Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
هیچی راحت یا میریم آک میخریم با قیمته بالا و بعد با زیانه 30 تومنی میفروشیم و اینکه یا وایمیسیم قیمته بازی بشه 170 180 دسته دومش و میخریم بازی میکنیم 160 150 میفروشیم ...
البته همه اینها به خوده شما ربط داره اینکه ی بازی مثلا آنچارتد بیاد همه آکشو بدونه دلهره میخرن و لذت میبرن اما بازی هایه دیگه آکشو نخری وایسی قیمت بیاد پایین بهتره به یک چیزی هم ربط داره اگه شما ی بازی بخری 200 تومن 2ماه دستت باشه قیمتش وقته فروش تا 140 هم امکان داره پایین میاد بستگی داره چقدر بازی رو نگه داری و بازی مشتری داشته باشه یا نه ...

دو تا بازی بخری بفروشی دستت میاد و زیانت برا هر بازی بیشتر از 10 15 تومن نمیشه.....
البته شما اگه 10 هزار تومن هم برا ی خرج کردنو زیاد میبینی ی حرف دیگه ایه چون فک نمیکنم پوله زیادی باشه....
البته نمونه هایی هم هست سود هم داره مثلا 5 تومن اینا وقته فروش...
عوامله زیادی دخیله از محله قرار تا تمیز بودن و کد هایه بازی ...
به نظر من از 110 تا بازیه 360 که دارم همش هم باد کرده به غیر 30 تاش که فروختم رفت بهتره این روش چون همه هم بازی میکنن هم این دیسکها آشغال نمیشه آخرش برا محیط زیست ....
داش قبول کنن بازم نمیصرفه 200 برا یه بازی
انقدرم دنگو فنگ تعویض داره تنها راهش کرایه هست که اگرم 200 امانت نگیرن بعد یه یه هفته 20 تومن میگیرن
:(

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اخه چیز عجیبی نیست توی نسل قبل که کریتوس اومد توی کمباد.کریتوس که شخصیت محبوب سونیه.
دیگه بازیهای دارن باهم ادغام میشن و چیز عجیبی نیست.
مثلا فلان شرکت برای اینکه سودی بیشتر ببره به فلان شرکت یه مقدار پول میده و از کارکتر ش یه مدل برداری میکنه و سود کلان میکنه.
دیگه دنیا دنیای پول شده و مثل چند سال قبل بازی سازها از جون مایه نمیزارن و اون فرانچیز مورد نظر رو به کل فراموش میکنن و بازی درخور خودشون میدن بیرون.

کریتوس یه تبلیغ برای نسخه ی PS3 بازی بود :D روی نسخه ی 360 هم حضور نداشت :D اصولاً استودیویی که خودش اینکاره هست و توی اون ژانر بازی میسازه و ید طولایی هم داره ، معمولاً کرکتر خیرات نمیکنه :D از کرکترش توی بازی خودش داره نون میخوره دیگه ، برای چی چیزی که مختص خودشه به بقیه هم بده ؟ :D (البته اخیراً کپکام با مارول به مشکل خورده و اگه این مشکل حالا حالاها پا بر جا باشه احتمال خیرات هست :D)

===

دوستانی که به بازی دسترسی دارن ، اون آپدیته برای چی هست ؟ :D

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
داش قبول کنن بازم نمیصرفه 200 برا یه بازی
انقدرم دنگو فنگ تعویض داره تنها راهش کرایه هست که اگرم 200 امانت نگیرن بعد یه یه هفته 20 تومن میگیرن
:(

باور کن به خدا دنگو فن نداره دارم میگم شما ی آگهی بده برا بازی تو بازار سنتر راحت میفروشی البته خوب مثلا الان میانگین قیمته ac unity 130 to 140 داره شما 150 بزاری خوب معلومه کسی ازت نمیخره باید بلد بشی به خدا راحترین کاره ممکنه...البته بگم مثلا شما nba بزاری چون مشتری کم داره امکان داره برا فروشش بزنن سر مالت باید بازی هایه خوب و مشتری دار بخری...این قیمت ها باعث شده خدا رو شکر آشغال خری هم جمع بشه چیزی که تو 360 زیاد بود و بچه ها نگاه میکنن نقدارو خوب بود میخرن ...بغیر از یابار سنتر هم سایتایه دیگه هم هست والله من که 20 تا بازی فروختم خریدم تو این یک ساله راضی بودم و زیانم هم برا هر بازی بیشتر از 15 تومن نبوده البته غیر از بازی هایی که آک خریدم...
بگذریم از این حرفها...شما هم قصد خرید کنسول داری شک نکن زیانش کمه و اون چیزا نیست که فکر میکنی و میتونی جا ی پیتزا ی بازی تجربه کنی ...

- - -ویرایش - - -

بازي رسيد ايران :d
1.8GB هم حجم اپديتشه :d :|
4tr6tpsgpowlvxzsqgxq.jpg

مگه قرار نبود 14 ماهه آپریل بیاد؟؟؟؟؟ ی هفته مانده که تازشم اگه قرار بود بیاد باید 2 3 روز زودتر میومد طبق روال گذشته نه یک هفته....
امیدوارم بازی خوب باشه چون من تو این بازی همیشه کتک میخوردم هیچوقت ازش خوشم نمیومد اما فایت نایتو دوست داشتم چون هیچ کس از دستم سالم در نمیرفت...
تو بازی نما خوندم کارگردانه بازی انقدر تو چند مدت اخیر تو صفحه هایه اجتماعی از شخصیت ها گفته که کله بازیرو لو داده و سورپرایز خاصی انگار دیگه نداره تو شخصیت ها اما امیدوارم حداقل به قدری خوب باشه که من هم بخرمش اما فعلا که آک هستو دسته دومی پیدا نمیشه ...

تو استور premium بازی رو زده 80 دلار چی ویژگی توش داره که قیمتش بالا هست نسبت به نسخه عادی؟؟؟

LEON.M

کاربر سایت
Mar 25, 2011
185
هیچی راحت یا میریم آک میخریم با قیمته بالا و بعد با زیانه 30 تومنی میفروشیم و اینکه یا وایمیسیم قیمته بازی بشه 170 180 دسته دومش و میخریم بازی میکنیم 160 150 میفروشیم ...
البته همه اینها به خوده شما ربط داره اینکه ی بازی مثلا آنچارتد بیاد همه آکشو بدونه دلهره میخرن و لذت میبرن اما بازی هایه دیگه آکشو نخری وایسی قیمت بیاد پایین بهتره به یک چیزی هم ربط داره اگه شما ی بازی بخری 200 تومن 2ماه دستت باشه قیمتش وقته فروش تا 140 هم امکان داره پایین میاد بستگی داره چقدر بازی رو نگه داری و بازی مشتری داشته باشه یا نه ...

دو تا بازی بخری بفروشی دستت میاد و زیانت برا هر بازی بیشتر از 10 15 تومن نمیشه.....
البته شما اگه 10 هزار تومن هم برا ی خرج کردنو زیاد میبینی ی حرف دیگه ایه چون فک نمیکنم پوله زیادی باشه....
البته نمونه هایی هم هست سود هم داره مثلا 5 تومن اینا وقته فروش...
عوامله زیادی دخیله از محله قرار تا تمیز بودن و کد هایه بازی ...
به نظر من از 110 تا بازیه 360 که دارم همش هم باد کرده به غیر 30 تاش که فروختم رفت بهتره این روش چون همه هم بازی میکنن هم این دیسکها آشغال نمیشه آخرش برا محیط زیست ....

تو بجای اینکه با خریدن بازی ارجینال و ارشیو کردنش به صنعت بازی کمک کنی به فکر محیط زیست هستی:|من دیگه موندم چی بگم.

RED.DEVIL

کاربر سایت
Jun 7, 2012
317
نام
امیر حسین
غفاری
تو 360 هر هفته میرفنی 5تومن میدادی یه بازی میخریدی تو بازیایی که سال میومد کلا بکیشو از دست نمیدادی
الان باید برا یه بزای 150 جمع کرد دست دوم خرید بعد که تموم کردیم بریم اگهی بزنیم یکی بخره تازه اااااااگر بخرن نخرن میشه ضرر
خدایی این کنسول کی میخواد قفلش شکسته شه خدا میدونه:|
من پول سونی 4رو دارم ئلی برا بزیاش فک میکنم اعصابم خورد میشه برا یه بازی انقدر حرص بخورم سرش
سونی 4 برا اون بچه پولدارا خوبه که 200 200 میدن برا بازیاش:))

Ehsan of War

ehsanofwarـه سابق ... D:
کاربر سایت
Jan 18, 2015
550
نام
احسان
باور کن به خدا دنگو فن نداره دارم میگم شما ی آگهی بده برا بازی تو بازار سنتر راحت میفروشی البته خوب مثلا الان میانگین قیمته ac unity 130 to 140 داره شما 150 بزاری خوب معلومه کسی ازت نمیخره باید بلد بشی به خدا راحترین کاره ممکنه...البته بگم مثلا شما nba بزاری چون مشتری کم داره امکان داره برا فروشش بزنن سر مالت باید بازی هایه خوب و مشتری دار بخری...این قیمت ها باعث شده خدا رو شکر آشغال خری هم جمع بشه چیزی که تو 360 زیاد بود و بچه ها نگاه میکنن نقدارو خوب بود میخرن ...بغیر از یابار سنتر هم سایتایه دیگه هم هست والله من که 20 تا بازی فروختم خریدم تو این یک ساله راضی بودم و زیانم هم برا هر بازی بیشتر از 15 تومن نبوده البته غیر از بازی هایی که آک خریدم...
بگذریم از این حرفها...شما هم قصد خرید کنسول داری شک نکن زیانش کمه و اون چیزا نیست که فکر میکنی و میتونی جا ی پیتزا ی بازی تجربه کنی ...

- - -ویرایش - - -

مگه قرار نبود 14 ماهه آپریل بیاد؟؟؟؟؟ ی هفته مانده که تازشم اگه قرار بود بیاد باید 2 3 روز زودتر میومد طبق روال گذشته نه یک هفته....
امیدوارم بازی خوب باشه چون من تو این بازی همیشه کتک میخوردم هیچوقت ازش خوشم نمیومد اما فایت نایتو دوست داشتم چون هیچ کس از دستم سالم در نمیرفت...
تو بازی نما خوندم کارگردانه بازی انقدر تو چند مدت اخیر تو صفحه هایه اجتماعی از شخصیت ها گفته که کله بازیرو لو داده و سورپرایز خاصی انگار دیگه نداره تو شخصیت ها اما امیدوارم حداقل به قدری خوب باشه که من هم بخرمش اما فعلا که آک هستو دسته دومی پیدا نمیشه ...

تو استور premium بازی رو زده 80 دلار چی ویژگی توش داره که قیمتش بالا هست نسبت به نسخه عادی؟؟؟

والا خودمم تو شوكم يه هفته زودتر اومده. ( ليك شده )
والا من بازيش نكردم ولي دوستم بازي كرده فيلمشو واسم فرستاده واقعا بازي قشنگيه و هوكي طرفدار اين بازيه و از سگا باهاش خاطره داره بدون شك عاشقش ميشه.
گرافيك هم خوبه ولي فريم ريت عاليه.

faraz_n

کاربر سایت
Oct 26, 2007
831
نام
فراز
شمایی که حرف تعویض و فروش 30 تومن زیر قیمت رو میزنید اساتید محترم بازی MK هستا ینی شما اینو 1 ماه بازی میکنید بعد میفروشید؟؟؟
یه سری بازیا مثل فیفا و mk و اینا رو خدایی ادم نمیتونه کرایه کنه یا زود بفروشه قبول کنید

Omid Xray

کاربر سایت
Oct 5, 2014
228
نام
Omid
بازی 14 ام ریلیز می شه ، یک هفته زودتر فیزیکیش رسیده ایران

سرور های MK کلا سرور های خوبی نبودن تا به حال، روی ویتا که رسما فاجعه بودن بعید بدونم کسی از ایران تونسته باشه روی ویتا این بازی رو 1 ساعت درست آنلاین بازی کنه ، معمولا یک دست هم نمی شد درست بازی کرد
خب الان خبری از سروراش نشده؟؟
بنطرتون درست شده یا نشده؟؟

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
منم امروز یه قیمت کردم توپخونه ریجن 1 رو میداد 230

افا تا جایی که من میدونم توی دبی هم ریجن 1 نیومده! میشه ادرس بدید ؟!؟!؟!؟!؟!! چون من میخوام واقعا.
اونوقت کی میره 230 بده برا یه بازی؟
:|
دیجیتالی هم که 80 تومنه فک کنم
کرایه هم که من شنیدم زیاد کردن شده هفته ای 20
:|
خدایی شما چیکار میکنین؟
من میخرم!(حالا 230 نه ولی هفته دیگه که عمده بیاد 190 تا 210! ) بازی نیست که بخوام 1 بار بازی کنم بندازمش بره...بازی که حسابی ادمو سرگرم میکنه! تا بشینم فیتالیتی ها و کمبوهاشو درارم با ملت بازی کنم...فقط خدا کنه نت کدش خوب باشه و بشه بازی کرد انلاین هم.کلا وقتی اوریجینال بازی مکینی تفکر گیمینگت هم عوض میشه هر ات و اشغالی که میاد و نسل قبل بازی میکردیم رو دیگه بازی نمیکنی.
دیجیتالی چیه تورو خدا بازی که حتی ما صاحابش نیستیم هیچ گارانتی نیست که پولت نپره اصلا معلوم نیست از چه منبعی میاد که بازی 60 دلاری رو ارزونتر میدن...یه جای کارشون میلنگه.
شما هم که دوست داری با قیمت کم بازیو تجربه کنی یه PC هم قیمت کنسول میتونی جمع کنی که بازیهای روز رو همون کیفیت اجرا کنه واست.بازیم دانلود میکنی.دسته XBOX رو هم میزنی بهش حالشو میبری...
---------------------------
اقا کسی بازی رو تهیه کرده نظرش رو بگه راجع به این نسخه نسبت به 9؟

آخرین ویرایش:

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
دوستانی که خیلی عشق آنلاین و این حرفها هستن ، موقع خرید حواسشون به ریجن بازی باشه ها :D بازی ریجن لاک داره ، ریجن 1 بگیرید نمی تونید با پلیر های اروپا و خاورمیانه بازی کنید و برعکس :D

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411
دوستانی که خیلی عشق آنلاین و این حرفها هستن ، موقع خرید حواسشون به ریجن بازی باشه ها :D بازی ریجن لاک داره ، ریجن 1 بگیرید نمی تونید با پلیر های اروپا و خاورمیانه بازی کنید و برعکس :D
من اکانت پی اس انم امریکا (کنسولم هم اروپا)اگر بازی ریجن 2 بخرم بازم میتونم با همون اکانت با اروپا و خاورمیانه بازی کنم

R.I.P

Father
کاربر سایت
Jun 5, 2006
3,217
ای بابا الان خوندم خبرش رو!!!!
عجب بد بختی! خوب یعنی الان منی که ریجن دستگاهم 2 هست و اکانتم مال امریکاست,اگر ریجن 1 بگیرم فقط با امریکا میتونم بازی کنم ؟ (یعنی در اصل نمیتونم با نت کد MK و پینگ زیبامون)
ریجن 2 بگیرم با همین اطرافیانمون میشه بازی کرد؟! مشکلی ندره اون وقت؟ برای خرید کمبت پک چی کار کنیم؟

m_nazary2001

کاربر سایت
Oct 20, 2008
393
نام
محمد نظری
ای بابا الان خوندم خبرش رو!!!!
عجب بد بختی! خوب یعنی الان منی که ریجن دستگاهم 2 هست و اکانتم مال امریکاست,اگر ریجن 1 بگیرم فقط با امریکا میتونم بازی کنم ؟ (یعنی در اصل نمیتونم با نت کد MK و پینگ زیبامون)
ریجن 2 بگیرم با همین اطرافیانمون میشه بازی کرد؟! مشکلی ندره اون وقت؟ برای خرید کمبت پک چی کار کنیم؟
بزارید بیاد بعد نظر بدیم تو ps3 که این ریجن ها تو کمبات مهم بود من خودم کامپلیت ریجن یک داشتم نتونستم با دوستام که ریجن دو بودن بازی کنم مجبور به خرید ریجن 2 شدم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر