Microsoft Press Confrence| E3 2013

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
خب کم کم داریم به زمان کنفرانس E3 مایکروسافت نزدیک میشیم. مایکروسافت مانور زیادی روی E3 امسال داده و به نظر میاد قراره بازی های بزرگی رو نمایش بده، طبق گفته مایکروسافت 15 بازی انحصاری مخصوص Xbox One (هاردکور، کینکت، آرکید) قراره تو کنفرانس نمایش داده بشن. تو این تاپیک اخبار و اطلاعات در مورد کنفرانس قرار می گیره.

44881963803178384072.jpg

زمان برگزاری کنفرانس: دوشنبه 20 خرداد ساعت 21:00 به وقت ایران
مدت زمان کنفرانس: 90 دقیقه
زمان سنج تا لحظه شروع کنفرانس

بازی های تایید شده جهت نمایش در کنفرانس
Forza Motorsport 5/Turn 10/Microsoft Studios
Quantum Break/Remedy/Microsoft Studios
Ryse/Crytek/Microsoft Studios

استودیوهایی که تایید شده بازی خود را نمایش خواهند داد
Black Tusk Studios
Rare

شبکه های پوشش دهنده مراسم
XBOX
Twitch

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: g4mer

al2

کاربر سایت
Jul 27, 2011
1,613
نام
مهدی
چه امضاهای واحدی دارن دوستانی که تو این تاپیک پست زدن
همه از دم فن مایکرو
مرسی................
امیدوارم که بعد از کنفرانس ناامید و سرخورده نشید

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,020
نام
محمد امین
خُب من شخصا اعلام می کنم خواستار یک هیلوی اسپین آف هستم:D با اینکه معتقدم اولین هیلوی نسل بعد باید هیلو5 باشه، ولی در این مورد دلم رو به عقلم ترجیح میدم:| :D امیدوارم یه تیزر/تریلر از سریالی که اسپیلبرگ داره میسازه هم نشون بدن، اصلا برام مهم نیست بقیه باز TV TV بکنن.

از IP های جدید هم احساس میکنم از بازی Black Tusk باید خیلی خوشم بیاد:D حالا تا ببینیم چی میشه...:D

هیلو رو باید بگزارن سال بعد اول نسل فقط باید ایده جدید بیاد داخل کار نسل قبل هم دقیقا همین کارو کردن..

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
برو یه ساعت و نیم بهش خیره شو :biggrin1:

حداقل یه باکیفیتش رو میدادی اینجوری که چشم درد میگیرم:d

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
هیلو رو باید بگزارن سال بعد اول نسل فقط باید ایده جدید بیاد داخل کار نسل قبل هم دقیقا همین کارو کردن..

نه اصلا هیلو جزوی از کنفرانس خواهد بود شک نکن ، اما اینکه چی هست معلوم نیست
احتمال هیلو 5 که زیر 5 % هست
من فکر کنم Halo 2 باشه Remake اونم با گرافیک خفن نسل بعد

چه دلمون خوشه ها :d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
یک سئوال مگه نمایش سونی اولین نمایش نیست ؟ پس اون 21 ـم خرداد میشه دیگه ؟ در این صورت من اشتباه میکنمو نمایش مایکرو اوله درسته ؟

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
یک سئوال مگه نمایش سونی اولین نمایش نیست ؟ پس اون 21 ـم خرداد میشه دیگه ؟ در این صورت من اشتباه میکنمو نمایش مایکرو اوله درسته ؟

ماکرو همون اولین نمایشه حدود ساعت 9 , 9 و نیم فکر کنم :D سونی هم آخرین نمایشه طبق معمول ساعت 5 و نیم اینا :D این وسط هم EA و UBI در فواصل بین این دو تا , کنفرانس هاشون هست :D

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
همیشه مایکروسافت کنفرانسش رو زودتر برگزار میکنه. کنفرانس سونی هم به وقت ایران میشه 21 خرداد ساعت 5:30 صبح :D

D@SHR3ZA

کاربر سایت
Nov 4, 2006
1,809
نام
محمد رضا
ماکرو همون اولین نمایشه حدود ساعت 9 , 9 و نیم فکر کنم :D سونی هم آخرین نمایشه طبق معمول ساعت 5 و نیم اینا :D این وسط هم EA و UBI در فواصل بین این دو تا , کنفرانس هاشون هست :D

در تکمیل صحبت های دوست عزیزم آقا احسان باید بگم که آخرین کنفرانس واسه نینتندو هست.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
9.30 شب :| ؟ درست وسط این سریالای مزخرف ماهواره ؟ :| خوب برای مایکرو میشه به لایو بلاگ بسنده کرد :D اما سونی رو باید سحرخیزی کنیم :| میدونیند بعد نمایش سونی با لذت خوابیدن چه حسی داره ؟:D صبح پاشی ببینی کل فروم بهم ریخته :)) ؟
خوب فکر بکنم امسال مثل 2011 - 10 سال خفنی توی کنفرانس مایکرو باشه و باز بازیای باحالشو رو کنه ( که خدایی منو گول زد با اون دموی کینکتش و رفتم خریدم یدونه :D چرخای ماشینا رو عوض میکردو نقاشی میکردو.... )

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,510
نام
محمد
خوب فکر بکنم امسال مثل 2011 - 10 سال خفنی توی کنفرانس مایکرو باشه و باز بازیای باحالشو رو کنه
2011 باحال بود؟ پس معلومه 2008 و 2009 رو با دقت دنبال نکردی :D کلا سال 2009 به نظرم یکی از بهترین سال های E3 بود، کنفرانس ها خیلی خوفناک بودن :D

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
من فکر کنم Halo 2 باشه Remake اونم با گرافیک خفن نسل بعد
من نمی دونم چرا همه گیر دادن به Halo 2 Anniversary :d. بازی اصلی سال 2004 عرضه شده و اگه قرار باشه Anniversary هم عرضه بشه قاعدتا باید 2014 عرضه بشه. احتمالا امسال به یه Spin-Off بسنده می کنن.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
2011 باحال بود؟
چون یادم نبود کودوم سال بود اون نمایش کینکت گفتم 11-10 :D ! 09 و صد البته 08 بینظیر بودن واقعا :D

Farshad360

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,550
نام
فرشاد
من نمی دونم چرا همه گیر دادن به Halo 2 Anniversary :d. بازی اصلی سال 2004 عرضه شده و اگه قرار باشه Anniversary هم عرضه بشه قاعدتا باید 2014 عرضه بشه. احتمالا امسال به یه Spin-Off بسنده می کنن.

چون خیلی محتمله :d
خوب دوست عزیز خود کنسول تعطیلات پایان سال میاد و پایان امسال هم مصادف میشه با شروع سال 2014 :d
پس همزمان میشه با anniversary هیلو 2 :d
حالا اگرم لانچ تایتل نباشه و دقیقا در تاریخ عرضه ی هیلو 2 عرضه شه میوفته یه دو ماه اینور اونور .... پس بالاخره توی E3 امسال نمایشی داره ....

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر