Microsoft: نگران عرضه Titanfall برای PS4 و انحصاری زمانی بودن آن نیستیم

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

titanfall-1.jpg

هر چند وقت یک بار، سوالی که همیشه در ذهن همه وجود دارد دوباره پرسیده می شود و هر دفعه جوابی مشابه داده می شود. آیا Titanfall عنوانی انحصاری زمانی برای X360 و Xone خواهد بود ؟ با در نظر گرفتن این که PS4 طرفدار بیشتری پیدا کرده، جواب Respawn همیشه یکی است. احتمال آن وجود دارد. اگر سال بعد که عرضه جهانی آن است نشد، سال بعد. هرگز نگویید هرگز.

یکی از سرمایه گزاران در ساخت این بازی، Major Nelson، کارگردان برنامه ریزی XBL است. وقتی در Reddit از او در مورد انحصاری بودن Titanfall سوال شد، و آیا انحصاری زمانی است و یا بالاخره برای PS4 هم عرضه می شود، او پاسخ داد :

انحصاری بودن یا نبودن آن به خود Titanfall بستگی دارد. من نگران نیستم.

مشخص است که مایکروسافت هزینه هنگفت و فشار زیادی بر Respawn وارد کرده تا این بازی بر کنسول های Xbox انحصاری بماند. شاید Respawn موفقیت بازی های FPS برروی Xbox 360 به نسبت با PS3 مقایسه کرده و به این نتیجه رسیده که عرضه آن برای Xbox One منطقی تر است؟ هیچ کس نمی داند چرا، ولی اگه Major Nelson بگوید که نگران هیچ چیزی نیست، این بازی شاید برای همیشه انحصاری بماند.

Titanfall در 11 مارس سال ، 2014 ، یعنی 5 ماه دیگر برای Xbox One, Xbox 360 و PC عرضه خواهد شد.

[SUP]Source[/SUP]

نمایی از نسخه Collector's Edition که امروز از آن رونمایی شد :

84879645828639629951.jpg

آخرین ویرایش:

hitman- 47

کاربر سایت
Sep 24, 2012
436
نام
رهام
احتمال آن وجود دارد. اگر سال بعد که عرضه جهانی آن است نشد، سال بعد. هیچ وقت نگویید هیچ وقت.

ادامش حذف شده چون بعد از هیچوقت میگه چون امکان داره مایکروسافت بهم پول بیشتری بده بعد جالب اینجاست که فقط نگا چقدر PS4 به مایکروسافت فشار اورده که دیگه مایکروسافت میخواد برای PC هم به انتشار برسونش =))

g4m3r

کاربر سایت
Oct 7, 2013
777
نام
saeid
ادامش حذف شده چون بعد از هیچوقت میگه چون امکان داره مایکروسافت بهم پول بیشتری بده بعد جالب اینجاست که فقط نگا چقدر PS4 به مایکروسافت فشار اورده که دیگه مایکروسافت میخواد برای PC هم به انتشار برسونش =))
فشار ک روشون زیاده....اما اونچه ک باعث شده این بازی بغییر از کنسولای ایکس باکس منتشر بشه پلتفورم دوم بازی ماکروسافت(ویندوز) هست ن فشار!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
منظورم اصلا میزان فروش این جور چیزا نبود، میگم نمیتونن تمام سرمایه شرکت رو خرج یه بازی کنن که! ایشون میگن مایکروسافت میلیاردرِ و انحصاری براش مهم نیست! آخه این حرفه؟

چرا نمی تونه..؟ وقتی 6 میلیارد میده نوکیا و 8 میلیارد میده اسکایپ و 3 میلیارد رو سخت افزار XBOX ONE هزینه می کنه نمی تونه 10 میلیون بده EA که ME انحصاری بمونه..؟ ماکرو کلا اسراری روی انحصاری بودن نداره خودشون هم قبلا گفتن خیلی راحت به AW و Gears اجازه داد روی PC هم بیان..

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
پلتفورم دوم بازی ماکروسافت(ویندوز) هست

پلتفرم دوم ؟! واسه مایکرو ؟!

والا ما این همه سال با PC بازی کردیم خیری از مایکرو بجز چنتا Arcade ندیدیم "یکی دوتا استثنا این وسط فقط هست"

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
چرا نمی تونه..؟ وقتی 6 میلیارد میده نوکیا و 8 میلیارد میده اسکایپ و 3 میلیارد رو سخت افزار XBOX ONE هزینه می کنه نمی تونه 10 میلیون بده EA که ME انحصاری بمونه..؟ ماکرو کلا اسراری روی انحصاری بودن نداره خودشون هم قبلا گفتن خیلی راحت به AW و Gears اجازه داد روی PC هم بیان..

آخه عزیز من، خرید نوکیا چه ربطی داره به بخش ایکس باکس؟ اگه موضوع به این سادگی بود، الان باید تمام استودیوهای بازی سازی های کوچیک و بزرگ مال مایکروسافت میبود! همین الانش با این هزینه های سنگین، خیلی از سهام دارای مایکروسافت پیشنهاد فروش بخش XBOX رو داده بودن! حالا اگه بخواد بیشتر از این خرج کنه و واسه هر بازیه Third Party کلی هزینه کنه، به قول خودمون دخل و خرجش نمیخونه که! بعدش 10 میلیون کجای EA رو میگیره؟ در حالی که با انتشارش روی پلترفرم های دیگه چند صد میلیون دلار میتونه سود بدست بیاره!

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,041
نام
محمد امین
آخه عزیز من، خرید نوکیا چه ربطی داره به بخش ایکس باکس؟ اگه موضوع به این سادگی بود، الان باید تمام استودیوهای بازی سازی های کوچیک و بزرگ مال مایکروسافت میبود! همین الانش با این هزینه های سنگین، خیلی از سهام دارای مایکروسافت پیشنهاد فروش بخش XBOX رو داده بودن! حالا اگه بخواد بیشتر از این خرج کنه و واسه هر بازیه Third Party کلی هزینه کنه، به قول خودمون دخل و خرجش نمیخونه که! بعدش 10 میلیون کجای EA رو میگیره؟ در حالی که با انتشارش روی پلترفرم های دیگه چند صد میلیون دلار میتونه سود بدست بیاره!

ماکروسافت یکپارچه اداره میشه و بخش XBOX هم یکی از بزرگترین بخش هاش هست وقتی 3 میلیارد دلار فقط روی CPU XBOX ONE هزینه می کنن نشان از بزرگی این بخش هست اون فروش XBOX هم جک محسوب میشه و بخش XBOX فقط سالی 1 میلیلارد دلار سود از XBL بدست میاره حالا فروش بازی و کنسول بماند ماکرو 48 میلیون کاربر XBL داره که اگر تنها 200 دلار ازشون در بیاره میشه رقمی معادل 10.000.000.000 دلار که واقعا عالی هست.
الان ماکرو کلی استودیو شخصی ساخته که تو این 4 -5 سال شاید به 8 تا برسن و می تونست خیلی راحت این پول رو بده شرکتهای دیگه بازیهای انحصاری براش بسازن که کلی هم به نفعش بود ولی قصدش این نبود.

.:ab:.

کاربر سایت
Mar 29, 2011
1,486
نام
محمد
پلتفرم دوم ؟! واسه مایکرو ؟!

والا ما این همه سال با PC بازی کردیم خیری از مایکرو بجز چنتا Arcade ندیدیم "یکی دوتا استثنا این وسط فقط هست"
الان آلن ویک یا HALO هارو سونی واسه ویندوز منتشر کرده:-/ دیگه بدیهیات رو زیر سوال نبرید به خاطر فن بازی

FarSeeR

کاربر سایت
Jun 18, 2013
1,129
ماکروسافت یکپارچه اداره میشه و بخش XBOX هم یکی از بزرگترین بخش هاش هست وقتی 3 میلیارد دلار فقط روی CPU XBOX ONE هزینه می کنن نشان از بزرگی این بخش هست اون فروش XBOX هم جک محسوب میشه و بخش XBOX فقط سالی 1 میلیلارد دلار سود از XBL بدست میاره حالا فروش بازی و کنسول بماند ماکرو 48 میلیون کاربر XBL داره که اگر تنها 200 دلار ازشون در بیاره میشه رقمی معادل 10.000.000.000 دلار که واقعا عالی هست.
الان ماکرو کلی استودیو شخصی ساخته که تو این 4 -5 سال شاید به 8 تا برسن و می تونست خیلی راحت این پول رو بده شرکتهای دیگه بازیهای انحصاری براش بسازن که کلی هم به نفعش بود ولی قصدش این نبود.

یکپارچه اداره شدن، منظور اینه مدیرعامل کلیه مایکروسافت تصمیم میگیره چه بازی ای انحصاری باشه؟ هر بخش مدیر خودشو داره و بودجه ی خاص خودشو! همه ی شرکتای بزرگ همین جورین! فروشش هم جوک باشه یا نباشه، پیشنهاد سهام داراشه، حرفی نیست که از خودمون درآورده باشیم!

و اینکه طبق نحوه ی محاسبه ی شما، 90 میلیون کاربر PSN وجود داره، هر کدوم 200 دلار خرید کنن، میشه 18.000.000.000! این که نشد حرف! هیچ آماری رو اینطور محاسبه نمیکنن!

سرمایه گذاری روی استودیوهای First Party به نظر من بهترین تصمیم مایکروسافت برای برند XBOXـه! چون چیزیه که واقعا کم داشت و نتیجش هم با فروش بازی بدست میاد!

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,020
نام
آریا
من جای مایکروسافت بودم همین الآن که هنوز تا عرضه بازی زمان مونده و درجه حریص شدن EA توی بالاترین حد نیست ، بازی رو انحصار دائم میکردم و تمام ! :D به نظرم ارزش هزینه کردن رو داره و عنوانی هست که باعث فروش کنسول میشه.

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,993
نام
احمد
الان آلن ویک یا HALO هارو سونی واسه ویندوز منتشر کرده:-/ دیگه بدیهیات رو زیر سوال نبرید به خاطر فن بازی

خوبه گفتم یکی دوتا استثنا هم هست !

یه جور میگی هیلو ها رو انگار چنتا هیلو داده برای pc ! کدوم یکی از بازیای جدیدش رو برای pc داده حتی با تاخیر ؟!

بدیهیات اینه که مایکرو بجز چنتا Arcade کاره خاصی برای PC نکرده که بگیم پلتفورم دوم گیمش محسوب میشه بهتره این جمله رو به خودت بگی ...

vivanred

کاربر سایت
Oct 26, 2008
7,163
نام
Alireza
من جای مایکروسافت بودم همین الآن که هنوز تا عرضه بازی زمان مونده و درجه حریص شدن EA توی بالاترین حد نیست ، بازی رو انحصار دائم میکردم و تمام ! :D به نظرم ارزش هزینه کردن رو داره و عنوانی هست که باعث فروش کنسول میشه.

بازی خوبیه چند وقت دیگه هم خودم روی PC پیش خرید میکنم اما اگه میخواست حرص EA بالاتر نگیره باید زودتر از این حرف ها دست به کار میشد و روی PC هم اجازه انتشار نمیداد .!:d

به قولی PC که هست حالا روی PS4 هم نیاد برای کسایی که بخوان این بازی تجربه کنن PC وجود داره .:d

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
تا دیروز هر سئوالی درمورد XBONE رو با ? did you ever seen titanfall جواب میدادن، چی شد یهو؟ وزنه سنگین e3 اهمیتش رو از دست داد به این سرعت !!.

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,526
نام
محمد
تاریخ عرضه مشخص شد، 11 March واسه هر سه تا پلتفرم. Collector's Edition هم معرفی شد که واقعا فوق العاده هست، فقط قیمتش اندازه نصف کنسول هست تقریبا :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر