Microsoft : تا پایان سال 2011 کنسول Xbox 360 شماره یک جهان میشود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
xbox360arcade.jpg

شرکت بزرگ Microsoft به همرا کنسول 360 خود تبدیل به یک قطب در صنعت بازی گشته است و این شرکت بزرگ ارزوهای بزرگی را با Xbox 360 در سر میپروراند .
این شرکت در طی اظهار نظری جالب ابراز کرد که توقع دارد کنسول Xbox 360 تا پایان سال 2011 به شماره یک دنیا تبدیل شود و این دستگاه به فروشی بیشتر از دو کنسول سونی و Wii در سطح دنیا دست یابد .
این شرکت همچنین گزارش NPD را در مورد فروش 507,000 این کنسول در ماه June را اذعان کرد و در ادامه افزود رقم این فروش چیزی حدود دو برابر بیشتر از پلتفرمهای نسل امروز میباشد این شرکت در ادامه به امارهای خود در بازار امریکا اشار نمود و گفت که در 12 ماه گذشته کنسول Xbox 360 فروش بهتری را نسبت به رقیبان خود کسب کرده است . و این در حالی میباشد که در فصل تابستان فروش کنسول و نرم افزار با اینکه به کندی پیش میرود ولی
کنسول 360 روند رو به رشدی را داشته است .
این شرکت در اخر افزود که امسال یکی از بهترین سالهای تاریخ 6 ساله 360 خواهد بود .

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

kaveh

کاربر سایت
Dec 11, 2005
518
نام
کاوه
من نمیدونم چرا اینقدر دشمن 360 توی ایران زیاده اما شاید به خاطر فالکون مادر برد هایی بود که 3 چراغ که میشد شخص بازی کننده هم قلبش 3 چراغ میداد تا یه مدتی که حالش سر جاش بیاد واقعا تجربه تلخی بود اما الان با jasper دیگه این مشکل 360 نداره و با وجود کینکت هم فروش کنسول x360 سال دیگه با وجود بازی های واقعا عالی مثلfifa12 یا گوست ریکون و چنتا بازی خوب دیگه که برای کینکت خواهد بود فروش باور نکردنی خواهد کرد سال 2012 از 2011 هم بهتر خواهد بود

Pythonistas

کاربر سایت
Aug 2, 2007
3,831
نام
رضا
عمو جون من خودم 5 سال ps2 داشتم یه بار منو لنگ نذاشت تازه اخرشم که فروختمش داشت عین ساعت کار میکرد...
من هم یه دوستی داشتم پسرعموش سرباز بود ! :d

کینکت:-&کینکت :-&کینکت :-&:-&:-&:-&:-&:-& جمع کن بساط خاله بازی رو .
هر چقدر هم فن باشی این حرکات جز به عقده های درونیت به چیز دیگه ای اشاره نمی کنه !

• Like
Reactions: aliatlas

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
نه دوست عزیز حالا شما کینکت رو دوست نداری دلیل نمیشه نظرتو تحمیل کنی...یکم منطقی تر نظراتتو بگو...
با تشکر از شما.:d

8030

کاربر سایت
Dec 10, 2010
2,445
نام
mohammad
من خودم هر دوتا کنسول رو دارم ولی نمیدونم چرا ps3مثل اینه دق میمونه از تنها بازی این کنسول که خیلی خوشم اومد گاد اف وارش بود دیگه باقیه بازیاش تا این اینفیموس جدیده اصلا چنگی به دل نزد از جمله متال گیر چهارش که نمیدونم چی بگم صد رحمت به نسخه سومش این روزها هم که جریان کپی خور شدن ps3هم اومده روش شده قوض بالای قوض دیگه به سرم زده این کنسول رو با لقد شوتش کنم تو سطل اشغال که تو ایران اصلا ps3حرومه نه بازاش گیر میاد نه مثل ادم هک میشه پس این بدرد چی میخوره ...
اما خداییش 360حداقل تو ایران به صرفه هست واینی که دارم مثل اسب میتازونه حداقل میدونم کپی خوره انحصاریم خیلی کم داره میدونم ولی دوتا انحصاری که به چند تا از انحصاری های سونی می ارزه یکیش geowیکی دیکش فروزا که صد شرف داره به گران توریسمو ...

• Like
Reactions: M3ti J70

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
سریعا پستهای من پاک میشن funny

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
دوستانه ناظم می خواین اینو همین جوری ولش کنین هر چی از دهنش در میاد بگه !:-o:-o

من نظر شخصیم رو میگم اسپم هم نمیدم مثل بعضی ها از این و اون کمک بخوام برای بن شدن یا پاک کردن پست بقیه . کجای قوانین گفته شده دادن نظر شخصی و ابرازش خلافه !
شما هم زیادی خودت رو تابلو نکن اوایل حضورت تو این سایت . به اندازه کافی خودت رو مطرح کردی.

منظورم از خاله بازی این بساط ماکروسافته .
بعد اگه کلمه خاله بازی توهینه پس باید کلا از دستور زبان و لغات و کلمات فارسی حذف بشه.
شمایی که خاله بازی رو توهین به خودت میدونی پس چرا کینکت میخری !
باز اگه ghost recon باهاش بازی میکردن قضیه فرق داشت .
کلا کنسول ندارم و از کنسول متنفرم برای صدمین و هزارمین بار ! اونایی که بی دلیل فقط نقل قول می کنن.
از کی تا حالا نظر دادن و پست دادن تو این سایت جاش با تحمیل عقاید عوض شده ! دوست نداری نخون نقل قول نکن کسی مجبورت نکرده .)x

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
من نظر شخصیم رو میگم اسپم هم نمیدم مثل بعضی ها از این و اون کمک بخوام برای بن شدن یا پاک کردن پست بقیه . کجای قوانین گفته شده دادن نظر شخصی و ابرازش خلافه !
شما هم زیادی خودت رو تابلو نکن اوایل حضورت تو این سایت . به اندازه کافی خودت رو مطرح کردی.

منظورم از خاله بازی این بساط ماکروسافته .
بعد اگه کلمه خاله بازی توهینه پس باید کلا از دستور زبان و لغات و کلمات فارسی حذف بشه.
شمایی که خاله بازی رو توهین به خودت میدونی پس چرا کینکت میخری !
باز اگه ghost recon باهاش بازی میکردن قضیه فرق داشت .
کلا کنسول ندارم و از کنسول متنفرم برای صدمین و هزارمین بار ! اونایی که بی دلیل فقط نقل قول می کنن.
از کی تا حالا نظر دادن و پست دادن تو این سایت جاش با تحمیل عقاید عوض شده ! دوست نداری نخون نقل قول نکن کسی مجبورت نکرده .)x
silence )x

آخرین ویرایش:

Refill

کاربر سایت
Jul 11, 2008
4,249
نام
سروش
فقط اینو بدون کسی که آشغالهای ماکرو رو می ذاره دم در هم نظر هات رو نمی خونه
پرچم ماکرو بالاست **==
حالا برو شیپورت رو بزن بوق چی سونی :twisted:

• Like
Reactions: u.s.a

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من خودم هر دوتا کنسول رو دارم ولی نمیدونم چرا ps3مثل اینه دق میمونه از تنها بازی این کنسول که خیلی خوشم اومد گاد اف وارش بود دیگه باقیه بازیاش تا این اینفیموس جدیده اصلا چنگی به دل نزد از جمله متال گیر چهارش که نمیدونم چی بگم صد رحمت به نسخه سومش این روزها هم که جریان کپی خور شدن ps3هم اومده روش شده قوض بالای قوض دیگه به سرم زده این کنسول رو با لقد شوتش کنم تو سطل اشغال که تو ایران اصلا ps3حرومه نه بازاش گیر میاد نه مثل ادم هک میشه پس این بدرد چی میخوره ...
اما خداییش 360حداقل تو ایران به صرفه هست واینی که دارم مثل اسب میتازونه حداقل میدونم کپی خوره انحصاریم خیلی کم داره میدونم ولی دوتا انحصاری که به چند تا از انحصاری های سونی می ارزه یکیش geowیکی دیکش فروزا که صد شرف داره به گران توریسمو ...
دوست عزیز شما نمی تونی درست هکش کنی چرا میزنی تو سر کنسول؟؟؟اصلا هک نکن مگه مجبوری؟؟
XBOX 360 با قیمت 700-800 تومن به نظر شما الان به صرفه هست؟؟
XBOX شما که داره مثل اسب میتازه مراقب باش با سر نخوره زمین.
فورزا هم به نظر من فقط ظاهر و گرافیکه گیم پلیش اصلا جالب نیست...

بله در اخر هم میبینیم که جنگ و دعوا در تاپیک رو به افزایشه...

daniel45

کاربر سایت
Dec 25, 2008
521
نام
دانیال
تقریباً غیر‌ممکنه تو 5 ماه بشه حداقل 30 میلیون فروش کرد(آمار فروش کل Wii و X360 و الان به ترتیب 87 میلیون و 54 میلیون بوده)! هر چقدر هم بازی‌های انحصاری خوب وجود داشته باشه و هر چقدر هم کینکت موفق ظاهر بشه مایکروسافت نمی‌تونه بیشتر از نصف فروشی رو که تو 5 سال داشته تو 5 ماه داشته باشه! نمی‌دونم دوستانمون چیجوری و با چه دلیلی این حرف رو می‎زنند!

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
آه خدای من ! :d
الان با این خبر کنسول 360 ـم در پایان سال برام از تو درایوش پول میریزه بیرون و کنسول PS3 ـیم که کنارشه از زور و فشار دق میکنه و نا امید از زندگی این ناامیدی رو به سونی خبر میده و دیگه براش بازی تولید نمیشه ! :d
بابا جمع کنید بساط رو چی به شماها میرسه :d تنها چیزی که این فروش باعثش میشه اینه که توجه ماکرو به کینکت بیشتر و بیشتر میشه ماکرو احتمالاً بیشتر به اون روی میاره (کَما اینکه الانم همینکار رو کرده :D) کسایی که دوست دارن حال میکنن بقیه هم که با کینکت حال نمیکنن خب دپ میشن :d

Manifesto

کاربر سایت
Oct 23, 2009
264
نام
اشکان
اینجا تاپیک اخبار هست یا مقایسه کنسول ها یا دعوا؟ :-/

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر