نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
یهو که نبوده وقتی تو Teaser میان عبارت میزنن که با سرچ کردنش عکس میاد با قیمت فلان و .... دیگه تقصیر ملت نیست ، خود مایکرو کرم داره :D
در هر صورت خيليا نا اميد شدن سر اين قيمت =))
البته شايدم اين يارو چرند و چولا گفته ولي بعيده

Sent from my iPhone using Tapatalk

gunner7

کاربر سایت
Mar 25, 2012
635
نام
مهراد
اگه سونی قیمت ۴۰۰ دلاری پرو رو نیاره پایین اتفاقا قیمت مناسبیه! اونایی که ارزون میخوان وان اس می گیرن.اونایی هم که قوی تر میخوان، ۱۰۰ دلار بیشتر از پرو میدن ولی یه چیز آس میگیرن!
کاتالیزگر هم میتونه یه بازی سیستم سلر باشه که مجبور بشی عقرب رو بخری.
ولی در کل ۴۵۰ دلار پیشبینی می کنم.

• Like
Reactions: Dlforshot2

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
سرکاری نباشه برای افزایش بیینده؟!:))من سمت بدره الان میخواستم تاب بدم هاتبرد حوصله ندارم همون 360p با نت ببینم ~X(
نه سرکاری که نیست:D بالای صفحه نوشته ساعت 1:30 پخش میکنه. درضمن یکی از دوستان هم کنفرانس EA رو دیده. من فقط نگران اونی هستم که میخواد نریشن بره رو تصویر:D

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
Frobary@
اگر اسم کنسول همین XBOX Scorpio باشه و پسوند وان هم نداشته باشه نظرت چیه ؟ بازم بین نسلیه ؟ :D
در کل قیمت اگر 499 باشه موفقیتش یکم سخت میشه یعنی خودم فکر میکردم حداکثر 449 باشه ! اگر 449 باشه معقولانس اگر 399 میذاشتن اوضاع خیلی فرق میکرد
خب حالا به فرض که نسل بعدیه، چه نتیجه ای میشه گرفت؟:D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,543
نام
محمد
خب 1 ساعت بیشتر نمونده، با تشکر از مایکروسافت که عملا هیچی از کنفرانس لیک نشد (اون دو تا بازی که کاملا تابلو بود معرفی میشه و یه سری عکس بی کیفیت دادن که ملت بیشتر هایپ بشن و به نظرم کار خود مایکروسافت هم بوده) :D از این به بعد هم کل برنامه کنفرانس لیک بشه دیگه برای من مهم نیست چون بعد از ارسال این کامنت کلا کامپیوتر رو تا لحظه شروع کنفرانس، خاموش میکنم \m/:D چی بود کنفرانس پارسال، هر چی بود و نبود لیک شد واقعا هیجانی نداشت واسم، امسال میترسیدم مثل اون سال بشه :D خلاصه دست مایکروسافت از این بابت درد نکنه :D

Dlforshot2

کاربر سایت
Sep 15, 2014
599
خب 1 ساعت بیشتر نمونده، با تشکر از مایکروسافت که عملا هیچی از کنفرانس لیک نشد (اون دو تا بازی که کاملا تابلو بود معرفی میشه و یه سری عکس بی کیفیت دادن که ملت بیشتر هایپ بشن و به نظرم کار خود مایکروسافت هم بوده) :D از این به بعد هم کل برنامه کنفرانس لیک بشه دیگه برای من مهم نیست چون بعد از ارسال این کامنت کلا کامپیوتر رو تا لحظه شروع کنفرانس، خاموش میکنم \m/:D چی بود کنفرانس پارسال، هر چی بود و نبود لیک شد واقعا هیجانی نداشت واسم، امسال میترسیدم مثل اون سال بشه :D خلاصه دست مایکروسافت از این بابت درد نکنه :D

خدایی در این مورد خوب عمل کرده ! فکر کنم عامل نفوذی رو پیدا کردن و اخراج شده که تا الان چیزی لیک نشده :D

THELASTOFUSA_IR

کاربر سایت
Dec 18, 2016
344
آقا این نیوآیپی انحصاری لو رفت ۱۰ ثانیه دادن بیرون خیلی خووووف بود.
دوستان نزارید اینجا چیزی تا کنفرانس نمونده لذتش از بین میره واسه بقیه .
چرا دیدم %-( x_x

• Like
Reactions: amindead

blechh

کاربر سایت
Jul 25, 2013
3,592
نام
حسین
من حقیقتا دیگه خیلی وقته فن بازی درنمیارم حالم هم از این داستانا بهم میخوره, از خدامه مایکرو ای پی ها خفن انحصاری معرفی کنه کاری هم به کنسول ندارم چون پولشو ندارم:D
ولی حالم از این حرکت تیشرت که روش نوشتن من شاهد قوی ترین کنسول هستم بهم میخوره واقعا انتظار نداشتم
می خوایی چیو ثابت کنی؟ می خوایی ادعا کنی برو رو دوتا عنوان انحصاری کار کن که هم ما حال کنیم هم خودت:| طرف فریم بالا با رزولوشن خفن بخواد میره پی سی میبنده:|
لعنتی می خواد دهن منو وا کنه:D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر