Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,838
نام
نریمان
با فیلت ر شکن وصل میشه سیو هم میگیره اینویژن هم میاره ولی استور داخل بازی رو نمیاره.کلا باید بی خیالش بشیم.
باید تا شروع فصل بعدی منتظر باشیم ببینیم چی میشه، چون اواخر ۲ فصل قبل هم به شدت مشکل اتصال وجود داشت اما با شروع فصل بعدی همه چی اوکی میشد.

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
باید تا شروع فصل بعدی منتظر باشیم ببینیم چی میشه، چون اواخر ۲ فصل قبل هم به شدت مشکل اتصال وجود داشت اما با شروع فصل بعدی همه چی اوکی میشد.
اخه بحث اینجا هستش دفعات قبلی باز حداقل به سرورا وصل میشد با dns الان با هر دی ان سیم ست میکنیم بازم وصل نمیشه اصلا جوریه برای من دی ال سیا باز نمیشه و این خیلی بده حالا خودم رفتم از پشتیبانی الکترو پرسیدم که قبلا چرا میشد الان نمیشه انلاین زد مورتالو چیزی که گفتن این خود باگ Psn هستش ولی بقول خودت باید وایسیم ببینیم وضعیت چجوری میشه فعلا که واقعا چیزی نداره من برگردم گیم فعلا تا ببینیم چی میشه

• Like
Reactions: NaRiiMaN

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
کسی با GearUp چک کرده؟
من روی پلی با سرورای پلی استیشن تست کردم بخش انلاین گیمو میاره ولی مچ مکینگش خیلی طول میکشه تا باید بعدش گیمم پیدا میکنه ممکنه وسط بازی پرت بشین بیرون برای پلی استیشنش اصلا خوب نبود از اونور تیکن واقعا عالیه با گیرز اینور ریده بهترین روش همون دی ان اسم هستش چون پینگو میبره بالا اینور با گیرز

• Like
Reactions: DFSHINNOK7

doomsayer555

عضو جدید
Feb 10, 2024
1
سلام. من نسخه اورجینال بازی رو برای ایکس باکس دارم و از فصل اول هیچ مشکلی برای وصل بخش‌های مختلف آنلاین نداشتم ولی بعد از پچ آخری که برای فیکس کردن مشکل دی سینک دادن دیگه وصل نشد به سرور های آنلاین. ولی خوشبختانه الان یکی دو روزیه که دوباره به سرور ها وصل میشه و امیدوارم که دوباره مشکلی پیش نیا... با این حال اگر دوستان دی ان اس هایی که براشون کار کرده و خوب بوده رو معرفی کنن ممنون میشم :)

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
تریلر Peacemaker و Janet Cage

واقعا خوشم اومد من سریال اصلیم دیده بودم الان احساس میکنم واقعا مناسب مورتاله این کارکتر چقدر هارمونیش خوبه با ایگلی واقعا حال کردم به مورد باحال دیگه هم اینکه مثل کارکترای استریت فایتر اسم حرکاتشو میگه اینم خیلی باحال بود ولی بازم بازی فعلا با یچیز قویتر باید خودشو برگردونه فکر نکنم پیش میکرم بتونه وضعیتو برگردونه فعلا

• Like
Reactions: Irisviel Ackerman

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر