نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2017 Press Conference

منتظر رونمایی از عنوان چه استودیویی در کنفرانس مایکروسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    120
  • نظرسنجی بسته شده است .

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
c81g_img_11699.gif

زمان برگزاری کنفرانس: 22 خرداد سال 1396، ساعت 1:30 بامداد
  • آنچه در پیشِ روست

درست سال پیش بود که فیل اسپنسر در پایان کنفرانس E3 2016، از پروژه‌ای رونمایی کرد که مزایایی بیشتر از توان کنسول‌های کنونی در اختیار بازیکنان و سازندگان قرار می‌دهد؛ مزایایی همچون پشتیبانی از کیفیت 4K واقعی که سخت‌افزاری قدرتمند را طلب می‌کند. رفته رفته مشخص شد که این پروژه، یعنی اسکورپیو، قرار است از خانواده‌ی Xbox One باشد و نه نسلی جدید از کنسول‌های خانگی مایکروسافت و اسپنسر چندین بار در مصاحبه‌های مختلف تأکید کرد که هر چه برای اسکورپیو عرضه شود، برای One هم عرضه خواهد شد اما سوال اینجاست؟ چگونه؟ اختلاف گرافیکی بین این دو کنسول، همین الان بر روی کاغذ بسیار فاحش است و این چالشی خواهد بود که مایکروسافت باید آن را پاسخ دهد. به‌علاوه، این کنسول چه قیمتی خواهد داشت؟ طراحی آن به چه شکل است؟ چه بازی‌هایی در هنگام عرضه قرار است از مزایای اسکورپیو استفاده کنند؟ عنوان جدیدی در راه خواهد بود؟ اصلا نام کنسول چیست؟ از آنجا که در این E3، پروژه اسکورپیو رونمایی کامل دارد، به جواب تمامشان خواهیم رسید؛ آن هم در 90 دقیقه و با متفاوت‌ترین کنفرانس مایکروسافت در این سال‌های اخیر، روبه‌رو خواهیم بود.
  • اخبار
9zr8_untitled-10.jpg

- استودیوی 343i تایید کرده که در E3 امسال حضور خواهد داشت ولی زیاد مشتاق نباشید چون نه خبری از Halo 6 است و نه از نسخه‌ی سالگرد Halo 3! آن‌ها گفته‌اند که «یک چیز کوچک» برای E3 کنار گذاشته‌اند. تیمِ آنلاکد از IGN در این ویدیو گزارش داده که احتمالاً شاهد Halo 5.5 یا به عبارتی Halo 5: ODST خواهیم بود.

wj2j_ssd.jpg

- سکوت خبری Crackdown 3 هم نگران کننده بود و انتظار می‌رفت که این بازی هم به سرنوشت Fable Legend و Scalebound دچار شود ولی با انتشار خبری در چند مدت پیش، متوجه شدیم که Crackdown 3 به عرضه شدن نزدیک است و با این اوصاف، قطعاً در E3 2017 حضور خواهد داشت.

bhj4_refund.jpg

- طبق این عکس که چند وقت پیش لیک شده بود، مایکروسافت قرار است قابلیت بازپس‌گیری پول را به ایکس‌باکس لایو اضافه کند و اگر شما عنوانی را خریداری و فقط دو ساعت از آن را تجربه کردید، می‌توانید طی 14 روز بازی را به صورت دیجیتالی برگردانید و پول خود را تحویل بگیرید. انتظار می‌رود که این قابلیت در E3 امسال، رسما تایید شود.

0ih4_صض.jpg

- مایکروسافت استفاده از نشان تجاری عنوان Scalebound را دوباره تمدید کرده‌است! البته این می‌تواند به این معنا هم باشد که شاید این کمپانی در آینده به ساخت این عنوان برگردد ولی بعضی از کاربران توییتر پا را فراتر گذاشته‌اند و ادعا کرده‌اند که بازی در دست ساخت است توسط یک شرکت نزدیک به مایکروسافت و البته خود این کمپانی هنوز واکنشی نشان نداده که شاید E3 محل خوبی برای اینکار باشد.

تاپیک در حال آپدیت ...

آخرین ویرایش:

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
دوست عزیز شما حالتون خوبه؟ :| من اصلا تو پستم 1% به این چیزایی که شما گفتی اشاره نکردم :| چه میکنید شماها با خودتون؟ :D من یه نفر رو نقل قول کردم ایشون هم جواب داد شما چرا اینطوری خودکشی میکنید :D

شانس رو کی تعیین کرد؟ دوآتیشه چیه؟ دستگاه رو کی کوبید؟ جرم چیه؟ WTF در کل :D
:D
من مجموع پست های اخیرتون که راجع به اسکورپیو و مایکروسافت بود رو گفتم
کلا سونی فن ها با حرص عجیبی از اسکورپیو می گن
منم :D خودکشی :D نکردم
شما تلمیحا تو پست قبلیت میگی کنسول قوی تر بهتر نیست ، در صورتی که تا چند وقت قبل پلی استیشن برای قوی تر بودنش محبوب شد تو این نسل
-----------
دوستان به نظرتون احتمال خرید IO توسط مایکرو هست ؟؟؟
به نظرم می تونه یکی از خفن ترین حرکت ها باشه ها

آخرین ویرایش:

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732
بهترین رو چی مشخص میکنه؟ اینکه الان شرکت ها همش میرن با سونی مارکتینگ دیل میکنن دلیلش فروش و محبوبیت بسیار بالای این کنسوله.

بهترین فقط یه چیز نیست مجموعه ای از چیزهای مختلف هستش که اسکورپیو خیلی از اونها رو داره!
مثل قدرت بیشتر-سرویس آنلاین بهتر-کنترلرهای کامل تر-قابلیت اجرای بازی نسل قبل-امکان play anywhere -حالا بحث بلوری 4k و چیزای دیگه به کنار!

حالا سونی قط تنوع بازیهاش یه مقدار بیشتره که اونم اکثرا بازی های با کیفیت و پرطرفداری نیست(منظورم بازی های ناشرهای دیگس)

تنها دلیل برتری سونی و این نسل قدرت بیشتر کنسول تو شروع نسل و اشتباهات مایکروسافت تو زمان معرفی وان بود!

وگرنه الان محتوای انحصاری زمانی و .... هم سونی گیرش نمیومد

Os پلی استیشن در مقابل os ایکس باکس کاملا عقب افتادگی نرم افزاری سونی رو نشون میده

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,777
نام
مراد حلیمی
قویتر بودن کنسول یکی از پارامترهای انتخاب کنسول ولی تنها پارامتر برتری نیس و مهمتر اینکه حالا هم اول نسل نیس و ما تقریبا اواخر نسل هستیم و به نظرم قویتر بودن کنسول در حد اول نسل تاثیر گذار نیس..... .

اسکورپیو درست قویتر ولی همین فردا ریلیز نمیشه که.....عملا 6....7 ماه دیگه ریلیز میشه و اگه قیمت خوبی نداشته باشه سونی تا زمان ریلیز اسکورپیو میتونه پرو رو با تخفیف خوبی بفروشه و عملا رو فروش اسکورپیو تاثیر بذاره.... .
تازه اسکورپیو هم بین نسلی هست و مثه یه کنسول اول نسلی نخواهد که یهو گرافیک جهش کنه....چون یه سازنده مولتی پلتفرم باید بازیش رو روی 60 میلیون PS4 و تقریبا 30 میلیون XONE هم بفروشه(بازار اصلی اونان اصلا)
یکی از مهمترین مسایل و شاید مهمترین مساله هم بازیهاس که تو بازیهای انحصاری سونی به طور محسوسی جلو هست و تو محتوای انحصاری هم جلوتر......

خلاصه خواستم بگم اینطور نیس که کنسول قویتر پس تموم شد ....به این سادگیها نیس و مایکرو باید خیلی تلاش کنه.

.

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
تنها دلیل برتری سونی و این نسل قدرت بیشتر کنسول تو شروع نسل و اشتباهات مایکروسافت تو زمان معرفی وان بود!

یعنی 60 -70 میلیون ادم فقط به خاطر اشتباهات مایکروسافت رفتن PS4 خریدن ، !!!!؟؟؟ :| یعنی اگه مایکرو اشتباه نکرده بود الان PS4 مثلا 5 میلیون فروخته بود ؟؟؟ جالبه که هیچ وقت سونی خوب کار نمیکنه ! باقیه اشتباه میکنن ! برای کیفیت بازی هاشم که دست های پشت پرده با منتقدین باعث میانگین خوب و بالای بازی هاشون میشه که همینم هایپ و تعصب کاذب ایجاد میکنه ! (پست با این محتوا زیاده ، چیزی نیست که از خودم در اورده باشم):-?:D

((مایکرو باز اشتباه کرد ، پاشیم بریم یه PS4 دیگه بخریم )):-??

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
یعنی 60 -70 میلیون ادم فقط به خاطر اشتباهات مایکروسافت رفتن PS4 خریدن ، !!!!؟؟؟ :| یعنی اگه مایکرو اشتباه نکرده بود الان PS4 مثلا 5 میلیون فروخته بود ؟؟؟ جالبه که هیچ وقت سونی خوب کار نمیکنه ! باقیه اشتباه میکنن ! برای کیفیت بازی هاشم که دست های پشت پرده با منتقدین باعث میانگین خوب و بالای بازی هاشون میشه که همینم هایپ و تعصب کاذب ایجاد میکنه ! (پست با این محتوا زیاده ، چیزی نیست که از خودم در اورده باشم):-?:D

خير ولي خيلي از كسايي كه نسل پيش ٣٦٠ داشتن بخاطر همين اشتباهات مايكروسافت شدن فن ١٠ اتيشه سوني
نمونشو هم به چشم خودم هزاران بار ديدم تو كامنت هاي زير ويديو هاي يوتوب و...حتي تو ايران هم اين موضوع بود
هنوزم كه هنوزه خيليا فروشنده ها سر اين موضوع به مردم دروغ و چرند و چلا ميگن
نمونش به چشم خودم ديدم تو مغازه طرف اومده بود كنسول بخره فروشنده در مورد DRM اكس باكس به طرف گفت و همينطور در مورد ضعف كنسول تو اجراي بازيها...
به هرحال عده زيادي سر همين موضوع سمت PS4 رفتن
كسي هم نگفت سوني بده
شما جو اوايل نسل رو فكر كنم فراموش كردي

Sent from my iPhone using Tapatalk

• Like
Reactions: pbgame and vaan 2

vaan 2

کاربر سایت
Dec 20, 2009
16,035
نام
مازیار
خير ولي خيلي از كسايي كه نسل پيش ٣٦٠ داشتن بخاطر همين اشتباهات مايكروسافت شدن فن ١٠ اتيشه سوني
نمونشو هم به چشم خودم هزاران بار ديدم تو كامنت هاي زير ويديو هاي يوتوب و...حتي تو ايران هم اين موضوع بود
هنوزم كه هنوزه خيليا فروشنده ها سر اين موضوع به مردم دروغ و چرند و چلا ميگن
نمونش به چشم خودم ديدم تو مغازه طرف اومده بود كنسول بخره فروشنده در مورد DRM اكس باكس به طرف گفت و همينطور در مورد ضعف كنسول تو اجراي بازيها...
به هرحال عده زيادي سر همين موضوع سمت PS4 رفتن
كسي هم نگفت سوني بده
شما جو اوايل نسل رو فكر كنم فراموش كردي

دقیقا بحث منم همینه که اون جو مال اول نسل بود و الان به فراموشی گذاشته !!! دیگه تا 50 سال بعد که نمیان بگن مایکرو اشتباه کرد بریم کنسول رقیبش رو بخریم !
اگر بر این مبنا باشه نسل قبل سونی اشتباهاتش به حدی مرگبار بود که روی کل مجموعه و دم و دستگاه سونی سایه انداخت . ولی در نهایت وقتی عده زیادی منتظر ورشکست شدن بودن ، در عوض شاهد یه برگشت دراماتیک ازشون بودیم که الان همین بخش سرگرمی شده بخش اصلی و سود ده ترین بخش سونی !
اشتباهات مال اول نسله ، اینکه بعدش شرایط چطور پیش میره بر میگرده به عملکرد سال های بعد از اون .

به نظر من یکی از دلایلی که مایکروسافت با همه تلاش ها و برنامه هایی که پیاده کرده این نسل ولی بازم پیشرفت قابل توجهی نداشته اینه که نتونسته اتیش بزرگی تو صنعت و بازار و تو دل گیمرا و هوادارا شور و هیجان ایجاد کنه . 1 XBOX و مایکرو خیلی مردد کننده به نظر میان

نه اتفاقا به نظر من کاملا مقصود بعضی نظرات همینه .

sadegh93

کاربر سایت
Dec 19, 2011
3,341
به نظرم بزرگترین مشکل ماکروسافت در ساخت بازی هستش , الان که خیلی وقته از اون اشتباهات اول نسل گذشته و به نظرم تاثیرش خیلی کمتر شده دیگه در وضعیت فعلی.
اگه ماکروسافت چند تا انحصاری بزرگ و مهم اونم به صورت منظم و زمان بندی شده برای پلتفرمش منتشر کنه به نظرم وضعیتش به مراتب بهتر میشه , برای این کار نیاز داره به استدیو های داخلی قوی به نظرم و نه تکیه برای استدیو های خارجی .
به نظرم این e3 تا حدی زیادی امکان معلوم شدن آینده Xbox هستش .

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
دقیقا بحث منم همینه که اون جو مال اول نسل بود و الان به فراموشی گذاشته !!! دیگه تا 50 سال بعد که نمیان بگن مایکرو اشتباه کرد بریم کنسول رقیبش رو بخریم !
اگر بر این مبنا باشه نسل قبل سونی اشتباهاتش به حدی مرگبار بود که روی کل مجموعه و دم و دستگاه سونی سایه انداخت . ولی در نهایت وقتی عده زیادی منتظر ورشکست شدن بودن ، در عوض شاهد یه برگشت دراماتیک ازشون بودیم که الان همین بخش سرگرمی شده بخش اصلی و سود ده ترین بخش سونی !
اشتباهات مال اول نسله ، اینکه بعدش شرایط چطور پیش میره بر میگرده به عملکرد سال های بعد از اون .

به نظر من یکی از دلایلی که مایکروسافت با همه تلاش ها و برنامه هایی که پیاده کرده این نسل ولی بازم پیشرفت قابل توجهی نداشته اینه که نتونسته اتیش بزرگی تو صنعت و بازار و تو دل گیمرا و هوادارا شور و هیجان ایجاد کنه . 1 XBOX و مایکرو خیلی مردد کننده به نظر میان

نه اتفاقا به نظر من کاملا مقصود بعضی نظرات همینه .
شرايط الان كه هييييچ ربطي به اول نسل نداره
سوني خيلي خوب داره عمل ميكنه و كاملا هم مشخصه...
مايكروسافت هم خدايي خيلي بهتر از اول نسل شده از همه نظر به خصوص سرويس دهيشون واقعا از اين رو به اون رو شده و بنظرم در مقايسه با سوني هم بهتره...
تنها مشكلي كه مشكل خيلي خيلي بزرگي هم هست نبود انحصاري جديد و بزرگ هست كه بتونه نظر اكثر گيمر هارو به خودش جلب كنه كاري كه سوني به خوبي تونست امسال انجام بدن و با معرفي Death Stranding و Gow مغز همه منفجر شد (توجه كنيد انحصاري هاي معرفي شده الان به هيچ وجه بد نيستن،Sea Of Thieves با اينكه خيليا مسخرش ميكنن و هيچ اعتقادي ندارن ميتونه تبديل به يكي از بهترين بازي هاي اين نسل مايكروسافت بشه به شرطي كه پلير توي بازي به بي هدفي نخوره و هميشه ماجراجويي با تنوع زياد تو بازي وجود داشته باشه،State Of Decay 2 هم ايده بسيار جالبي داره
اينكه تو يك مپ بزرگ پلير هاي زيادي تقسيم به گروه هاي ٤ نفره ميشن و كمپ ميسازن و براي بقا و زنده موندن بايد با زامبي ها و گروه هاي ديگه رقابت كنن،و بقيه بازي ها هم به همين شكل هستن) اميدوارم امسال اين مشكل حل شه..
خدا فيل رو خير بده با اين تغيير سياست ها
خدا ميدونه اگر دان متريك هد اف اكس باكس ميموند چي ميشد

• Like
Reactions: Anonymous M3

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
چجوری به اواخر نسل نزدیک شدیم ؟
والا اینجوری که بوش میاد دیگه نسل ها مثل قبل تغییر نکنن
همین یکپارچه بودن ویژگی مثبت کنسول ها حساب میشه
این مشخص هست که سازنده های کنسول گرایش پیدا کردن به سیاست های صنعت موبایل
ولی اینکه چطور میگین انتهای نسل هست من نمی دونم

Spartan AR

کاربر سایت
Jun 10, 2013
401
نام
علی
چجوری به اواخر نسل نزدیک شدیم ؟
والا اینجوری که بوش میاد دیگه نسل ها مثل قبل تغییر نکنن
همین یکپارچه بودن ویژگی مثبت کنسول ها حساب میشه
این مشخص هست که سازنده های کنسول گرایش پیدا کردن به سیاست های صنعت موبایل
ولی اینکه چطور میگین انتهای نسل هست من نمی دونم
بنظرم حداقل براي مايكروسافت ديگه نسل اون معني قبل رو نداره
دليلشم همون Xbox Play Anywhere و Backward و Forward Compatibility هست
امسال هم يحتمل پشتيباني BC از بازي هاي Xbox Original معرفي ميشه
بنظرم تقريبا ميشه يه چيزي مثل پيسي كه به يه Library بزرگي از بازيها روي هر كنسولي كه برندش Xbox باشه دسترسي داره ادم و با تنظيمات مختلف رو هر كنسول ادم ميتونه اون بازي هارو بازي كنه
مثلا كنسول اينده مايكروسافت كه همراه با PS5 معرفي شه بازيهاش روي وان و يا حداقل اسكورپيو با تنظيمات پايين تر اجرا شه و برعكس
درست مثل پيسي كه يه بازي هم رو پيسي Low-midو High با تنظيمات مختلف اجرا ميشه
يا مثل كاري كه اپل با IOS انجام داده...
(البته اينا همش تعوري هستن شايد همچين حيزي نشه:دي)

• Like
Reactions: p990_judi

wii baz

کاربر سایت
Dec 20, 2015
732

عزیزم سونی کی ۶۰-۷۰ میلیون کنسول فروخت ما خبردار نشدیم!

نه ۵ میلیون کنسول نفروخته بود و اگه از مایکروسافت عقب تر نبود در همون حد بود!

دارم هر ماه با دیدن بازی های پلاس و سرویس های دیگش به عالی کار کردن سونی پی میبرم!

ببین مشکل اینجاست که شما و یه سری های دیگه حاضر نیستین واقعیت قبول کنین

سونی بازی ضعیف مگه کم داشته؟؟؟؟

تو خیلی از سبک ها بازی درست حسابی انحصاری نداره!!!!

و خیلی چیزای دیگه و اینجا جاش نیست بگم و مجموعه اینهمه ضعف میتونست جایگاه سونی خیلی پایین تر از چیزی که هست قرار بده ولی نکته اینجاست اشتباهات مایکروسافت فاجعه تر از این بود که به جایگاه سونی لطمه بزنه!

amirone

کاربر سایت
Aug 13, 2014
2,435

دارم هر ماه با دیدن بازی های پلاس و سرویس های دیگش به عالی کار کردن سونی پی میبرم!

و خیلی چیزای دیگه و اینجا جاش نیست بگم و مجموعه اینهمه ضعف میتونست جایگاه سونی خیلی پایین تر از چیزی که هست قرار بده ولی نکته اینجاست اشتباهات مایکروسافت فاجعه تر از این بود که به جایگاه سونی لطمه بزنه!
اول اگه واقعا این تاپیک ناظم داشت یا رفتوآمدی بود نمیزاشت وضعیت تاپیک همینطور با اسپم راه انداختن و آپ شدنهای بی دلیل تا این حد جو مسمومی رو پیش بیاره .

تا ۷ دسامبر ۲۰۱۶ فروش ۵۰ میلیونی رو تجربه کرده منبع . بماند که تا الان سیر صعودی داشته و توی همین E3 آمارشو خواهد داد .
شمایی که بازیهای پلاس برات ارجعیت داره میخوای به ما واقعیتو نشون بدی :))
ریسک پذیری تو بازیسازی اهمیت داره ، همون بازی ضعیف از نظر شما مثل TO1886 بهتر از نسخه ۴ و ۵ خیلی از بازیهای دیگس ، نوآوری توی بازیسازی ریسکه و خیلیا جراتشو ندارن ، همین ریسک پذیری نتیجش بازیهای با کیفیتی مثل هورایزنه که نتیجش سیل فروش در هفته اول میشه ، با نقدهایی از منتقدین سختگیری که سر تعظیم فرود میارن جلوی بازی .

سبکهایی رو که سونی داره رو جمع بزن ، شما جمع بستی دیگه ، همین الان میتونی بگی FPS ، من میگم کال آف و ip بعدیش شاید کیلزون . نداشتنی که شما میگی یعنی اصلا نداشته .

جایگاه !! ، اول باید یه مسیر بسیار طولانی رو طی کنن تا تازه جایگاه سونی در امر بازیسازی براشون آشکار بشه .

با عرض پوزش از فنهای تاپیک ، چه تاپیکیه ، فقط اسمش تاپیک E3ه ، هر بحثی توش میشه الا خبررسانی .

Amin.AP

کاربر سایت
Dec 31, 2016
2,400
نام
امین
روی اسکورپیو هم به احتمال خیلی بالا همون 30 فریم هست به دلایل خیلی زیاد. یکی اینکه نمیخوان به هیچ وجه تفاوتی بین کنسول های 30 فریم و 60 باشه چون شدیدا باعث انبالانس شدن باشی میشه. دوم اینکه موتور اینا بر روی کنسول بر پایه 30 فریم ثابت ساخته شده و 60 فریم کردنش منبی بر دستکاری بازی از پایه است (دیجیتال فاندری گفت اینو) که با توجه به وضعیتی که از بانجی و بهانه هاش در مورد 60 کردن بازی میشنویم، بعیده تن به همچین کاری بده. حالا باز باید منتظر بود.
اصلی‌ترین دلیلش با توجه به گفته بانجی پردازنده ضعیف جگوار روی پرو هست که برای اسکورپیو هم دقیقا همین پردازنده بکار رفته و امکان ۶۰ فریم بودنش نیست متاسفانه.

mahdi-ps4

کاربر سایت
Nov 13, 2015
757

سونی همیشه در نسل 5 و 6 و 7 و 8 و 9 و 10 با گند کاری بقیه موفق شده کنسولاش همیشه ضعیف بودن هیچ بازی انحصاری بدرد بخوری نداشته شبکه انلاینش فاجعه تاریخ گیمینگه بازی رایگان که نداره اصلا پلاسش که بدرد خودش میخوره همیشه بازی هاشو کنسل میکنه واقعا من موندم سونی که همیشه فاجعه بوده چطوری کنسولاش میفروشن احتمالا خود یوشیدا ماهی چند ملیون کنسول میخره!!!
اما مایکروسافت خدای عناوین انحصاری در تمام سبک ها پادشاه شبکه انلاین با 500 ملیون کاربر هرماه یک شاهکار با متای 98 میده بیرون بازی های رایگانش خدان اما دستای پشت پرده نمیذارن که کنسولاش فروش بره همین شده که کل کنسولاش در تمام تاریخ هنوز اندازه کنسول ضعیف و بی خاصیت ps2 نفروختن:(

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
اول اگه واقعا این تاپیک ناظم داشت یا رفتوآمدی بود نمیزاشت وضعیت تاپیک همینطور با اسپم راه انداختن و آپ شدنهای بی دلیل تا این حد جو مسمومی رو پیش بیاره .

تا ۷ دسامبر ۲۰۱۶ فروش ۵۰ میلیونی رو تجربه کرده منبع . بماند که تا الان سیر صعودی داشته و توی همین E3 آمارشو خواهد داد .
شمایی که بازیهای پلاس برات ارجعیت داره میخوای به ما واقعیتو نشون بدی :))
ریسک پذیری تو بازیسازی اهمیت داره ، همون بازی ضعیف از نظر شما مثل TO1886 بهتر از نسخه ۴ و ۵ خیلی از بازیهای دیگس ، نوآوری توی بازیسازی ریسکه و خیلیا جراتشو ندارن ، همین ریسک پذیری نتیجش بازیهای با کیفیتی مثل هورایزنه که نتیجش سیل فروش در هفته اول میشه .

سبکهایی رو که سونی داره رو جمع بزن ، شما جمع بستی دیگه ، همین الان میتونی بگی FPS ، من میگم کال آف و ip بعدیش شاید کیلزون . نداشتنی که شما میگی یعنی اصلا نداشته .

جایگاه !! ، اول باید یه مسیر بسیار طولانی رو طی کنن تا تازه جایگاه سونی در امر بازیسازی براشون آشکار بشه .

با عرض پوزش از فنهای تاپیک ، چه تاپیکیه ، فقط اسمش تاپیک E3ه ، هر بحثی توش میشه الا خبررسانی .
خوب ناظم بنده هستم و خوب هم دارم می خونم! اولین اخطار رو هم به شخص شما بدون هیچ حرف اضافه ای می دم که ناراحت نباشین!
صحبتی با بقیه دوستان، از اونجایی که هیجان E3 توی بحث هایی هست که در موارد مختلف از بازی گرفته تا کنسول و آمار فروش و غیره، پس بحث کردن آزاده. اما خواهش می کنم احترام هم رو نگه داشته باشین، به دور از توهین با هم بحث کنین و در نهایت خودتون از جوِ به وجود آمده لذت ببرین! همیشه بحث مخالف با نظر شما به معنی بی اعتبار بودن بحث نیست!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر