Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
سلام بچه ها.من تازه گرفتمش ولی تا بازیو اجرا میکنم زرتی میره اونجا که spec ops و کمپین و مالتی پلیره.نه منویی نه چیزی.نمیشه درستش کرد؟...بعدش یه چیزه دیگه.نمیشه این بازیو با X360 controller بازی کرد؟
موفق باشید

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام بچه ها.من تازه گرفتمش ولی تا بازیو اجرا میکنم زرتی میره اونجا که spec ops و کمپین و مالتی پلیره.نه منویی نه چیزی.نمیشه درستش کرد؟...بعدش یه چیزه دیگه.نمیشه این بازیو با X360 controller بازی کرد؟
موفق باشید
آبرو pc گیمر ها رو بردی؟!!!:D
اینو جدی گفتی رفیق؟همه میخوان با ماوس و کیبرد بازی کنن بعد شما میخوای با دسته بازی کنی!
oLO

only_crysis

کاربر سایت
Apr 21, 2009
1,693
نام
مازیار
نه نه اشتباه نکن.منم ماوس و کیبورد رو با هیچی عوض نمیکنم ولی فعلا ماوس وایرلسم خرابه.بدبختی من با TV بازی میکنم به خاطر رزولوشن واسه همین گفتم تا یه ماوس وایرلس دیگه بگیرم با گیم پد بزنم.
حالا یکی جوابمو نمیده؟:( منو نداره؟

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
نه نه اشتباه نکن.منم ماوس و کیبورد رو با هیچی عوض نمیکنم ولی فعلا ماوس وایرلسم خرابه.بدبختی من با TV بازی میکنم به خاطر رزولوشن واسه همین گفتم تا یه ماوس وایرلس دیگه بگیرم با گیم پد بزنم.
حالا یکی جوابمو نمیده؟:( منو نداره؟
سلام چرا ديگه تو هر كودومو:cheesygri ميخاي:cheesygri انتخاب كن بعد منوي اون قسمتو مياره منوهاي جداگانه دارن

MOSTAFA VI

کاربر سایت
Oct 24, 2007
1,131
چرا یه فیلم باحال مثل سری های قبلش اولش نزاشتن که بازی با هیجان شروع بشه
به همون دلیلی که 99% بازی های جدید هیچ جذابیتی ندارن و همش تکرار و تکرار و تکرارن، به دلیل نبود ایده جدید................همون تیزر اولش که از صحنه های COD4:MW براش استفاده شده منو از همون اول ناامید کرد و کلا با دیدن همچین کاری حالم بد شد چون خیلی ضایع بود که نخواستنه یکم به خودشون زحمت بدن و یه چیز هیجان انگیز تحویلمون بدن، حتی وقتی وارد مرحله آموزشی هم میشید هیچ چیز جذابی توش نمیبینید و مرحله اول هم خیلی معمولی شروع میشه درست برعکس COD4:MW که با تیزر آغازین منو بشدت متحیر کرد و پشت مونیتور میخکوب شدم، MW2 مشکل اساسیش نبود هیجان و جذابیت سریه CODیه، نه مشکلات فنی هر چند که نسخه PC هم مشکلات گرافیکی و حذفیات داره(همون نبود بوته ها و آت و آشغالای موجود در محیط و رنگ بندی ضعیفتر در مقایسه با نسخه XBOX360)

پ.ن: اولش تو مرحله آموزشی دقت کردید اسم اون سربازایی که دارن تمرینتونو تماشا میکنن: علی-یوسف-حمید-حسن و...

آخرین ویرایش:

sharoshor

کاربر سایت
Mar 6, 2007
1,165
نام
شهاب
به همون دلیلی که 99% بازی های جدید هیچ جذابیتی ندارن و همش تکرار و تکرار و تکرارن، به دلیل نبود ایده جدید................همون تیزر اولش که از صحنه های COD4:MW براش استفاده شده منو از همون اول ناامید کرد و کلا با دیدن همچین کاری حالم بد شد چون خیلی ضایع بود که نخواستنه یکم به خودشون زحمت بدن و یه چیز هیجان انگیز تحویلمون بدن، حتی وقتی وارد مرحله آموزشی هم میشید هیچ چیز جذابی توش نمیبینید و مرحله اول هم خیلی معمولی شروع میشه درست برعکس COD4:MW که با تیزر آغازین منو بشدت متحیر کرد و پشت مونیتور میخکوب شدم، MW2 مشکل اساسیش نبود هیجان و جذابیت سریه CODیه، نه مشکلات فنی هر چند که نسخه PC هم مشکلات گرافیکی و حذفیات داره(همون نبود بوته ها و آت و آشغالای موجود در محیط و رنگ بندی ضعیفتر در مقایسه با نسخه XBOX360)

پ.ن: اولش تو مرحله آموزشی دقت کردید اسم اون سربازایی که دارن تمرینتونو تماشا میکنن: علی-یوسف-حمید-حسن و...
با همه حرفات تا اون خط اخر موافقم شدید.به خصوص دموی اول/
اما اون تیکه گرافیک رو میگم دوباره چک کن چون اصلا اینطوری نیست.

youngdante

کاربر سایت
Nov 23, 2008
24
نام
مرتضی
دوستان من بازی رو انجام دادم و رسیدم به اونجا که هلیکوپتر سقوط میکنه
آخر مرحله بازی خارج میشه و ارور زیر رو میده...
Disk read error

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
دوستان من بازی رو انجام دادم و رسیدم به اونجا که هلیکوپتر سقوط میکنه
آخر مرحله بازی خارج میشه و ارور زیر رو میده...
Disk read error
سلام اگه صفحات قبلو خونده بودي ميفهميدي بايد چكار كني
اينو بگير http://www.boysteampc.com/game/download/news/COD6.exe از فايل رار خارجش كن يه فايل زرد رنگ بهت ميده اجراش كن نكست بزن تا جايي كه ازت مسير ميخاد مسيرم فولدري كه بازيرو انداختيرو بيار بعد قسمت zone بعد قسمت english بعد نكستو بزن وايسا تا كارشو انجام بده منم همين مشكلو داشتم به لطفه دوستان كه در صفحات قبل توضيح داده بوودن مشكلم حل شد :love:

Mohammad_619

کاربر سایت
Mar 2, 2009
135
نام
محمد علیزاده
سلام اگه صفحات قبلو خونده بودي ميفهميدي بايد چكار كني
اينو بگير http://www.boysteampc.com/game/download/news/COD6.exe از فايل رار خارجش كن يه فايل زرد رنگ بهت ميده اجراش كن نكست بزن تا جايي كه ازت مسير ميخاد مسيرم فولدري كه بازيرو انداختيرو بيار بعد قسمت zone بعد قسمت english بعد نكستو بزن وايسا تا كارشو انجام بده منم همين مشكلو داشتم به لطفه دوستان كه در صفحات قبل توضيح داده بوودن مشكلم حل شد :love:

من این پچو نصب کردم ولی درست نشد. درضمن وقتی تو نصب آدرسو وارد میکنم و نکست رو میزنم مینویسه فایل آپدیت شده بود. در ضمن ارور من ارور DirectX هستش. راه دیگه ای برای حل کردن این مشکل هست؟؟؟؟:confused::confused::(:(:((

amirtycoon2000

کاربر سایت
May 11, 2007
555
سلام دوستان
من mw2 رو تازه خریدم.اونم چه اشتباهی!اگر روش می نوشت gameboy به هیچ وجه نمی خریدم.
آخرهای نصب بازی این پیغام رو داد که: g:/programfiles/activi..../zone/english/trainer.ff با فایل نصب match نیست!
بعد از ریختن patch داخل dvd4ام، وقتی بازی در مرحله اول می خواد loadشه، از بازی می پره بیرون.کسی می دونه باید با این مشکل چیکار کنم؟لطفا راهنمایی کنید.
با تشکر

gallant

کاربر سایت
May 1, 2009
215
نام
gallant
من دارم بازی رو میکنم خیلی ام راضی هستم بازی روون و جذاب هست من سری کامل cod رو بازی کردم از همشونم راضی هستم به هر حال هر چیزی یه معایبی داره شما یه چیز مثال بزن که عیب نداشته باشه ;)(به غیر از خدا) برین از بازی لذت ببرین زیاد به جزییات دقت نکنید:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر