Modern Warfare 2 Grand Championship

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
اینجا تاپیک بحث راجع به تورنمنت و سوالات شماست ، نه بحث راجع به کلن خودتون و بحث های حاشه ای اون .
ادامه داشته باشه گزارش میدم .

sohrabh

کاربر سایت
Jul 24, 2006
156
نام
سهراب
سلام
اقا ما هم هستيم اگه بكشيد:laughing:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
درود
اول از وقفه ای که پیش اومد ، به خاطر مسائل شخصی عذر میخوام . خیلی محکم و سریع ادامه کار رو انجام میدیم .
اولین تیم با تگ [ CBRA ] و نام کامل Cobra و لیدری آقای IVARI88 ثبت نام شد .
اعضای تیم کبری :

• IVARI88
  • KIA_NUNU
  • xXlsajjadlXx
  • MOTI_SOLID_SNAKE
  • S1ENT_H4NTer_XO
  • Amri_Gamer
  • IRAN_GOD_OF_MW
هر چه زودتر طبق قوانین بنر خودتون رو اماده کنید . شخص لیدر رو قطعی کنید و یک نفر رو هم به عنوان Co-Leader انتخاب کنید .

من هم به زودی تیمم رو انتخاب خواهم کرد .

erfan_

کاربر سایت
Sep 2, 2009
199
نام
عرفان
این وسط کسی مارو به کلن خودش قبول میکنه؟:biggrin1:

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
ببینید اینجوری نمیتونید تیم جمع کنید . شب ها که دور هم جمع میشید توافق کنید ، تیم بشید و بیاید شرکت کنید .
منم دارم تیممو جمع میکنم و احتمالا فردا شب اسم نفراتم رو میگم . فعلا 3 نفر قطعی هستن .

Yasharp

کاربر سایت
Aug 22, 2009
34
نام
یاشار
سلام اقا من هم هستم
اسمم yasharp هست لطفا من رو هم اد کنید

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
درود
اول از وقفه ای که پیش اومد ، به خاطر مسائل شخصی عذر میخوام . خیلی محکم و سریع ادامه کار رو انجام میدیم .
اولین تیم با تگ [ CBRA ] و نام کامل Cobra

من هم به زودی تیمم رو انتخاب خواهم کرد .

سلام
ارش این قضیه محکم وسریع چیه..میشه یکم توضیح بدی...:-"

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
سلام
ارش این قضیه محکم وسریع چیه..میشه یکم توضیح بدی...:-"
توضیح میخوای ؟!
بنده تیمم آمادست . الان فقط 2 تا تیم هستیم ، خوشحال میشم نظر تو رو راجع به برگزاری تورنمنت ! با دو تیم بدونم !
من زحمت همه کار ها و حتی جازه تیم برنده رو قبول کردم فقط به خاطر اینکه یه محیط رقابتی بین بچه ها راه بندازم وگرنه واسه خودم انقدر مشغله و مشکل و کار و زندگی دارم که وقت این کار ها رو نداشته باشم .
به هر حال ، هنوز که 2 تیم بیشتر نیستیم . اگر تا پایان جمعه این هفته 2 تیم دیگه اعلام آمادگی نکردن من این تاپیک رو پاک می کنم و دیگه هیچ تورنمنتی ترتیب نمیدم .
خیلی راحت میتونید بگید به جهنم !

DoppelGang3rX1

کاربر سایت
Apr 17, 2008
1,726
نام
Ali
توضیح میخوای ؟!
بنده تیمم آمادست . الان فقط 2 تا تیم هستیم ، خوشحال میشم نظر تو رو راجع به برگزاری تورنمنت ! با دو تیم بدونم !
من زحمت همه کار ها و حتی جازه تیم برنده رو قبول کردم فقط به خاطر اینکه یه محیط رقابتی بین بچه ها راه بندازم وگرنه واسه خودم انقدر مشغله و مشکل و کار و زندگی دارم که وقت این کار ها رو نداشته باشم .
به هر حال ، هنوز که 2 تیم بیشتر نیستیم . اگر تا پایان جمعه این هفته 2 تیم دیگه اعلام آمادگی نکردن من این تاپیک رو پاک می کنم و دیگه هیچ تورنمنتی ترتیب نمیدم .
خیلی راحت میتونید بگید به جهنم !

همیشه اینقدر عصبی هستی..

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
همیشه اینقدر عصبی هستی..
دوست عزیز وقتی ارش میاد اینقدر زحمت میکشه و یه همچین مسابقاتی اونم با قوانین کامل ترتیب میده اما با وجود افراد زیادی که این بازی رو تو PSN انجام میدن
هنوز 2 تا تیم ندادن بیرون خوب معلومه عصبانیت هم داره

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
آرش جان اگه بشه مسابقات رو واسه ماه دیگه بذارید همه میان.
در صورتی که واسه ماه دیگه باشه من هستم.
PSN ID:Mr-ALIREZA

Yasharp

کاربر سایت
Aug 22, 2009
34
نام
یاشار
آقا من که گفتم من هم هستم
درضمن چرا تو این بازی برخلاف COD5 دیر وارد بازی های آنلانین میشه؟

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
همیشه اینقدر عصبی هستی..
تو که دیگه منو میشناسی ، چندین ماه با هم World at War بازی کردیم .
علی جان ، شما خودت بیا قضاوت کن ، با هزار تا مشکل اومدم این تورنمنت رو به درخواست بچه ها که گفتن زیادیم ، سازماندهی کن مسابقه راه بندازیم . گفتم چشم !
اینم از مسابقات ، تو برو تاریخ پست اول تاپیک رو نگاه کن و با امروز مقایسه کن ، من با تو مشکلی ندارم و تیمت رو دادی ، دستت درد نکنه ولی علی جان یک سری لیاقت احترام گذاشتن و وقت گذاشتن ندارن ، این قبلا بهم ثابت شده بود ولی نمیدونم چرا باز جوونی کردم .
حالا تو جواب منو بده ، من چجوری با دو تا تیم محم و سریع ادامه بدم ؟ تو اگر بدونی تو این دو هفته من چه مشکلاتی داشتم و چه اتفاقاتی سرم اومده اینجوری باهام حرف نمیزدی .
به هر حال من هنوز هم منتظرم . :smile:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر