Modern Warfare 3 | PS3 | Multiplayer Section

...Sahand...

کاربر سایت
Sep 5, 2010
1,282
کی میخواد ( آدم عاقل ) همه مپ هایه اینو بخره وقتی امسال یه کال اف دیوتی دیگه میخواد بیاد ؟؟ یک فرمول تکراری و همیشگی . 60 دلار پول بازی اونوقت 50 دلار پوله این !!! حالا لایو دارا که باید 60 تا هم برایه اکانت بدن . ضمنا همش دوتا مپ ؟؟؟؟ نه هیچ اسلحه ایی نه هیچ attachment نه هیچ perk جدیدی فقط مپ ها میشه 50 دلار ؟ خداییش نمیدونم چجوری بعضی مثل کسایی که مغزشونو شست و شو دادن دارن عمل میکنن . مپ liberation هم که بهشت کمپر هاست . حالا حداقل اونایی که تو PSN ایلیت گرفته بودن نباید یک ماه دیرتر دستشون برسه واقعا ظلمه .

2 تا مپ نیست , چند پکیج 2 تا مپیه , چند تا پکیج ـش فقط برای کسانی که الیت دارن هست ,
لایو پولیه مشکل CoD نیست ,
تا اونجایی که من شنیدم یک ماه زودتر دستشون می رسه ,
فقط هم مپ نیست , mode جدید و special ops هم هست ,
+ امکانات اضافی الیت برای کلن ها + چند تا title و emblem

مپ ها تکراری می شن , مخصوصا تو تابستون که 6 7 ماه مونده تا CoD بعد

این همه CoD ایراد داره , میاید به الیت گیر میدین

:|

RUSS

کاربر سایت
Apr 27, 2007
43
نام
رسول
بدجوری خورده تو ذوقم. مولتی پلیرش با پینگ بالا مزخرفه!
سروری چیزی هم نداره بدبختی.
کاش بتل فیلد خریده بودم! مگ با این عظمتش ۲۵۶ نفر بازی می کنن یه خورده لگ نداری!

.:Metallica:.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
ببخشید به COD چه ربطی داره که اینترنت ایران بگ*ست ؟؟؟
بعد شما اگه با ایرانی ها بازی کنی هیچ مشکلی نخواهی داشت ، یه سر به پست اول بزن چندتا از بچه ها رو Add کن به اونا join شو و راحت بازی کن .

soby

کاربر سایت
Nov 7, 2010
22
سلام دوستان. تازگی ها یه چیز جالب متوجه شدم. لول 35 پرستیژ 1 وقتی می رسی یه title آزاد می کنه که یه اسنایپر رفته تو یه درخت بعد اسم title رو گذاشتن 30something ! من هر چی فکر کردم این یعنی چی؟ بعد 30 رو فارسی خوندم شد see something با حال بود نه. ظاهرا یکی از سازندگان بازی ایرانی بوده خواسته یه شوخی هم با ما بکنه.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
این ربطی به اون نداره
منظورش سی و خورده ای هست یا سی و اندی چون لول 35 باز میشه به همین ترتیب لول 45 , 55 , 65 و 75 هم باز میکنه ...

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
یه سوال از دوستانی که Elite گرفتن .
من الیت رو از استور خریدم ، همه چیز درسته ، حتی تو اپلیکیشن cod elite میزنه premium elite ولی تو بازی emblem یا playercard ی اضافه نشده ، میخواستم بدونم این طبیعیه یا باید چیزی اضافه بشه ؟؟؟

mohamada

کاربر سایت
May 30, 2011
1,365
نام
محمد
سلام دوستان. تازگی ها یه چیز جالب متوجه شدم. لول 35 پرستیژ 1 وقتی می رسی یه title آزاد می کنه که یه اسنایپر رفته تو یه درخت بعد اسم title رو گذاشتن 30something ! من هر چی فکر کردم این یعنی چی؟ بعد 30 رو فارسی خوندم شد see something با حال بود نه. ظاهرا یکی از سازندگان بازی ایرانی بوده خواسته یه شوخی هم با ما بکنه.

=))=))
ترشی نخوری یه چیزی می شی

CAP\MortezA63

کاربر سایت
Mar 13, 2009
1,653
نام
MortezA
یه سوال از دوستانی که Elite گرفتن .
من الیت رو از استور خریدم ، همه چیز درسته ، حتی تو اپلیکیشن cod elite میزنه premium elite ولی تو بازی emblem یا playercard ی اضافه نشده ، میخواستم بدونم این طبیعیه یا باید چیزی اضافه بشه ؟؟؟
والا من از استیم نخریدم داداش از خود psn خریدم همون اول هم که خریدم نه بهم title داد نه embelm بعد رفتم تو خود سایت cod.elite از اونجا گزینه ی link ID داشت وقتی که ایدی خودم رو با id سایت لینک کردم تازه شدم الیت.شاید تو خود استیم همچین گزینه ای داشته باشه.

Gold User
Sep 18, 2008
3,834
نام
علی متالیکا
والا من از استیم نخریدم داداش از خود psn خریدم همون اول هم که خریدم نه بهم title داد نه embelm بعد رفتم تو خود سایت cod.elite از اونجا گزینه ی link ID داشت وقتی که ایدی خودم رو با id سایت لینک کردم تازه شدم الیت.شاید تو خود استیم همچین گزینه ای داشته باشه.

منم از PSN خریدم نه استیم، Idـیم رو هم Link کردم میخوام بدونم کلا چبزی میده یا نه !
پس به تو هم چیزی نداده ؟

soorena

کاربر سایت
Nov 9, 2009
2,694
نام
علی
سلام دوستان یه سوال نوبانه من چجوری میتونم تو این بازی شمارو ادد کنم کدوم قسمت باید برم؟داخل بازی شمارو ادد کنم یا بیرون؟ این ایدی منه
ali_kajdom

---------- نوشته در 08:34 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 08:22 PM ارسال شده بود ----------

سلام به همه عزیزان من امروز با کلی ذوق و شوق یه mw3 گرفتم واسه online ولی وقتی میرم تو multiplayer و play online رو میزنم یه لود تموم میشه لود بعدی که نوشته fetching online profile بعد از اینکه چند دقیقه داره لود میشه یه ارروری میده که نوشته the cod:mw3 server not available please chec latar or visit............
چرا نمیتونم بازی کنم امکان داره چون account psn من واسه ریجن 2 هست و بازی ریجن 1 هست به این دلیل نمیشه online بازی کرد ممنون میشم جواب بدید:-b

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر