Modern Warfare 2 | PC

سلام به همگی
توی این تایپیک در مورد آخرین نسخه سری محبوب cod بحث میشه
هر چی اطلاعات دارید رو کنید بقیه هم استفاده کنند:biggrin1:

natani

کاربر سایت
Sep 23, 2008
702
نام
روح اله صابري
سلام PC-Overcloker
آقا جواب ما رو نمیدی
میشه بگی اگه از این فروشگاهایی که گفتی خرید کردی چه جوری هستن
یعنی مشکلی ندارن
آخه قیمتشون خیلی پاینه

قيمت پايين نشانه بى کيفيت بودن نيست!
...
چند صفحه هست که داريم در مورد خريد بازى صحبت مى کنيم! مثل اينکه خود بازى يک مسئله فرعيه!

ac.amir

کاربر سایت
Jul 16, 2009
1,226
دوست عزیز, در مورد بازی هایی که انحصارا توسط steam عرضه میشه, ستاپ اصلی و غیر اصلی معنا نداره. وقتی که آپدیتی برای یک بازی میاد, خود برنامه steam فایل های بازی رو آپدیت میکنه و اینجور نیست که شما بری از روی سایت پچ بازی رو بگیری و نصب کنی. گروه SKIDROW هم هروقت آپدیتی برای بازی های steam اومده, فورا اون رو عرضه کرده. از این بابت اصلا نگران نباشید.
ذوست من تا اونجایی که من یادمه بازی left 4 dead پچ مخصوص نسخه استیمش را خودم دانلود کردم البته حرف شما هم منطقیه جدیدا اینجوری شده :(

دوستان خبر رسیده قسمت Multi این بازی هک شده می تونید به لینک زیر برید و تماشا کنید :

http://208.117.236.70/watch?v=keXdBTzWpmo
خدا حفظت کنه دوست من این ادرس ایپیه خیلی بیشتر ویدئو برام مهم بود:laughing:
ولی این هکره معلوم از اون حرفه ای هاست تو بازی

Last edited by a moderator:

Skychaser

The Betrayer
مدیر انجمن
Apr 15, 2006
5,269
نام
جواد محسنی

yahya

کاربر سایت
Feb 18, 2006
285
سلام
آقا واسه من 4dvd.نمیدونم واسه کدوم شرکته.نه توی cd نه تو مرحله های نصب هیجا اسمی از شرکت مرکت نیست.نه کرک داشت نه چیزی.راحتم نصب شد.
اما خوده بازی واقعا یه شاهکاره به تمام معناست.
این صحنه هایی که بهت تیر میخوره ، قطرههای خون جلوی دوربین رو میگیره واقعا جالبه.
راه رفتن آدماش خیلی طبیعی ساخته شده تو نسخه قبلیش انگار داشتن رو هوا راه میرفتن اما این یکی خیلی تمیزه.مرحله ای که یخ نوردی میکنه ابتکاره جالبیه.
اما مرحله توپش که فکر کنم خیلیاتون موافق باشین مرحله فرودگاشه.واییییییییییییییییییییی خدا خیلی تمیزو پر خشونته.یعنی به هیچ وجه از این مرحله رد نشین،حتما بازیش کنید(چون قبلش یه پپیغام میده که میخوان این مرحله رو بازی کنین یا نه)خشونتش زیاده اما قشنگه.
اما ای کاش تو مملکتمون یه قانونه درست حسابی داشتیم،کاش یکم خانواده هامون صدا و سیمامون در مورده این طور چیزا اطلاع رسانیو فرهنگ سازی میکردن.این مرحله فرودگاش خیلی خشونت داره.من که 23 سالمه وقتی داشتم این مرحله رو بازی می کردم اولش یه طوری شدم.وای به حاله بچه های 14 ، 15 ساله.:(

1234566789

کاربر سایت
Sep 9, 2009
19
Modern Warfare 2 error Create2DTexture(3_cursor3, 64, 64, 0, 861165636) failed:
8876086c = Invalid call
Solution : In the steam gam

بچه ها این ارور مال چیه؟!!!!

مال منم همين ارور را تو مرحله پايانی ميده البته بعضی وقتها هم يه ارور ديگه ميده نسخه شما رو نميدونم ولی مال من که نسخه بز تيم لعنتی من مطمئنم که نسخه های ديگه اين مشکل را نداره البته هنوز نسخه های ديگه رو تست نکردم ولی تا جايی که من ميدونم هر کی نسخه بز تيم خريده همين مشکل را داشته
از اقايونی که بازی رو بدون مشکل تا اخر تموم کردند خواهش ميکنم بگن کدوم نسخه بوده ما هم تهيه کنيم

A.T.HELLBOY

کاربر سایت
Aug 20, 2009
2,362
نام
علیرضا
آقا مي تونيد يه مغازه بگين كه نسخه كاملا درست باشه ؟ من خودم يه بار از يه سايت معروف 5 تا بازي گرفتم برام اوورد اما همش به غير از يه دونش خراب بود حالا ديگه ميترسم برم از سايتا بخرم برا همين يه مغازه بگين كه كامالا نسخش درست باشه و البته قيمت منصفانه .

Farshidstar2012

کارشناس سخت افزار PC و شبکه
کاربر فعال
Jul 4, 2008
12,762
نام
فرشید
دوستان خبر رسیده قسمت Multi این بازی هک شده می تونید به لینک زیر برید و تماشا کنید :

http://208.117.236.70/watch?v=keXdBTzWpmo

ویدیو رو پاک کردن

آقا مي تونيد يه مغازه بگين كه نسخه كاملا درست باشه ؟ من خودم يه بار از يه سايت معروف 5 تا بازي گرفتم برام اوورد اما همش به غير از يه دونش خراب بود حالا ديگه ميترسم برم از سايتا بخرم برا همين يه مغازه بگين كه كامالا نسخش درست باشه و البته قيمت منصفانه .
شما همون آنلاین بگیری بهتره،فقط نسخه ی 3 دیسکه بگیر حتما، 4 دیسکش مال Boysteam هست که مثل همیشه مشکل داره.

x to the z

کاربر سایت
Aug 20, 2009
507
نام
Sandis Khor Hunter
نسخه 4 دی وی دی بازی که متعلق به boysteam هستش مشکل داره ناجور از مرحله واشنگتن به بعد و نداره یهویی بازی میپره بیرون

Amir369x

کاربر سایت
Jul 24, 2007
156
نام
Amir Hosein
بچه ها کار multiplayer بازی یه کجا کشید؟ :locked:
هنوز واسه شبکه کردنش کرک نیومده؟! :wallbash:
_________________________________________________________________________________
Infinity Ward :gunner:

kaka-23

کاربر سایت
Jun 11, 2007
657
نام
محمد حسین
نسخه persiastore سالمه؟؟؟
این کاملا" در مورد داستان بازیه پس اگه میخواین داستان لو نره اینو نخونید
من شخصا" با اینطور زنده موندن cpt.price حال نکردم
اگر زنده نمیموند خیلی بیشتر تو ذهنه گیمر ها میموند
حالا نمیدونم نظره شما چیه؟؟

soheilsh

کاربر سایت
May 15, 2008
39
اقایون سلام ،
یه مرد پیدا شه ببینه قسمت LAN بازی باز میشه ؟؟
اگه بشه یه سرور hamachi راه می ندازیم و انلاینش می کنیم .
حالا حتما نباید که بریم تو سرورهای مسخره خود بازی !!
خودمون سرور می سازیم

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر