Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
اقا اگر مراحل باز ی خیلی کوتاه است و بازی زود تمام کردید بهتر سری به SPECIAL OPS بازی بزنید و مراحلش آزاد کنید چیزی کمتر از خود بازی نیست

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
اختلاف نسخه pc با کنسول فقط همینه؟
اگه اینطور باشه نسخه pc با کنسول از نظر single player تفاوتی نداره و برای آنلاین بازی کردن هم مشکلی نیست.
به هر حال این مشکلات هم رفع شدنیه! کافیه یه پچ بده بیرون و lan support و dedicated server رو بچپونه توش!
تاکنون سازنده بازی نظری در این مورد نداده که چرا lan support و dedicated server رو نداره؟

حالا این مسائل انقدر مهمه که ملت امتیازای اینقدر پایین بهش میدن؟؟؟!!!!!
دوست من اگه این مشکل بزرگ نبود که بیش 270000 نفر پتیشن علیه نبود سرور های اختصاصی را امضا نمیکردند.iw و اکتیوِیژن هم گفتند این گزینه روی میزه:laughing:ولی احتمالش زیاده.

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
افکت خون جدید

سلام به همه ی بروبچ گل بازی سنتر
این هم یه هدیه ی کوچیک از طرف من به تمامی کسانی که با افکت خون جدید MW2 مشکل دارند! :cheesygri

5890c4b8c8.jpg

برای این کار کافیست برنامه ی Texmod رو از لینک زیر دانلود کنین:
http://www.mediafire.com/?jnmtdit25wb

فایل texmod.exe رو داخل یه فولدر بریزین ( به هر اسمی که دوست دارین) .
حالا این مد رو ( که البته ساخته ی این بنده ی حقیر :biggrin1: می باشد!) رو هم از لینک زیر دانلود کنین:
http://www.mediafire.com/?gyjz3jemtwi

خوب حالا Texmod رو اجرا کنین و روی آیکن فولدر بالای صفحه کلیک کنید و فایل single بازی رو از هرجا که ریختین Open کنین (IW4SP.exe)
حالا روی آیکن فولدر کوچیکتر در وسط صفحه کلیک کنین و فایل New COD6 Blood Splasher.tpf رو انتخاب کنین.
روی New COD6 Blood Splasher در کادر سفید وسط صفحه کلیک کنین و کلید Run رو بزنین!

8529da7bd1.jpg

امیدوارم از این افکت راضی باشین

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
اقا اگر مراحل باز ی خیلی کوتاه است و بازی زود تمام کردید بهتر سری به SPECIAL OPS بازی بزنید و مراحلش آزاد کنید چیزی کمتر از خود بازی نیست

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
منم بازيرو تموم كردم خوب بود به نظر من نسبت به cod4 پيشرفت كرده بووود حالا ميخوام آنلاين بازي كنم ولي بلد نيستم هركي اطلاعاتي داره بگه تا ماام استفاده كنيم مرسي :smile:

RezaRazeR

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,432
نام
Reza
سلام...
شرمنده یکم off topic ِ
دوستانی که اریج سفارش دادن و پول دادن(بیانه)...بهم pm بدن تا قیمت نهایی رو اعلام کنم...
ممنون

Desert-Eagle

کاربر سایت
Dec 26, 2008
850

دوستان boysteam چنان بازی رو کرک کردن که اکثر قسمت های این بخش هم دارای مشکله و از بازی بیرون میاد....

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
سلام دوستان دوتا سوال دارم جون من جواب بدید:
1-کاپیتان پریس چرا تو اون زندان بود؟
2-مگه ما تو بازی آمریکایی نیستیم پس چرا به کاخ سفید حمله میکنیم

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
بازی فوقالعاده بود
بی نظیر
حقشه بازی سال شه!
من آخراش نمیتونستم نفس بکشم!
در مورد سوال دوم کاخ سفید رو گرفتن ما میریم پسش بگیریم!

Morteza-1992

کاربر سایت
Nov 24, 2008
1,071
نام
مرتضی
ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه مثلا CALL OF DUTY 5 که به برلین حمله کردیم واقعیت بود دیگه که رفتیم گرفتیمش بر اساس واقعیت درست کرده بودن
حالا این CALL OF DUTY 6 هم بر اساس واقعیت هست یا همینطوری از خودشون درست کردن؟؟؟؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
بازی فوقالعاده بود
بی نظیر
حقشه بازی سال شه!
من آخراش نمیتونستم نفس بکشم!
در مورد سوال دوم کاخ سفید رو گرفتن ما میریم پسش بگیریم!
به نظر من کال اف دیوتی های توسط iw یه مشکل بزرگ داره که حقش نیست بازی سال بشه اونم کوتاه بودن که خیلی مهمه چون اگه اینجوری باشه سازنده های دیگه هم میتونند بازیهاشون را کوتاه بسازند که کیفیت بازی حفظ بشه.بهتون میگم بازی فوق العاده ای هست ولی کوتاه بودن هم عیب کوچیکی نیست.بازی لیاقت بهترین بازی سال را داره که هرچقدر هم طولانی تر باشه کیفیت بازی کم نشه.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
نه cod4 & 6 هنوز اتفاق نیافتاده!
فکرم نکنم اتفاق بیافته!
داستان این نسخه من رو یاد فیلم 3x دو انداخت!
به نظر من کال اف دیوتی های توسط iw یه مشکل بزرگ داره که حقش نیست بازی سال بشه اونم کوتاه بودن که خیلی مهمه چون اگه اینجوری باشه سازنده های دیگه هم میتونند بازیهاشون را کوتاه بسازند که کیفیت بازی حفظ بشه.بهتون میگم بازی فوق العاده ای هست ولی کوتاه بودن هم عیب کوچیکی نیست.بازی لیاقت بهترین بازی سال را داره که هرچقدر هم طولانی تر باشه کیفیت بازی کم نشه.
کجاش کوتاه بود!
من که به اندازه بازی کردمش!
مهم اینه که کاملا متنوع بود و من که اصلا یه ثانیه هم توش حوصلم سر نرفت
به نظرم نسبت بخ cod4 هم خیلی پیشرفت داشت

آخرین ویرایش:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
ممنون دوست عزیز
یه سوال دیگه مثلا CALL OF DUTY 5 که به برلین حمله کردیم واقعیت بود دیگه که رفتیم گرفتیمش بر اساس واقعیت درست کرده بودن
حالا این CALL OF DUTY 6 هم بر اساس واقعیت هست یا همینطوری از خودشون درست کردن؟؟؟؟

ببين مرتضى جون
بازى COD5 در زمان جنگ جهانى دوم اتفاق افتاده و از لحاظ کليت داستانى واقعى هست(از لحاظ جزيياتى معمولا تحريف شده هست!)
ولى داستان COD MW2 در زمان تقريبا حال هست! و روسيه به آمريکا حمله نکرده! پس داستانش ساختگى هست!
...
(اگه بعد سياسى بازى رو در نظر نگيريم[اگه دستم به نويسندش برسه]) داستان بازى جالب هست ولى از اونجا که مراحل کم و کوتاه بود روايت خيلى سريع بود و برخلاف COD4,5 کمتر به جزييات داستانى در حين بازى مى پردازه!
هر چند پايه اين سرى بازى بر اساس داستان نيست ولى نسبت به سرى هاى قبل داستان سرايى ضعيفى دارد!
(نظرات شخصى هستند)
...
شهادت امام جواد(ع) تسليت بود.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر