نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
نام
محمد
بازی جدید PG خیلی بعیده به کنفرانس برسه (حالا کاری نداریم انحصاری هست یا نه)، ولی خب اگه انحصاری باشه شاید واسه خالی نبودن عریضه هم که باشه با یه تیزری چیزی معرفیش کنن، من که خیلی دوست دارم فقط بدونم دارن رو چه ایده ای کار میکنن :D در مورد Crytek هم یه حسی بهم میگه داره یه شوتر میسازه (اینم بازم بحث انحصاری بودنش نیست)، حالا شماره بعدی Crysis یا یه ip جدید. امیدوارم وضعیت استودیو از اینی که الان هست بهتر بشه. Rare هم مشخصه داره رو یه بازی دیگه کار میکنه ولی خب اینکه بخوان قبل از عرضه SoT معرفیش کنن یا نه مشخص نیست، به صورت منطقی نباید امسال رونمایی بشه :D در مورد 343 من شک ندارم یه بازی رو تو کنفرانس نمایش میدن، DLC ـه HW2 هم نیست، حدسم روی یه spin off از Halo تو همون سبک FPS هست ولی چی میشه اگه برن سراغ یه چیز جدید یا از اون بهتر یه ip جدید :D

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
نام
امیر مسعود
یه شایعاتی تو Reddit راه افتاده که مایکرو یه انحصاری Third-Party از یه سازنده ژاپنی داره @-)
حتی فکرشم خوبه 8->
اینم بگم که Phil چندوقت پیش یه سفر به ژاپن داشت و اونجا یه سری از سازنده ها و پروژه هارو دیده و ...

w7jok.jpg

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
نام
David
حدس میزنم تریلر گیم پلی از عناوین رونمایی شده نداشته باشیم، همشون یه تیزر تریلر باشند ولی جدای اینها ... این وضعیت SC رو آشکار کنند برامون.
پ.ن: همچنان معتقدم، هیچ مگاتنی نمیتونه به اندازه ی قیمت ارزون اسکورپیو، صدا کنه. اگه کنسول قوی تر هم باشه و ارزون، خیلی ها حداقلش برای تجربه ی مولتی پلتفرم ها میان این طرف.

Spartan AR

کاربر سایت
نام
علی
بازی جدید PG خیلی بعیده به کنفرانس برسه (حالا کاری نداریم انحصاری هست یا نه)، ولی خب اگه انحصاری باشه شاید واسه خالی نبودن عریضه هم که باشه با یه تیزری چیزی معرفیش کنن، من که خیلی دوست دارم فقط بدونم دارن رو چه ایده ای کار میکنن :D در مورد Crytek هم یه حسی بهم میگه داره یه شوتر میسازه (اینم بازم بحث انحصاری بودنش نیست)، حالا شماره بعدی Crysis یا یه ip جدید. امیدوارم وضعیت استودیو از اینی که الان هست بهتر بشه. Rare هم مشخصه داره رو یه بازی دیگه کار میکنه ولی خب اینکه بخوان قبل از عرضه SoT معرفیش کنن یا نه مشخص نیست، به صورت منطقی نباید امسال رونمایی بشه :D در مورد 343 من شک ندارم یه بازی رو تو کنفرانس نمایش میدن، DLC ـه HW2 هم نیست، حدسم روی یه spin off از Halo تو همون سبک FPS هست ولی چی میشه اگه برن سراغ یه چیز جدید یا از اون بهتر یه ip جدید :D
Spin Off
هيلو عالي ميشه اگر چيزي در حد Reach بسازن...
Remember Reach,Remember Where It All Began
براي من بهتر ازون اينه اين تريلر رو نشان بدن و بعد ريميك هيلو ريچ رو معرفي كنن :(
هرچند طبق اين شايعه هايي كه وجود داره تو هيلو ويپوينت و رديت و ديگر سايت ها
٣٤٣ Halo 5 ODST رو معرفي ميكنه ...
اميدوارم اين بازي هيچوقت معرفي نشه
بازي PG هم غلط ميكنه مولتي پلت باشه :دي

Sent from my iPhone using Tapatalk

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Frobary

SHANSER

کاربر سایت
نام
منصور
من یک هایپتون کنم شک ندارم سورپرایز بعدی ماکرو بازی کرایتک انحصاری زمانی هست احتمال زیادم کرایسس هست با کمک تیم ماکرو در حال ساخته برید حالش ببرید:D
یک تیزر خفنم رو اسکورپیو نمایش میدن که مغز ها سوت بکشه از قدرت کنسول$-)

• Like
Reactions: Jack cooper

Timeless One

Gemina Martia Victrix
Loyal Member
نام
امیرعلی
certain affinity قشنگ پتانسیل رو داره. از روز اول فقط پشتیبانی بوده ولی الآن به حدی رسیده که دنبال استخدام برای عنوان خودشه. کاری که موسس هاش اون موقع تو بانجی سر مولتی هیلو 2 کردن و طراحیشون، کلا بازی رو یه سطح برد بالا

G4m3rr

کاربر سایت
فقط امیدوارم با این سخت افزار و تکنولوژی های بکار رفته اسکورپیو قیمتش بیشتر از 450 تا نباش ک همینشم واس رقیب پرو زیاده

Ali Venom

کاربر سایت
نام
ali
من یک هایپتون کنم شک ندارم سورپرایز بعدی ماکرو بازی کرایتک انحصاری زمانی هست احتمال زیادم کرایسس هست با کمک تیم ماکرو در حال ساخته برید حالش ببرید:D
یک تیزر خفنم رو اسکورپیو نمایش میدن که مغز ها سوت بکشه از قدرت کنسول$-)

تحت هیچ شرایطی به نظره من هیچ بازی انحصاری زمانی دیگه هایپ کننده نیست حالا حتی بخواد بازی بعدی سازندگان ویچر باشه

پ ن: بازی بعدی استدیو Pg هم به نظرم قطعا انحصاری هست دلیلش هم اینکه تو متن تایید خبر ساخت بازی جدیدشون ذکر کردند ساخت بازی برای اسکورپیو هیجان برانگیز هست و...

پ ن 2: اینکه یکسری دوستان میگن مایکروسافت لبه تیغ هست و سرنوشت ساز ای تری و از این داستان ها من حقیقتا اعتقاد ندارم دلیلش هم گزارش های مالی هست در شرایطی همه فکر میکنند برند اکس باکس نابود شد نسل هشت و... اما بهترین شرایط مالی رو داره. مسله اصلی اینکه مایکروسافت میتونه به جایگاه اول برگرده یا نه؟ اونم تازه نه اینکه اختلاف سی میلیونی رو جبران کنه از این به بعد رو.

ps4 only

کاربر سایت
نام
علی جون
سلام دوستان
این نظر منو داشته باشید تا زمان کنفرانس ببینید چی گفتم :
معرفی Ryse جدید با کیفیت ۴k
نمایش Ac Origins با انحصاری های زمانی با کیفیت 4k
نمایش و تریلر جدید از فیفا جدید و فیفا استریت با کیفیت 4k
معرفی کنسول اسکورپیو با قیمت ۴۵۰ دلار و کاهش ۵۰ دلاری وان
معرفی سرویس جدید برای اجرای بازی های نسل قبل تر Xbox با کیفیت 4k
تیزری از بازی های پشتیبانی و در اینده عرضه میشوند برای Scorpio
نمایش گیم پلی Crackdown 3
معرفی دوباره scalebluond با تغییر زیاد و تایید برا اسکورپیو
تریلر گیم پلی thevins sea
معرفی دوتا ip جدید
پ ن : ای پی هایی که فک کنم معرفی شود
اول : بازی جدید استدیو کرایتک
دوم : بازی جدید استدیو ea games

موفق باشید

G4m3rr

کاربر سایت
این وسط بنظرم ماکروسافت هم باید ی سیستم سلر مثل tlou part II معرفی کنه که خیلی کنفرانس ماکروسافت تحت تاثیر کنفرانس رقیب قرار نگیره و شبیه E3 2014 با معرفی ip های مختلف همه نگاه هارو بیاره اینوری ک شک ندارم بغیر قیمت کنسول ک ممکن بالاتر از 450$ باش تو بحث معرفی بازی و نرم افزار فک میکنم امسال با دست پر اومده باش

G4m3rr

کاربر سایت
E3 2013 بود اگه اشتباه نکنم اختلاف قیمت صد دلاری مشخص شد ناخداگاه ی فلش بک زدم 2006 و قیمت فضایی ps3 که به مرور زمان نشون داد چه رو ps3 چ رو one چقدر تاثیر گذار هست بحث قیمت که در کنار قیمت حاشیه هم البته کم نداشتن و حالا اگه ماکروسافت بیاد کنسولی بالای 450 $ معرفی کنه بنظرم باید به تاریخ سپردش:) (البته باندل vr حتما بالاتر از این حرفا میشه)
و البته شک ندارم مانور بالایی هم تو بحث ساپورت اسکورپیو داریم ک شاید تو کمفرانس با معرفی کوتاه همراه باش و استیج گیم اسپات رونمایی مفصل

Spartan AR

کاربر سایت
نام
علی
تحت هیچ شرایطی به نظره من هیچ بازی انحصاری زمانی دیگه هایپ کننده نیست حالا حتی بخواد بازی بعدی سازندگان ویچر باشه

پ ن: بازی بعدی استدیو Pg هم به نظرم قطعا انحصاری هست دلیلش هم اینکه تو متن تایید خبر ساخت بازی جدیدشون ذکر کردند ساخت بازی برای اسکورپیو هیجان برانگیز هست و...

پ ن 2: اینکه یکسری دوستان میگن مایکروسافت لبه تیغ هست و سرنوشت ساز ای تری و از این داستان ها من حقیقتا اعتقاد ندارم دلیلش هم گزارش های مالی هست در شرایطی همه فکر میکنند برند اکس باکس نابود شد نسل هشت و... اما بهترین شرایط مالی رو داره. مسله اصلی اینکه مایکروسافت میتونه به جایگاه اول برگرده یا نه؟ اونم تازه نه اینکه اختلاف سی میلیونی رو جبران کنه از این به بعد رو.
دقيقا
اكس باكس داره فروش خودشو ميكنه...
اين كنسول سوني هست كه فروشش فوق العاده هست و داره مثل بنز ميفروشه
مردم فكر ميكنن اگر يك كنسول از نظر فروش در جايگاه اول باشه بقيه كنسول ها فروششون بد هست و دارن ضرر ميدن
در صورتي كه اينطور نيست و بقيه كنسول ها دارن فروش خودشون رو به خوبي ميكنن،بعدش هم اكس باكس درصد نسبتا كمي از درامد هارو به خودش اختصاص ميده تو اخرين گزارش مالي كه از مايكروسافت اومده
اكثر درامد مايكروسافت سر سرويس هاي كلاد هست

Sent from my iPhone using Tapatalk

samijavid

کاربر سایت
نام
سامان
اگه قرار بود ۴۵۰ یا ۵۰۰ باشه همون پارسال کنسول میداد یکسال تاخیر داد که قیمت رو بیاره پایین مطمئن باشین بالای ۴۰۰ دلار نیست

Sent from my Gooshi using Tapatalk

brokensword

کاربر سایت
نام
کاوه
به نظر من ماکروسافت باید تمام تلاششو بزاره رو اوردن بازیهای جدید و انحصاری تا بتونه مخاتباشو بیشتر جذب کنه
فقط اینکه کنسول قویتر بیاره مشکلی رو حل نمیکنه داشتن بازی انحصاری برای جا افتادن کنسول جدیدش واقعا مهمه.
امیدوارم تو e3 امسال 4 تا بازی قدیمی رو نشون نده بگه اینها 4k شده.
یه چیزی هم که هست اینه که ماکروسافت باید حداقل یه سری بازیهای انحصاری که برای کنسولش میاره رو انقدر سریع رو پی سی نیاره چون بالاخره پی سی هم یه پلتفورم حساب میشه و من وقتی ببینم این بازی رو پی سی هستش خوب این انتخاب رو دارم که رو پی سی هم این بازی رو بگیرم مخصوصا تو ایران که قربونش برم نود درصد بازی های پی سی هک شدس و طرف میتونه مفتی تهیه کنه این بازی رو.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر