه تاکداس که برعکس اِرونه ، زنجیرش هم که محدودیت طول داره و جالب نیست :D ولی حالا از اینور کَسی ، اصن خداس این بشر :D هم تیکه هایی که میندازه عالیه ، هم صداگذاریش (فک کنم صداپیشه ـش همونیه که جای مویرا حرف زده :D) هم گیم پلی ـش :D
از همون لحظه ی انتخاب کرکتر :

تا X-Ray ـش :D Mom 'n' Pop :

Mom

&
Pop

و بالاخره آخر کار :
:D از لحظه ی ابتدایی که انتخابش میکنی تا پایان مبارزه این بشر عالیه :D
برو بابا کسی چی داره رمزاش که همون کارای سونیا و جانی هست
استیل و لباسشم مثه همون سونیا هست تفنگ داشتنو تیراندازشم تکراریه اون پلیسه اسمش چی بود یاد نی هم میزد
فقط اررون حرف دگه بزنی با پا میام تو معدت:d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
برو بابا کسی چی داره رمزاش که همون کارای سونیا و جانی هست
استیل و لباسشم مثه همون سونیا هست تفنگ داشتنو تیراندازشم تکراریه اون پلیسه اسمش چی بود یاد نی هم میزد
فقط اررون حرف دگه بزنی با پا میام تو معدت:d

تنها کرکتر جدید که هم شخصیت خوبی داره هم گیم پلی خوب همین کَسی ـه :D بقیه هر کدوم یه جای کارشون میلنگه :D همین ارونی که خیلی باهاش حال میکنی فقط ظاهر داره :D
کَسی هم به هیچ وجه تکراری نیست ، خیلی حرکات عالی و لینک های جالبی داره :D

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
تنها کرکتر جدید که هم شخصیت خوبی داره هم گیم پلی خوب همین کَسی ـه :D بقیه هر کدوم یه جای کارشون میلنگه :D همین ارونی که خیلی باهاش حال میکنی فقط ظاهر داره :D
کَسی هم به هیچ وجه تکراری نیست ، خیلی حرکات عالی و لینک های جالبی داره :D
شاید تو دختری ازش خوشت میاد:d
کسی هم باحاله ولی خدایی گیم پلی اررون خیلی شاخه من هردفعه ارون برداشتم همرو زدم :d

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
شاید تو دختری ازش خوشت میاد:d
کسی هم باحاله ولی خدایی گیم پلی اررون خیلی شاخه من هردفعه ارون برداشتم همرو زدم :d

احسان اسم دختره ؟
whaaat1-onion-head-emoticon.gif

گیم پلیش بد نیست ولی دیگه شاخ زیادی اغراقه ! :D اصلاً سرعتی نیست ، بیشتر هم بدرد راه دور میخوره :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر