Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
دوستان خبری نیست؟ برای من دو روز هست که سرورها قطعه کلا.نه با dns نه با شیلترشکن هیجور وصل نمیشه
من امروز با نت ایرانسل و دی ان اس الکترو سه دست پشت سر هم زدم مشکلی نبود...

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
اینا که قبل
مثل اینکه اطلاعاتی از کمبات پک 2 درز پیدا کرده :
سایت
اینا لیک شده بودن اگر اشتباه نکنم
جدی بیشتر از همه دوست دارم حداقل چاکیو توی کیمو بتونم ببینم واقعا کارکتر کلاسیک/ترسناکیه برام و خود صدا پیششم باشه(خدا کنه دیگه قضیه هوملندر سر این یکی دیگه در نیارن سرمون!)
من بیشتر منتظر نوب و دث استورک توی این لیکایی که شده ولی هارلی کویین اگر فان باشه چرا که نه.
الان من بیشتر و هر چه سریعتر دوست دارم این قضیه سرورارو درست کنن و کراسپلت بیارن تا هی لیک میکنن و میخوان بتیغن مردمو...
کاش حداقل سروراش براب همه ی بچه های حداقل ایران درست شه همه بتونن بازی کنن واقعا باحال نیست شما نمیتونین بازی کنین یسریا میتونن بازی کنن. تازه من برنامه ToH ریختم با حضور بچه ها بعد از کراسپلت... :(

• Like
Reactions: Rezahajizadegan

|MohamaD|

کاربر سایت
Apr 6, 2012
146
نام
محمد
دوستان خبری نیست؟ برای من دو روز هست که سرورها قطعه کلا.نه با dns نه با شیلترشکن هیجور وصل نمیشه
یه قلق خاصی داره واسه وصل شدن بهش، واس من که اینجوریه
میری تو بازی وصل نمیشه همون اول، یکم که بازی میکنم تو حالت لوکال (10-15 دقیقه) بعد برمیگردم به مین منو، کانکت تواکانتمو میزنم وصل میشه
من واسه اولین بار وصل شدنم از این dns استفاده کردم تست کن ببین شاید جواب داد
176.99.11.77
80.78.247.254

The Listener

Take Me Home
کاربر سایت
Feb 20, 2016
591
نام
رایان
اگه دی ان اسی یا هر چیزی پیدا کردین که برا زیتل کار کنه و بتونیم وصل شیم به سرورا، دست ما رو هم بگیرین. :D تو تخفیفات کریسمس با ذوق و شوق بازی رو گرفتم، ضد حال خوردم. بدبختی اینه که ریفاند هم بزنم تا بخواد پولمو برگردونه تخفیفا تموم شدن.
خلاصه من فعلا الکترو و دی ان اسی که دوست بالایی گذاشت رو امتحان کردم و نتیجه نداشت.

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
اکانت سایت خبرنگاران WB Games دوباره واسم باز شـــــــــد :clap:

ولی تریلرهای Omni Man و Quan Chi حجم خیلی کمی دارن 🙁 (300-400 مگ)

ادیت: همه اکانت هام فعال شدن. یوبیسافت-بثزدا-WB
فقط کپکام و بندای نامکو مونده.

• Like
Reactions: NaRiiMaN and Jaw

|MohamaD|

کاربر سایت
Apr 6, 2012
146
نام
محمد
اسکین سیزن قبلی یعنی order of darkness شخصیت Scorpion تو استور الان موجود شده دوستانی که جاموندن از سیسزن قبلی الان میتونند 600 دراگون این اسکینو حلالش کنند.

top.jpg

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر