Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

amin_sh

کاربر سایت
Nov 13, 2009
663
نام
امین
با سلام به همه اساتید محترم !
دوستان تو قسمت KRYPT یه جا هست تو قسمت اصلی زمین یعنی زمین اول یه جا یه به شکل حرم و گرد زرد رنگ قرمز رنگ که ضربدر میده ولی هر چی میزنی پیغام میده :
a kamidogu is needed to travel to neterreaim
راستش من تمام قسمتها رو کامل کردم و فقط این مونده تو زمین اصلی که باز نمیشه و پیغام بالا رو میده .تو قسمت اپشن بالا هم همه ابزارها رو گرفتم فقط یک ابزار مونده از سمت راست اولی که فکر میکنم مال همین هست ولی هر چی میگردم نیست !ممنون میشم راهنمایی کنید !

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
با سلام به همه اساتید محترم !
دوستان تو قسمت KRYPT یه جا هست تو قسمت اصلی زمین یعنی زمین اول یه جا یه به شکل حرم و گرد زرد رنگ قرمز رنگ که ضربدر میده ولی هر چی میزنی پیغام میده :
a kamidogu is needed to travel to neterreaim
راستش من تمام قسمتها رو کامل کردم و فقط این مونده تو زمین اصلی که باز نمیشه و پیغام بالا رو میده .تو قسمت اپشن بالا هم همه ابزارها رو گرفتم فقط یک ابزار مونده از سمت راست اولی که فکر میکنم مال همین هست ولی هر چی میگردم نیست !ممنون میشم راهنمایی کنید !

وارد بخش Shrine of the Dead بشید ( جایی که توسط سلاح جکس باز میشه ) بعد یک مجسمه داخلش هست که میشه بهش پول اهدا کرد ۱۰،۰۰۰ سکه بهش بدید تا Kamidogu را به شما بده بتونید وارد Netherrealm بشید

- - -ویرایش - - -

سلام كل داستان و معرفي كركتر هاي تمام سري هاي بازي رو كجا ميشه ديد

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

http://mortalkombat.wikia.com/wiki/Mortal_Kombat_Wiki

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
بچه ها سلام من این بازی رو ریجن ۱ گیرم اومده اگه بعدا ریجن ال بگیرم سیو و تروفیهام میتونم استفاده کنم یا باید از اول برم یه سوالی دیگه بازیم ریجن ۲ هست اکانتم ریجن ۱ راهی هست بتونم از کد گرو استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
بچه ها سلام من این بازی رو ریجن ۱ گیرم اومده اگه بعدا ریجن ال بگیرم سیو و تروفیهام میتونم استفاده کنم یا باید از اول برم یه سوالی دیگه بازیم ریجن ۲ هست اکانتم ریجن ۱ راهی هست بتونم از کد گرو استفاده کنم ممنون میشم راهنماییم کنید

ریجن 1 که همون ریجن آل هست.فرقی نداره که ! کلا دیسک بازی عوض بشه و حتی همون ریجن باشه سیو ها تاثیری ندارن و باید از اول بری.ولی تروفی ها مشکلی ندارن و میشه ادمه داد

برای گرو هم یا آکانت ریجن 2 بساز و active as primary بزن.کد گرو هم تو آکانت ریجن 2 بزن و با آکانت ریجن 1 بازی کن ;)

Amir Gamer2009

کاربر سایت
Sep 4, 2009
328
نام
امیر
ریجن 1 که همون ریجن آل هست.فرقی نداره که ! کلا دیسک بازی عوض بشه و حتی همون ریجن باشه سیو ها تاثیری ندارن و باید از اول بری.ولی تروفی ها مشکلی ندارن و میشه ادمه داد

برای گرو هم یا آکانت ریجن 2 بساز و active as primary بزن.کد گرو هم تو آکانت ریجن 2 بزن و با آکانت ریجن 1 بازی کن ;)
ممنون بابت راهنماییت من اگه این روشی که برای کد گرو گفتید انجام بدم با همون اکانت اصلیم میتونم بازی کنم
و یه سوال دیگه بعدا اگه دی ال سی برا این بازی اومد میتونم با همین روش خریداری کنم و رو اکانت اصلیم بازی کنم

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
ممنون بابت راهنماییت من اگه این روشی که برای کد گرو گفتید انجام بدم با همون اکانت اصلیم میتونم بازی کنم
و یه سوال دیگه بعدا اگه دی ال سی برا این بازی اومد میتونم با همین روش خریداری کنم و رو اکانت اصلیم بازی کنم

اره میشه.کلا آکانت ریجن 2 رو برای همین میسازی.

فقط در اینده خواستی dlc بخری باید با آکانت ریجن 2 بگیری.نه با آکانت ریجن 1...بعد از خرید میتونید روی اکانت اصلی خودتون بازی کنید بدون هیچ مشکلی

ezio CO

کاربر سایت
Aug 22, 2014
127
نام
@rez

من خودم تو چند تا بازی تست کردم اگه دیسک رو عوض کنید ولی همون ریجن قبلی باشه میتونید سیو قبلی رو ادامه بدید;)

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
من خودم تو چند تا بازی تست کردم اگه دیسک رو عوض کنید ولی همون ریجن قبلی باشه میتونید سیو قبلی رو ادامه بدید;)

واسه تامب رایدر این اتفاق واسه من نیوفتاد.ریجن 2 داشتم فروختم و بازم ریجن 2 گرفتم سیو رو نخوند :d

Dark0047

کاربر سایت
May 12, 2013
46
دوستان بازی من ریجین ال هست و از اونجایی که بازی دارای قفل منطقه ایه فقط با امریکایی ها میتونم بازی کنم چون پینگ خیلی بالاس اصلا نمیشه بازی کرد راهی هست بشه با اروپایی ها یا به طوره کلی با پینگ بهتری بازی کنم ؟

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
دروز خونه دوستم ٣ ٤ ساعت بازي كرديم باز و همونطور كفتم اكس باكس هستش. امروز تمام ساعد دستم از درد داره ميميره و بد كوفته شده ساعدم و تو باشگاه انقد فشار نميومد كه اين دسته وان به دست من فشار اورد.. به نظرتون دسته ٤ بهتر از وان نيست واسه مبارزه اي؟! خيلي بد دست بود وان! نسل قبلي خودم شديدا طرفدار دسته ٣٦٠ بودم ولي اين نسل انگار واقعا ٤ بهتر شده! ماله وان اين دكمه هاي پشتش واقعا pain in the a$$ هستش! قبول دارين؟

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
دوستان یه گروه واتس اپ ساختیم واسه کمبات. و هماهنگی که فرندلی یا بصورت تیمی بزنیم.خواستید شمارتون رو خصوصی کنید که اد کنم.فقط حتما ریجن 2 بازی رو داشته باشید

Above

کاربر سایت
Aug 11, 2008
145
نام
سینا
درود ، دوستان نحوه آنلاین زدنش چطوریه این بازی ، من توی روم که میرم سرعت افتضاحه و کیک میشم بیرون ، توی بخش رنک مچ ( یا چیزی شبیه این ) و موارد مشابه هم فقط دنبال آپوننت میگرده و هیچ خبری از هیچی نیست ، قضیه اش چیه ، راهش چیه ، رسمش چیه کسی میدونه ممنون میشم کمک بکنه .
مرسی .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر