Mirror's Edge 2 : DICE میتواند عنوانی پرطرفدار و محبوب شود .

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
mirrors-edge.jpg

درود ؛ تهیه کننده استدیو بازی سازی DICE آقای Patrick Liu اظهار داشته که دنباله عنوان ME میتواند مخاطب گسترده تری داشته باشد و برای آن بازاری وجود خواهد داشت .
"من فکر میکنم ، اکنون گیمر ها آمادگی این را دارند که دنباله آن را بازی کنند ؛ ما این را میدانیم که طرفداران زیادی به دنبال بازی کردن ادامه این هستند ، درواقع این افراد یک فرقه هستند ! ما نقاط ضعف و قوت کارمان را در نسخه قبلی میدانیم و میدانیم چگونه همه چیز را بهبود بخشیم تا فروش بیشتری داشته باشیم ."
قبلا هم چندین بار ، افراد مختلفی از EA و DICE به علاقشان برای ساخت این دنباله اشاره کرده بودند و اشاره ای هم به این شده بود که این بازی با موتور قدرتمند Frostbite 2 ساخته خواهد شد .

Mirror’s Edge شوتر اول شخص با المنهای پارکور بود که در سال 2008 برای PC , PS3 و XBOX360 عرضه شده بود .

Last edited by a moderator:

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
نسخه يك رو من با PC بازي كردم بعد نيم ساعت سرگيجه گرفتم.با كنسول امتحان نكردم.به هر حال از طراحيش خوشم ميومد.
مشکل به خاطر رنگبندی و لرزش تصویر بخاطر دویدن فیت بود !!
همه همینطور بودن
یه خورده بری عادت میکنی :d

SIR SINA

کاربر سایت
Sep 2, 2011
149
نام
سینا
این بدبختو که اصلا تو گیم پلی نمیبینی (اول شخصه)
بعدم چشه بیچاره؟!!!
میدونم ولی
جلد بازیش ، توی آیینه ها ، دستاش ، صداش، وقتی پایینو نگاه میکنه (:d) ، بابا نامحرمو میخوای کترل کنی واسه چی آخه)x؟ خلاصه با حجاب بهتره... (با صدای خاموش)

GrAy MooN

کاربر سایت
Sep 4, 2008
1,780
نام
محمد
میدونم ولی
جلد بازیش ، توی آیینه ها ، دستاش ، صداش، وقتی پایینو نگاه میکنه (:d) ، بابا نامحرمو میخوای کترل کنی واسه چی آخه)x؟ خلاصه با حجاب بهتره... (با صدای خاموش)
من به شما پیشنهاد میدم دنیای گیم رو به کل ببوسی بزاری کنار!!

Mehrdad

کاربر سایت
Nov 23, 2009
2,242
نام
Big Boss
میدونم ولی
موافقم چادر چیز خیلی خوبیه !
وقتی فیت از بالای ساختمون می افتاد پایین قلبم درد می گرفت =((اگه چادر داشت بازش می کرد مثل بتمن می تونست فرود راحتی داشته باشه بدونه هیچ آسیبی :d

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
من که با شماره اولش کلی حال کردم و خیلی چسبید ! خدا بخیر کنه ! دوباره Frost Bite 2 اومد وسط ! دوباره باید سیستم ها رو ارتقاء داد :d

Arth@s

کاربر سایت
Aug 26, 2011
1,131
نام
Arthas
اصلاً اسمه این بازی که میادو، آدرنالینه خونم میزنه بالا!!!!
پارکور کلاً چیزه خوبیه!!!
ببینم تاریخی؟ سالی؟ چیزی آخه؟! ما بدونیم کی سیستم رو آپ کنیم!!!!
هیچی، 2باره پول جمع کردیم واسه کنسول باز PC گفت منم هستم! منم که کلاً PC Gamer :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر