Modern Warfare 3 امسال Prestige Edition نخواهد داشت

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
Robert Bowling بوسیله ی Twitter اعلام کرد که MW3 نسخه Prestige Edition نخواهد داشت.

سری های اخیر Call Of Duty سه نسخه داشتند: نسخه ی فروش اصلی، Hardened Edition و Prestige Edition که دارای محتویات اضافی بودند. این استراتژی Modern Warfare 2 و Black Ops بود اما در زمینه ی Modern Warfare 3 صدق نمیکند.

Hardened Edition هفته ی پیش در سایت بازی رونمایی شد و قیمتی معادل 99.99 دلار داشت.

Modern Warfare 3 در 8 نوامبر عرضه میشود.

منبع: IGN
===========================

نظر شخصی::((

• Like
Reactions: Gabit0

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
دیدن اگه بزارن باید توش سرباز واقعی‌ بزارن گفتن یک دفعه ندیم بهتره.:d

ماشالّا محتویات نسخه‌های ویژهٔ بازی‌ها روز به روز داره پیشرفته تر می‌شه.:d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
فک کنم میحوان ببینن دایس چیکار میکنه ! صد در صد یه ربطی به BF3 داره ! میزارن EA کارشو کنه اینا بعدا داست به کار شن ! الان Prestiege Eddition نمیدن ! ولی بعدا شاید یه چیزی دادن بیرون ! بیکار نمیشینن !

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
فک کنم میحوان ببینن دایس چیکار میکنه ! صد در صد یه ربطی به BF3 داره ! میزارن EA کارشو کنه اینا بعدا داست به کار شن ! الان Prestiege Eddition نمیدن ! ولی بعدا شاید یه چیزی دادن بیرون ! بیکار نمیشینن !
نه Robert Bowling تو Twitter گفته که تنها Collectors Edition همین Hardened Edition خواهد بود

Red dot

کاربر سایت
Sep 12, 2011
3
نام
Grim Reaper
مگه تو نسخه های قبلیش چی بوده؟!
در Prestige Edition بازی black ops یه RC bomber بود . یعنی همان ماشینی که توی تریلر های بازی دیده بودیم . یه بمب روش سوار میشد و این امکان بود که اون رو هدایت کنید به یه مکان خاص بعد منفجرش کنید . یه دوربین و میکروفون هم داره . البته ماشینی که توی جعبه ی بازی هم بمب نداره و فقط یه اسباب بازی گرون قیمته !!!

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,661
نام
iMAN
دوستمون راست میگه درصد کثیری از ایرانی ها به حالشون فرقی نداره به غیر آنلاین خورها که اونم فک کنم یه اوریج معمولی بگیرن...!

The Spectre

کاربر سایت
Jun 18, 2010
413
نام
کامیاب
دوستمون راست میگه درصد کثیری از ایرانی ها به حالشون فرقی نداره به غیر آنلاین خورها که اونم فک کنم یه اوریج معمولی بگیرن...!

راستش به شخصه خیلی منتظر Prestige بودم.ولی دیگه مجبورم به همین Hardened راضی بشم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر