Microsoft : تا پایان سال 2011 کنسول Xbox 360 شماره یک جهان میشود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
xbox360arcade.jpg

شرکت بزرگ Microsoft به همرا کنسول 360 خود تبدیل به یک قطب در صنعت بازی گشته است و این شرکت بزرگ ارزوهای بزرگی را با Xbox 360 در سر میپروراند .
این شرکت در طی اظهار نظری جالب ابراز کرد که توقع دارد کنسول Xbox 360 تا پایان سال 2011 به شماره یک دنیا تبدیل شود و این دستگاه به فروشی بیشتر از دو کنسول سونی و Wii در سطح دنیا دست یابد .
این شرکت همچنین گزارش NPD را در مورد فروش 507,000 این کنسول در ماه June را اذعان کرد و در ادامه افزود رقم این فروش چیزی حدود دو برابر بیشتر از پلتفرمهای نسل امروز میباشد این شرکت در ادامه به امارهای خود در بازار امریکا اشار نمود و گفت که در 12 ماه گذشته کنسول Xbox 360 فروش بهتری را نسبت به رقیبان خود کسب کرده است . و این در حالی میباشد که در فصل تابستان فروش کنسول و نرم افزار با اینکه به کندی پیش میرود ولی
کنسول 360 روند رو به رشدی را داشته است .
این شرکت در اخر افزود که امسال یکی از بهترین سالهای تاریخ 6 ساله 360 خواهد بود .

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
پنکیه رو زدید رو دور تند موتور نسوزونید :d چه فشاری وارد شده :))
چه بخواین چه نخواین بازار آمریکا بدجور افتاده تو دست مایکروسافت و x360 و اختلاف فاحش این ماه اونم در ماهی که عنوان انحصاری نداشت خیلی جالبه:d
------------
ps3 بهتره توی آمریکا و فروش ماهیانه فعلا با wii دست به پنجه شه
Hardware
Xbox 360 - 507,000
PS3 - ~276,000
Wii - 273,000
احتمالا بلاد کفر آدمهای کوچیک مغزی هستن که x360 میخرن و ما فقط میفهمیم چی به چیه .جمش کنید باو .
-----------
مایکروسافت مشکل FLAG و کمبودی که توی تولید کینکت هست رو رفع کنه بهترم میشه .
یادتون باشه که مایکروسافت برای این مشکل میخواد خط تولید کینکت رو دو تا سه برابر توی همین امسال افزایش بده .
اون موقع قیافه ها دیدنی تر خواهد بود

آخرین ویرایش:

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
یک ضرب المثلی هست که میگه:شتر در خواب بیند پنبه دانه:)):))
امریکا از ps3 زورش گرفت زد با هارپ ژاپن رو ترکوند تا کنسولش فروش کنه اینم یه دلیل دیگه:)):))=))

most-t36

کاربر سایت
Apr 10, 2011
537
......ه زیادی خورده . تا سال دیگه کلا برشکسته بشه جمع کنه این آشغالشو از بازار .

باز سونی همچین حرفی میزد تعجب نمیکردیم.
کاملا تو هپروت سیر می کنه .
معلوم نیست باز میخواد ایده و ابتکار کدوم بدبختی رو به سرقت ببره .
گنده تر از دهنش حرف میزنه ماکروفر احمق .
شما فکر کنم تازه از بَن در اومدی به خاطر همون جمله ی پستت که بر می گرده به خودت !:-o ...به گمونم دلت تنگ شده باز برای بَن شدن !:))

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
فنهای محترم موتور نسوزونید :d چه فشاری وارد شده :))
چه بخواین چه نخواین بازار آمریکا بدجور افتاده تو دست مایکروسافت و x360 و اختلاف فاحش این ماه اونم در ماهی که عنوان انحصاری نداشت خیلی جالبه:d

مثل اینکه تمام مردم آمریکا و آمریکای شمالی مغز خر خوردن !!! :d
میخرن باهاش بازی نمیکنن . جای صندلی توالت فرنگی و سینی باربیکیو ازش استفاده میکنن.:)).

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
834
نام
شایان
نه تورو خدا بیان اینارم بگن...
برن یه ذره فقط ذره رو کیفیت کنسولشون کار کنن مردم رو از 2005 تا 2010 سرکار گذاشتن با اون کنسول بی مصرفشون اون قدر 3 چراغ محصولاشون داد تا 2010 به فکر SLIM و اصلاح عیب کنسولشون افتادن ولی سونی همیشه به کیفیت اهمیت میده و از همون PS1 بگیر تا الان از نظر کیفیت هیچ مشکلی نداشته و نخواهد داشت.
بیاید یک ذره واقع بین باشیم.
بعدشم این حرفو بایدم بگه که فروش بیشتری داریم چون به قول دوستمون امریکا که کاملا تحت پوشش خودشونه و مردمشون کالای وطنی میخرن نه مال چشم بادومیارو اروپا هم که همینجوره میمونه اسیا و ژاپن...
مهم کیفیته نه فروش...
(ماست فروش نمیگه ماست من ترشه!)
مهندس PS2 که God آمار هست تو سوزوندن کنسول!!!

فشار به اون کسی میاد که پست بقیه رو نقل قول می کنه .
فن اون کسیه که حرف دیگران براش زور داره .حرف حساب نمیزنه .
من کلا ضد کنسولم. اما .. اما ... وقتی طرف 30 سالشه میره کارت گرافیکش رو میفروشه تا کینکت بخره قر بده وسط اتاق اینجاست که دیگه فن بازی تبدیل به حماقت و خریت میشه.
کلا بازی های کینکت خاله بازی بیش نیست . حالا غرو دنگ های اونم به زودی معلوم و پیدا میشه. وقتی که هک شد ماکروفر به چه کنم چه کنم افتاد خیلی دیدنیه.

بفهم . تویی که 300 400 تومن دادی ایکس ماست خریدی 3 چراغ شده باز از روی حماقتت رفتی 2 تا خریدی یکیش زاپاس . از این همه ps3 تا حالا چندتاش به مشکل بر خورده ! به جز معدودی که توسط خود کاربر دستکاری شده یا آپدیت اشتباه شده .
آره تا سال 2012 ماکروماست کل خونه ها رو به رقاص خونه تبدیل خواهد کرد. از این نظر به خودش می باله .
شما اگه با تکنولوژی مشکل داری به دیگران چه ربط داره؟!
یک آدم 40 ساله هم مطمئن باش لذت میبره.
مشکل 3 چراغ هم که دیگه داره یک مشکل کلیشه ای میشه هر کی میاد به اون گیر میده در حالی که بعده Falcon و Jasper دیگه خودتون میدونین چی شد.

عمو جون من خودم 5 سال ps2 داشتم یه بار منو لنگ نذاشت تازه اخرشم که فروختمش داشت عین ساعت کار میکرد...

چه ربطی داره؟!!
منم 4 ساله 360 دارم مثله ساعت داره کار میکنه. از لحاظ آماری گفتم.

aliatlas

کاربر سایت
Jul 16, 2008
1,922
فشار به اون کسی میاد که پست بقیه رو نقل قول می کنه .
فن اون کسیه که حرف دیگران براش زور داره .حرف حساب نمیزنه .
من کلا ضد کنسولم. اما .. اما ... وقتی طرف 30 سالشه میره کارت گرافیکش رو میفروشه تا کینکت بخره قر بده وسط اتاق اینجاست که دیگه فن بازی تبدیل به حماقت و خریت میشه.
کلا بازی های کینکت خاله بازی بیش نیست . حالا غرو دنگ های اونم به زودی معلوم و پیدا میشه. وقتی که هک شد ماکروفر به چه کنم چه کنم افتاد خیلی دیدنیه.

بفهم . تویی که 300 400 تومن دادی ایکس ماست خریدی 3 چراغ شده باز از روی حماقتت رفتی 2 تا خریدی یکیش زاپاس . از این همه ps3 تا حالا چندتاش به مشکل بر خورده ! به جز معدودی که توسط خود کاربر دستکاری شده یا آپدیت اشتباه شده .
آره تا سال 2012 ماکروماست کل خونه ها رو به رقاص خونه تبدیل خواهد کرد. از این نظر به خودش می باله .
اصلا به تو چه یارو میخواد قر بده توی اتاقش!تو قر نده!
ضمنا ادبیات بهتری نمیتونی بکار ببری؟
تو به چه حقی 360 بازا رو احمق میخونی؟
اون تگی که زیر اسمت چسبوندن کافی نیس؟
وقتی میای بدون هیچ ملاحضه ای هر چیزی از دهنت در میاد رو مینویسی میخوای به کسی فشار نیاد؟
در ضمن:
تا کور شود هر آنکه نتواند دید!
میخرن باهاش بازی نمیکنن . جای صندلی توالت فرنگی و سینی باربیکیو ازش استفاده میکنن.:)).
قبل در افشانی یکم از مغزت کمک بگیر.......
مدیران محترم کاربر شیپورچی بی ادبی و گستاخی رو به حد اعلا رسونده
اینم پستی که داد و بعدش پاکش کرد
15_07_1113107604651.jpg

با توجه به اینکه پستای این کاربر فاقد هر گونه بار علمی و فنیه و جز تشنج و توهین به کاربرا چیزی نداره از ناظمین عزیز میخوام که رسیدگی کنن

از این پست به بعد، کوچکترین توهینی ببینم، دسترسی شخص مورد نظر حداقل یک هفته قطع خواهد شد. واقعا انقدر سخته با ادبیات بهتری با همدیگه بحث کنید؟!
داره رسما فحش میده!دیگه باید چیکار کنه که دسترسیش قطع بشه؟!

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Polaris

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
مهندس PS2 که God آمار هست تو سوزوندن کنسول!!!
عمو جون من خودم 5 سال ps2 داشتم یه بار منو لنگ نذاشت تازه اخرشم که فروختمش داشت عین ساعت کار میکرد...

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,102
از این پست به بعد، کوچکترین توهینی ببینم، دسترسی شخص مورد نظر حداقل یک هفته قطع خواهد شد. واقعا انقدر سخته با ادبیات بهتری با همدیگه بحث کنید؟!

Destruction

The Death Fleet Descends
Loyal Member
Jun 12, 2010
8,152
نام
Blue Shadow
الان این همه به مایکرو حمله میکنی‌ که چی‌؟:d
مردم هم حتما دوست دارن که میخرن:|
به نظر من هم بازی کردن با ایکس باکس نسبت به پلی‌استیشن بیشتر حال میده:d
آقا نکن:d

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: u.s.a and ARN31

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
یک دلیل دیگه هم که میشه اورد اینه که چون درصد تلفات xbox از سال 2005 زیاد بوده و هست مردم تجدید خرید میکردن و می کنن و به همین دلیل تو فروش کنسول تاثیر داشته و داره...

.:N!MA:.

کاربر سایت
Sep 1, 2009
1,502
نام
نیما
نوشته شده توسط sheypooorchi
مثل اینکه تمام مردم آمریکا و آمریکای شمالی مغز خر خوردن !!!
میخرن باهاش بازی نمیکنن . جای صندلی توالت فرنگی و سینی باربیکیو ازش استفاده میکنن.
آمریکاییها نفهمن دیگه ! بخاطر همین اونا کشورشون عقب موند و به جاش ما پیشرفت کردیم دیگه ;)

آخرین ویرایش:

veryhigh

کاربر سایت
Jan 8, 2009
3,991
نام
احمد
سلام

اول بگم که من فن هیچ کدوم نیستم چون کنسول ندارم اما این یه تیکه حرفش برام خیلی جالب بود

امارهای خود در بازار امریکا اشار نمود و گفت که در 12 ماه گذشته کنسول Xbox 360 فروش بهتری را نسبت به رقیبان خود کسب کرده است

خوب سونی هم بیاد بگه ما تو ژاپن 12-10 برابر بقیه میفروشیم،اینم از اون حرفها بودا...........

حالا نیاید بگید فروش آمریکا اله و بله،کلا این یه تیکش برام جالب بود....همین

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
اگر اين اتفاق بيوفته فقط و فقط به واسط كينكت هست !!
وگرنه ايخس باخس چيزي نداره كه بخواد به تنهايي به اين درجه نايل گرده :d

• Like
Reactions: hosein me

Robin

کاربر سایت
Dec 27, 2008
820
نام
pooriya
یک دلیل دیگه هم که میشه اورد اینه که چون درصد تلفات xbox از سال 2005 زیاد بوده و هست مردم تجدید خرید میکردن و می کنن و به همین دلیل تو فروش کنسول تاثیر داشته و داره...
عزیز من توی خارج از جمهوری اسلامی شما کنسولتون رو عوض میکردین ok کنسول عوض شده هم جزو فروش حساب نمیشه

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
:">
اگر اين اتفاق بيوفته فقط و فقط به واسط كينكت هست !!
وگرنه ايخس باخس چيزي نداره كه بخواد به تنهايي به اين درجه نايل گرده :d

دقیقا ! 360 دیگه عمرش رو کرده ! اگر هم فروش و موفقیتی باشه برای کینکت هست

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر