Microsoft Press Confrence| E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
خب کم کم داریم به زمان کنفرانس E3 مایکروسافت نزدیک میشیم. مایکروسافت مانور زیادی روی E3 امسال داده و به نظر میاد قراره بازی های بزرگی رو نمایش بده، طبق گفته مایکروسافت 15 بازی انحصاری مخصوص Xbox One (هاردکور، کینکت، آرکید) قراره تو کنفرانس نمایش داده بشن. تو این تاپیک اخبار و اطلاعات در مورد کنفرانس قرار می گیره.

44881963803178384072.jpg

زمان برگزاری کنفرانس: دوشنبه 20 خرداد ساعت 21:00 به وقت ایران
مدت زمان کنفرانس: 90 دقیقه
زمان سنج تا لحظه شروع کنفرانس

بازی های تایید شده جهت نمایش در کنفرانس
Forza Motorsport 5/Turn 10/Microsoft Studios
Quantum Break/Remedy/Microsoft Studios
Ryse/Crytek/Microsoft Studios

استودیوهایی که تایید شده بازی خود را نمایش خواهند داد
Black Tusk Studios
Rare

شبکه های پوشش دهنده مراسم
XBOX
Twitch

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4mer

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
این بابا قبلا هم قول این لیک کردن ها قبل از کنفرانس مایکروسافت رو داده بود.
قبل از Kotaku ، خبر انحصاری بودن پروژه Reaspawn Ent رو هم داده بود ، یک بار لیست شایعه هاش رو در یکی از تاپیک ها گذاشته بودند که 6-7 تاش درست بود.
در Beyond3D هم اعضایی مثل BKillian که قبلا در مایکروسافت کار کرده ، تایید کرده بود که ایشون Insider ـه و احتمالا از EA .
Gaf هم اونقدر بی صاحب نیست ، که هر کسی هر چیزی که دلش خواست بگه ، کسی که اونجا ادعای Insider ـی بکنه و نتونه اثبات کنه رو راحت بن میکنن.
یک سری از این اطلاعات هم هیچ جا گفته نشده و صحت ـش امشب مشخص میشه.

Evil007

کاربر سایت
Mar 24, 2006
951
نام
R!za
شما با این روحیه بیای تو تاپیک که احتمالا افسرده میشی چون نیم ساعت اول که معمولا بهترین بخش کنفرانس هست رو از دست میدی :D ساعت 9 شروع میشه.

ساعتو اشتباه زدم ولی مطمئن باش قصدم این بود از 8:30 تو سایت پلاس شم برا پیشواز :))

بالاخره می خوان این Illumi Room رو نشون بدن یا نه )x

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
Gaf هم اونقدر بی صاحب نیست ، که هر کسی هر چیزی که دلش خواست بگه
ایشون مگه همونی نیست که گفته بود ESRAM مشکل داره و مایکروسافت مجبور شده از قدرت کنسولش کم کنه؟ این خبر رو Larry Hyrb رسما تکذیب کرد، حالا اگه همون شخص باشه که من به صحت حرفهاش شک دارم :D البته مطمئن نیستم همون باشه و شاید هم حرفهاش درست باشه. به هر حال امشب مشخص میشه.

پ.ن: من هم 20 روز پیش بینی کردم Witcher 3 تو کنفرانس مایکروسافت نمایش داده میشه، الان هم احتمال نمایشش بالا هست :D

آخرین ویرایش:

hmd2009

کاربر سایت
Oct 3, 2008
4,585
نام
حمید
تو صفحه اصلی کنفرانس مایکروسافت وزده 16 ساعت دیگه !! ( از ساعت 8 صبح که من دیدم ) و اگر ساعت شروعش 9: 30 باشه که اشتباست . اینطوری میشه 11 شب !

9:30AM Pacific / 12:30PM Eastern / 4:30PM GMT

Event Time in UTC

16:30
Monday, 10 June 2013
Current time: Mon, 09:40:29

Converted Time Tehran, Iran

21:00IRDT
Monday, 10 June 2013
Current time: Mon, 14:10:29

آخرین ویرایش:

Lord Zeus

کاربر سایت
Sep 15, 2009
1,234
ایشون مگه همونی نیست که گفته بود ESRAM مشکل داره و مایکروسافت مجبور شده از قدرت کنسولش کم کنه؟ این خبر رو Larry Hyrb رسما تکذیب کرد، حالا اگه همون شخص باشه که من به صحت حرفهاش شک دارم :D البته مطمئن نیستم همون باشه.

پ.ن: من هم 20 روز پیش بینی کردم Witcher 3 تو کنفرانس مایکروسافت نمایش داده میشه، الان هم احتمال نمایشش بالا هست :D
شایعه Downclock کردن GPU به خاطر مشکلات گرمایی رو تقریبا تمام منابع شناخته شده تایید کردند ، ولی ایشون اصلی ترین نفری بود که شایعه رو تایید کرد ، بعد ار رد کردن این شایعه توسط Larry Hyrb هم تاکید کرد که این مشکل وجود داره. من مطلقا در این مورد نمیگم که ایشون درست میگه یا غلط ، ولی مشکل این ـه که شما انتظار دارید در این وضعیت این مشکلات رو مستقیما از دهن فیل اسپنسر و دان متریک و... بشنوید.
همونطور که گفتم صحت اطلاعاتش امشب در کنفرانس مایکروسافت مشخص میشه.
پ.ن : شما به جای منابع ، احتمالا به نوستراداموس دسترسی داری.:biggrin1:
^^
نه دیگه من انتظار ندارم بیان تایید کنن مشکل وجود داره، ولی وقتی تکذیب میکنن یعنی اینکه نباید همچین مشکلی وجود داشته باشه
biggrin1.gif
مثل قضیه DRM که خیلی واضح مواضعشون رو قبل از E3 اعلام کردن، اینجا هم اگه مشکلی بود در بدترین حالت میتونستن چیزی نگن نه اینکه تکذیب کنن!

پ.ن: احتیاجی به دسترسی به نوستراداموس نیست
biggrin1.gif

نشست بزرگ خبری مایکروسافت | 21
تا امشب صبر کنید اگه این اخبارش درست دراومد ، بعدا میتونید در مورد بقیه شایعاتش نظر بدید.
پ.ن : دستت درد نکنه! همون موقع هم خیلی ها گفتند ممکنه در کنفرانس مایکروسافت نمایش و رسما برای Xbox One تایید بشه.:d

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,632
نام
محمد
^^
نه دیگه من انتظار ندارم بیان تایید کنن مشکل وجود داره، ولی وقتی تکذیب میکنن یعنی اینکه نباید همچین مشکلی وجود داشته باشه :D مثل قضیه DRM که خیلی واضح مواضعشون رو قبل از E3 اعلام کردن، اینجا هم اگه مشکلی بود در بدترین حالت میتونستن چیزی نگن نه اینکه تکذیب کنن!

پ.ن: احتیاجی به دسترسی به نوستراداموس نیست :D
http://forum.bazicenter.com/thread74840/page265/#post2629062
تا امشب صبر کنید اگه این اخبارش درست دراومد ، بعدا میتونید در مورد بقیه شایعاتش نظر بدید.
پ.ن : دستت درد نکنه! همون موقع هم خیلی ها گفتند ممکنه در کنفرانس مایکروسافت نمایش و رسما برای Xbox One تایید بشه.
yahoo_4.gif
اینو جهت مزاح گفتم از همون اول :D ولی خب اگه نمایش بدن، نتیجه می گیرم که پیش بینی خوبی بود :D

آخرین ویرایش:

DieDie

کاربر سایت
Feb 28, 2010
2,772
پیش فروش xbox one روی سایت آمازون بریتانیا در حال حاضر جلوتر از PS4 هست.

Xbox One currently winning pre-order sales race over PS4 at Amazon : Tech Digest

تایید نمایش 20 بازی برای xbone و x360 رو خلال کنفرانس مایکروسافت.

Xbox Consoles News: Microsoft to show 20 Xbox 360 and Xbox One games at E3 2013 conference - Xbox 360 - The Official Magazine

xbone برای عرضه تو روز اول ممکنه با مشکل کمبود دستگاه مواجه بشه و این امکان وجود داره که خیلی از کسایی که پیش خرید کردن کنسول رو در همون روز دریافت نکنن:

Xbox One Launch Day Supplies May be Limited | Electronic Theatre

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,133
Confirmed Microsoft is actively attempting to get developers to not mention PS4 versions. If they don't say "OUR GAME IS EXCLUSIVE FOR XBONE" expect a PS4 version.
:))
این که همیشه بوده از اول:D همیشه تو همه ی کنفرانس ها وقتی یه بازی مولتی رو نمایش میدن، اسمی از ورژن اون یکی کنسول نمیبرن. ایشون یعنی این موضوع رو تا حالا نمیدونسته؟:-/ :D

dude

کاربر سایت
Jun 19, 2011
1,927
نام
امیرعلی
یه لایو بلاگ فارسی غیر از بازی سنتر با سرور های خفن معرفی کنید سریع !!!

mehran3500

کاربر سایت
Feb 23, 2008
490
نام
master
شما با این روحیه بیای تو تاپیک که احتمالا افسرده میشی چون نیم ساعت اول که معمولا بهترین بخش کنفرانس هست رو از دست میدی :D ساعت 9 شروع میشه.
8:30 تو خود سایت
e3 زده. شما هم خودت نیم ساعتو از دست دادی

hhoushmand

کاربر سایت
Jul 17, 2010
315
نام
حامد
دوستان سایتی هست که کنفرانس رو با حداقل کیفیت پخش کنه ؟(زیر 240)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر