Mortal Kombat | PS3

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,291
نام
امیر حسین
خوب برهان بازم نمیشه! چون سایبر ساب زیرو که مربوط به DLC نیست که بخوایم بریم روش تا بره یک صفحه ی دیگه :d
من همچنان میگم لیست کش میاد :d

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
خوب برهان بازم نمیشه! چون سایبر ساب زیرو که مربوط به DLC نیست که بخوایم بریم روش تا بره یک صفحه ی دیگه :d
من همچنان میگم لیست کش میاد :d
اگه دقت کرده باشی گفتن که Kintaro هم تو بازی هست و به اشتباه گفته شده که توی DLCها قرار باشه اما تو این لیست نمیبینیش. برای همین احتمالا تو قسمت DLC این شخصیت ها حضور دارند:D گرفتی چی شد؟! یا اینجوری هست و یا لیست fakeـه. حالت سومی هم هستش که من ندونم؟:D
اگر هم قرار باشه لیست کش بیاد از الان من 0.5 نمره از امتیازش کم می کنم چون خیلی مسخره است! خوب می تونستید دوباره یک چیز بزرگتر رو طراحی کنید که همه شخصیت ها به نمایش در بیان و چیزی هم نخواد کش بیاد:D

{The Phenom}

تاجر
کاربر سایت
Sep 4, 2007
3,695
نام
حاج حامد صف آرا
صفحه کش نمیاد میره به صفحه بعدی چون dlc کم نیست که زیاده پس بهترین حالت اینه که بره به صفحه بعد تا اینکه کش بیاد

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
اگه دقت کرده باشی گفتن که Kintaro هم تو بازی هست و به اشتباه گفته شده که توی DLCها قرار باشه اما تو این لیست نمیبینیش. برای همین احتمالا تو قسمت DLC این شخصیت ها حضور دارند:D گرفتی چی شد؟! یا اینجوری هست و یا لیست fakeـه. حالت سومی هم هستش که من ندونم؟:D
اگر هم قرار باشه لیست کش بیاد از الان من 0.5 نمره از امتیازش کم می کنم چون خیلی مسخره است! خوب می تونستید دوباره یک چیز بزرگتر رو طراحی کنید که همه شخصیت ها به نمایش در بیان و چیزی هم نخواد کش بیاد:D
حالت سوم هم میشه با اضافه شدن هر شخصیت سایز مربع هایی که هر شخصیت توش قرار میگیرن رفته رفته کوچک تر بشه تا همه تو یه صفحه جا بشن :d مثل CTR که با آزاد شدن شخصیت ها همین جوری میشد :d

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
این هم تصویری تقریباً کامل از استایل جناب دود
4nrw4px4lnadzpafix6.jpg

• Like
Reactions: Ayuna

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,291
نام
امیر حسین
برعکس به نظر من خیلی سادست :d
من اون اسموک دسپشن رو بیشتر دوست دارم! چشماش قرمز بود یک ابهت خفنی داشت :d

هر کدام 2 لباس اما خودمونیم این ZERO جان چقدر خوشگل شده :d
فقط چیزه! این سایبر ساب زیرو با خود ساب زیرو فرق فوکوله :d

آخرین ویرایش:

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
هر کدام 2 لباس اما خودمونیم این ZERO جان چقدر خوشگل شده :D
لباس دوم کسی دیگه نیمده ؟
آقای دود هم سادس اما بازم خوبه ! :D

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
چرا پست پاک می کنین . :|:|:|

دوباره میگم این DLC که قراره بیاد Free هست .:|:|:|:|:|:|
پست هیچ کسی تو این چند صفحه پاک نشده! در ضمن دفعه آخری هم باشه که اگر انتقادی نسبت به عملکرد ناظم های یا مدیران دارید به صورت عمومی بیان می کنید. بار دیگه به تذکر بسنده نمیشه! چون خلاف قوانین هست!

دوستان این هم یک ویدئوی جدید از بازی که نبردگاه Jade's Desert رو نشون میده که به نظرم خیلی عالی کار شده! به منوی اول بازی هم یک نگاه بندازید که ترتیب انتخاب کارکترها چطوری هست:D همون طوری که من قبلا گفتم. الان دیگه مطمئن شدم که این 16 نفر از اول بازی قابل استفاده هستند و ترتیبشون هم اینجوری هست و بعدها به اون شکل نهایی در میان.

ویرایش: راستی این ویدئو رو هم ببیند:D باحال بود!

آخرین ویرایش:

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
دوستان این هم یک ویدئوی جدید از بازی که نبردگاه Jade's Desert رو نشون میده که به نظرم خیلی عالی کار شده!
توی تمام نبردگاه هایی که از بازی دیدم Jade's Desert از همه زیباتر بوده!

به یاد قدیما :D
1.png

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
orlmr9rb8v7dbqfsuoa9.jpg
طبق تصویر قرار گیریشون من عکس های V.S این کرکتر هارو گیر آوردم هرکیو میخواین ببینین/بدونین کین ( ترتیب عکس Charecter selection بالا ! ) گذاشتم ببینین :d

ایشون هم فعلا نمیدونستم تو این لیست کجا هستن ! :d پس بعنوان Bonuce قرارشون میدیم ! :d

Akiba

کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,291
نام
امیر حسین
می خواستم بگم کاش کریتوس هم توشون بود که دیدم بله! :d :d :d
چه عشقی میکنم من وقتی کریتوس رو میبینم :d

T7T

کاربر سایت
Sep 26, 2010
703
آقا یه سوال :D
مگه نگفتن بجز کریتوس 30 تا تایید شدن و 4 5 تا دیگه تایید نشده داریم اونا کجان و کجاس لیست میخوان قرار بگیرن ؟ :D

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
آقا یه سوال :D
مگه نگفتن بجز کریتوس 30 تا تایید شدن و 4 5 تا دیگه تایید نشده داریم اونا کجان و کجاس لیست میخوان قرار بگیرن ؟ :D
اره بیشترشون به صورت DLC هستن . ;)

اگه ببینی کنار Cyber Sub-zero ها کنارشون یه فلش هست اگه همون طرف بزنی فک کنم بایزیکن ها به احتمال 70 % اونجا باشن . :)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر