MK9 نسخه PS3 یا Xbox360؟

بازی MK9 را برای کدام کنسول خریداری خواهید کرد؟

• Xbox360

رای‌ها: 60 48.4%
  • PS3

رای‌ها: 64 51.6%

• مجموع رای دهنده‌ها
    124

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
dot.gif

250px-Mortalkombat2011logo.png

خب الان از وقتی که MK9 رونمایی شده یه نظرسنجی توی سایت Mortalkombatonline گذاشته شده با این عنوان که "بازی MK9 را برای کدام سیستم میخرید؟" و گزینه هاش هم PS3 و Xbox360 هست ، تا الان درصد آرا به این شکله:
Playstation 3 >> 54.7%
pollBar.png

Xbox 360 >> 45.2%
pollBar.png

خب شما هم بیاید بگید که کدوم نسخه رو میخرید(مثلا فرض کنید هر دو کنسول رو دارید و قراره نسخه ارجینال بازی رو هم بگیرید.)
من خودم نسخه PS3 رو انتخاب میکنم چون اولا دسته هاش برای انجام این بازی سریع و خشن مناسب تر هستند و دوما همون طور که توی کنفرانس سونی شنیدیم بازی MK9 از تکنولوژی 3D این شرکت استفاده میکنه و سوما اینکه دیگه با خیال راحت آنلاین میشه بازی کرد(منظورم اینه که دیگه پول Gold نمیخواید بدید) ولی مهترین نکته به نظر من همون دسته ها هست.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
اتفاقا دسته ی ps3 به خوش دستی دسته 360 نیست و تو دسته 360 جلو میوفته ;)
اما اگه قراره نسخه اریجین بگیرم ps3 میگرفتم بجای 360 اما چون نسخه کپی بازی میکنم معلومه 360 :d
حالا مثلا خون 3d بپاشه رو دوربین فایدش چیه ؟؟
بدرد نمی خوره برای این بازی که اصا محیط 2d هست :)

Silent Death

کاربر سایت
Aug 21, 2009
1,158
نام
احمدرضا
درسته، ولی برای بازی های فایتینگ و اسپورت (مخصوصا فوتبال)، دسته ی PS3 بهتره!
البته اینم بگم که به شخصه لذتِ بازی با هر کنترلری برام یکیه! حتی بینِ "موس و کیبورد" و "گیم پد" هم برام فرقی وجود نداره! چه برسه به دو تا گیم پد!!!
به شخصه= نظرِ شخصی! No quote and criticize please! :)

Skuul

کاربر سایت
Mar 18, 2007
3,010
نام
Milad
اما اگه قراره نسخه اریجین بگیرم ps3 میگرفتم بجای 360 اما چون نسخه کپی بازی میکنم معلومه 360 :d
حالا مثلا خون 3d بپاشه رو دوربین فایدش چیه ؟؟
بدرد نمی خوره برای این بازی که اصا محیط 2d هست :)
خيلي چيزا خوش دسته!!!!!مهم اينه كاربرد چي باشه!براي يك بازي فايتينگ استيك به خوبي D Pad عمل نميكنه!
بقيشم عجب:d

پ.ن:هدف تاپيك چيه؟:dهر كي PS3 داره و عشق اين سري هست اون نسخه و هر كي 360 داره نسخه مربوط به خوذدشو ميخوره!@

• Like
Reactions: Sorrows

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
البته اینم بگم که به شخصه لذتِ بازی با هر کنترلری برام یکیه! حتی بینِ "موس و کیبورد" و "گیم پد" هم برام فرقی وجود نداره! چه برسه به دو تا گیم پد!!!
به شخصه= نظرِ شخصی! No quote and criticize please! :)
به شخصه از دسته ای یغور و گنده خوشم میاد و چون دسته پی اس 3 ظریفه اصلا باهاش حال نمی کنم اما این بازی باید از کینکت یا move استفاده کنن چون بسیار باحال تر میشه

خيلي چيزا خوش دسته!!!!!مهم اينه كاربرد چي باشه!براي يك بازي فايتينگ استيك به خوبي D Pad عمل نميكنه!
بقيشم عجب:d

پ.ن:هدف تاپيك چيه؟:dهر كي PS3 داره و عشق اين سري هست اون نسخه و هر كي 360 داره نسخه مربوط به خوذدشو ميخوره!@
برای من که هیچ کنترلری مثه ماله 360 نمی شه
بقیه ی ماله شما هم صد عجب :d

Quantic Dream

کاربر سایت
May 31, 2010
1,432
هدف تاپيك چيه؟:dهر كي PS3 داره و عشق اين سري هست اون نسخه و هر كي 360 داره نسخه مربوط به خوذدشو ميخوره!@
خب این یه نظر سنجی از سایت اصلی این سری هست و من هم گفتم در نظر بگیرید که 2 تا کنسول رو دارید و میخواید نسخه اوریجینال رو بگیری ، هدف از این تاپیک هم اینه که ببینیم کدوم نسخه پرطرفدار تر هست و کدام کنسول هم برای این بازی مناسب هست:)
اتفاقا به نظر من برعکسه ، توی این بازی سرعت حرف اول رو میزنه و با دکمه های حرکتی X360 نمیشه به اندازه PS3 سریع بازی کرد ، من UMK3 رو روی X360 بازی کردم و MK II رو هم روی PS3 بازی کردم و کاملا به این نتیجه رسیدم که هیچکدومشون به اندازه دسته های سگا مناسب نیستن ولی با این وجود با دسته ی PS3 تجربه خیلی بهتری رو داشتم اما بازم این نظر شخصی من هست شاید یه نفر با دسته X360 بهتر بازی بکنه.

capitanrayan

ابیلیتی سلیمان از من گرفته شده
کاربر سایت
Jun 23, 2007
8,490
واقعا این نظر سنجی چه علتی داشت من درک نکردم!
هر کی به کنسول مورد علاقش رای میده.
هیچ ربطی هم به دسته نداره،اون ماجرای دسته برای گیم هایی هست که تو محیط 3 بعدیه x,y,z میشه تا حدی قبول کرد،مثل Tekken ولی اینجا قضیه کاملا برعکسه.

FaRd!N

Nothing as it Seems
کاربر سایت
Aug 30, 2007
14,104
نام
فردین
بازی های فایتینگ رو 100% باهات موافقم چون به خاطر همین تکن لعنتی رفتم نسخه PS3 خریدم چون اصلا نتونستم با گیم پد 360 واسه پائول نیم دایره بکشم. این از این.

اما در مورد فوتبال 100% باهات مخالفم :D دیگه دوران فوتبال های 8 جهته تموم شده. توی فیفا 10 کنترل فوتبال کاملا به صورت 360 درجه انجام شد و PES هم قراره از شماره 11 همین کار رو انجام بده و بازی کردن یک فوتبال 360 درجه با D pad (یعنی نه با آنالوگ) واقعا عذاب آوره.
دسته PS3 نسبت به 360 يه خورده روون تره
همین جوری بدون دلیل بهتره نگیم باشه؟ مثلا بگو تو فلان مورد یا بازی روونتره. همینجوری که نمیشه.

آخرین ویرایش:

ƝIǤHṪӍᾼRE

کاربر سایت
May 24, 2010
511
نام
احسان
بازی های فایتینگ رو 100% باهات موافقم چون به خاطر همین تکن لعنتی رفتم نسخه PS3 خریدم چون اصلا نتونستم با گیم پد 360 واسه پائول نیم دایره بکشم. این از این.

اما در مورد فوتبال 100% باهات مخالفم :D دیگه دوران فوتبال های 8 جهته تموم شده. توی فیفا 10 کنترل فوتبال کاملا به صورت 360 درجه انجام شد و PES هم قراره از شماره 11 همین کار رو انجام بده و بازی کردن یک فوتبال 360 درجه با D pad (یعنی نه با آنالوگ) واقعا عذاب آوره.
دسته PS3 نسبت به 360 يه خورده روون تره ولي من بازهم دسته 360 رو انتخاب ميكنم و دوست دارم MK9 رو روي 360 بازي كنم.;)

B3hDad

کاربر سایت
Dec 9, 2009
947
نام
بهداد
دسته PS3 برای بازی های فایتینگ 100% از دسته 360 بهتر عمل می کنه

اما تو FPS ها بر عکسه :D

دوستانی هم که فقط 360 دارن و تاحالا بازی فایتینگ با ps3 تجربه نکردن لطفا نظر خوشحال ندن !

Rover

کاربر سایت
Oct 11, 2007
1,059
نام
Vahid
خوب این هم میشه مثل SF4.توی اون تاپیک ها هم ظاهرا به این نتیجه رسیده بودند که دسته PS3 بیشتر بدرد فایتینگ میخوره تا دسته 360

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر