نمایشگاه/رویداد Microsoft Gamescom 2014 Press Conference

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,681
نام
محمد

3ia9dqnj5w7ggiykubf9.jpg

خب مایکروسافت تاریخ کنفرانس GC رو اعلام کرد، 12 August ساعت 16:30 به وقت ایران :D
نمایش تریلرهای اختصاصی، اخبار و Announcement های جدید تایید شدن. بعد از چند سال اولین سال هست که کنفرانس مایکروسافت به صورت مستقیم بر روی Xbox و Xbox Live پخش میشه.

آخرین ویرایش:

sami_19

کاربر سایت
May 1, 2008
708
نام
SaMaN
Tomb Raider روزی که عرضه بشه، یکی دو ماه بازار UK رو جارو می‌کنه واسه مایکروسافت :D بهترین سورپرایز مایکروسافت برای استودیوهای Third Party توی سالای اخیر بود این خبر. این بازی چه رقابتی می‌تونه با آنچارتد 4 داشته باشه وقتی همین امروز مایکروسافت یه گل زیر طاق زده تو دروازه نسل جدید؟ حالا کیفیت بازی نهایی هر چی می‌خواد باشه، پای لارا وسطه، شوخی که نیست.

Halo Channel به نظرم یه جورایی جبران عدم رسیدگی به Halo Waypoint هستش. یعنی این یکی دو سال اخیر اینقدر به Waypoint از طرف خود 343 بی‌توجهی شد که دیگه کلا گذاشتنش کنار تا آخرین تاثیر بانجی روی یونیورس هیلو هم با یه سرویس مشابه 343 ـیی جایگزین بشه. این مستر چیف کالکشن هم یه کلاس درسه به بقیه استودیوها که اگه می‌خواین فرنچایز میلک کنین این روش درستشه! 100 تا مپ! سیستم لول گیری بر اساس مهارت پیشرفته، مکانیزمای جدید گیم‌پلی، سرورای اختصاصی قدرتمند، همکاری تنگاتنگ با توییچ سر استریم درست و حسابی بازی توی Halo Channel و ... فقط ویژگی‌های مولتی‌پلیرش هستش. 4 تا کمپین کامل هیلو همراه با بتای هیلو 5 و نایت‌فال احتمالا کاری کنه که بچه‌هامون هم راجع به این پکیج در آینده صحبت کنن!

QB به نظرم خیلی ساده هستش مکانیزم گیم‌پلی و کلا شوتینگش حداقل توی این مرحله که دیدیم. دوربین سینماییش عالی بود و گرافیک هم حرف نداشت. کلا اتمسفرش رو هم دوست داشتم. امیدوارم با یه داستان پیچیده و سم لیکی دیگه طرف باشیم تا عیب و ایرادای احتمالی بازی هم درست مثل Alan Wake به چشم نیاد. Ori ام حداقل از نظر هنری حرفای خیلی زیادی واسه گفتن داره.

فیل اسپنسر از وقتی اومده بالای سر Xbox One، کنفرانسای مایکروسافت به صورت فول تایم شده نمایش بازیای هاردکور. کلا همه چی مشخصه که توی یه مسیر درست افتاده و هر هفته که میگذره بیشتر مشخص میشه این مدیریت درست. کلا دستش درد نکنه، توی چند ماه، کشتی Xbox رو از وسط گرداب و طوفان آورد بندر آرامش.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,101
نام
Jesus
من هنوز باورم نمیشه TR انحصاری شده :-/ اصلا هم هایپ نبودم و فقط منتظر نمایش QB بودم ولی انصافا انقدر سر TR شوکه شده بودم اصلا نفهمیدم QB چی شد :|
ولی درست پشت سرش QB نمایش دادن که کلا زبان آدم از توصیفش واقعا بند میاد :D رسما رمدی یه کاری کرد که آدم دستش داغ کنه و وسوسه نشه بره اونور :D
Screamride هم خیلی عنوان جالبی بود :D و شدیدا فان :D
اسپنسر هنوز یک سال هم نشده ریاست بخش XBOX بدست گرفته ولی تو همین مدت رسما سنگ تموم گذاشته واقعا میشه باهاش بهترین ها تجربه کرد من واقعا اولش فکر میکردم ماکرو هرچی داره و نداره میخواد همین 2 سال منتشر کنه ولی فقط همین قسمت Tr کافی بود تا متوجه اشتباهم بشم و قطعا برنامه خوبی هم برای 2016 و بقیه سال ها دارند
و منتظر TGS شدیدا هستیم و اولین نمایش گیمپلی Scalebound
:bighug:

SPILL

کاربر سایت
May 20, 2013
2,239
نام
HESAM
دارندگی و برازندگی ;) $-)

اینا خط مقدم ان یکم دیگه صبر کنید نیرو های پشتیبان میریزن اینجا :-??

به نظر من اگه هزینه انحصاری کردن tomb raider همون اندازه هست که من فکر میکنم میتونست به جای این 2 تا استودی جدید تاسیس کنه که واسش بصورت همیشگی بازیهایی AAA بسازن. البته این نظر منه.
ولی یک نظریه دیگه هم هست که این کار مایکروسافت درسته. زیرا مایکروسافت به موفقیت های زود هنگام در فروش کنسول خودش نیاز داره نه موفقیت های برای آینده ولی در عوض پایدار. با توجه به اینکه رقیب بدجور داره میکنه خودشو.
در کل اینکه چی خوبه چی بد به خواست طرفداران ربط داره.

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,376
نام
بابک
بعنوان كسى كه ps4 دارم بايد تبريك بگم به ماكروفن ها درسته ما رقيبيم اما دشمن نيستيم .ماكرو راه درستى پيش گرفته.به اميد روزى كه رقابت اين دوتا كنسول شديدتر از قبل باش

Remastered

کاربر سایت
May 9, 2014
433
نام
سياوش
اين نمايش مايكرو اگر بيشتر از نمايش e3 ش نباشه كمتر نبود....از نظر من كه بهتر بود چون يه سورپرايز خيلي بزرگ به همراه يه نمايش خيلي عالي گيم پلي داشت .....در حالي كه در نمايش e3 ش سورپرايزش(بازي *p) خوب بود و نمايش ها هم خوب بودن ......
هنوز داشتم به حرفي كه در انتهاي نمايش tr زد شد و انحصاري بودنش فكر ميكردم !!!!!!!!كه اون نمايش محشر رو از QB ديدم فراتر از حد انتظارم بود انصافا ....
خبر انحصاري شدن tr كه يه اكشن ادونچر درجه يك هست انقدر مهم و بزرگ هست كه فكر كنم بچه ها هنوز داغن و متوجه نشدن دقيقا چه اتفاقي افتاده ....اين سور پرايز بزرگي بود واقعا بزرگ ....

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
يه سري كلا زاده شدن براي مقايسه كردن. هنوز نه به داره نه به باره ميگن Tomb Rider ميشه Uncharted برند ِ XBOX.
قرص ضد توهم مصرف كنيد. جسارتا نمرات و جوايز اين سه گانه انچارتد رو بررسي كنيد.

XsmokeX

کاربر سایت
Sep 24, 2012
2,987
نام
احمد
يه سري كلا زاده شدن براي مقايسه كردن. هنوز نه به داره نه به باره ميگن Tomb Rider ميشه Uncharted برند ِ XBOX.
قرص ضد توهم مصرف كنيد. جسارتا نمرات و جوايز اين سه گانه انچارتد رو بررسي كنيد.

آره باو توم ریدر آشغاله:d

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,798
نام
مراد حلیمی
آره دیگه خلا آنچارتد براتون پر شد.چه توهماتی:))

اولا بنده ps4 دارم و اصلا x1 ندارم كه ميگيد "براتون پر شد"

دوما منظور من اين بود كه اون كمبودي كه مايكرو تو اين سبك داشت رفع شد و به عنوان انچارتد ps 4 عمل مي كنه....نگفتم كه اندازه اون جايزه مي گيره يا امتياز مي گيره و ......

+

بچگي هم ديگه حدي داره ....

.

Astiak

کاربر سایت
May 27, 2007
4,017
نام
آرش
باز بعضیا شروع کردن 8-| آقا بیخیال بوی سوختگی کله تاپیکو برداشته :d
اين كارا رو من ٥ ٦ سال پيش مي كردم محض اطلاعت. نه ميگم Tomb Rider بده نه ميگم Uncharted خوبه فقط اين لوده بازيا و نديد بديد بازي دراوردن ديگه نخ نما و لوس شده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر