Mortal Kombat | PS3

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
آهان ...... یعنی تا عرضه بازی نباید جای اینا عوض بشه ...... ;) منم پیشنهاد میکنم این عکسو تو اسپویلر اوون زیر میزارم مقایسه بکن ببین چقدر از اول معرفی تا حالا جای اینا عوض شده ! ( یعنی معیارت معیار درستی برای fake بودنش نیست )
اتفاقا انگاری درست هستش چون این عکسم همین اخیرا از استودیوی mk یکی کف رفته !

o789xummah1c9pzw9maw.jpg

نخیر عوض نمیشه چون این نسخه ای که الان دست سایت ها هست و لینک ویدئوش رو مشاهده می کنید و نقدهای بر اساسش نوشته میشه همونی که چند وقت دیگه شما تو خونت میشینی بازی می کنی. اگه این همه ویدئوی جدیدی که گذاشتم رو دیده باشی متوجه میشی که تو تمام ویدئوهای آخر جای شخصیت ها همین هست! بهتره یکم تحقیق کنی بعد این جوری صحبت کنی! عکس اولی که شما گذاشتی برای E3 هست که 1 سال پیش نشون دادند و اون موقع 8 تا شخصیت فقط آماده بود. عکس دوم مربوط به چند ماه بعد بود که برای دمویی بود که برای تسترها گذاشته بودند و عکسی که من گذاشتم مربوط به نسخه نهایی و کامل شده است! البته به گفته خود سازنده ها. اگه خواستی لینک ویدئوش رو هم بهت بدم چون صفحات قبل هم گذاشته بودم!
در ضمن من در مورد وجود یا عدم وجود Smoke نظر خاصی ندادم و فقط گفتم که با این جاهایی که عکسش رو تامی گذاشته حضور شخصیت تو ابهام میره!

از یک طرف با ساسان موافقم! شاید بازم جاشون تغییر بکنه! :d
ولی از یک طرف دیگه به نظر میرسید بازی کامله! بعد از بازی امتیازات رو میداد یا توی لیست فیتالایتی ها 2 تا علامت سؤال بود! و احتمالا اون بقیه که خاموش هستند رو باید خودمون باز کنیم! :d پس شاید FAKE باشه! :d

ولی برهان طراحی اسموک یک جوری به بقیه میخوره! یعنی احتمال FAKE بودنش کمتره به نظر من :d
شاید DLC :d
فکر نکنم امیر به همون دلایلی که بالا گفتم:D
شاید نه 100%. این نسخه ای که دیدی نهایی هست و همونی هست که برای نقد فرستاده شده. امکان نداره جای شخصیت های عوض بشه و تو نقدی که برای سایت های فرستاده شده یک شکل باشه و تو خونه من و تو یک شکل باشه. به نظرم امکانش نیست!

طراحی Smoke اگه واقعی هم باشه به نظرم من خیلی جالب نیستش و اون عکس هایی هم که ساسان جان لطف کرد گذاشت به نظرم مربوط به طراحی های اولیه یک شخصیت هست و یا عکس ها قدیمی هست و تازه اومده بیرون یا اینکه Smoke با همین چهره به عنوان DLC عرضه میشه.

آخرین ویرایش:

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
@ برهان

من نمیدونم چی گفتم اینجوری عصبی شدی ......... چون گفتم معیار fake بدونش از نظرت بر مبنی قرار گرفتن کرکتر غلطه عصبی شدی ؟! یا ..... ؟!
ویدئو هر رو دیدم ....... فکر نمیکنم نسخه آخریش باشه این همون نسخه اییه که با اتوبوس راه افتادن نمایش بزارن ......... اگه جایی میگی "تحقیق " کن ..... جایی که تحقیق کردی به این نتیجه رسیدی رو خواهشا بده ما هم ببینیم که میگه نسخه آخرشه ! .........

مقداری هم تحقیق کردم .. جاهای معتبری نه رسمی اینا رو تایید کردن ( خلاصه نویسی ! )

علاوه بر dlc اخبار سایتمون میگن rain هم بعنوان dlc تایید شده .........
smoke تو نسخه کاملش هست ........

Ffffftn.png

عکس کرکتر سلکشن شیوا هم بود :

xg25zisynxi9vcaia3an.jpg

اینا رو میگن همه تو نسخه کامل هست و اونایی که تو dlc هست توسط مجله اعلام شده ولی بقیه تو خود نسخه اصلی بازین .......

و یه عکس استایل پیر shang tsung هم بود که نمیدونم قضیش چیه ! :D

ql9907o9re2yqby67lzk.png

اینا که اینا رو گفتن نسبتا معتبر هستند ......... ولی منبع official نیستن .........

ویرایش: شما کلا مشکلت این هست که اصلا منظور من رو ذره ای متوجه نشدی و حتی کامنت قبلی رو هم فکر کنم کامل نخوندی. من نگفتم که Smoke اصلا تو بازی نیست یا عکسش Fake هست. من میگم جایی که قرار گرفته به نظرم با استناد به صحبت های کارگردان بازی درست نیست. شما به من با یک منبع درست ثابت کن که عکس ها حقیقی هست. لینک منبعتون رو هم بدید خوبه. چون خودتون هم میگید نسبتا معتبر. عکس آخریتون هم که اگه منبعش همون جایی باشه که آپلود شده به نظرم خیلی معتبر نیست برای خبر رسانی!

نه اونجا نیست ..... عکس شیلتر بود مجبور شدم از آپلودر خوبشون استفاده کنم ...........
منبعم wikia هستش ........ تو قسمت Talk kombat 2011 هش ........
ویئو رو قبلا دیدم ...... این که قدیمیه ! همونیه که challange tower رو معرفی میکنه و این حرفا ! ولی جاییش حضور ذهن ندارم بگه نسخه آخریشه و ما این رو به سایت ها برای review دادیم .......

راستی این رو هم بگم که این عکسی که شما قرار دادی هم نمیدونم واقعی هست یا نه چون سازنده های یک چهره دیگه از Shang Tsung رو نشون دادن که تو زیر برات میزارم و لینک تریلرش رو هم برات میزارم تا از دیدنش لذت ببری!

گرفتی مارو ؟! این که همون تیکه kombat continues دموی psn بازیه ! میدونم shang tsung اونشکلیه ....... مشکل شما اینه که منظور منو ذره ایی متوجه نشدید ! میگم :

یه عکس استایل پیر shang tsung هم بود که نمیدونم قضیش چیه

یعنی یه عکس ! از پیری shang tsung ! که نمیدونم قضیش چیه یعنی نمیدونم alt costume ـه ؟ حالت داستانیه ؟ یا ...... ؟!

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
@ برهان

من نمیدونم چی گفتم اینجوری عصبی شدی ......... چون گفتم معیار fake بدونش از نظرت بر مبنی قرار گرفتن کرکتر غلطه عصبی شدی ؟! یا ..... ؟!
ویدئو هر رو دیدم ....... فکر نمیکنم نسخه آخریش باشه این همون نسخه اییه که با اتوبوس راه افتادن نمایش بزارن ......... اگه جایی میگی "تحقیق " کن ..... جایی که تحقیق کردی به این نتیجه رسیدی رو خواهشا بده ما هم ببینیم که میگه نسخه آخرشه ! .........
عصبی؟ خوبی شما؟:D

من فقط کمی از لحن شروع پیام قبلیت جا خوردم که آهان اگه اینجوری هست فلان و ........

ویدئو که 10 تا تو youtube هست که برای 2-3 روز پیش هست و هر کدوم هم به یک زبونه و تو همشون هم منوی بازی دقیقا همین بوده. حالا نمیدونم تو کدوم اتوبوس میتونه باشه که هر کی به یک زبون حرف میزنه. الان اگه این ویدئو رو دقت کرده باشی به نظر میرسید که زبون آلمانی یا روسی چیزی داشتند. اونای دیگه هم اکثرا انگلیسی بودند. اینم تریلری که برای 3 هفته پیش هست و فکر کنم دفعه سوم چهارم هست تو این تاپیک میزارم. این هم مصاحبه ای هست که Ed boon با Gamespot کرده و توش در مورد تمام قسمت های بازی توضیح داده و گفته که ساخت بازی به طور کامل تموم شده و این نسخه ای هم که تو استدیو داشتند بازی می کردند و نشون میدادن نسخه نهایی بود که برای سایت آورده بودند!

http://www.youtube.com/watch?v=6Nc9wFcALfA

ویرایش: شما کلا مشکلت این هست که اصلا منظور من رو ذره ای متوجه نشدی و حتی کامنت قبلی رو هم فکر کنم کامل نخوندی. من نگفتم که Smoke اصلا تو بازی نیست یا عکسش Fake هست. من میگم جایی که قرار گرفته به نظرم با استناد به صحبت های کارگردان بازی درست نیست. شما به من با یک منبع درست ثابت کن که عکس ها حقیقی هست. لینک منبعتون رو هم بدید خوبه. چون خودتون هم میگید نسبتا معتبر. عکس آخریتون هم که اگه منبعش همون جایی باشه که آپلود شده به نظرم خیلی معتبر نیست برای خبر رسانی!

راستی این رو هم بگم که این عکسی که شما قرار دادی هم نمیدونم واقعی هست یا نه چون سازنده های یک چهره دیگه از Shang Tsung رو نشون دادن که تو زیر برات میزارم و لینک تریلرش رو هم برات میزارم تا از دیدنش لذت ببری!

چون حجم عکس بالا بود لینکش رو برات میزارم!

آخرین ویرایش:

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
دوستان این تریلر رو هم چند ساعت پیش دیدم. قشنگه. مبارزه Raiden و Kung Lao رو نشون میده و آخرش هم مثل مبارزه کریتوس و سیندل یک قسمت از Fatality مربوط به Raiden رو نشون میده و قطع می کنه. قشنگ بود!

نه اونجا نیست ..... عکس شیلتر بود مجبور شدم از آپلودر خوبشون استفاده کنم ...........
منبعم wikia هستش ........ تو قسمت Talk kombat 2011 هش .......
ویکی معمولا خبراش درست هستش. البته این رو هم بگم من تمامی این حرف ها رو از روی صحبت هایی که از کارگردان شندیم و تو تریلرهای آخر دیدم گفتم و از خودم چیزی در نیاوردم!

مشکل شما اینه که منظور منو ذره ایی متوجه نشدید
سعی کن خلاقیت داشته باشی!

یعنی یه عکس ! از پیری shang tsung ! که نمیدونم قضیش چیه یعنی نمیدونم alt costume ـه ؟ حالت داستانیه ؟ یا ...... ؟!
میدونم این چی هست. این عکسی هم که شما گذاشتی برای پیری Shang Tsung هست و درست. تو یکی از Arenaها هم اگه دقت کرده باشی نشون دادن که روی صندلی مخصوص نشسته و تقریبا همین استایل پیر رو داره. اگه اشتباه نکنم برای بخش Story Mode بازی هست! اگه خواستی بگو تریلر این رو هم برات بزارم!

ویئو رو قبلا دیدم ...... این که قدیمیه ! همونیه که challange tower رو معرفی میکنه و این حرفا ! ولی جاییش حضور ذهن ندارم بگه نسخه آخریشه و ما این رو به سایت ها برای review دادیم .......
و باز هم مطلب من رو دقیق نخوندی. گفتم که این ویدئو برای 3 هفته پیش هست و این دفعه سوم هست که میزارمش. در ضمن این ویدئو فقط در مورد Challenge tower نیست و در مورد تمامی قسمت های بازی به جز آنلاین و داستانی صحبت می کنه و Ed boon تو 15 دقیقه ای که هست کلی توضیح میده!

دلیل دو پست پشت سر هم این هست که حجم مطالب پست ها زیاد هست و نمی خوام قاطی بشه.

ویرایش: اینم لینک Shang Tsung Throne Room که می تونی تو اولین فریم بازی و تو ثانیه صفر دقیقا همین لباس و نشان روی کمربند و همه جزییات مشابه رو نگاه کنید! عکسی هم که گذاشتی من منظورم این بود که نمیدونم اینی هست که ما قراره باهاش بازی کنیم یا نه چون چیز دیگه ای داخل میدان نبرد نشون داده بودند اما تو پس زمینه این هست! از لحاظ کل کل هم فکر کنم اون قدر اطلاعاتم زیاد هست تا به مشکلی بر نخورم دوست عزیز!

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
خوب خدا رو شکر پس بالاخره لیست کش اومد!!! :d گفتم شاید یک سری از شخصیت ها قابل انتخاب کردن نباشند :d
ولی عجیبه افقی کش اومده :d
بعد مثل اینکه بله اسموک هم همینه :d ولی من با موهاش شدید مشکل دارم :d
این یارو که سمت راسته کوان چی هست کیه ؟ سایبر اسموک ؟؟؟ اون اولی سمت چپ هم احتمالا همینه که انتخاب شده( سایبر ساب زیرو )
کاش عکس کریتوس هم تو صفحه ی انتخاب کاراکتر بود میدیدیم فیض میبردیم :d

ویرایش :
با دقت بیشتری نگاه میکنم مثل اینکه جفتش همین سایبر ساب زیرو ـست! :d احتمالا با باز شدن شخصیت دیگه مثلا جایگزین این یکی میشه! :d
در هر صورت شخصیت ها به نظر میرسه بیشتر این هستند و شاید بعضی ردیف ها 5 تایی باشند! (یکی دیگه با زدن چپ و راست نشون داده بشه :d ) چون گزینه های DLC و Random هم نیستند! :d
این صفحه ی انتخاب کاراکترهای MK هم بحثی شده ها :d

الان جای dlc پس کجاس ؟! بازم کش میاد ؟! ................

اگر لیست کامل اینه ، پس کریتوس رو از کجا باید انتخاب کنیم ؟!

احتمالا لیست افقی کش میاد ! :d و شاید گورو و بقیه هم اونجا باشند!
اگر گورو شاو کان نبودند پس احتمالا جزو DLC هستند! پس بازم صفحه کش میاد :d

آخرین ویرایش:

D the D

کاربر سایت
Dec 4, 2009
183
نام
I'M SASAN IN CLOAK OF D the D
ای جان چه لیست مشتی :x سایبر سابزیرو به نظر من میاد یا یه جورایی شبیه predator هستش ؟! :d
طبق نگاه کلی که انداختم پس لیست عوض شد ! :d ( انگاری تحقیقات من موثر تر بود برهان :D ) و اینکه نه shao kahn و نه goro قابل بازیه :( ..........
اسموک هم بنظرم خوب ساختن نسبتا ( تو اوونیکی عکسای ساختش که گذشتم ببین ) حالا تو قسمت کرکتر سلکشنش موهاشو پف داده خوشکل شه :d

آخرین ویرایش:

Miniature Rose

A Poor Man's Rose
کاربر سایت
Jun 25, 2009
2,658
خیلی خیلی خیلی خیلی عالیه فقط 3 تا ابهام وجود دارد :

1. بالاییه کوانچی کیه ؟!

2.سمت چپیه کوانچی کیه ؟! ( اینو گرفتم این اقا D the D نوشته بود اوو بالا ! :d )

3. چرا دو تا سایبر ساب زیرو دارم ؟!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,290
نام
امیر حسین
بالای کوان چی ، کابال ـه !
دلیل 2 تا سایبر ساب زیرو هم اینه که احتمالا یک کاراکتر دیگه باز خواهد شد! و جاش رو میگیره! یعنی تا قبل از اینکه باز بشه این ردیف 2 تا از یک شخصیت توشه! :d (چرت و پرت گفتم ؟ :d )
سمت چپش هم شوا هست! همون زن 4دسته :d

احتمالا این عکس برای 360 هست برا ps3 یه گزینه دیگه باید اضافه بیاد
دکمه های PS3 توی عکس هستند :d

nimaprince

کاربر فعال بخش مطبوعات و دنیای بازی
کاربر سایت
Jun 4, 2009
2,332
نام
نيما

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
Select Screen کامل بازی که امروز لیک شده.

خیلی خوب شده:D مرسی

خوب خدا رو شکر پس بالاخره لیست کش اومد!!! :d گفتم شاید یک سری از شخصیت ها قابل انتخاب کردن نباشند :d
ولی عجیبه افقی کش اومده :d
بعد مثل اینکه بله اسموک هم همینه :d ولی من با موهاش شدید مشکل دارم :d
این یارو که سمت راسته کوان چی هست کیه ؟ سایبر اسموک ؟؟؟ اون اولی سمت چپ هم احتمالا همینه که انتخاب شده( سایبر ساب زیرو )
کاش عکس کریتوس هم تو صفحه ی انتخاب کاراکتر بود میدیدیم فیض میبردیم :d
امیر چه گیری به کش اومدن صفحه میدی:D من فکر نکنم Goro و Shao Kahn قابل بازی باشند و به احتمال زیاد بعدا شاید DLC بشند:D یک نکته ای هم هست که باعث میشه کلا به این لیست شک کنم و خودت هم اشاره کردی نبودن قسمت انتخاب تصادفی و DLC هستش. یکمی عجیب میزنه!

اگر لیست کامل اینه ، پس کریتوس رو از کجا باید انتخاب کنیم ؟!
اگه گزینه DLC رویت بشه ایشالا اونجا انتخابش می کنیم! انتظار نداشتی که بقل دست Scorpion بزارنش؟:D
ای جان چه لیست مشتی :x سایبر سابزیرو به نظر من میاد یا یه جورایی شبیه predator هستش ؟! :d
طبق نگاه کلی که انداختم پس لیست عوض شد ! :d ( انگاری تحقیقات من موثر تر بود برهان :D ) و اینکه نه shao kahn و نه goro قابل بازیه :( ..........
اسموک هم بنظرم خوب ساختن نسبتا ( تو اوونیکی عکسای ساختش که گذشتم ببین ) حالا تو قسمت کرکتر سلکشنش موهاشو پف داده خوشکل شه :d
آره موثر بود:D البته من هنوز یک احتمال میدم و اون اینه که همه این شخصیت ها از اول که باز نیستند و اون 16تایی که اول کار باز هستند به شکلی که من گذاشتم هستند. چون اگه قرار باشه این جوری پراکنده باشه به نظرم زیاد جالب نیست!
البته من با این صفحه مشکل دارما:D نمیدونم چرا اون قسمت هایی که گفتم معلوم نیست! شخصیت Smoke هم اصلا از طراحی قیافش خوشم نیومد. بهش نمیاد:D
نمیدونم کش میاد یا نه اما خیلی ضایع است که کش بیاد:D
خیلی خیلی خیلی خیلی عالیه فقط 3 تا ابهام وجود دارد :

1. بالاییه کوانچی کیه ؟!

2.سمت چپیه کوانچی کیه ؟! ( اینو گرفتم این اقا D the D نوشته بود اوو بالا ! :d )

3. چرا دو تا سایبر ساب زیرو دارم ؟!
امیر گفت اون Kabal هستش.

سمت چپش هم Sheeva هست که یک خون آشام هست و بال هم داشته:D

Cyber Sub-Zero فکر کنم اومده جای DLC و انتخاب تصادفی نشسته:D البته یک احتمال هم هست. من فکر کنم وقتی یک شخصیتی از تو قسمت DLC انتخاب میشه میاد و جای Icon اون قسمت رو میگیره و دوباره روش بری می تونی به اون قسمت وارد بشه. اگه این حدس درست باشه لیست به نظرم کاملا سالم هست:D

Tommy Fisher

Shit happens
کاربر سایت
Apr 5, 2009
5,954
نام
رضـا
یعنی استایل صورت و نقاب کابال توی همین دو سانت فضا چند گامی از بقیه جلوتره :D حالا دیگه استایل کامل بدنی و ابیلیتی های منحصر بفردش بماند :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر