نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,636
نام
محمد

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :D
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:

hoor

کاربر سایت
Nov 9, 2010
137
مایکروسافت که واقعا خوب کرد
به نظر من اسکوئر باید مقاومت می کرد و با این کار سابقه ی قدیمی و درخشان خودش رو زیر سوال برد حتی اگه این بازی انحصاری سونی هم می شد باز هم کار درستی نبود

sasuke_uchiha

کاربر سایت
Apr 2, 2010
175
نام
قاسم
لعنت بر مایکروسافت. این شرکت بی عرضه بجای اینکه بیاد خودش بازی انحصاری بزنه میاد بازیهای مولتی رو انحصاری میکنه. همه چیزو با پول میخره مثل عربهای پولدار.
لعنت بر اسکوار که خودشو فروخت

B.A.B

کاربر سایت
Oct 3, 2011
631
نام
Babak
لعنت بر مایکروسافت. این شرکت بی عرضه بجای اینکه بیاد خودش بازی انحصاری بزنه میاد بازیهای مولتی رو انحصاری میکنه. همه چیزو با پول میخره مثل عربهای پولدار.
لعنت بر اسکوار که خودشو فروخت

میخوای خودم برم این پستت رو تو تمام تاپیک ها کپی کنم که زحمتت نشه؟؟ :-/

واقعا بچه بازی و توهین تو این سایت دیگه به اوجش رسیده :|

الان منی که به عنوان یه ایکس باکس فن باید از این خبر خوشحال باشم وقتی چنین واکنش های دد منشانه ای:d میبینم تو این تاپیک نمیدونم چه حسی داشته باشم /:)

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
واقعا این TR بمب سنگینی بود:d
هر چند این کنفرانس هم همش گیم پلی بود و ارزش خاصی نداشت(دن و بانی سوتیایی دادن :d)

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170

الان منی که به عنوان یه ایکس باکس فن باید از این خبر خوشحال باشم وقتی چنین واکنش های دد منشانه ای:d میبینم تو این تاپیک نمیدونم چه حسی داشته باشم /:)

خب راست می گه دیگه:|
مایکرو اگه عرضه داشت می یومد یه چهار تا انحصاری درست حسابی می ساخت نه اینکه بیاد اینجوری مرده خوری کنه:|

Cj_sa

کاربر سایت
Jul 5, 2007
3,261
نام
مهرداد
خب راست می گه دیگه:|
مایکرو اگه عرضه داشت می یومد یه چهار تا انحصاری درست حسابی می ساخت نه اینکه بیاد اینجوری مرده خوری کنه:|
بابا مگه چندتا استدیو داره که هی میگید بده اونا انحصاری بسازن؟همه ی استدیو هایی که ما میشناسیم دارن بازی میسازن دیگه
بده به فکر فن هاشه و از تردپارتی ها هم انحصاری جور می کنه؟!

sasuke_uchiha

کاربر سایت
Apr 2, 2010
175
نام
قاسم

عزیز من الان اگر سونی بیاد ی بازی مثلا gta یا bioshock یا هر بازی بزرگ دیگه ای رو انحصاری کنه چه احساسی بهت دست میده؟؟؟بازیهای مولتی باید مولتی بمونن.انحصاری کردن بازیهای مولتی کار کثیفیه حالا بخواد از طرف مایکروسافت باشه یا سونی فرقی نمیکنه.

Anonymous M3

人類に栄光あれ
کاربر سایت
Jul 30, 2014
1,074
نام
امیر مسعود
عزیز من الان اگر سونی بیاد ی بازی مثلا gta یا bioshock یا هر بازی بزرگ دیگه ای رو انحصاری کنه چه احساسی بهت دست میده؟؟؟بازیهای مولتی باید مولتی بمونن.انحصاری کردن بازیهای مولتی کار کثیفیه حالا بخواد از طرف مایکروسافت باشه یا سونی فرقی نمیکنه.

چه ربطی داره بازی ماله یه شرکت بوده اون شرکتم دوست داشته فقط واسه XBOX بزنه ارث پدری بعضیا که نیست اینجوری میان میگن باید مولتی بمونه و .... :|

Fire Light

کاربر سایت
Feb 15, 2013
907
"We've found in certain instances that if we can partner with a [third-party] team when they want to do something special, then we can work with them on their game to help it reach that level that they want to see," he said.
"This was really nice for us. If you look a Tomb Raider and what it is as a game, it fits extremely well for our line-up next year alongside Quantum Break and Halo 5. We haven't announced everything that's coming next, but if you think about the game that Tomb Raider is, it fits really well for us. So the partnership I think is really a win-win."
Spencer went on to stress that while third-party exclusives are something that the Xbox division can do, he doesn't know if Xbox owners will see "a ton" of them going forward.

توم رایدر انحصاری شده فعلا این شمارش به گفته دو طرف. الکی دیگه شلوغش نکنید.
من و یه سری بچه ها هم طرف کمپانی ای هستم که انقدر ضعیفه میره بازی های دیگه رو میخره و انحصاری میکنه. به خودمون مربوطه :| انقدر نکوبین خودتون رو به در و دیوار!

آخرین ویرایش:

hercule-poirot

RPG Guru
کاربر فعال
Aug 1, 2007
1,203

خب مشکل همین جاست. سونی نمی تونه. مایکرو می تونه. به فرض هر کدوم می تونستن مثلا GTA رو انحصاری کنن یک ثانیه هم شک نمی کردن.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عجب خریتی کردم PS4 خریدم اول. آقا قبول نیست. من نمی دونستم Phil میاد می ترکونه. :(

Inquisitor

Righteous Armors Me
کاربر سایت
Dec 6, 2007
3,636
نام
کامیار
خب مشکل همین جاست. سونی نمی تونه. مایکرو می تونه. به فرض هر کدوم می تونستن مثلا GTA رو انحصاری کنن یک ثانیه هم شک نمی کردن.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

عجب خریتی کردم PS4 خریدم اول. آقا قبول نیست. من نمی دونستم Phil میاد می ترکونه. :(
همین دوستان معترض اون موقعی که GTA نسل جدید معرفی شد چون تو کنفرانس سونی بود و حرفی هم از کنسول دیگه زده نشده بود نسخه مایکروسافت رو پیچیده بودند

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
قبل GC:
VWr6I.gif

بعد GC:
IzcPbKE.gif

کاش اون تریلر معرفی بازی رو به جای E3 همین جا پخش می کردن، اونوقت شدت تاثیر قضیه چند برابر میشد :)) :D
نه اتفاقا" الان که حسابی بعد E3 به شکم ها کره زده شده دیدن واکنش ها جالبه:d زوجه جناب X [که خیلی به هم میومدن(!)] تبدیل شد به یه چیزی شبیه رایز!:))

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر