Microsoft : تا پایان سال 2011 کنسول Xbox 360 شماره یک جهان میشود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
xbox360arcade.jpg

شرکت بزرگ Microsoft به همرا کنسول 360 خود تبدیل به یک قطب در صنعت بازی گشته است و این شرکت بزرگ ارزوهای بزرگی را با Xbox 360 در سر میپروراند .
این شرکت در طی اظهار نظری جالب ابراز کرد که توقع دارد کنسول Xbox 360 تا پایان سال 2011 به شماره یک دنیا تبدیل شود و این دستگاه به فروشی بیشتر از دو کنسول سونی و Wii در سطح دنیا دست یابد .
این شرکت همچنین گزارش NPD را در مورد فروش 507,000 این کنسول در ماه June را اذعان کرد و در ادامه افزود رقم این فروش چیزی حدود دو برابر بیشتر از پلتفرمهای نسل امروز میباشد این شرکت در ادامه به امارهای خود در بازار امریکا اشار نمود و گفت که در 12 ماه گذشته کنسول Xbox 360 فروش بهتری را نسبت به رقیبان خود کسب کرده است . و این در حالی میباشد که در فصل تابستان فروش کنسول و نرم افزار با اینکه به کندی پیش میرود ولی
کنسول 360 روند رو به رشدی را داشته است .
این شرکت در اخر افزود که امسال یکی از بهترین سالهای تاریخ 6 ساله 360 خواهد بود .

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

smack1991

کاربر سایت
May 28, 2011
41
نام
میکائیل
بی راه هم نگفته!
خدائیش ایکس باکس این چند ساله صنعت گیم رو ترکونده!
این که توش شکی نیست!
ولی بازم خدا میدونه هایپ کرده یا واقعا به حرفش اعتقاد داره؟!
امسال با این بازی های توپ ترکوندن ایکس باکس دور از انتظار نیست!

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
کینکت:-&کینکت :-&کینکت :-&:-&:-&:-&:-&:-& جمع کن بساط خاله بازی رو .

من نظر شخصیم رو میگم اسپم هم نمیدم مثل بعضی ها از این و اون کمک بخوام برای بن شدن یا پاک کردن پست بقیه . کجای قوانین گفته شده دادن نظر شخصی و ابرازش خلافه !
شما هم زیادی خودت رو تابلو نکن اوایل حضورت تو این سایت . به اندازه کافی خودت رو مطرح کردی.

منظورم از خاله بازی این بساط ماکروسافته .
بعد اگه کلمه خاله بازی توهینه پس باید کلا از دستور زبان و لغات و کلمات فارسی حذف بشه.
شمایی که خاله بازی رو توهین به خودت میدونی پس چرا کینکت میخری !
باز اگه ghost recon باهاش بازی میکردن قضیه فرق داشت .
کلا کنسول ندارم و از کنسول متنفرم برای صدمین و هزارمین بار ! اونایی که بی دلیل فقط نقل قول می کنن.
از کی تا حالا نظر دادن و پست دادن تو این سایت جاش با تحمیل عقاید عوض شده ! دوست نداری نخون نقل قول نکن کسی مجبورت نکرده .)x

باو تو حالت خوبه؟! یک بار گفتی کینکت خاله بازیه , تموم شد رفت دیگه! به این نمیگن گفتن نظر شخصی به این میگن تحمیل نظر شخصی, بعدشم آدم هر چی از دهنش در بیاد که نمیتونه بگه اسمشم بزاره نظر شخصی! میای به هر کی دلت میخواد توهین میکنی و میری ! یه بار میتونی بگی به نظر من کینکت بچه بازیه و فلان و مثل آدم بحث میکنی!

Infected Area

کاربر سایت
May 24, 2010
3,619
نام
احمد
بس می کنین ؟ :d شده تاپیک مقایسه PS3 با ایکس ماست ( ببخشید ایکس باکس :d )

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
دوست عزیز شما نمی تونی درست هکش کنی چرا میزنی تو سر کنسول؟؟؟
XBOX 360 با قیمت 700-800 تومن به نظر شما الان به صرفه هست؟؟
XBOX شما که داره مثل اسب میتازه مراقب باش با سر نخوره زمین.
فورزا هم به نظر من فقط ظاهر و گرافیکه گیم پلیش اصلا جالب نیست...

700-800الان تو ایران دارن با این قیمت میندازن ولی قیمت جهانیش که اولا این نیست
دوما یه طوری صحبت میکنی هر کی ندونه فکر میکنه الان قیمت ps3 خیلی کمتر از 360همین دو سه روز پیش قیمت گرفتم قیم اسلیم 320شده 740تومن پس از نظر قیمتی با هم فرقی ندارن

اما بریم سر این به اصطلاح بهترین شبیه ساز رانندگی
من یه سوال از شما دارم این چه شبیه سازیه که با سرعت دویستا بری تو دیوار رو ماشین یه خط هم نمی افته ؟
در مورد گرافیکش هم دیدیم تو جاده های بارونی که وقتی غر اب بلند میشد چطوری فریم بازی میومد پایین

گران توریسمو یه فاجعه بود تو این نسل این رو از امتیازهایی که سایتهای معتبر هم دادن میشه فهمید.

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
فقط اینو بدون کسی که آشغالهای ماکرو رو می ذاره دم در هم نظر هات رو نمی خونه
پرچم ماکرو بالاست **==
حالا برو شیپورت رو بزن بوق چی سونی :twisted:

ببین باز خوبه یکی مثل من هست که نظرش رو بگه حتی با این همه فن که تا حالا فقط چراغ سبز کنسولشون رو دیدن و شبا میزارن زیر متکاشون تا خوابشون ببره . کلا بگی بالای چشم کنسولت ابرو میگن توهین به مقدسات کردی فخش ناموس به ما دادی .

آره من شیپورم رو میزنم شما هم از هنرهات بقیه رو بهره مند کن . نقل قول کن . اصلا مهم نیست امثال تو نظر من رو میخونن یا نه ! فعلا یکی از همون آشغال هاش دست خودته . بازم نمی تونی درک کنی .
آره پرچمش رو بگیر بالا نره تو چشم بقیه .ماکرو همون پرچمو فرو کنه تو چشمت بازم همین اوضا و احوالته . این یعنی مفهوم دقیق فن بودن .

• Like
Reactions: Infected Area

LEERY

کاربر سایت
Jan 16, 2008
2,833
نام
رامين
اگه بحث سر بازی انحصاریه همین METAL GEAR SOLID به کل بازی های انحصاری XBOX میارزه...
اگه نبود ماکرو عین ... نمی افتاد دنبال سونی که MGS و TEKKEN رو برای کنسول خودش بیاره.
البته MGS رو RISING رو به ماکرو دادن و تو عنوان های اصلی ماکرو رو گذاشتن تو خماری..هر چند XBOX توان هضم MGS رو نداره و نیاز به DVD زیاد هستش...:))
سونی هم هیچ وقت نیفتاد دنبال ماکرو تا HALO و GOW رو برای خودش بگیره...
اخر الزمانه؟! به من گفته بودن یه سال دیگه که وقت دارم!:-s

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
700-800الان تو ایران دارن با این قیمت میندازن ولی قیمت جهانیش که اولا این نیست
دوما یه طوری صحبت میکنی هر کی ندونه فکر میکنه الان قیمت ps3 خیلی کمتر از 360همین دو سه روز پیش قیمت گرفتم قیم اسلیم 320شده 740تومن پس از نظر قیمتی با هم فرقی ندارن

اما بریم سر این به اصطلاح بهترین شبیه ساز رانندگی
من یه سوال از شما دارم این چه شبیه سازیه که با سرعت دویستا بری تو دیوار رو ماشین یه خط هم نمی افته ؟
در مورد گرافیکش هم دیدیم تو جاده های بارونی که وقتی غر اب بلند میشد چطوری فریم بازی میومد پایین

گران توریسمو یه فاجعه بود تو این نسل این رو از امتیازهایی که سایتهای معتبر هم دادن میشه فهمید.
اولا دوست عزیز من از GT طرفداری نکردم دوما فورزا چه شبیه سازیه که وقتی با سرعت 200 میری تو زمین های کنار جاده ماشین تو 1 ثانیه متوقف میشه؟؟

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
ناظمین همه خواب تشریف دارند:-/

pedramb

کاربر سایت
Mar 15, 2010
127
نام
پدرام بهادری
اولا دوست عزیز من از GT طرفداری نکردم دوما فورزا چه شبیه سازیه که وقتی با سرعت 200 میری تو زمین های کنار جاده ماشین تو 1 ثانیه متوقف میشه؟؟

اخه اون چه ربطی به شبیه سازی داره! اون یه سیستمیه که مانع میشه که بخوای از جاده خاکی و اینا میانبر بزنی بری چون تو واقعیت هم تو مسابقات ممنوعه! حالا تو یه بازی مثل Shift بهت اخطار میده و تکرار کنی می بازی تو یه بازی سرعتت کم میشه و...

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
باو تو حالت خوبه؟! یک بار گفتی کینکت خاله بازیه , تموم شد رفت دیگه! به این نمیگن گفتن نظر شخصی به این میگن تحمیل نظر شخصی, بعدشم آدم هر چی از دهنش در بیاد که نمیتونه بگه اسمشم بزاره نظر شخصی! میای به هر کی دلت میخواد توهین میکنی و میری ! یه بار میتونی بگی به نظر من کینکت بچه بازیه و فلان و مثل آدم بحث میکنی!

همون پستی که از من نقل قول کردی رو خوندی ! به خدا اگه نگاهش کرده باشی.
اولش چی نوشتم ! ها ! خدا رو شکر چشم که داری .. نوشتم نظر شخصی من اینه !
بعد هم توهین به کی ! دقت کن ! خوب دقت کن ! توهین به کی ! نه به چی! از کی تا حالا ضمیر کی رو برای اجسام به کار میبرن و چی رو برای انسان ! و از کی تا حالا ایکس باکس شده کی ؟ شده انسان ! جاندار ! که بهش توهین بشه ! چیه مقدسه ! جانداره ! فهم و شعور داره ! فرضا من به شما یا بقیه توهین کردم ! فحش دادم ! همون رو نقل قول کن .
شما ابتدا به امر فرق بین آدم جاندار رو با جسم بفهم بعد مثل آدم بیا بقیه رو مورد خطاب قرار بده .

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
همون پستی که از من نقل قول کردی رو خوندی ! به خدا اگه نگاهش کرده باشی.
اولش چی نوشتم ! ها ! خدا رو شکر چشم که داری .. نوشتم نظر شخصی من اینه !
بعد هم توهین به کی ! دقت کن ! خوب دقت کن ! توهین به کی ! نه به چی! از کی تا حالا ضمیر کی رو برای اجسام به کار میبرن و چی رو برای انسان ! و از کی تا حالا ایکس باکس شده کی ؟ شده انسان ! جاندار ! که بهش توهین بشه ! چیه مقدسه ! جانداره ! فهم و شعور داره ! فرضا من به شما یا بقیه توهین کردم ! فحش دادم ! همون رو نقل قول کن .
شما ابتدا به امر فرق بین آدم جاندار رو با جسم بفهم بعد مثل آدم بیا بقیه رو مورد خطاب قرار بده .
دوست عزیز حالا شمام کوتاه بیا به بزرگواری خودت کوتاه بیا.;)

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر