Mortal Kombat | PS3

Captain Mitchell

کاربر سایت
Sep 21, 2007
4,228
بازی نمی دونم چرا انقدر تکراری شده ازش زده شدم
بقیه هم همینجورین؟

من بعد از اینکه Challenge Tower رو تموم کردم ... حدودا ۱۰ دقیقه بعد بازی رو در آوردم نشستم LA Noire بازی کردم ... از اون زمان تا الان MK رو در نیوردم ! lol

آخه Fighting دیگه چیز نداره برای represent بعد از یک زمان تعیین شده !

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,262
نام
امیر حسین
در مورد داستان :

لعنت به رایدن! لعنت ،لعنت، لعنت و باز هم لعنت ! :d آخه چرا برگشت به گزشته ؟ ساب زیروی نازنین به فنا رفت! این سایبر ساب زیرو چیه خداییش... افتضاحه !
یعنی باید تو شماره های بعد هم با ساب زیرو خداحافظی کنیم و شاهد حضور سایبر باشیم ؟ خیلی نامردن!
فعلا قسمت سایبر رو هم رد کردم! بقیش برای فردا :d

دوستان ، رفقا، آشنایان :d
ای کسانی که من باهاشون کل انداختم با کریتوس حالشون رو میگیرم! اینجانب اعلام میکنم که غلط کردم چنین چیزی فرمودم :d تسلیم :d

Emperor visari

کاربر سایت
Jan 5, 2011
1,553
من آخر نفهمیدم چی شد که لوکنگ با رایدن درگیر شد؟!!
قوانینی وجود دارند که فرد خاطی توسط خدایان مجازات میشد شاعوکان تا مرز این قوانین پیش رفت اما قانون شکنی نکرد در صورتیکه ریدن فکر می کرد کرده و برای همین در یک کات سین به آسمان رفت از خدایان گله کرد و متوجه ماجرا شد آن موقعی که لیوکانگ میخاست بره سراغ شاعو ریدن که میدانست محکوم به شکستند و در آنصورت ضدحمله شاعو هم شامل مجازان خدایان نمیشود به او گفت ولی لیو کله شق بازی در آورد و ریدن هم مجبور شد باهاش درگیر شه که بعدش شاعو پاشو از گلیمش درازتر کرد و ریدن با قدرت خدایان او را شکست داد.

• Like
Reactions: rainman_8506

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر