Multi Platform Mortal Kombat 1

سازنده
NeatherRealm Studios
تاریخ انتشار
September 19th
ناشر
Warner Bros
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 5
  3. Xbox Series X|S
  4. Nintendo Switch

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
یعنی من این همه جون کندم توی انلاین ایتمای رنکد بگیرم یکی دوتاشو توی بخش داستانی و شیراین داد بهم😂فقط اون بخش انلاینش بیشتر شیرین بودش.کاش جوایز رنکدو یکم یونیکتر بکنن.

خب خیالم راحت شد پس من که داشتم به فقیری پلی میدادم توی انلاین توی اینویژن وقت بذاری بیشتر پول میده بهت.الان انلاین هر دست وین کنی بجز کواستای روزانه صد صد پنجاه اینا میده یسری موقع ها بهم پنجاهتا میداد
تازه من یکیو دیده بودم کلا شیراینش تموم شده بود از بس سکه زده بود😂 نوشته بود شراینش که وایسین تا سیزن بعد.
آنلاینم هر دستش فکر کنم همون اندازه یک مچ اینویژن سکه میده، ولی خوب‌‌... آنلاین سخته مبارزات و احتمال برد از اینویژنی که سه سوت تموم میشه کمتره:-"
اما از اونطرف XPی که میده خیلی زیاده

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
آنلاینم هر دستش فکر کنم همون اندازه یک مچ اینویژن سکه میده، ولی خوب‌‌... آنلاین سخته مبارزات و احتمال برد از اینویژنی که سه سوت تموم میشه کمتره:-"
اما از اونطرف XPی که میده خیلی زیاده
اره خب هر دست رنکد مچ پلی میدین Best of 5 هستش و این کلی وقت میبره. از اونور واقعا اکس پی زیاد میده میده من الان لول 42 اینام ولی خب واقعا من بازی فقط بخاطر انلاین پلی دادنش گرفتم اونروزی رفتم اینویژ بزوری یکم بازی کردم اصلا حال نمیده بخوای ai بزنی بنظرم حداقلش من اینطورم.
راستی ایدیتو ندادی عزیز😁بخدا میخوام دوستانه پلی بدم

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
دیروز باز یکم بخش داستانی رفتم جلو! یعنی mainهای نریمان کاراکترهایی بودن که عمرا باهاشون بازی کنم:))
چجوری با لی می و سیندل بازی میکنید؟ :)) اصلا باهاشون کنار نیمدم:D
من هنوز کسی رو مین نکردم، به همه یه ناخنک میزنم ببینم با کی بیشتر حال میکنم. :D
Li Mei فانه اما نه در حدی که کلا بخوام فقط با اون بازی کنم، سیندل هم چون تو MK11 مینم بود یکم باهاش بازی کردم اما به دلم ننشست! :-"

احساس میکنم با باراکا، رین و ریدن حال کنم! :D :-"

Jaw

کاربر سایت
Jun 2, 2019
561
نام
Dani
من هنوز کسی رو مین نکردم، به همه یه ناخنک میزنم ببینم با کی بیشتر حال میکنم. :D
Li Mei فانه اما نه در حدی که کلا بخوام فقط با اون بازی کنم، سیندل هم چون تو MK11 مینم بود یکم باهاش بازی کردم اما به دلم ننشست! :-"

احساس میکنم با باراکا، رین و ریدن حال کنم! :D :-"
الان دور دوره ریدن باراکا جانی کیج اسکورپ و ساب زیرو و اسموک بقیه بریز تو جوب برای انلاین چون پلیر زیاد نیستن البته نه اینکه بد باشن کمبو های این کارکترایی که میگم بهتون بیشتر جوابن

• Like
Reactions: NaRiiMaN

DFSHINNOK7

کاربر سایت
Dec 20, 2018
1,630
تا اینجا حدود 4 ساعت بازی کردم و همه چیز عالیه. البته بیشتر تو practice بودم و 4-5 تا هم آنلاین ranked زدم فقط. :D

حقیقتش انتظارم از kameoها کمی بیشتر از این بود. هم از لحاظ damage به نظرم خیلی از کامبوها damageشون بد اسکیل میشه و با عقل جور در نمیاد. مثلا لوکنگ و سکتور هر جور کامبو میزنم بازم همون کامبوهای بدون kameo بهترن و damage بالاتری میدن. همینطور با گورو و فراست. تا حالا تنها kameoهایی که با لوکنگ خوبن سونیا و سارینا و تاحدودی جکس.
البته هنوز اصلا invasion نرفتم و 5 تا کمیو رو باید آنلاک کنم :D (یا شاید از طریق همون ranked آنلاک کنم). شاید موتارو یا سابزیرو کمیوهای خوبی باشن.

دیروز کنشی رو تست کردم. فقط به درد کسایی میخوره که دردسر دوست دارن :D برای 7-8 درصد دمیج بیشتر پدر خودتو دربیاری که چی آخه. :))....ولی کامبوهاش فانه و حتما بعد از اینکه به kameoها تسلط پیدا کردم و تونستم آنلاین راحت با شخصیت های دیگه بازی کنم، برمیگردم کنشی رو جدی تر یاد میگیرم.

سابزیرو هم که نسبت به بتا نابودش کردن و اصلا قابل بازی نیست.

• Like
Reactions: Z-fan and Jaw

Changed_Man 50

کاربر سایت
Jul 6, 2016
4,423
سلام خدمت دوستان،میخواستم ببینم برای آنلاین بازی کردن باید حتما اکانت پلاس داشته باشیم؟
سلام امضات نوشته بازی نابودی آخرت و هدر دادن وقت هست بعد دنبال اکانت پلاسی؟
اونم مورتال کامبت؟

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
اگه لیک های بازی درست باشن، Cyrax تو این تایملاین مونثه! :D به علاوه سکتور و سایرکس به احتمال خیلی زیاد از Mecha Suit استفاده میکنن و سایبورگ نیستن.

• Wow
Reactions: Avada

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر