Multi Platform Monster Hunter: World

سازنده
Capcom
تاریخ انتشار
January 26, 2018
ناشر
Capcom
پلتفرم‌ها
  1. PC
  2. PlayStation 4
  3. Xbox One
MHWorld_E3_art1.jpg

Publisher and Developer : Capcom
Genre: Action RPG
Platforms : PS4 - Xbox One - PC
Release Date: January 26 2018

حالا که فقط حدود 20 روز به عرضه مونده، یه تاپیک برای اخبار، هماهنگی و پیدا کردن تیم برای Co-op لازمه. یه سری اطلاعات تایید شده از بازی + اطلاعاتی که خودم از تجربه‌ی بتا بدست آوردم رو در زیر بصورت تیتروار اعلام می‌کنم که اگه احیانا کسی با بازی آشنا نیست یا اینکه از محتویات بازی اطلاعی نداره، برای تجربه‌ی بازی آماده بشه:

- محتوای داستانی بازی حدود 40 تا 50 ساعت طول می‌کشه و طبق معمولِ نسخه‌های قبل، بعدش تازه ماجرای اصلی شروع میشه که اونم مولتی‌پلیر و Co-op هستش که باعث میشه صدها ساعت دیگه، واسه شکار هیولاهای مختلف و چلنج‌های هفتگی و البته ارتقای اسلحه‌ها و زره‌ها صرف بشه!
- برخلاف نسخه‌های قبلی، کمپین داستانی فقط یه بخش تمرینی برای بخش چند نفره نیست و چالش‌های بزرگ رو هم شامل میشه.
- طبق گفته کارگردان، بازی بعد از عرضه، از رویدادهای هفتگی و آپدیت‌های منظم و رایگان زیادی بهره خواهد برد.
- بازی هم بصورت آفلاین و هم بصورت آنلاین قابل بازیه و حتما نیازی نیست همیشه به اینترنت وصل باشید.
- اغلب مراحل و ماموریت‌ها رو میشه بصورت Co-op که تا حداکثر 4 نفر هست، تکمیل کرد.
- [طبق تجربه بتا] تمام 14 اسلحه‌ی بازی کاملا از نظر کنترل، عملکرد و قابلیت‌ها، متفاوت هستند و ماهر شدن در هر کدومشون، دقت و تمرین جداگانه رو لازم داره.
- [طبق تجربه بتا] برخلاف نسخه‌های قبل، هیچ لودینگ و معطلی خاصی، بین مناطق مختلف وجود نداره و مپ‌های بازی کاملا یکپارچه هستند.
- [طبق تجربه بتا] هوش مصنوعی هیولاها پیشرفت عظیمی کرده و کاملا هوشمندانه، وضعیت نبرد رو بررسی می‌کنن و از هر وسیله‌ای (مثل محیط، عقب‌نشینی و هیولاهای دیگه) برای شکست دادنتون استفاده می‌کنن.
- [طبق تجربه بتا] پوشش گیاهی و جانوری و محیط‌ها کاملا پویا هستند و حس یک حیات وحش واقعی رو منتقل می‌کنند.
- [طبق تجربه بتا] پیشرفتی که رفتار و انیمیشن هیولاها نسبت به نسخه‌ی قبل داشتن فوق‌العادست و در حد یک نسل تفاوت رو در اونها میشه حس کرد.
- [طبق تجربه بتا] از محیط میشه حداکثر استفاده رو کرد و با آیتم‌های متنوع و ساختاری که هر محیط داره، خیلی راحت میشه روند مبارزه رو تغییر داد.
- تجربه‌ی مولتی پلیر بازی کاملا توی این نسخه ریحن فری شده و تمام بازیکنان از سرتاسر جهان، می‌تونن به هم وصل بشن و بازی رو با هم تجربه کنن...پس از نظر پیدا کردن پلیر خیالمون باید راحت باشه (مخصوصا با اعتیادی که ژاپنیا به MH دارن :D)
- [طبق تجربه بتا] وضعیت سرورها در بتا بسیار مناسب بود و خیلی راحت در عرض چند ثانیه می‌شد یه Squad تشکیل داد و شروع به شکار کرد.

بازی 6 بهمن برای PS4 و Xbox One و در پاییز 2018 برای PC عرضه میشه. اگه کسی قصد تهیه بازی رو در روزهای ابتدایی داره، همین‌ جا اعلام کنه و id خودشو بزاره که همه بتونن راحت یه گروه تشکیل بدن. منم سعی می‌کنم تو این روزهای پایانی که به عرضه مونده یه سری اطلاعات تکمیلی راجب اسلحه‌ها، هیولاها و روش‌های مبارزه توی تاپیک قرار بدم که همه با آمادگی بریم سراغ بازی <:-P

آخرین ویرایش:

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
سلام به دوستان اهل فن
اقا این بازی .یری و .خمی نیست جدی ؟
دهنم سرویس شده خب
چرا این دییوسا هی در میرن از دست ادم
اصلا چجوریه که hammer من زده 570 تا اتکشه مثلا ولی 30تا بیشتر نمیزنه :|
میشه منو از گمراهی در بیارین ؟ ^_^
انلاینش چجوریه ؟
چرا هیچ بنی بشری نیست ؟
اولش واسم جالب بود ... یه جورایی سیستم quest شو اینا مثه انیمه فیری تیل بود
ولی بعدش .خمی شد
فقط دارم تگری میزنم از حالت مبارزه ش :))

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
تا الان سخت ترین کسی که باهاش مبارزه کردم Kirin HRئه >_>

تو LR با تیرکمون خیلی راحت زدمش ولی تو HR وحشتناک وحشی میشه و خیلی طول کشید تا با تیرکمون بزنمش

به نظرم خیلی سخت تر از Nergiganteست چون نرگی رو هرجاییش رو میتونی بزنی و وقتی تیغ در میاره تیغ هاش خیلی دمیج ازش کم میکنه و احتمال استان شدنش زیاده

ولی کیرین فقط کلش ضربه میبینه :| بقیه بدنش در حالت معمولی در حد 2-3 دمیج میبینه و تو حالت سوپر سایانش که 0 میشه :|

بعد زرت و زورت جا به جا میشه :|

تنها سختی که نرگیگانته داره که کیرین نداره اینه که نرگیگانته با اون حرکت وان شاتش احتمال وان شات شدن واقعا خیلی زیاده ولی کیرین قوی ترین حرکتش بدشانسی بیاری وان شات میشی

فارم بعدی میره vaal

سلام
فرشاد جان این lr و hr دقیقا چیه ؟
مال من hr هستش :)) مالیده ؟ هاردی چیزیه ؟ :))
اگه گروهی چیزی تو تلگرام دارین لطف میکنی لینکش رو بدی ؟
انلاینش چرا ست نمیشه با کسی ؟ :|
خار داره واسه ما ظاهرا :(

AMIN-PASHA

کاربر سایت
Jul 10, 2017
1,948
نام
امین پاشاپور
دوستان من تازه بازی رو خریدم
خواستم بدونم برا شروع با کدوم سلاح شروع کنم
البته میدونم سلیقه ای هست ولی خواستم بدونم کدوم سلاه برا تازه کارا راحت و اسونه

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
دوستان من تازه بازی رو خریدم
خواستم بدونم برا شروع با کدوم سلاح شروع کنم
البته میدونم سلیقه ای هست ولی خواستم بدونم کدوم سلاه برا تازه کارا راحت و اسونه
اگه هیچ پیش‌‌زمینه‌ای از بازی نداری، بهترین انتخاب Sword & Shield هستش...همینطور Dual Blades و Light Bowgun هم میتونه انتخاب خوبی باشه. البته خود بازی هم در این مورد راهنمایی می‌کنه...وقتی داری اسلحه رو انتخاب می‌کنی، گوشه‌ی صفحه هر اسلحه رو با ستاره رتبه‌بندی کرده...اون ستاره‌ها مربوط به این هستن که کدوم اسلحه واسه تازه‌کارا بهتره. اگه سه ستاره بود، می‌تونی با خیال راحت انتخابش کنی، ولی بقیه قلق دارن و یکمی طول میکشه تا بهشون عادت کنی.

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
آنلاین بازی واسه من که مشکلی نداره, یه منور میزنی میری یه چایی میخوری برمیگردی دوستان مانسترو خودشون واست کشتن, تیکه تیکه کردن گذاشتن کنار
بری برداری.:D

• Like
Reactions: Morgoth Bauglir

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
سلام
فرشاد جان این lr و hr دقیقا چیه ؟
مال من hr هستش :)) مالیده ؟ هاردی چیزیه ؟ :))
اگه گروهی چیزی تو تلگرام دارین لطف میکنی لینکش رو بدی ؟
انلاینش چرا ست نمیشه با کسی ؟ :|
خار داره واسه ما ظاهرا :(
LR = Low Rank

HR = High Rank

بعد از اینکه آرک اول بازی رو تموم بکنی یعنی وقتی Zorah رو بزنی بازی اوتوماتیک وارد HR میشه که همه دشمنا توش قوی ترن

والا من آنلاینش مشکلی ندارم و کیلویی آدم ریخته و باهاشون بازی میکنم شاید نحوه سرچ کردن برا آنلاین رو خوب بلد نیستی

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
LR = Low Rank

HR = High Rank

بعد از اینکه آرک اول بازی رو تموم بکنی یعنی وقتی Zorah رو بزنی بازی اوتوماتیک وارد HR میشه که همه دشمنا توش قوی ترن

والا من آنلاینش مشکلی ندارم و کیلویی آدم ریخته و باهاشون بازی میکنم شاید نحوه سرچ کردن برا آنلاین رو خوب بلد نیستی

مرسی
آره متوجه شدم
مشکل از سرچ نبوده
مشکل از این بوده که کسی نبوده (یا حوصله نداشته) بیاد quest منو اوکی کنه
وگرنه رفتم پای تابلو به 20 نفر کمک کردم ^_^
الان رسیدم به یه 4 استار بس که در میره دیگه خسته شدم
این چیز بازی خیلی بد و مسخرس به نظر من
بگذریم از اینکه تارگت میکنی انگاری هیچ اتفاقی نیفتاده
یا مثلا 2تا اتک میدی باید بشینی اسلحه ت رو تیز کنی :))
با تمام مشکلاتش دیگه باید بازی کرد
اش کشک خاله س :/
فقط الان مشکلم با اعداد و ارقام هستش ....
اتک اسلحه با dmg 624 چرا باید 30 40 تا باشه انصافی ؟
اینم واسه قشنگی و جز امتیاز الکی 9.5 از 10 این بازیه ؟ :)

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
مرسی
آره متوجه شدم
مشکل از سرچ نبوده
مشکل از این بوده که کسی نبوده (یا حوصله نداشته) بیاد quest منو اوکی کنه
وگرنه رفتم پای تابلو به 20 نفر کمک کردم ^_^
الان رسیدم به یه 4 استار بس که در میره دیگه خسته شدم
این چیز بازی خیلی بد و مسخرس به نظر من
بگذریم از اینکه تارگت میکنی انگاری هیچ اتفاقی نیفتاده
یا مثلا 2تا اتک میدی باید بشینی اسلحه ت رو تیز کنی :))
با تمام مشکلاتش دیگه باید بازی کرد
اش کشک خاله س :/
فقط الان مشکلم با اعداد و ارقام هستش ....
اتک اسلحه با dmg 624 چرا باید 30 40 تا باشه انصافی ؟
اینم واسه قشنگی و جز امتیاز الکی 9.5 از 10 این بازیه ؟ :)

تارگت کردن بازی افتضاحه من خودم یه بار تو بتا امتحان کردم دیگه نرفتم سمتش D:

جلوتر بری سلاح ها با sharpness بالاتری میگیری که کمتر لازم باشه تیز بکنی یا حتی یه سری اسکیل هستن که Sharpnessت رو بالا نگه میدارن برا همین خودم توصیه میکنم اوایل بازی از تیرکمون استفاده بکنید که شارپنس نداره D:

اون اعداد هم آره کلا روانی بازی سازنده هاست و میشه گفت یه مشکله که اعداد اتک سلاح ها هیچ ربطی به دمیج واقعی نداره D:

البته درست یادم باشه بین اون عدد و عدد واقعی دمیجت یه رابطه ای بود ولی یادم نمیاد

کلا بازی از نظر اطلاع رسانی و یاد دادن اوضاعش خیلی خرابه D: من خیلی چیزارو دارم تو یوتیوب و فروم های خارجی یاد میگیرم D: یه سری امکانات و گزینه های خیلی اساسی رو بازی اصلا هیچی نمیگه خودت باید پیدا بکنی که اگه یه بازی کوچیک بود قابل قبول بود نه این بازی که هزار تا قابلیت و چیزای مختلف داره

من که از امتیازاتش راضیم و مشکلاتی داره بازی واقعا که رو اعصابن مثل همین توضیح ندادن یا Blur شدید و زیاد بازی که واقعا بده ولی من از خدام بود امتیازای بالا بگیره فروش خیلی بالا هم داشته باشه (که هر 2 اتفاق افتاد) تا اینکه کپکام هی فرو نکنه تو نینتندو که فقط برا کنسولای اون مانستر هانتر بزنه :|

• Like
Reactions: Hekmatyar

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
تارگت کردن بازی افتضاحه من خودم یه بار تو بتا امتحان کردم دیگه نرفتم سمتش D:

جلوتر بری سلاح ها با sharpness بالاتری میگیری که کمتر لازم باشه تیز بکنی یا حتی یه سری اسکیل هستن که Sharpnessت رو بالا نگه میدارن برا همین خودم توصیه میکنم اوایل بازی از تیرکمون استفاده بکنید که شارپنس نداره D:

اون اعداد هم آره کلا روانی بازی سازنده هاست و میشه گفت یه مشکله که اعداد اتک سلاح ها هیچ ربطی به دمیج واقعی نداره D:

البته درست یادم باشه بین اون عدد و عدد واقعی دمیجت یه رابطه ای بود ولی یادم نمیاد

کلا بازی از نظر اطلاع رسانی و یاد دادن اوضاعش خیلی خرابه D: من خیلی چیزارو دارم تو یوتیوب و فروم های خارجی یاد میگیرم D: یه سری امکانات و گزینه های خیلی اساسی رو بازی اصلا هیچی نمیگه خودت باید پیدا بکنی که اگه یه بازی کوچیک بود قابل قبول بود نه این بازی که هزار تا قابلیت و چیزای مختلف داره

من که از امتیازاتش راضیم و مشکلاتی داره بازی واقعا که رو اعصابن مثل همین توضیح ندادن یا Blur شدید و زیاد بازی که واقعا بده ولی من از خدام بود امتیازای بالا بگیره فروش خیلی بالا هم داشته باشه (که هر 2 اتفاق افتاد) تا اینکه کپکام هی فرو نکنه تو نینتندو که فقط برا کنسولای اون مانستر هانتر بزنه :|

کل حرف هات قبوله
اتفاقا من واسه امتیازش گرفتم (نه اینکه گرافیک و اینا واسم مهم باشه نه)
فقط واسه اینکه اگه امتیاز یه بازی انلاین زیاد باشه 100% پلیر زیادی هم داره ادم کیف میکنه
این داستان کپ کام و اینا هم واسم مهم نیست زیاد
کمپانیه اصغر گچ کار بازی خوب بزنه ... بزنه ... حالا کمپانیای اسمی بازی نزنن جهنم :|
سر دارک سولز انقدر حرص خوردم واسه حرف سازنده ش که دیگه زیاد به اسم ها توجه نمیکنم ^_^
ولی خب این بازی بنظرم مشکل زیاد داره ... شاید با یه اپدیت اوکی شه خیلی هاش
والا من تو تمام بازی های rpg از wow گرفته تا بازی های ساده همیشه range میشینم
این یکی رو حال کردم melee زن شم
hammer هم انتخاب کردم بازی رو شروع کردم باهاش
کلا با بقیه اسلحه ها ارتباط برقرار نکردم :))
مخصوصا اونایی که با شیلد هستش
یدونه hammer یدونه هم axe رو باهاش کار کردم
الان والا همین sharpness اسلحه هم که میگی برای من خوبه ولی خب وقتی شارژ میکنم اتک میدم سریع از سبز به قرمز میرسه :|
کلا یکم اذیتم نسبت به یه سری چیزاش ...
من که خیلی چیزاشو نفهمیدم
الان فقط مثل اسب دنبال متریال hammer هستم واسه اپگرید
bone M خیلی داستان داره پیدا کردنش
از اونورم تنها چیزی که پیدا کردم خیر سرم و خیلی به کار میاد غذا خوریشه :))
health و stamina و اینا میده خوبه ^_^
gold و point هم انقدر اضافه نسبت به احتیاجاتم دارم که باید شیاف کنم ظاهرا ...
نه socket ی نه چیزی نمیدونم چجوری باید باگ بازی شد :|
تو ارنا مثلا رفتم دیدم گلد پوینتش زیر 2 دیقه س ... با عقل جور در نمیاد :| ولی حتما شدنیه دیگه که زده
ولی اگه وقت داشتی احتمالا بازی رو از من خیلی جلو تری بیا بریم این quest لعنتی رو بزنیم
یارو دایی ناصره یهو پرواز کرد تشتکم پرید انقدر طول کشید که خسته شدم اومدم بیرون ازش
اکثر ضربه هام نمیخوره بهش :))
بس که ورجه وورجه میکنه
anjanath ...
اون ارقامم من نتونستم چیزی بینشون پیدا کنم
مثلا الان من 624 تا اتک hammer م هست باید یجورایی خوب بزنه ولی 30تا 40 تا میزنه ادم حالش بد میشه :D :))

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
کل حرف هات قبوله
اتفاقا من واسه امتیازش گرفتم (نه اینکه گرافیک و اینا واسم مهم باشه نه)
فقط واسه اینکه اگه امتیاز یه بازی انلاین زیاد باشه 100% پلیر زیادی هم داره ادم کیف میکنه
این داستان کپ کام و اینا هم واسم مهم نیست زیاد
کمپانیه اصغر گچ کار بازی خوب بزنه ... بزنه ... حالا کمپانیای اسمی بازی نزنن جهنم :|
سر دارک سولز انقدر حرص خوردم واسه حرف سازنده ش که دیگه زیاد به اسم ها توجه نمیکنم ^_^
ولی خب این بازی بنظرم مشکل زیاد داره ... شاید با یه اپدیت اوکی شه خیلی هاش
والا من تو تمام بازی های rpg از wow گرفته تا بازی های ساده همیشه range میشینم
این یکی رو حال کردم melee زن شم
hammer هم انتخاب کردم بازی رو شروع کردم باهاش
کلا با بقیه اسلحه ها ارتباط برقرار نکردم :))
مخصوصا اونایی که با شیلد هستش
یدونه hammer یدونه هم axe رو باهاش کار کردم
الان والا همین sharpness اسلحه هم که میگی برای من خوبه ولی خب وقتی شارژ میکنم اتک میدم سریع از سبز به قرمز میرسه :|
کلا یکم اذیتم نسبت به یه سری چیزاش ...
من که خیلی چیزاشو نفهمیدم
الان فقط مثل اسب دنبال متریال hammer هستم واسه اپگرید
bone M خیلی داستان داره پیدا کردنش
از اونورم تنها چیزی که پیدا کردم خیر سرم و خیلی به کار میاد غذا خوریشه :))
health و stamina و اینا میده خوبه ^_^
gold و point هم انقدر اضافه نسبت به احتیاجاتم دارم که باید شیاف کنم ظاهرا ...
نه socket ی نه چیزی نمیدونم چجوری باید باگ بازی شد :|
تو ارنا مثلا رفتم دیدم گلد پوینتش زیر 2 دیقه س ... با عقل جور در نمیاد :| ولی حتما شدنیه دیگه که زده
ولی اگه وقت داشتی احتمالا بازی رو از من خیلی جلو تری بیا بریم این quest لعنتی رو بزنیم
یارو دایی ناصره یهو پرواز کرد تشتکم پرید انقدر طول کشید که خسته شدم اومدم بیرون ازش
اکثر ضربه هام نمیخوره بهش :))
بس که ورجه وورجه میکنه
anjanath ...
اون ارقامم من نتونستم چیزی بینشون پیدا کنم
مثلا الان من 624 تا اتک hammer م هست باید یجورایی خوب بزنه ولی 30تا 40 تا میزنه ادم حالش بد میشه :D :))

ملت Nergigante رو زیر 2 دقیقه میزنن پس حتما large monster ها معمولی رو هم میشه زد D:

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
ملت Nergigante رو زیر 2 دقیقه میزنن پس حتما large monster ها معمولی رو هم میشه زد D:
زدمش دیوسو :|
دهنم اسفالت شد
5 بار در رفت
40 دیقه طول کشید :((
هیچکس نیومد اخر تکی رفتم
اره 100% 4 نفری میزنن او تایمارو
تکی کلا مالیده
هیچ غلطی نمیشه کرد تک و تنها
یارو hr 35 بود رفتم تو quest ش
یا بازی کلا تو همین استیل میره جلو و کلا عوض نمیشه
یا خیلی نوب و باقالی تشریف داشت این طرف
میترسم با همه این بند و بساط اخرم هیچی از تو این کاراکتر در نیاد :))

leonpro

کاربر سایت
Apr 16, 2016
140
اون ارقام درصد اتکی که از اتک کل میزنی رو نشون میده نه خود اتکت رو برای اینه که بفهمی کدوم حمله ات قوی تره و یا کدوم قسمت مانستر حساس تره. واسه هر سلاحی هم متغیره. مثلا 40 یعنی چهل درصد از دمیج سلاحت داره استفاده میشه! البته این فقط اتک خامته و توضیح این که اتک کلیت دقیقا چقدره در این مقوله نمیگنجه. :))
من خودمم سلاح سنگین استفاده میکنم بعضی جاها تنهایی نمیتونم. سلاح سنگین بیشتر به درد کار تیمی میخوره که هم گروهی هات هیولا رو سرگرم کنن تو هم با خیال راحت کار خودتو بکنی. اگه نمیتونی یا یه چیزی استفاده کن که شیلد داشته باشه یا دوربرد, جفتشون عالین اینا چه سینگل چه گروهی, بخصوص دوربردها خیلی تنوع مهماتشون زیاده کلی استراتژی میشه زد باهاشون.
یه نکته هم راجب آپ کردن سلاحت این که برو اون شاخه ای که داری آپ میکنی رو همین الان که اول کاری ببین تهش به کجا میرسه یه یه موقع اسلحه ای نباشه که دوست نداشته باشی و سلاحی که برای آخر کار میخوای رو از الان انتخاب کن همون شاخه رو برو که دوباره مجبور نشی از اول یه شاخه رو آپ کنی.:D

• Like
Reactions: Hekmatyar

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
اون ارقام درصد اتکی که از اتک کل میزنی رو نشون میده نه خود اتکت رو برای اینه که بفهمی کدوم حمله ات قوی تره و یا کدوم قسمت مانستر حساس تره. واسه هر سلاحی هم متغیره. مثلا 40 یعنی چهل درصد از دمیج سلاحت داره استفاده میشه! البته این فقط اتک خامته و توضیح این که اتک کلیت دقیقا چقدره در این مقوله نمیگنجه. :))
من خودمم سلاح سنگین استفاده میکنم بعضی جاها تنهایی نمیتونم. سلاح سنگین بیشتر به درد کار تیمی میخوره که هم گروهی هات هیولا رو سرگرم کنن تو هم با خیال راحت کار خودتو بکنی. اگه نمیتونی یا یه چیزی استفاده کن که شیلد داشته باشه یا دوربرد, جفتشون عالین اینا چه سینگل چه گروهی, بخصوص دوربردها خیلی تنوع مهماتشون زیاده کلی استراتژی میشه زد باهاشون.
یه نکته هم راجب آپ کردن سلاحت این که برو اون شاخه ای که داری آپ میکنی رو همین الان که اول کاری ببین تهش به کجا میرسه یه یه موقع اسلحه ای نباشه که دوست نداشته باشی و سلاحی که برای آخر کار میخوای رو از الان انتخاب کن همون شاخه رو برو که دوباره مجبور نشی از اول یه شاخه رو آپ کنی.:D
این % رو بعید میدونم ...
مشکل الان اینه که hp اونارو از کجا میشه دید ؟
فکر کنم نمیشه یا یه داستانی داره ...
اگه اینجوری باشه داداش من به anjanath تو 40 45 دیقه باید حدود 10k بزور زده باشم ...
یعنی hp یش انقدر کمه ؟
بعدم من بالای 40 نتونستم بزنم که % به 600 بگیریم میشه 240تا
:|
ادرار مورچه تو این سیستم اگه اینجوری باشه که میگم بعید میدونم من
بهترین اتکی که بیشترین dmg رو میزنه اینه که از بالا بزنی تو سر تارگتت من تا 110 12 تا هم دیدیم که میزنه البته با hammer من زدم شاید سلاح های دیگه این قابلیت رو نداشته باشه
در مورد اپگرید هم ؛ آره حواسم هست دیگه انقدر تازه کار نیستم ^_^ میگم که rpg بازی کردم
با اختلاف این آشغال ترینشه
البته بخش آنلاینش فان و خوبه
یه جورایی همه عیب هاشو میشوره میبره
مخصوصا یه صحنه که همه از دست یارو داشتیم در میرفتیم :| اگه رکورد کرده بودم فکر کنم فان ترین کلیپ mhw میشد :))

Hekmatyar

کاربر سایت
Jan 6, 2013
106
نام
حسام
البته چون متریالشون یکی نیست معمولا و پول هم به وفور هست زیادم مهم نیست ...
من الان خودم 10تا سلاح رو تا 3 اپ کردم
hammer هم که مونده اخریش فقط

NoctisSasuke

کاربر سایت
Sep 24, 2011
5,016
نام
Farshad
زدمش دیوسو :|
دهنم اسفالت شد
5 بار در رفت
40 دیقه طول کشید :((
هیچکس نیومد اخر تکی رفتم
اره 100% 4 نفری میزنن او تایمارو
تکی کلا مالیده
هیچ غلطی نمیشه کرد تک و تنها
یارو hr 35 بود رفتم تو quest ش
یا بازی کلا تو همین استیل میره جلو و کلا عوض نمیشه
یا خیلی نوب و باقالی تشریف داشت این طرف
میترسم با همه این بند و بساط اخرم هیچی از تو این کاراکتر در نیاد :))

اتفاقا ملت تکی اون تایمارو میرن D: من خودم کل بازی رو تکی رفتم فقط برا فارم Zorah بود که مجبور بودم با ملت برم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر