نمایشگاه/رویداد Microsoft | E3 2019 Press Conference

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
پس از کنارکشیدن کمپانی بزرگ سونی از برگذاری کنفرانس خبری در E3 سال 2019 بسیاری نسبت به حضور مایکروسافت هم شک و شبه داشتند تا اینکه فیل اسپنسر رسما تایید کرد انها همانند تمام سالهای گذشته در E3 با کنفرانس خبری، حضوری قدرتمند خواهند داشت.

تاریخ برگذاری مراسم بیستم خرداد ماه ساعت 00:30 بامداد

لینک های تماشای پخش زنده:
میکسر
یوتیوب
توییچ
توییتر
فیسبوک

E3Briefing2019HERO-hero.jpg

343 Industries

استدیو 343 Industries در جریان مراسم E3 سال 2018 عنوان Halo Infinite را با یک نمایش فنی خارق العاده همراه با معرفی موتوربازیسازی جدید Slip Space به نمایش دراورد. بنا به گفته بانی راس رییس استدیو مذکور در E3 پیش رو شاهد نمایشی از انجین Slip Space خواهیم بود. این موتور جدید قرار است بستری برای اینده حداقل ده ساله سری هیلو باشد. عرضه هیلو اینفینیت در سال 2019 بعید به نظر میرسد و براساس پیش بینی ها در سال 2020 به همراه کنسول نسل بعدی اکس باکس منتشر خواهد شد.

The Coalition

استدیو د کوالیشن سال گذشته بازی Gears 5 را با یک تریلر داستانی که محوریت آن بر روی شخصیت کیت بود برای عرضه در سال 2019 معرفی کرد. حال امسال انتظار میرود با دست پر به E3 بیایند و شاهد یک تریلر گیمپلی طولانی تر از بازی و تاریخ دقیق عرضه بازی نیز مشخص بشود.
همچنین استدیو مذکور در همکاری با اسپلش دمیج بازی استراتژیک نوبتی گیرز تاکتیک را برای پی سی در دست توسعه دارد. و احتمال نمایش این اثر هم دور از انتظار نیست.
گفتنی است بعید است د کوالیشن بازی موبایلی گیرز پاپ را به کنفرانس خبری اصلی E3 بیاورد ولیکن در برنامه های جانبی ای تری همانند اینساید اکس باکس شاید شاهد اطلاعات بیشتری از بازی باشیم.

Rare

استدیو Rare در برنامه جدید اکس باکس گیمز استدیو قرار است دوباره تبدیل به کارخونه بازی سازی تبدیل بشود و در راستای این امر در یکسال گذشته حدود دو برابر تعداد اعضای استدیو رشد داشته و محل جدیدی برای گسترش فیزیکی استدیو ایجاد شده است. استدیو ریر در حال حاضر به چند تیم تقسیم شده و بخش قابل توجهی به پشتیبانی از بازی Sea of Thives ادامه میدهند و دو تیم دیگر مشغول ساخت بازیهای جدیدی هستند که شاید احتمال نمایش یکی از انها در E3 پیش رو وجود داشته باشد.
همچنین انها سال گذشته نسخه جدید Battletoads را با همکاری استدیو Dlala معرفی کردند که تاکنون این بازی در سکوت خبری به سر میبرده. انتظار منطقی وجود دارد که تاریخ عرضه دقیق این بازی همراه با نمایش گیمپلی مشخص شود.

Playground Games

استدیو پلی گراند گیمز پاییز سال گذشته عنوان فوق العاده موفق Forza Horizon 4 را عرضه کرد ولیکن تیم دوم بزرگ دیگر این استدیو از یک سال و نیم پیش در حال توسعه بازی جدیدی در سبک نقش افرینی جهان باز هستند که شاید احتمال معرفی کوتاه این اثر (براساس شایعه های معتبر فیبل 4) وجود داشته باشد. هرچند براساس نظر شخصی خودم بعید میدانم مایکروسافت از این برگ برنده بزرگ در سالی که سونی کنفرانسی ندارد استفاده کند.

Ninja Theory

استدیو نینجا تئوری سازنده بازی تحسین شده هل بلید حدود یکسال به صورت رسمی به خانواده اکس باکس استدیوز پیوسته ولیکن نمایش اثر جدید انها بسیار محتمل است. در انتهای سال گذشته میلادی فیل اسپنسر در پی پرسش مخاطبین اعلام کرد در سال اینده اطلاعاتی از بازی جدید استدیو نینجا تئوری منتشر خواهند کرد. براساس اطلاعات ثبت شده در لینکداین اعضای استدیو و دیگر منابع به نظر نینجا تئوری سالها در خفا مشغول توسعه بازی جدیدی به نام Bleeding edge بوده و حال شاید وقت نمایش عمومی این اثر مورد انتظار باشد.

دیگر استدیو های فرست پارتی در یک نگاه کوتاه:

استدیو Turn 10 باتوجه به اینکه دنبال گذاشتن زمان بیشتری برای توسعه نسخه بعدی فورزا است، پس از سالها حضور مداوم در E3 باید بگوییم امسال غایب خواهد بود.

استدیو کوچک Compulsion Games سال گذشته بازی We Happy Few را عرضه کرد و براساس منطق قطعا عنوانی در حد نمایش برای عموم در دست ندارد.

استدیو inXile Entertainment بازی Wasteland 3 را برای عرضه در سال 2019 به صورت مولتی پلتفرم دردست دارد و احتمال نمایش این بازی در کنفرانس مایکروسافت وجود خواهد داشت. گفتنی است برایان فارگو موسس استدیو ساخت بازیهای جدید معرفی نشده را تایید کرده ولیکن نمایش انها به دور از منطق است.

استدیو Obsidian Entertainment بازی The Outer Worlds را برای عرضه در سال 2019 به صورت مولتی پلتفرم در دست دارد و شاید مایکروسافت از نمایش این اثر در کنفرانس خبری خود استقبال کند. ساخت بازیهای جدید توسط استدیو مذکور تایید شده ولیکن نمایش ها تا قبل از عرضه The Outer Worlds عجیب خواهد بود.

استدیو تازه تاسیس The Initiative در حال عضوگیری و طی کردن مراحل اولیه شکل گیری است و باتوجه به سیاست های جدید مایکروسافت بابت عدم رونمایی زودهنگام بازیها، حضور انها در E3 پیش رو منتفی است.

استدیو Undead Labs سال گذشته بازی ضعیف State of Deacay 2 را منتشر کرد و نمایش بازی بعدی انها که نیز قسمت سوم همین مجموعه است قطعا در E3 2019 رخ نخواهد داد.

پ ن: تاپیک به مرور با اطلاعات کنسول نسل بعدی، خرید استدیوهای جدید و Xbox Global Publishing اپدیت خواهد شد

آخرین ویرایش:

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,563
نام
محمد
لیست بازیای جدید گیم پس رو هم که خودشون لیک کردن :| الان میشه بازیایی که اضافه شده رو دانلود کرد!
بازیای مستقل خفنی توی لیست هست که نمیزارم اینجا اسپویل نشه :D
لیک نکردن :D اینا عموما بازی های مستقل هستن که در طول کنفرانس فرصت اعلامشون پیدا نمیشه و قطعا امشب بازی های معروف تری برای گیم پس معرفی میشن. هر چند تو همین لیست هم کلی بازی خوب حضور داره و من امشب چند تایی رو میزنم دانلود :D
Astroneer
Battle Chasers
Bridge Constructor
Everspace
Guacamelee 2
Hollow Knight: Voidheart
Lichtspeer
Metal Slug
Momodora
Moonlighter
Neon Chrome
Old Man's Journey
Riverbond
Shadow Tactics
Shenmue I & II
Silence
Smoke and Sacrifice
Steamworld Dig 2
Supermarket shriek
Wizard of Legend

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,582
نام
Alireza
لیک نکردن :D اینا عموما بازی های مستقل هستن که در طول کنفرانس فرصت اعلامشون پیدا نمیشه و قطعا امشب بازی های معروف تری برای گیم پس معرفی میشن. هر چند تو همین لیست هم کلی بازی خوب حضور داره و من امشب چند تایی رو میزنم دانلود :D
آخه اصلا توی توییتر اینا خبر رسمی ازش نزدن و کلا انگار نه انگار! ملت خودشون لیست رو پیدا کردن...واسه همین بنظر میرسه ناخواسته بوده.
بعدشم اصلا خیلی عجیبه چند ساعت قبل کنفرانس بازیای گیم‌پس رو فعال می‌کنن...احتمال زیادی وجود داره امشب به جای دیدن کنفرانس با بازیای گیم‌پس سرگرم باشم :D
لیستشم انصافا بازی خفن کم نداره، راضی به بیشتر نیستم :D

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
این اپ جدید Xbox که قراره جایگزین Microsoft Store بشه واقعا خیلی خوب میزنه. هم طراحی خیلی زیبایی داره و هم بنابر گزارش ها همه امکانات اصلی یه استور استاندارد مثل استیم رو داره، از سیستم Review بگیر تا جستجو بر اساس سبک و تگ و پیشنهاد بازی های جدید. گیم پس، نجات دهنده صنعت هم روش هست که عالیه. :D کاملا ازش حمایت میشه. مایکروسافت جوری داره رفتار میکنه که خریده شدن استودیو های مستقل توسطش اصلا بد به نظر نمیاد. :D اگر مشکلات اساسی استور مثل دانلودر و Verification رو نداشته باشه تبدیل به یکی از ایستگاه های اصلی من برای بازی های PC میشه. اون دانلودر خیلی مهمه، استور عملا چیزی دانلود نمیکنه. :D

در همین حین اپیک : دادا این فیچر ها خیلی سختن، اصلا هم مهم نیستن. انشالا تا 3 سال دیگه نصفشون رو اضافه میکنیم. شاید.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,563
نام
محمد
آخه اصلا توی توییتر اینا خبر رسمی ازش نزدن و کلا انگار نه انگار! ملت خودشون لیست رو پیدا کردن...واسه همین بنظر میرسه ناخواسته بوده.
بعدشم اصلا خیلی عجیبه چند ساعت قبل کنفرانس بازیای گیم‌پس رو فعال می‌کنن...احتمال زیادی وجود داره امشب به جای دیدن کنفرانس با بازیای گیم‌پس سرگرم باشم :D
لیستشم انصافا بازی خفن کم نداره، راضی به بیشتر نیستم :D
از E3 پارسال من اینا رو که یادمه اعلام کردن برای گیم پس:
The Division
The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited
Fallout 4
Halo: Master Chief Collection

امسال که کل تمرکز رفته رو این سرویس و قراره برای PC هم بیاد، قطعا بازی های بزرگتری رو شاهد هستیم. بعدش من نمیدونم مایکروسافت میخواد چیکار کنه امشب ولی همه رو تا خرخره (!) هایپ کرده، امیدوارم پوکرفیس نشیم همگی :)) به جز اون بازی های باندای، بقیه لیک ها به نظر هدفمند میاد، خصوصا بازی NT. خیلی عجیبه بازی با اون وضعیت و به صورت تریلر کامل لو رفت بعدش یهو دیگه خبری نشد. هر چند هنوز وقت هست lol این بازی های گیم پس هم به نظرم در راستای همون هایپ کردن هست، تاپیک ریست ارا رو نگاه کن، چندین برابر سال های قبل داره کامنت میخوره، اصلا یه وضعیت عجیبی هست، مایکروسافت امشب گند بزنه همه هیترش میشن! :D در مورد بازی های لیست هم آره، حداقل ده تا بازی خوب هست که من قطعا در طول یکی دو ماه آینده دانلود میکنم، ده تا!!!
===
در مورد اپ جدید هم من دقیق اخبارش رو دنبال نکردم ولی اپ Xbox Smartglass که رو گوشیم داشتم تبدیل شده به یه چیزی به اسم Xbox Console Companion که اجرا هم نمیشه! :D احتمالا امشب مشخص میشه چیه دقیقا.

rahyarpaul

کاربر سایت
Mar 17, 2011
10,962
نام
محمد حسین
امشب برادر
از ساعت 12 ب بعد بیستم
ساعت 12 و نیم امشب
دقیقا یه جواب جواد خیابانی وار دادی
keep-calm-because-only-8-hours-left.png
The Division
Fallout 4

امسال که کل تمرکز رفته رو این سرویس و قراره برای PC هم بیاد، قطعا بازی های بزرگتری رو شاهد هستیم. بعدش من نمیدونم مایکروسافت میخواد چیکار کنه امشب ولی همه رو تا خرخره (!) هایپ کرده، امیدوارم پوکرفیس نشیم همگی :)) به جز اون بازی های باندای، بقیه لیک ها به نظر هدفمند میاد، خصوصا بازی NT. خیلی عجیبه بازی با اون وضعیت و به صورت تریلر کامل لو رفت بعدش یهو دیگه خبری نشد. هر چند هنوز وقت هست lol این بازی های گیم پس هم به نظرم در راستای همون هایپ کردن هست، تاپیک ریست ارا رو نگاه کن، چندین برابر سال های قبل داره کامنت میخوره، اصلا یه وضعیت عجیبی هست، مایکروسافت امشب گند بزنه همه هیترش میشن! :D
مترو exodus هم که داره براش میاد.با این شرایط که ماکرو راه افتاده و میگه بازیهامو رو همه استورها میدم ،هیچ بعید نیست چیزایی در قبالش گرفته باشه
چون مترو انحصاری بود تا یه سال.

g4mer

XBOX 20/20
کاربر سایت
Nov 18, 2017
2,310
نام
سعید ربانی
دقیقا یه جواب جواد خیابانی وار دادی
keep-calm-because-only-8-hours-left.png

مترو exodus هم که داره براش میاد.با این شرایط که ماکرو راه افتاده و میگه بازیهامو رو همه استورها میدم ،هیچ بعید نیست چیزایی در قبالش گرفته باشه
چون مترو انحصاری بود تا یه سال.
انقد ستم بود ینی؟ :D
یجوری گفتم ک هر شبه ای هست رفع بشه
اگه نیان بپرسن قدیم یا جدید=))
من که رفتم پاپ کورن درس کنم واس ساعت دوازده با ی دیسپلی رکوردر که هم لایو ببینم هم داشته باشم کنفرانسو تا صب چند باری با دقت صحنه های دلخواهمو ریپیت کنم:Smoke::D:D:D
فقط امیدوارم اپیک فیل نشیم=))

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
یکی از دوستان گفت هنوز چیزی لیک نشده و اوضاع آرومه (!) :D
اون عکسی که برای Game Pass روی PC گذاشتن به جز Halo 5 یه نکته دیگه داره اونم AoE هست. یعنی واقعا مایکروسافت این رو برای X1 عرضه نکنه خیلی خنده داره :| امیدوارم هم نسخه های ریمستر شده و هم AoE IV همین امشب برای X1 تایید بشن.
===
امیدوارم امشب چند تا بازی درست و حسابی هم برای گیم پس تایید کنن، ترجیحا Dishonored 2 و Skyrim و Hitman 2 هم بینشون باشه :D
===
مثل اینکه امشب قراره خبر خرید چند تا استودیو هم اعلام بشه، امیدوارم یکی دو تا از این استودیوها هم بینشون باشن:
Dontnod
Moon Studio
Playdead
IO Interactive
اون اولیه اگر باشه لعن و نفرین من به همراهتون:|
از نفرین های 21می 2013 :-" :|

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
قیمت Xbox Game Pass برای PC تایید شد. 5 دلار در ماه (!!!)، برای آغاز هم 1 دلار برای ماه اول که در حال حاضر تنها برای اینسایدر ها در دسترس هست اما احتمالا تا شب در دسترس همه قرار بگیره. همونطور که قبلا هم اعلام شده بود بیش از 100 بازی قراره در دسترس باشه. هیلو و گیرز 5 تو لیست بازی های تبلیغی به چشم میخورن.
جز اینکه آفر فوق العاده ای هست و واقعا در حال حاضر در صنعت چنین چیزی وجود نداره چیزی نمیتونم بگم. :D

https://www.microsoft.com/en-gb/p/x...gq8?activetab=pivot:overviewtab&wa=wsignin1.0

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,563
نام
محمد
اون اولیه اگر باشه لعن و نفرین من به همراهتون:|
از نفرین های 21می 2013 :-":|
اگه قرار باشه در طول نسل 200 دلار واسه بازی های اینا خرج کنی، خیلی راحت دو سه سال بعد از لانچ میری همون 200 دلار رو میدی کنسول و بازی های اینا رو با گیم پس میزنی به بدن، به اضافه کلی بازی دیگه :D چون ایران نیستی اینجوری حساب کردم، تو ایران باشی که با 200 دلار فقط میتونی یه دونه کنترلر بخری چند سال دیگه :))

moxA.J

کاربر سایت
Aug 15, 2012
1,271
نام
Morteza
قیمت Xbox Game Pass برای PC تایید شد. 5 دلار در ماه (!!!)، برای آغاز هم 1 دلار برای ماه اول که در حال حاضر تنها برای اینسایدر ها در دسترس هست اما احتمالا تا شب در دسترس همه قرار بگیره. همونطور که قبلا هم اعلام شده بود بیش از 100 بازی قراره در دسترس باشه. هیلو و گیرز 5 تو لیست بازی های تبلیغی به چشم میخورن.
جز اینکه آفر فوق العاده ای هست و واقعا در حال حاضر در صنعت چنین چیزی وجود نداره چیزی نمیتونم بگم. :D

https://www.microsoft.com/en-gb/p/xbox-game-pass-pc-games/cfq7ttc0kgq8?activetab=pivot:overviewtab&wa=wsignin1.0
واااای خدا لعنتشون کنه با این وضعیت مملکت یعنی اگه ارزش پولمون اینجوری نمی شد، می شد مفتی بازی کرد با 5 دلار در ماه

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
The Division
Fallout 4

امسال که کل تمرکز رفته رو این سرویس و قراره برای PC هم بیاد، قطعا بازی های بزرگتری رو شاهد هستیم. بعدش من نمیدونم مایکروسافت میخواد چیکار کنه امشب ولی همه رو تا خرخره (!) هایپ کرده، امیدوارم پوکرفیس نشیم همگی :)) به جز اون بازی های باندای، بقیه لیک ها به نظر هدفمند میاد، خصوصا بازی NT. خیلی عجیبه بازی با اون وضعیت و به صورت تریلر کامل لو رفت بعدش یهو دیگه خبری نشد. هر چند هنوز وقت هست lol این بازی های گیم پس هم به نظرم در راستای همون هایپ کردن هست، تاپیک ریست ارا رو نگاه کن، چندین برابر سال های قبل داره کامنت میخوره، اصلا یه وضعیت عجیبی هست، مایکروسافت امشب گند بزنه همه هیترش میشن! :D در مورد بازی های لیست هم آره، حداقل ده تا بازی خوب هست که من قطعا در طول یکی دو ماه آینده دانلود میکنم، ده تا!!!
===
در مورد اپ جدید هم من دقیق اخبارش رو دنبال نکردم ولی اپ Xbox Smartglass که رو گوشیم داشتم تبدیل شده به یه چیزی به اسم Xbox Console Companion که اجرا هم نمیشه! :D احتمالا امشب مشخص میشه چیه دقیقا.
اخرشم پوکر فیس هستیم ورمیدارن یک کلوخ بازی ایندی و سرویس محور معرفی میکنن اخرشم یک هیلو و یک گرز همین طبق معمول امسال کنفرانس ماکرو جولانگاه بازی های ترد پارتی میشه از BL3 تا سایبرپانک

• Like
Reactions: ULTIMATE TEAM

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,272
نام
امیر حسین
اگه قرار باشه در طول نسل 200 دلار واسه بازی های اینا خرج کنی، خیلی راحت دو سه سال بعد از لانچ میری همون 200 دلار رو میدی کنسول و بازی های اینا رو با گیم پس میزنی به بدن، به اضافه کلی بازی دیگه :D چون ایران نیستی اینجوری حساب کردم، تو ایران باشی که با 200 دلار فقط میتونی یه دونه کنترلر بخری چند سال دیگه :))
یه چی بدن مثل LIS1 نمیشه براش صبر کرد که! :| گرچه بازی های الانشونم بد موقع ریلیز شدن همشون:| دیگه چیزی که Day1 نخرم صبر میکنم برا تخفیف...اون LIS2 که فعلا خبری از تخفیف نیست، ومپایر هم همیشه بد موقع تخفیف میخوره:))

+کنسول دوم بخواد بیاد که نینتندو انتخاب دومه:-" ، ولی کلا وقت یه کنسول نیست که بخوای به دوتا برسی!(حتی اگر پولش باشه ... )

ولی کلا بی خیال این یه مورد بشین:| این همه استودیو ریخته... :-"

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,026
نام
آریا

https://www.microsoft.com/en-gb/p/xbox-game-pass-pc-games/cfq7ttc0kgq8?activetab=pivot:overviewtab&wa=wsignin1.0
آدم این قیمت رو می‌بینه خجالت می‌کشه و می‌خواد بگه حاجی یه شماره حساب بده بیشتر بریزیم! :D یعنی حتی برای ما با این وضعیت دلار هم عالیه، چه برسه به خارجی‌ها که این قیمت دیگه انقدر براشون فانتزیه که چیزی نگیم بهتره! :D

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر