نمایشگاه/رویداد Microsoft's E3 2016 Press Conference

شما از 10 به کنفرانس چه نمره‌ای می‌دهید؟

• 10

• 9

• 8

• 7

• 6

• 5

• 4

• 3

• 2

• 1

• 0

Results are only viewable after voting.

ヽ(。_°)ノ

Death may be my only freedom
کاربر سایت
Feb 4, 2013
3,406
نام
EsmaiL
cmj38nbvguatvhqrbh3s.gif

xfoimedudur6pa6os2jd.png

6srtbe1871x75hr72opc.png

Thank You

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
مایکروسافت کلا بی خیال F2P شده، اون از Fable Legends که ترکید، Gigantic که ناشرش عوض شد، اینم از این :D در کل بسته شدن استودیوها و کنسل شدن بازی ها به هیچ وجه خبر خوبی نیستن، ولی اینکه F2P رو برای همیشه رها کردن خبر فوق العاده ای هست :D البته سازنده Project SPARK تیم واقعا خلاقی هست و به نظرم با امکانات بیشتر میتونن تو همین سبک بازی های خوبی بسازن، مشکل اصلا PS بیشتر این بود که صرفا یه ابزار ساخت بازی بود و به تنهایی یه بازی خوب به حساب نمی اومد. ولی از نظر ساخت و ساز بی نظیر بود، فقط متاسفانه Microtransaction بازی رو نابود کرد و باعث شد کسی سراغش نره چون هر آیتم خوبی که توی بازی بود رو باید بابتش پول میدادی!

آخرین ویرایش:

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
منم لیست کنم آرزوهام رو برای امسال :
اول از همه که بدون شک منتظر Forza Horizon 3 هستم در یک منطقه ی جدید و دارای هر چهار فصل با آب و هوای برفی :x
بعد از اون منتظر نمایش Halo Wars 2 هستم و به شدت علاقه مندم گیم پلی رو ببینیم از کریتیو اسمبلی
در رتبه ی بعدی منتظر معرفی Sunset 2 و نمایش Recore هستم
امیدی به گیرز ندارم !
اگر Scalebund و Sea of thives هم باشن چه بهتر .
اما مثل چند سال گذشته بهترین خبر و آرزو برای من معرفی یک بازی انحصاری WRPG هست که امیدوارم در این E3 براورده بشه :x:x:x
_________
در قسمت مولتی پلتفرم خوب از نظر من Ubisoft یا WD2 رو میاره اینطرف یا شماره ی جدید Ghost recon , پس 100% حضور داره
EA هم 100% هست اما چه بازی ای نمیدونم ! حدس میزنم بتلفیلد 1 و مس افکت باشن و تایتانفال بره اونور نمایش داشته باشه .
Acti هم نباشه که عالی میشه .
Mafia 3 هم امکان حضورش هست :-?
اگر Deus Ex اینور باشه بال در میارم و تا آسمونا پرواز میکنم . :x
اما بمب ترین خبر برای من حضور CDPR هست و نمایش اولیه ی Cyberpunk 2077 :o:x

میدونم اگه نصف اینا هم برآورده بشه با بهترین کنفرانس چند سال اخیر مایکروسافت طرفیم

Mr. Children

کاربر سایت
Sep 24, 2013
1,287
این ها پیش بینی های منه(کمی هم با آرزوها قاطیه)
به غیر از بازی هایی که خب این بالا میبینیم
اول گمون می کنم که هیچ خبری از Crackdown نمیشه و احتمالا خبرش بیاد که پروژه کنسل شده :D
خبر Alan Wake 2 خواهد اومد.
Halo Wars
یه هیلوی دیگه
یه عنوان احتمالا با همکاری پیتر مولینو (شاید همون فیبل که مولینو ازش حرف زد)
یه بازی با همکاری یه سازنده ژاپنی دیگه
و یه عنوان Action Adventure که صرفا ازش یه تیزر خواهیم دید
آرم پلی استیشن رو! سانسور شده :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
I would like to share some good news with all the fans of Techland’s games: we’re currently working on not one, but two new titles. We estimate their total budget to be around USD 77 million, so these will be so-called AAA games. In order to give the teams working on these projects creative independence, each project is being developed in a different place. The first one is created by the Wroclaw-based studio, and the second one is being made by Techland Warszawa. Techland’s third studio, which is based in Vancouver, is providing technological support for both titles
Dying Light 2 reveal sooner than we think? Techland is working on two AAA games - GAMEPRESSURE.COM
قبلا یکی از بازی های Techland توی کنفرانس مایکروسافت نمایش کوتاهی داشته، ممکنه بازم همچین اتفاقی بیفته :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
About Resident Evil 7: Yes, it's in development. The entire game will go back to RE's horror roots and (essentially) be a clean slate
They will show it at E3. The RE7 team hired Jordan Amaro, a designer who previously worked on MGS V and P. T. at Kojima Productions
Serkan Toto rumor: Resident Evil 7 reveal at E3, will go back to horror roots

اگه این شایعه واقعیت داشته باشه، با توجه به نمایش RE5 و RE6 تو کنفرانس مایکروسافت، شانس نمایش RE7 هم وجود داره :D

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
IGN یک مقاله منتشر کرده با عنوان چرا ما برای کرک داون هیجان زده ایم.
اولین دلیلش تخریب پذیری بازی. گفتن که خیلی از بازی ها این قول قبلا دادن اما در عملی کردنش کامل موفق نبودن اما به نظر میرسه بالاخره تو کرک داون 3 این اتفاق خواهد افتاد. همچنین با توجه به این که تخریب پذیری ها تو بخش چند نفره هم وجود داره، این بخش خیلی هیجان انگیز دونستن.
در ادامه هم گفتن که خیلی منتظرن بدونن این تخریب پذیری ها چجوریه، مثلا بعد از تخریب، چه مدت بعد دوباره ساختمون ها ریسپاون میشن و... .
در نهایت هم گفتن که باید منتظر بخش چند نفره بازی باشیم و اصلا جای تعجب نیست که مایکروسافت تو کنفرانس بگه بخش چند نفره بازی از همین حالا در دسترس. همچنین پیش بینی کردن بازی 100% تو کنفرانس نمایش داره.
منبع

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali
يكي از انتظارات من از مايكروسافت در كنار معرفي xbox1.5 اينه كه يك كنسول ٢٠٠-٢٥٠ دلاري با سخت افزارِ وان و بدون درايو بلوري بزنه

همچين چيزي ميتونه خيلي خوب بفروشه و چون سود فروش بازيهاي ديجيتالي خيلي بالاتر از فيزيكي هست ، ضرر سخت افزارش رو راحت تر جبران كنه

يك انتظار ديگه اي كه دارم امكان بازي كردن با موس و كيبرد هست

كلا اين كنفرانس حكم مرگ و زندگي رو براي Xbox داره و مطمعنا سورپرايز هاي زيادي رو ازشون ميبينيم

• Like
Reactions: sadra_Gamer

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
احتمال رونمایی از Resident Evil 7 بالا رفت!

مدیر عامل و موسس Kantan Games آقای Dr. Serkan Tot تو تویترش خودش در مورد رزیدنت ایول 7 نوشت :
رزیدنت ایول 7 در حال ساخته و بازی به ریشه های ترس خودش برمیگرده کپکام تو E3 از بازی رونمایی میکنه تیم سازنده ی بازی طراح سابق کوجیما پروداکشن که روی بازیهای MGS V و P.T کار کرده بوده رو برای ساخت رزیدنت ایول 7 استخدام کرده و به گفته ای این اینسایدر رزیدنت ایول 7 یک شروع جدید خواهد بود.

ajdgskreczl130tg5ugd.jpg

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
Square Enix Outlines E3 2016 Plans, Teases "Exciting Tomb Raider News"
Square Enix today announced some of its plans for the show and teased some exciting Tomb Raider news

اگه این در مورد نسخه PS4 ـه RotTR باشه که خب مشخصا تو کنفرانس مایکروسافت حضور نداره (:D)، ولی اگه چیز دیگه ای باشه شانس حضورش تو کنفرانس هست :D

• Like
Reactions: Cj_sa and sadegh93

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,671
نام
محمد
گزارش مالی T2 منتشر شد، خبر ربطش به اینجا چیه؟
Rockstar Games is of course hard at work on some exciting future projects that will be revealed soon
البته یه کم بعیده RockStar تو E3 حضور داشته باشه ولی بازم احتمالش وجود داره :D اصلا تصور دیدن تریلر معرفی RDR جدید هم لذت بخشه.
Take-Two Interactive Software - Investor Relations - Take-Two News Release

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر