Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
نقل قول:
نوشته شده توسط hamidrezaN93
بعد از کاخ سفید که هلی کوپتر سقوط میکنه تو قسمت لودینگ error cant read disk میده.راه حلی هست؟:confused:
دوستان هر کس این مشکل رو داره(نسخه هایی که 4 دی وی دی هستن این مشکل رو دارن)از این پچ استفاده کنه.
http://www.boysteampc.com/game/download/news/COD6.exe
طریقه نصبشم این دوستمون لطف کرده و توضیح داده.
سلام
من واقعا حرصم در میاد
نمیخوام لحنمو عوض کنم ولی اعصابمو دوستان در چندین پست مکرر به درجه ذوب فولاد رسوندن
داداش پچ رو که نصب کردی یک فایل زرد رنگ از خود تولید میکنه که محصول خر بچه تیمه ( بز تیم )
اون فایل رو باز کن و نکست رو بزن تا جایی که ازت محل نصب بخواد محل رو در داخل پوشه نصب بازی پوشه زون و سپس اینگلیش انتخاب کن و بعد نکست رو تا پایان بزن و در اخر پس از چک کردن و .. اگزیت را زده و به ادامه بازی بروید

این بازی بهترین بازی بوده که تا حالا بازی کردم البته قبلا هم کال 4 بود ولی الان ...
بازی را در حالت ایزی و نورمال 100% کردم و بعد هارد بازی رو 100 % کردم و الان هم درجه Veteran رو 94.4% کردم که البته باید بگم که فقط مرحله take down که در برزیل است رو نرفتم و بقیه رو رفتم

دادش من گیم نت دارم ( در شهریار یکی از شهرستان های تهران ) میخواهم لن این رو بزارم کسی کرک لن رو نداره

koosha

کاربر سایت
Jul 14, 2006
109
نام
کوشا
حقیقتش رو بخوای منم خیلی وقته دنبال جواب این سوال میگردم ولی به جایی نرسیدم.
البته در اینکه سایتهایی مثل GAMESPOT , IGN جیره خوار Microsoft و Sony هستند هیچ شکی نیست. این رو از روی امتیاز خیلی از بازیها میشه فهمید که مثلا به نسخه XBOX نمره 9 میدن ولی به نسخه پی سی 5 یا 6 میدن.

اما الان سوال اینه که تو قسمت امتیاز کاربران GAMESOPT چرا گیمرها به این بازی نمره 5.9 دادن اما تو نسخه کنسولها بهش بالاتر از 9 دادن؟!!!!!

به نظر من که نمره کمتر از 9 دادن به این بازی یه ظلم عظیمه.
من که تو GAMESPOT بهش امتیاز 10 رو دادم

jooooker

کاربر سایت
Sep 21, 2009
53
نام
arash
سلام
من واقعا حرصم در میاد
نمیخوام لحنمو عوض کنم ولی اعصابمو دوستان در چندین پست مکرر به درجه ذوب فولاد رسوندن
داداش پچ رو که نصب کردی یک فایل زرد رنگ از خود تولید میکنه که محصول خر بچه تیمه ( بز تیم )
اون فایل رو باز کن و نکست رو بزن تا جایی که ازت محل نصب بخواد محل رو در داخل پوشه نصب بازی پوشه زون و سپس اینگلیش انتخاب کن و بعد نکست رو تا پایان بزن و در اخر پس از چک کردن و .. اگزیت را زده و به ادامه بازی بروید

این بازی بهترین بازی بوده که تا حالا بازی کردم البته قبلا هم کال 4 بود ولی الان ...
بازی را در حالت ایزی و نورمال 100% کردم و بعد هارد بازی رو 100 % کردم و الان هم درجه Veteran رو 94.4% کردم که البته باید بگم که فقط مرحله take down که در برزیل است رو نرفتم و بقیه رو رفتم

دادش من گیم نت دارم ( در شهریار یکی از شهرستان های تهران ) میخواهم لن این رو بزارم کسی کرک لن رو نداره
سلام آقا واقعن ممنوون از كمكتون منم مشكلم حل شد مرسي داداش قربونت :):love:

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
البته در اینکه سایتهایی مثل GAMESPOT , IGN جیره خوار Microsoft و Sony هستند هیچ شکی نیست. این رو از روی امتیاز خیلی از بازیها میشه فهمید که مثلا به نسخه XBOX نمره 9 میدن ولی به نسخه پی سی 5 یا 6 میدن.

اما الان سوال اینه که تو قسمت امتیاز کاربران GAMESOPT چرا گیمرها به این بازی نمره 5.9 دادن اما تو نسخه کنسولها بهش بالاتر از 9 دادن؟!!!!!

تنها دلیلش نبود dedicated server و عدم پشتیبانی از LAN تو نسخه ی پی سیه! :evil:
کسی نمی دونه هنوز تونستن Multi player بازی رو واسه LAN هک کنن یا نه؟!؟

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
آقا یکی به ما بگه علت امتیاز پایینتر نسخه PC چیه؟؟؟
این کاملا معلومه به خاطر مولتی پلیر بازی هست معمولا بازی fps پی سی بهترین مولتی پلیر های بازی را دارند و خود cod هم همین طور ولی امسال iw اومد نه سرور اختصاصی داد نه مدی و صدای تمام گیمر های کامپیوتر در اومده چون کیفیت مولتی خیلی نزول کرده و شده مثل کنسول و برای پی سی گیمرها اصل cod به مولتی پلیرش بود که امسال گند زده شد بهش و تمام کاربرا نمره کم دادند هم به دلیل اون پتیشنی که امضا کردن و هم بعد از بازی کردن مولتی پلیر که خیلی حالشون را گرفته مخصوصا وقتی 6vs6 و مشکلات اتصال و .....که همش فاجعه هست.اصل زنده بودن pc gaming به همین مولتی پلیر عالیشه که اینم تو iw اصلا پیدا نمیشه البته این مسئله سرور اختصاصی برای کنسول باز ها اصلا مهم نیست.درضمن کاربرای گیم اسپات تنها نیستند شما برید ign و سایت های دیگه را ببینید خیلی پایین تر دادند.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی

گیم اسپات گفته قیمتش بالاست و امکانات مولتی پلیرش کمتره.جالا من منظورش رو از قیمت بالا نفهمیدم جون قیمت نسخه pc و کنسول یکیه ولی امکانات پایینتر مولتی پلیر همونطور که دوستمون گفتن یعنی نبود lan support و dedicated server

حالا این dedicated server چی هست و آیا روی بازی به شکل آنلاین (مثل cod4) تاثیری میزاره یا نه؟؟؟

gamekhor2007

کاربر سایت
Jan 3, 2007
1,643
نام
رضا
دوستان یکی لطفا کنه یک کرک درست برام بزاره.من با کرک SKIDROW و آپدیت steam نتونستم اجرا کنم چون بازم ارور steam میداد.کرک razor هم امتحان کردم نشد

بابل

کاربر سایت
Apr 15, 2009
3

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
گیم اسپات گفته قیمتش بالاست و امکانات مولتی پلیرش کمتره.جالا من منظورش رو از قیمت بالا نفهمیدم جون قیمت نسخه pc و کنسول یکیه ولی امکانات پایینتر مولتی پلیر همونطور که دوستمون گفتن یعنی نبود lan support و dedicated server

حالا این dedicated server چی هست و آیا روی بازی به شکل آنلاین (مثل cod4) تاثیری میزاره یا نه؟؟؟
دوست من این بازی 10 دلار از قیمت تمام بازی های پی سی گرون تره و dedicated server همون سرور اختصاصی هست که تو cod 4 هم داشت ولی این نداره.

jack sparrows

کاربر سایت
Nov 3, 2006
1,034
نام
هادی
دوست من این بازی 10 دلار از قیمت تمام بازی های پی سی گرون تره و dedicated server همون سرور اختصاصی هست که تو cod 4 هم داشت ولی این نداره.

اختلاف نسخه pc با کنسول فقط همینه؟
اگه اینطور باشه نسخه pc با کنسول از نظر single player تفاوتی نداره و برای آنلاین بازی کردن هم مشکلی نیست.
به هر حال این مشکلات هم رفع شدنیه! کافیه یه پچ بده بیرون و lan support و dedicated server رو بچپونه توش!
تاکنون سازنده بازی نظری در این مورد نداده که چرا lan support و dedicated server رو نداره؟

حالا این مسائل انقدر مهمه که ملت امتیازای اینقدر پایین بهش میدن؟؟؟!!!!!

darkwish

کاربر سایت
Sep 4, 2008
241
اقا اگر مراحل باز ی خیلی کوتاه است و بازی زود تمام کردید بهتر سری به SPECIAL OPS بازی بزنید و مراحلش آزاد کنید چیزی کمتر از خود بازی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر