Mortal Kombat X | PC

cacgnbspdl0988n60n12.jpg

Developer : Netherrealm Studios
Publisher :
Warner Bros
Genre : Fighting
Platform : PC / Xbox 360 / PS3 / PS4 / Xbox One
Release Date : 14 April 2015
25 فروردین 1394

اطلاعات بازی:

دهمین قسمت از سری محبوب Mortal Kombat تغیرات بزرگی را به خود دیده است:

• بازی با موتور گرافیکی Unreal Engine 3 در دست ساخت است.
  • X-Ray ها همچنان در بازی حضور خواهند داشت.
  • قابلیت تعامل با محیط همانند بازی Injustice در این نسخه وجود دارد.
  • قابلیت جدید تحت عنوان Variation به بازی اضافه شده که به هر بازیکن، قابلیت دسترسی به 3 نوع از ویژگی هایی را خواهد داد که حرکات شخصیت ها مطابق با آن ها تغییر میکند.
  • قابلیت دویدن از MK4 بازگشته است.
  • بازی دارای 5 گروه خواهد بود که بازیکنان میتوانند به عضویت هر کدام از آن ها در بیاید و از امتیازات آن ها بهره جوید.
  • دو Fatality جدید در بازی وجود دارد: Quitality که بازیکنانی را که در مبارزه آنلاین از بازی خارج شوند، نابود میکند | Faction Kill که بازیکنان تحت عضو هر گروه، متناسب با آن ها شیوه خاصی برای تمام کردن کار حریف خواهد داشت.
  • Brutality با ظاهری جدید به بازی بازگشته است و بازیکنان قادر خواهند بود که یک راند را به شیوه ای خاص و ضربه ای متفاوت، نابود سازد.
  • بخش Story قدرتمند تر از گذشته در بازی حضور خواهد داشت و تا 25 سال پس از اتفاقات نسخه قبل ادامه خواهد داشت.
  • Living Towers ویژگی جدید خواهد بود که به صورت زنده و هر ساعت عوض خواهد شد و هیچگاه مشابه هم نخواهند بود.
  • قابلیت Cross Platform وجود دارد.

شخصیت های تایید شده:

لینک های مرتبط:

[h=1]تصاویر بازی Mortal Kombat X[/h]

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: love usa

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
مشکل میدونین کجاست؟ اینکه به خاطر داستانش، هر شماره شخصیت ها رو غربال میکنن و یه بار هستن و یه بار نیستن:| باو همه شخصیت ها رو بیارین و فقط توی بخش داستانیش اونایی رو که میخوایین، وارد کنین. یعنی چی هر دفعه باید کلی دعا و التماس کنیم تا یه شخصیت قدیمی وارد بازی بشه؟ آخرشم 60تا DLC میدن که من از این کارشون به شدت متنفرم.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
مشکل میدونین کجاست؟ اینکه به خاطر داستانش، هر شماره شخصیت ها رو غربال میکنن و یه بار هستن و یه بار نیستن:| باو همه شخصیت ها رو بیارین و فقط توی بخش داستانیش اونایی رو که میخوایین، وارد کنین. یعنی چی هر دفعه باید کلی دعا و التماس کنیم تا یه شخصیت قدیمی وارد بازی بشه؟ آخرشم 60تا DLC میدن که من از این کارشون به شدت متنفرم.

من که رسما منتظر میمونم یه نخسه complete Edition از بازی بدند:| بذره از این CDPR یاد نمیگیرند که DLC ندید باو:|

Kian007

کاربر سایت
May 18, 2014
811
نام
---->کیان<----
اینجا یکی از خفن ترین و خشن ترین و البته ناراحت کننده ترین بخشای تریلر بود
خودم یکی از فن های ثابت Subzero هستم!!!
sub.jpg

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,392
اینجا یکی از خفن ترین و خشن ترین و البته ناراحت کننده ترین بخشای تریلر بود
خودم یکی از فن های ثابت Subzero هستم!!!
sub.jpg

منم از زمان سگا فن ساب زیرو هستم لامصب تکه
ولی حیف جدیدا توی تریلر کتک میخوره
اونی که زمان سگا بود دستاشو میگرفت بالا و طرف رو منجمد میکرد لامصب یه کیفی میداد که نگو

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
دوستان Scorpion و Subzero تنها کرکترهایی نیستن که از نسخه قبلی به این نسخ آورده شدن.
Steve Beran طراح کرکترهای بازی تایید کرد کرکترهای قدیمی دیگری به غیر از اسکورپیون و ساب زیرو قرار شده تا به بازی برگردند.
او در گفت و گو با Angry Joe گفت:
ما بین کرکترهای جدید و کرکترهای قدیمی یک بالانس قرار داده ایم. نسخه قبلی، لیست را برای ما خالی کرد و به این ترتیب تیم تصمیم گرفت تا تعدادی کرکتر جدید به بازی اضافه کنند.
و درباره داستان بازی گفتند:
داستان بازی در همان دنیایی که نسخه قبل بود ادامه دارد اما نمیتوانم چیزی بشما بگویم. بیشترین چیزی که میتوانم بگویم این است که اتفاقات این نسخه 25 سال بعد از وقایع مورتال کمبت 9 هستند.
طرفداران ناامید نخواهند شد (از نظر داستان). من خیلی به بچه های درون استودیو افتخار میکنم. ما نویسندگان حقیقتا با استعدادی داریم.
همچنین او درباره کرکتر جدید یعنی Ferra and torr اطلاعاتی داد. Ferra جنگ جوی درشت هیکلی است در حالی که Torr به کمر او چسبیده و برای مبارزه از او پایین می آید. Ferra میتواند از او (Torr) به عنوان یک سلاح و تقریبا مانند یک "توپ بولینگ" استفاده کند.
این احتمالا جاه طلبانه ترین کرکتری است که تا حالا دیده ایم. زیرا شما دارید دو نفر را در یک زمان کنترل میکنید. تعامل این دو میتوانند چالش بر انگیز باشد. در کل یکی از کرکتر های محبوب من است.
منبع

sub zero

کاربر سایت
Mar 3, 2007
915
نام
Mohsen
منم از زمان سگا فن ساب زیرو هستم لامصب تکه
ولی حیف جدیدا توی تریلر کتک میخوره
اونی که زمان سگا بود دستاشو میگرفت بالا و طرف رو منجمد میکرد لامصب یه کیفی میداد که نگو

subzero فقط ساب زیروی MK3 :x
چه دورانی داشتیم یادش بخیر.

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
دوستان به نظرتون Fatality ها تو MK های قدیمی قشنگ تر نبودن؟
من عاشق اون Fatality های سرعتی بودم که در آخر استخونای طرف می ریخت پایین!!!
خیلی خوب بودن :d

Rezahajizadegan

کاربر سایت
Oct 1, 2005
2,635
دوستان به نظرتون Fatality ها تو MK های قدیمی قشنگ تر نبودن؟
من عاشق اون Fatality های سرعتی بودم که در آخر استخونای طرف می ریخت پایین!!!
خیلی خوب بودن :d

اون فیتالیتی نبود ، brutality بِرتیلیتی،بود و خیلی مسخره و تکراری بود.برای همین از سه به بعد حذف شد.

توی این نسخه گفتن احتمالا فینیشِ انیمالیتی حضور خواهد داشت که خوب و متنوع هستش.

اصل فینیش همانا فیتالیتی هستش.

مدل فینیش مارتال کمبات آرماگدون هم جالب بود یه چیز بین برتیلیتی و فیتلیتی بود.اون قشنگ بود اگر احیا بشه باز.

فینیش استیج هم خیلی جالبه که قول دادند همه استیج ها فینیش داشته باشند.

هر بازیکن طبق اطلاعات E3 دارای سه تا فیتالیتی هستش.

miladdarren

کاربر سایت
Apr 20, 2012
559
نام
Milad
اون فیتالیتی نبود ، brutality بِرتیلیتی،بود و خیلی مسخره و تکراری بود.برای همین از سه به بعد حذف شد.

توی این نسخه گفتن احتمالا فینیشِ انیمالیتی حضور خواهد داشت که خوب و متنوع هستش.

اصل فینیش همانا فیتالیتی هستش.

مدل فینیش مارتال کمبات آرماگدون هم جالب بود یه چیز بین برتیلیتی و فیتلیتی بود.اون قشنگ بود اگر احیا بشه باز.

فینیش استیج هم خیلی جالبه که قول دادند همه استیج ها فینیش داشته باشند.

هر بازیکن طبق اطلاعات E3 دارای سه تا فیتالیتی هستش.
چه جالب نمی دونستم:d
بچه بودیم دیگه درست یادم نمی یاد:d
ولی خیلی باحال بودن:d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
دوستان این مشکل منه یا شما ها هم مثل من فکر می کنین نمایشی که تو کنفرانس سونی نشون دادن فریم ریتش پایین بود! بازی خیلی پر هیجان و سریع و فایتینگی مثل مورتال کمبات به نظرم باید روی 60 فریم قفل بشه ولی تریلرش یکم فریمش پایین بود!

بخدا اولین باری بود که به فریم ریت گیر میدم چون الان واقعا فهمیدم مشکلی که ایجاد می کنه چیه! لول

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
TRMK Features - Interview Mortal Kombat X Ed Boon E3 2014
TRMK: Is there any plans to have a Tag Team mode again at all?
Ed Boon: It's not completely off the table, but it wasn't one of the most used things. I thought our implementation was awesome but for the most part what it boiled down to was that players wanted their character.
این مصاحبه ای که میگفتم. به نظر میاد تگ تیم توی بازی نیست چون خیلیا از این مد استفاده نمیکردن. البته به طور کلی نقضش نکرده.

ehsan9236

کاربر سایت
Sep 22, 2013
60
سلام دوستان من تو استیم مورتال بازی میکنم اگه بازی میکنید تو استیم ایدی من ehsan92361هستش ببخشید شاید جای پستم اینجا نبودش ولی از بس با این خارجی ها یازی کردم خسته شدم
با تشکر

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر