Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
همین الان بازی رو ریجن 2 + شخصیعت گروو خریداری کردم
امیدوارم پشیمون نشم
تنها نگرانیم قسمته آنلاینشه
دوستان یجوری بد گفتن که آدم کلا ترس برش میداره اگر بازی رو مجانی هم دادن عمرا بریم سمتش :d
با وجود پولی که دادم به بازی اگر به دلم نچسبید مطمعنم خانواده منو درجا میکشن
امیدوارم نا امید نشم بین موتال و جی تی ای مونده بودم که موتال رو انتخاب کردم

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
درود،دوستان من یه سوال عجیب برام پیش اومده،من نسخه Premium Edition بازی رو گرفتم و شخصیتهای اضافیش هم امروز از جمله Jason که تازه اومده رو دانلود و نصب کردم اما وقتی میرم تو بازی هیچ یک از شخصیتهای اضافی مربوط به این بانلد رو تو لیست انتخابی برای شروع فایتیگ نمیبینم که بتونم باهاش بازی کنم،مشکل از کجاست؟

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
یعنی ببخشیدا ، یکی از گ... ترین سرورها مال این بازیه ، من فک میکردم ما توو ایران فقط مشکل داریم اما با چن نفر اونور هم صحبت کردم مشکل داشتن ، دیشب دهنم صاف شد میخواستم با یکی از رفیقام بزنم نشد ک نشد اخر سر رفتم :(
واسه دستین و این بازی خواستین ادد کنید :
PSN ID : Ghost_of_scorpi

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
سلام دوستان
این کمبت پک چقدر قیمتش درمیاد ؟؟
اگه بگیریم اون شخصیتای دیگه هم که در آینده میان باز میشه یا باید دوباره خرید؟؟؟
شخصیت گورو هم با کمبت پک باز میشه؟؟
از کجا تهیه کنم؟
سلام
کمبت پک سی دلار قیمتشه و بغیر از گورو بقیه شخصیت ها یعنی ، تانیا ، ترمور ، پردیتور و جیسون بعلاوه لباس های اضافی باز میشن / البته تا الان فقط شخصیت جیسون قابل بازی هست / گورو رو باید جدا بخری ، نداشتیم چیزی از دست نمیدی بیشتر اماتور ها با گورو بازی میکنن (نظر شخصی)

saeedscorpion

کاربر سایت
Mar 28, 2010
1,682
نام
saeed
عاقا واسه اون شخصیت ک اسمش الان یائم نیست:d یه قمه دستشه ی ماسک هم رو صورتش هست چقدر باید پول بدیم؟؟؟:d
لامصب خیلی خره:d
تو انلاین یکی روبروم گرفت بازی کرد باهاش خیلی خوشم اومد ازش:|

اسمش جیسون وورهیس هستش و یکی از شخصیت های مهمان که توو فیلم سیزدهمین جمعه بازی کرده/ واسه خریدش باید کمبت پک رو بخری چون بصرفه تره اما بنظر من فلن پول هیچکدومو ندین بهتره چون ب احتمال زیاد نسخه Komplete Edition خواهد امد

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
همین الان بازی رو ریجن 2 + شخصیعت گروو خریداری کردم
امیدوارم پشیمون نشم
تنها نگرانیم قسمته آنلاینشه
دوستان یجوری بد گفتن که آدم کلا ترس برش میداره اگر بازی رو مجانی هم دادن عمرا بریم سمتش :d
با وجود پولی که دادم به بازی اگر به دلم نچسبید مطمعنم خانواده منو درجا میکشن
امیدوارم نا امید نشم بین موتال و جی تی ای مونده بودم که موتال رو انتخاب کردم

اگر بازی های Fighting را دوست دارید پشیمان نخواهید شد مخصوصا این که میشه ۲ نفره آفلاین بازی کرد.
فقط تمرین کنید و کد های شخصیت مدنظر را یاد بگرید بعد کمبو و .... تا لذت ببردید از مبارزه ها.
آنلاین ریجن ۲ هم اوضاعش نسبتن خوب هست.
هر موقع هم خسته شدی ببر با GTA تعویض کن ۱۵ـ۲۰ هست هزینه تعویض.

B@tman-Forever

کاربر سایت
Sep 14, 2014
780
نام
Ali
دوستان قضیه این انلاین چی هست که میگین ریجن 2 ؟ :D من الان دیجیتالی دانلودش کردم ریجن 1 هم هست !
در ضمن این dlc هاش ارزش داره یا الکیه ؟

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
من بازی MK X Region 2 رو خریدم ، اما نتونستم GORO رو آنلاک کنم بخاطر اینکه اکانت من مال USA هست ، واسه همین مجبور شدم کاراکتر Goro رو بخرم از Store USA ولی بعد از دانلود همچنان زده Waiting for install هیچ اتفافی هم نمی افته من این DLC رو از Store USA خریدم پس قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد !!! ممنون میشم کمک کنید .

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,259
نام
امیر حسین
من بازی MK X Region 2 رو خریدم ، اما نتونستم GORO رو آنلاک کنم بخاطر اینکه اکانت من مال USA هست ، واسه همین مجبور شدم کاراکتر Goro رو بخرم از Store USA ولی بعد از دانلود همچنان زده Waiting for install هیچ اتفافی هم نمی افته من این DLC رو از Store USA خریدم پس قاعدتا نباید مشکلی پیش بیاد !!! ممنون میشم کمک کنید .

ریجن DLC و بازی باید یکی باشه!
الان یا باید بازیتون رو عوض کنید و ریجن 1 بگیرید ، یا بی خیال پولی که برای گورو دادید بشید! ، یا منطقی ارین راه که از اول باید انجام میدادید : یک یوزر ریجن2 میساختید و کد گورو رو اونجا میزدید و بعد با یوزر اصلیتون با گورو هم بازی میکردید! ( که خوب بازم اون پولی که برای گورو دادید در هر صورت هدر رفته :| )

ahmes

کاربر سایت
Dec 17, 2008
56
ریجن DLC و بازی باید یکی باشه!
الان یا باید بازیتون رو عوض کنید و ریجن 1 بگیرید ، یا بی خیال پولی که برای گورو دادید بشید! ، یا منطقی ارین راه که از اول باید انجام میدادید : یک یوزر ریجن2 میساختید و کد گورو رو اونجا میزدید و بعد با یوزر اصلیتون با گورو هم بازی میکردید! ( که خوب بازم اون پولی که برای گورو دادید در هر صورت هدر رفته :| )

درواقع همین کارو هم کردم منتهی همه چیز داغون شد فقط تونستم یکبار بازی کنم !!!!!! سه بار تا الان نصب کردم حالا تماس میگیرم با پشتیبانی ببینم پول رو پس میدن یا نه

KHODAYAN

کاربر سایت
Nov 25, 2013
173
نام
دانیال شیرزاد
درواقع همین کارو هم کردم منتهی همه چیز داغون شد فقط تونستم یکبار بازی کنم !!!!!! سه بار تا الان نصب کردم حالا تماس میگیرم با پشتیبانی ببینم پول رو پس میدن یا نه

واقعا امیدواری که پس بدن؟!!!
اصلا امکان نداره همچین چیزی

.:Ranger:.

کاربر سایت
Jan 18, 2010
2,296
نام
فرهاد
درود،دوستان من یه سوال عجیب برام پیش اومده،من نسخه Premium Edition بازی رو گرفتم و شخصیتهای اضافیش هم امروز از جمله Jason که تازه اومده رو دانلود و نصب کردم اما وقتی میرم تو بازی هیچ یک از شخصیتهای اضافی مربوط به این بانلد رو تو لیست انتخابی برای شروع فایتیگ نمیبینم که بتونم باهاش بازی کنم،مشکل از کجاست؟
كسى نميدونه در اين باره؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر