Mortal Kombat X

71715810804437942614.jpg

و بالاخره MK X معرفی شد! >:)
اطلاعات بیشتر...به زودی:-"

کاراکترهای قابل بازی :

از سمت راست و ردیف بالا :
Ermac
Sub-Zero
Raiden
Kano
Scorpion
Quan Chi
Reptile
Kung Lao
D'vorah
Ferra/Torr
Kotal Kahn
Cassie Cage
Kitana
Goro l(Preorder)l

مکان های مبارزه :

Cove

Snow Forest

Outworld Marketplace

Jungle

Refugee Camp

Destroyed City

داستان :
گفته شده که داستان بازی ادامه ی MK9 خواهد بود و یک بازه ی زمانی 25 ساله رو پوشش خواهد داد.

گیم پلی :
اولین چیزی که توی تریلر معرفی به چشم میخورد، تعامل با محیط بود و تاثیرش بر روی مبارزه! این مورد از بازی دیگه ی همین سازندگان یعنی Injustice ، وارد این بازی هم شده!
مورد بعدی اینکه گفته شده که یکی از مکانیزم های جدید بازی Character Variations نام داره، و قضیه اینه که هر کاراکتر 3 Variations قابل انتخاب داره! و هر Variations شامل قدرت ها و حرکات و سلاح های مخصوص خودش هست! :d
بخش Challenge Tower هم برای این نسخه تایید شده، که گویا هم چلنج های آنلاین روزانه رو شامل میشه،هم مثل سابق، و همینطور نقش Ladderـهایی با حالت های خاص رو ایفا میکنه!

حضور Krypt (قبرستون :x ) هم برای بازی تایید شده!

در مورد بخش مولتی هم قابلیت انتخاب یکی از 5 Faction هست :

که با گرفتن امتیاز از روش های مختلف(چه بخش Single Player و مخصوصا MP ! ) و برنده شدن Faction ، به گروه برنده امتیازات و جوایزی داده میشه! (مشخصا منظور توی بازی هاست دیگه XP و آواتار برای بخش مولتی و ... :-" )

و اینکه، بازی 2015 خواهد آمد!

Last edited by a moderator:

armintn

کاربر سایت
Jan 11, 2012
1,617
نام
Armin
دوستانی که بازی کردن آیا بخش استوری مد ش هم بازه یا بعد از ریلیز جهانی با آپدیتی چیزی باز میشه ؟

- - -ویرایش - - -

غفاری

کاربر سایت
May 20, 2014
846
آقا یکی که بازیو داره بیاد به طور کامل راه کارهایه باز کردن کاراکتر هارو بگه یا بزاره اول گفتگو مثله بازیه driver club تا بعضی مشکلات حل بشه هرکی بازیرو خرید یا ما که قرار بعدا بخریم داستان تکراری برا همه پیش نیاد...یا چیز هایه مهم که وجود داره...کسی که گفتگو رو ایجاد کرده هم با کمک کسی که بازیرو داره مشکلات بزرگو بزاره که کم کم با عرضه جهانی هم و راه افتادن اساسیه سرورها بازی بازهایه زیادی بازی میکنن و مهم به نظر من....
یکی به akiba بده اطلاعاتو تا یک گفتگو خوب داشته باشیم میدونم تا چند مدت دیگه یکی از بازی هایه مهمه ...
از به راه بودن سرورها الان از بخش سینگل تا بقیه ولی سوالهایه مهمی هم فعلا تا قبله عرضه جهانی هستن که یکیش همین باز شدن کارکترها هست بهتر حل بشه الان و هرکسی گفتگو رو باز کرد دیگه براش داستان نشه

- - -ویرایش - - -

دوستانی که بازی کردن آیا بخش استوری مد ش هم بازه یا بعد از ریلیز جهانی با آپدیتی چیزی باز میشه ؟

- - -ویرایش - - -

مثلا همین سوال مهمه

- - -ویرایش - - -

عاقا من بازیو گرفتم و آپدیتشم نصبیدم ولی غیر از سینگل فایت و پرکتیس بقیش بستس چرا؟ کارکترام همینطور:|

یا این سوال بهتره به قولی یکم اکتیو باشه ایجاد کننده تاپیک و بپرسه و بزاره بعضی سوال هارو تو صفحه اول

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
به جرات میتونم بگم گرافیک بازی تو این عکس هایی که دوستان گذاشتند 10 برابر بهتر از با کیفیت ترین تریلری هست که دیدم، اول عکس رو دیدم باورم نشد انقدر کیفیت بازی خوب باشه...

Desperadouz

کاربر سایت
Nov 9, 2014
98
نام
Hanzo
آقا یکی که بازیو داره بیاد به طور کامل راه کارهایه باز کردن کاراکتر هارو بگه یا بزاره اول گفتگو مثله بازیه driver club تا بعضی مشکلات حل بشه هرکی بازیرو خرید یا ما که قرار بعدا بخریم داستان تکراری برا همه پیش نیاد...یا چیز هایه مهم که وجود داره...کسی که گفتگو رو ایجاد کرده هم با کمک کسی که بازیرو داره مشکلات بزرگو بزاره که کم کم با عرضه جهانی هم و راه افتادن اساسیه سرورها بازی بازهایه زیادی بازی میکنن و مهم به نظر من....
یکی به akiba بده اطلاعاتو تا یک گفتگو خوب داشته باشیم میدونم تا چند مدت دیگه یکی از بازی هایه مهمه ...
از به راه بودن سرورها الان از بخش سینگل تا بقیه ولی سوالهایه مهمی هم فعلا تا قبله عرضه جهانی هستن که یکیش همین باز شدن کارکترها هست بهتر حل بشه الان و هرکسی گفتگو رو باز کرد دیگه براش داستان نشه

- - -ویرایش - - -

مثلا همین سوال مهمه

- - -ویرایش - - -

یا این سوال بهتره به قولی یکم اکتیو باشه ایجاد کننده تاپیک و بپرسه و بزاره بعضی سوال هارو تو صفحه اول

در مورد باز شدن کاراکتر ها و Story :
در این مورد مطمئن نیستم دقیق ولی کارهایی هست که من انجام دادم و کاراکتر ها فعال شدند :

1 - نصب Update بازی اول از همه و باز شدن 4 شخصیت
2 - اول بازی شما یک گروه از 4 گروه را انتخاب می کنید بین Lin Kuai و Red Dragon و Special Force و Lotus بر اساس اون یکی از کاراکتر ها هست که وقتی باهاش بازی می کنید بعد از بردن یک چک لیست به شما میده مثلاً برای من Raptile بود که باید 4 تا بازی را می بردم همراه Fatality و اینکه با 4 شخصیت باز شده بازی کنم و ببرم همراه Fatality
3 - شما هر بازی که انجام بدید و ببرید از موارد زیر می توانید امتیاز بگیرید : ( انجام کمبو ، انجام Fatality ، انجام X-Ray Brutality و ... که هر کدوم یک امتیازی به شما داده میشه.
4 - بر اساس امتیاز ها شما Level Up و Rank Up می شوید.
5 - انجام تمام مراحل آموزشی
من بازی کردم و بعد از چند باز Level Up و Rank Up شدن و انجام موارد فوق ( + خارج شدن از بازی به صورت کامل و مجدد وارد شدن به بازی دقیقاً بعد انجام این کار کاراکترها باز شدن :d ) کاراکتر ها و Location ها فعال شدند و بخش Story هم فعال شد.

سرور های بازی آنلاین فعال نیستند و برای من پیام میده که بعدا مراجعه کنید.

Goro غیر فعال هست و با وارد کردن کد پیش خرید که روی بازی هست و یا با خرید از Store می توانید فعالش کنید. ( فکر کنم در آینده اضافه بشه جهت خرید از Store ولی گزینش در بازی هست )

Shinnok پس از پایان بخش Story Mode فعال میشه.

این بازی واقعاً فن های Scorpion رو احساساتی می کند مثل من :d زیاد توضیح نمی دم با اینکه Spoiler هست ولی فن های ساب زیرو اسکورپیون در این بازی تا حدودی خوشحال و دوست و راضی خواهند شد درنهایت.

آخرین ویرایش:

DedSec88

کاربر سایت
Aug 27, 2014
1,629
نام
Alireza
در مورد باز شدن کاراکتر ها و Story :
در این مورد مطمئن نیستم دقیق ولی کارهایی هست که من انجام دادم و کاراکتر ها فعال شدند :

1 - نصب Update بازی اول از همه و باز شدن 4 شخصیت
2 - اول بازی شما یک گروه از 4 گروه را انتخاب می کنید بین Lin Kuai و Red Dragon و Special Force و Lotus بر اساس اون یکی از کاراکتر ها هست که وقتی باهاش بازی می کنید بعد از بردن یک چک لیست به شما میده مثلاً برای من Raptile بود که باید 4 تا بازی را می بردم همراه Fatality و اینکه با 4 شخصیت باز شده بازی کنم و ببرم همراه Fatality
3 - شما هر بازی که انجام بدید و ببرید از موارد زیر می توانید امتیاز بگیرید : ( انجام کمبو ، انجام Fatality ، انجام X-Ray Brutality و ... که هر کدوم یک امتیازی به شما داده میشه.
4 - بر اساس امتیاز ها شما Level Up و Rank Up می شوید.
5 - انجام تمام مراحل آموزشی
من بازی کردم و بعد از چند باز Level Up و Rank Up شدن و انجام موارد فوق ( + خارج شدن از بازی به صورت کامل و مجدد وارد شدن به بازی دقیقاً بعد انجام این کار کاراکترها باز شدن :d ) کاراکتر ها و Location ها فعال شدند و بخش Story هم فعال شد.

سرور های بازی آنلاین فعال نیستند و برای من پیام میده که بعدا مراجعه کنید.

Goro غیر فعال هست و با وارد کردن کد پیش خرید که روی بازی هست و یا با خرید از Store می توانید فعالش کنید. ( فکر کنم در آینده اضافه بشه جهت خرید از Store ولی گزینش در بازی هست )

Shinnok پس از پایان بخش Story Mode فعال میشه.

این بازی واقعاً فن های Scorpion رو احساساتی می کند مثل من :d زیاد توضیح نمی دم با اینکه Spoiler هست ولی فن های ساب زیرو اسکورپیون در این بازی تا حدودی خوشحال و دوست و راضی خواهند شد درنهایت.

بازیم درست شد فقط یه فکشن انتخابیدم بعدم از بازی اومدم بیرون یکم بعد رفتم تو اوکی بود
در ضمن brotherhood of shadow رو یادت رفت
سرورا هم مشکلی ندارن آنلاینن یکم زدم خوب بود

B1G BOSS

کاربر سایت
Sep 1, 2012
642
نام
رضا
بازیم درست شد فقط یه فکشن انتخابیدم بعدم از بازی اومدم بیرون یکم بعد رفتم تو اوکی بود

ریجن چند داری داداش ؟ من ریجن 1 گرفتم ولی احتمالا مشکل خواهم داشت

لگی نداشت ؟

Amirkhafan2013

کاربر سایت
Jan 15, 2013
59
نام
امیررضا
سلام دوستان، تا چند روز پیش تصمیم قاطع برای خرید این بازی داشتم ولی متاسفانه از وقتی فهمیدم که تگ تیم نداره و ریجین لاک داره از خریدش منصرف شدم:|
عجیبه شما ها اصلا از نداشتن تگ تیم هیچ اعتراضی نکردین. سوالم اینه که واقعا ریجین لاک داره؟؟؟؟؟ چون برای پینگ خوب باید ریجین دو بگیرم و چون من اکانتم ریجین ریجین یکه و تصمیم بر خرید دی ال سی دارم نمیدونم واقعا چی کار کنم:-s
بعدش سوال بعد اینه ممکنه دی ال سیی بیادش که تگ تیم داشته باشه؟؟؟

655

کاربر سایت
Sep 27, 2012
2,368
نام
RZA
سلام دوستان، تا چند روز پیش تصمیم قاطع برای خرید این بازی داشتم ولی متاسفانه از وقتی فهمیدم که تگ تیم نداره و ریجین لاک داره از خریدش منصرف شدم:|
عجیبه شما ها اصلا از نداشتن تگ تیم هیچ اعتراضی نکردین. سوالم اینه که واقعا ریجین لاک داره؟؟؟؟؟ چون برای پینگ خوب باید ریجین دو بگیرم و چون من اکانتم ریجین ریجین یکه و تصمیم بر خرید دی ال سی دارم نمیدونم واقعا چی کار کنم:-s
بعدش سوال بعد اینه ممکنه دی ال سیی بیادش که تگ تیم داشته باشه؟؟؟

ریجن 2 بگیر بعد اکانت ریجن 2 بساز پرایمری کن بعد DLC هارو با اکانت ریجن 2 بگیر... بقیش هم نمیدونم :D

sin cara

کاربر سایت
Sep 23, 2011
411

با خارجی ها بازی کردی ؟ یا نه ایرانی ها

HeartStone

کاربر سایت
Feb 22, 2014
568
من بازی رو دیروز خریدم و 3-4 ساعتی بازی کردم اینم نظر من
-چه سرور های بازی هنوز راه نیفتادن راجع به آنلاین نظری ندارم
-بازی به نظر من سخت تر شده و اینجوری تیست همینجوری دکمه ها رو بزنی شاید یه چیزی از توش در بیاد
-گرافیک بازی در حد بهترین گرافیک نسل بعده(البته گیم پلی...چون کات سنس ها گرافیکش عین نسل پیشه)
-قسمت داستانیش جالبه و به نظرم خوبه اما عالی نیست
-اول بازی فکش رو انتخاب می کنی بین 5 تا فکشن واسه آنلاینه این قضیه دقیق نمی دونم چیه اما فک کنم یه سری مسابقاتی توش بر گذار میشه و جایزه داره ...مثلا بعضی فیتالیتی ها باید تو فکشن وار لولت 10 باشه
-بعد هر برد بهت یه مقدار xp و یه مقدار سکه و یه مقدار تجربه فکشن وار می ده
-استوری مود قفله تا وقتی که قسمت های تمرینی و یک بازی 1 به 1 رو تموم کنی
-خودم ناراحت شدم شخصیت های محبوبم نیستن اما خداییش بعضی شخصیت های اضافه شده خوبن...بعضی هاشونم به نظرم بچه ان و بیشتر به درد taken می خوردن
-یکی از دلایل سخت شدن بازی ورود مایل به کمبو هاست
-هنوز تاور و crypt رو نرفتم فقط استوری مود دارم می رم......به نظرم استوری رو با درجه سختی هارد برین تا پول و تجربتون بره بالا بتونین بیشتر آنلاک کنین
سوالی بود در خدمتم(مخلص محمد نظری هم هستیما )

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر