نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2015 Press Conference

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
3py08v7ftf98.jpg

p905qeskccp5.gif

hk8142v0jq19hvrbjye6.jpg

o80yart2l2fdss4y2zhc.jpg
wt128x455a7w.gif
0unlkdf66l0p.gif

7zv3ommzaevj.jpg
d43vtwi0dhsb.gif

ftifv7wcser7.gif
ddpd70uifgyz.gif

7iv7c0palsjpqw4ptc5k.jpg

tyw47st4huk4.jpg
lz3890y2wb3q.jpg
djlw78kmv2ah.jpg

mhhv1jjibigj.jpg
1o7nf72oro5i.jpg
0by52271kh7s.jpg

تشکر ویژه از
ヽ(。_°)ノ بابت طراحی بنر ها

تاپیک به مرور آپدیت می شود...

آخرین ویرایش:

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یک طراحی و کارگردانی واسه انتخاب بخش های نمایشی از بازی های انحصاری داشته باشن بد نیست ، همین نمایش میتونه هر چقدر بهتر بخش هاش انتخاب شده باشه و اب و تاب بیشتری داشته باشه مخاطب و مردم حسابی هایپ کنه و پیش فروش ها رو زیر و رو کنه
امیدوارم این نمایش Scalebound چیز ابرومندانه و سطح بالایی باشه
نیان یک تیزر 30 ثانیه نشون بدن

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
یک اتفاق خوب که برای مایکرو فن ها میتونه اتفاق بیفته،ادامه همکاری بین Epic Games و مایکروسافته.
قطعا یک برد خوب از GeOW حاصل مایکرو شد و این نمیتونه چشم های مایکرو رو در قبال اپیک ببنده.اما یه ذره عجیبه،تا بحال شایعه ی جدی حول همکاری این دو در 1.5 سال اخیر نشنیدیم و فکر کنم امید ها رو خیلی کم کنه واسه حضور دوباره اپیک.:(
حالا نیان بعضی ها بگن Infiltrator!:dولی واقعا دوست داشتم یک نسخه دیگه از Bulletstorm می دیدم!:dگرچه ساخت مستقیم اپیک نبود و با همکاری PCF ساخته شد اما یادمه یکبار رئیس اجرایی اپیک در اون زمان Michael Capps ، اشاره کرد که یک نسخه دیگه Bulletstorm و اپیک هیچ غیرممکن نیست و همون حوالی بود که شایعه عرضه انحصاری هم پیش کشیده شد که در حد شایعه خفه شد!
کلا دوست دارم اپیک با همکاری مایکرو برگرده اما امکانش خیلی ضعیفه.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
یک اتفاق خوب که برای مایکرو فن ها میتونه اتفاق بیفته،ادامه همکاری بین Epic Games و مایکروسافته.
قطعا یک برد خوب از GeOW حاصل مایکرو شد و این نمیتونه چشم های مایکرو رو در قبال اپیک ببنده.اما یه ذره عجیبه،تا بحال شایعه ی جدی حول همکاری این دو در 1.5 سال اخیر نشنیدیم و فکر کنم امید ها رو خیلی کم کنه واسه حضور دوباره اپیک.:(
حالا نیان بعضی ها بگن Infiltrator!:dولی واقعا دوست داشتم یک نسخه دیگه از Bulletstorm می دیدم!:dگرچه ساخت مستقیم اپیک نبود و با همکاری PCF ساخته شد اما یادمه یکبار رئیس اجرایی اپیک در اون زمان Michael Capps ، اشاره کرد که یک نسخه دیگه Bulletstorm و اپیک هیچ غیرممکن نیست و همون حوالی بود که شایعه عرضه انحصاری هم پیش کشیده شد که در حد شایعه خفه شد!

EPIC کلا روی سایلنته :| همین fortnite ش چند ساله تبلیغ میکنه هی هنوز تاریخ انتشار نداره :| استدیو به اون گنده گی هیچی ندارن جدی؟

ArianAwesome

کاربر سایت
Aug 24, 2014
1,483
اگه اشتباه نکنم همین چندوقت پیش PCF جدا شد از اپیک
BulletStorm هم که ماله خودشونه...

آره دیگه فرنچایز Bulletstorm برای خود اپیکه ... رفتن PCF هیچ تائیری نداره.
مقصودم این بود مالکیت BS رو PCF گرفته از Epic! :D

آخرین ویرایش:

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
خیلی بعیده که دوباره مثل قبل و گرز با هم همکاری کنن.
چند روز پیش پادکست IGN نگاه می کردم و پیتر مور می گفت اون زمان epic دنبال یک شرکت بوده تا موتر UE3 روی کنسول امتحان کنه و مایکرو هم سریع رفته جلو :d
الان که دیگه epic کاملا شناخته شده و لزومی نداره از این حرکت ها بزنه

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,670
نام
محمد
PCF که از Epic جدا شد و احتمالا Bulletstorm 2 رو به صورت مولتی پلتفرم میسازن. Epic هم گویا کلا از گیم کشیده بیرون ولی منابع ناشناس (!) بهم اطلاع دادن به زودی با یه بازی جدید بر می گردن و اون بازی چیزی نیست به جز:

unrealengine4_745881.png

:D
==
اینو هم بزارم واسه بچه هایی که میخوان یه صفایی به بک گراند دسکتاپشون بدن :D

سایز اصلی

آخرین ویرایش:

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
اگه اشتباه نکنم همین چندوقت پیش PCF جدا شد از اپیک
BulletStorm هم که ماله خودشونه...

آره دیگه فرنچایز Bulletstorm برای خود اپیکه ... رفتن PCF هیچ تائیری نداره.

PCF که از Epic جدا شد و احتمالا Bulletstorm 2 رو به صورت مولتی پلتفرم میسازن. Epic هم گویا کلا از گیم کشیده بیرون ولی منابع ناشناس (!) بهم اطلاع دادن به زودی با یه بازی جدید بر می گردن و اون بازی چیزی نیست به جز:

unrealengine4_745881.png

:D

شاید این جمعه بیاید ... شاید.:d

خیلی بعیده که دوباره مثل قبل و گرز با هم همکاری کنن.
چند روز پیش پادکست IGN نگاه می کردم و پیتر مور می گفت اون زمان epic دنبال یک شرکت بوده تا موتر UE3 روی کنسول امتحان کنه و مایکرو هم سریع رفته جلو :d
الان که دیگه epic کاملا شناخته شده و لزومی نداره از این حرکت ها بزنه

من اطلاعی از ریزه حساب های مالی اپیک ندارم ولی مطمئنم به تنهایی از اجاره دادن حق استفاده ی UE (موتور بازیسازی) خودشون رقم مالی قابل توجه ای رو کسب میکنن ...
برای همین حرفت درسته ... (نیازی نیست از این حرکتا بزنه)

Bahram

Alan, Wake Up
مدیر انجمن
Sep 7, 2011
7,770
نام
Bahram
Xbox UK یک ویدیو درست کرده با عنوان 10 Things We Can't Wait to See at Gamescom 2015 | Xbox On و میشه گفت تقریبا کل گیمز کام لو داده. البته اول ویدیو میگن که این لیست بازی هایی که خیلی هیجان زده اند براش ولی خوب انتخاب ها چیزه دیگه ای نشون میده:d
بازی هایی که تو 10 مورد قرار داده شدند:
1- Crackdown
2- Halo 5
3- Mass Effect
4- Tomb Raider
5- Quantum Break
6- Fallout 4
7- Fifa 16
8- Scalebound
تو ویدیو گفته میشه که تعدادی بازی جدید هم قراره رونمایی بشه.

پ.ن: قسمت مربوط به QB، قسمتی از مصاحبه سم لیک نشون میده که میگه ما هنوز بهترین بازی خودمونو منتشر نکردیم (منظورش QB که قرار بهترین بازی ساخته شده توسط Remedy باشه). خیلی این قسمتش هایپ کنندست:bighug:

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,670
نام
محمد
^^
همش قابل حدس بود به جز Mass Effect، اگه ازش گیم پلی نشون بدن که عالیه :D به نظرم چیز خاصی لو نرفته و مهم اون سوپرایزها هستن (اگه چیز دندون گیری باشن) و خب نمایش بازی ها :D

The Fade

Winds Howling
کاربر سایت
Jul 6, 2011
1,434
نام
David
با همین 8تا عنوان بالا میشه بهترین کنفرانس مایکرو رو از ازل تا ابد ساخت.:d
یه نگاه بندازیم ... لاین آپ سال 2016 مایکرو هم به همین اندازه امسال سنگینه ... CD و QB و SB و GeOW 4!:d
پس در نتیجه سال 2017 خشکسالی انحصاری میاد!:d

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,670
نام
محمد
با همین 8تا عنوان بالا میشه بهترین کنفرانس مایکرو رو از ازل تا ابد ساخت.:d
یه نگاه بندازیم ... لاین آپ سال 2016 مایکرو هم به همین اندازه امسال سنگینه ... CD و QB و SB و GeOW 4!:d
پس در نتیجه سال 2017 خشکسالی انحصاری میاد!:d
Sea of Thieves و Recore رو فراموش کردی :D احتمالا یکی دو تا بازی دیگه هم تا قبل از E3 سال آینده معرفی میشه. ولی خب همون طور که گفتی لاین آپ سال 2016 زیادی شلوغه و احتمال داره یکی دو تا بازی رو تاخیر بزنن، مثلا Quantum Break :)) خارج از شوخی واسه 2017 از الان Forza 7 و یه شماره دیگه از Halo (لزوما Halo 6 نیست و مثلا ممکنه Halo Wars 2 یا یه Spin off از سری اصلی باشه) و احتمال زیاد بازی جدید Lionhead و قطعا یکی دو تا بازی انحصاری از سازنده های Third Party رو داریم. من که با این سیاست جدید مایکروسافت تا وقتی کنسول بعدیش بیاد، نگرانی بابت انحصاری ندارم :D مایکروسافت هر سال یکی دو تا بازی های انحصاری از سازنده های Third Party داره که فارغ از بحث کیفیت لیستشون اینجوری بوده تا الان، الان کیفیت اکثرشون هم خیلی خوب بوده.

2013
Ryse: Son of Rome ==> Crytek
Killer Instinct ==> Double Helix
Dead Rising 3 ==> Capcom

2014
Titanfall ==> Respawn
Sunset Overdrive ==> Insomniac

2015
Ori and the Blind Forest ==> Moon Studio
Rise of the Tomb Raider ==> Crystal Dynamic

2016
Crackdown ==> Cloudgen
ReCore ==> Comcept/Armature Studio
Scalebound ==> Platinum Games
Quantum Break ==> Remedy

اونایی که Bold کردم هم IP بازی واسه خود مایکروسافت هست. و نکته جالب سال 2016 اینه که اگه هیچ کدوم از بازی ها تاخیر نخورن، مایکروسافت 4 تا IP جدید (Recore + Scalebound + Quantum Break + Sea of Thieves) تو یک سال عرضه میکنه که در نوع خودش واقعا عالیه. در ضمن این فقط بحث سر بازی های Retail هست (Ori چون کیفیت خیلی بالا بوده آوردم تو لیست :D). بازی های مستقل و اینا مثل Inside و Cuphead و Ashen و Below و ... هم هستن که ارزش کار رو خیلی بالاتر میبرن.

آخرین ویرایش:

Tolkien

Glory Glory Man United
کاربر سایت
Jun 16, 2015
2,930
نام
مرتضی
امسال فیل اسپنسرمون چیکار میخواهد بکنه...۱۹ روز دیگه دسکتاپ وین ۱۰ و حتما داخل گیمز کام نسخه ایکس باکس ویندوز ۱۰ رو نمایش میدن...
...
انتظار دشوار هست...
...
گندی که تعدادی نوب به سایت دیجی اتو زدند ...خودتون ببینید...

LiviNG D3AD

کاربر سایت
Dec 7, 2008
3,856
نام
Mohsen
Sea of Thieves و Recore رو فراموش کردی :D احتمالا یکی دو تا بازی دیگه هم تا قبل از E3 سال آینده معرفی میشه. ولی خب همون طور که گفتی لاین آپ سال 2016 زیادی شلوغه و احتمال داره یکی دو تا بازی رو تاخیر بزنن، مثلا Quantum Break :)) خارج از شوخی واسه 2017 از الان Forza 7 و یه شماره دیگه از Halo (لزوما Halo 6 نیست و مثلا ممکنه Halo Wars 2 یا یه Spin off از سری اصلی باشه) و احتمال زیاد بازی جدید Lionhead و قطعا یکی دو تا بازی انحصاری از سازنده های Third Party رو داریم. من که با این سیاست جدید مایکروسافت تا وقتی کنسول بعدیش بیاد، نگرانی بابت انحصاری ندارم :D مایکروسافت هر سال یکی دو تا بازی های انحصاری از سازنده های Third Party داره که فارغ از بحث کیفیت لیستشون اینجوری بوده تا الان، الان کیفیت اکثرشون هم خیلی خوب بوده.

2013
Ryse: Son of Rome ==> Crytek
Killer Instinct ==> Double Helix
Dead Rising 3 ==> Capcom

2014
Titanfall ==> Respawn
Sunset Overdrive ==> Insomniac
Killer Instinct: S2 ==> Iron Galaxy

2015
Ori and the Blind Forest ==> Moon Studio
Rise of the Tomb Raider ==> Crystal Dynamic

2016
Crackdown ==> Cloudgen
ReCore ==> Comcept/Armature Studio
Scalebound ==> Platinum Games
Quantum Break ==> Remedy

اونایی که Bold کردم هم IP بازی واسه خود مایکروسافت هست. و نکته جالب سال 2016 اینه که اگه هیچ کدوم از بازی ها تاخیر نخورن، مایکروسافت 4 تا IP جدید (Recore + Scalebound + Quantum Break + Sea of Thieves) تو یک سال عرضه میکنه که در نوع خودش واقعا عالیه. در ضمن این فقط بحث سر بازی های Retail هست (Ori چون کیفیت خیلی بالا بوده آوردم تو لیست :D). بازی های مستقل و اینا مثل Inside و Cuphead و Ashen و Below و ... هم هستن که ارزش کار رو خیلی بالاتر میبرن.

یک اصلاح کوچیک.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر