MicroSoft point رایگان 100% واقعی . دریافت از مایکروسافت

938

کاربر سایت
Mar 6, 2012
47
خوب بنده هم تا الان 300 تا گرفتم منظورم Point live هست
کلا عالی هست و تقریبا به درد بخور هست و راخت میشه تهیش کرد اما خوب وقت و اعصاب میخواد
بیشتر بچه هایی که سنشون پاینیه و وقت اضافی دارن میتونن راحت بگیرنش
یادتون نره ایدی جدید درست کنین دقت نکنین ایدیاتون بن میشه
بهتره با 1کی یا 2 تا و چیز پی ان درستش کنید

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
نه من تا الان 10 تا اکانت دارم و هیچ مشکلی نداره و تا حالا نزدیک به 3000 تا ازش کشیدم و هیچ مشکلی که نداره هیچ تازه اکانتام دوبله سوبله شده روزی 44 تا می تونم بگیرم تازه بدونه آفر:
65024088709566734491.png

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
اقا میشه با عکس یه اموزش بزارید .؟
ماله من این Join Free Today نمیاد . اگه میشه با ئیدیو یا عکس بزارید ممنون میشم.

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
متاسفانه سیستم پی چی ان من ساکس هست و با این سیستم نمیشه وارد اون سایت شد
دیروز با برنامه الترا وارد شدم و تا 79 امتیاز گرفتم اما امروز که رفتم دیدم اکانت رو بسته . فکر کنم بخاطر ای پی الترا بوده که همگانیه
راهی نیست که من هم بتونم استفاده کنم ؟

MASTER_021

کاربر سایت
Aug 4, 2011
168
نام
Ali
رحمان جان من راهنمای کاملشو بلدم باید یه روز وقت بزارم اگه البته بچه ها پایه باشن تو یه تاپیک همه رو توضیح بدم؟یعنی اگه موافقت کنند من تاپیکشو میزارم که بروبچ راحت استفاده کنند.

taylor swift

کاربر سایت
Mar 23, 2012
9
آقایون من یه سوالی داشتم من سه ماه مجانی به ایکس باکس لایو وصل شدم حالا می خوام گلد بخرم ببینم مهمه که اون گلد برای کدوم کشوره ؟

آخه بد بختی کشورم رو تو ایکس باکس لایو کانادا انتخاب کردم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
آقایون من یه سوالی داشتم من سه ماه مجانی به ایکس باکس لایو وصل شدم حالا می خوام گلد بخرم ببینم مهمه که اون گلد برای کدوم کشوره ؟

آخه بد بختی کشورم رو تو ایکس باکس لایو کانادا انتخاب کردم
دوست عزیز اگه تا حالا عوضش نکردی میتونی به صورت رایگان 1 بار کشورتو عوض کنی .یادت باشه فقط یه بار. اینم بگم که اگه عوض کردی دیگه تا یک سال دیگه نمیتونی عوضش کنی

taylor swift

کاربر سایت
Mar 23, 2012
9
دوست عزیز اگه تا حالا عوضش نکردی میتونی به صورت رایگان 1 بار کشورتو عوض کنی .یادت باشه فقط یه بار. اینم بگم که اگه عوض کردی دیگه تا یک سال دیگه نمیتونی عوضش کنی
یه سوال دیگه هم داشتم این که من الان بعد از یک ماه می خوام به ایکس باکس لایو وصل بشم میگه یه آپدیت هست باید انجام بشه به نظر شما اگه انجام بدم فریمور دستگاهم از بین میره

EditEhsan

کاربر سایت
Feb 10, 2008
650
نام
Ehsan
میشه بگید از کجا میتونم کشورم رو عوض کنم ؟ و اینکه آمریکا بگذارم بهتره یا اروپا
درحال حاضر کشورم انگلیسه . میخواستم United state بگذارم اما اشتباهی رو بالایی مونده بود و شده United Kingdom

p990_judi

کاربر سایت
Jul 25, 2009
815
بچه ها من ثبت نام کردم همه کاراشو انجام دادم اولش بم 20 تا بیشتر نداد تا الان تونستم 85 تا بگیرم ولی یه روز که گذشته وقتی از سرچ استفاده می کنم دیگه اضافه نمیشه
در ضمن حتما باید refer to friends رو بزنیم ؟؟؟؟ من هرچی زدم کار نکرده

jondollah

کاربر سایت
Nov 18, 2011
1,237
نام
GeOW COMPETITOR
با سلام
یه مشکل:وقتی روی قسمتی که credit ها رو زده کلیک می کنید بایست زیرش یه صفحه ی کوچک که در آن گزینه های redeem و discover هست بیاد. ولی من الان که می زنم یه گزینه loading می آد . 3 نقطه جلوش! و همینجوری می مونه! برای شما هم این مشکل پیش اومده؟! حالا چجوری می شه پوینت ازش گرفت؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر