Microsoft : تا پایان سال 2011 کنسول Xbox 360 شماره یک جهان میشود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
xbox360arcade.jpg

شرکت بزرگ Microsoft به همرا کنسول 360 خود تبدیل به یک قطب در صنعت بازی گشته است و این شرکت بزرگ ارزوهای بزرگی را با Xbox 360 در سر میپروراند .
این شرکت در طی اظهار نظری جالب ابراز کرد که توقع دارد کنسول Xbox 360 تا پایان سال 2011 به شماره یک دنیا تبدیل شود و این دستگاه به فروشی بیشتر از دو کنسول سونی و Wii در سطح دنیا دست یابد .
این شرکت همچنین گزارش NPD را در مورد فروش 507,000 این کنسول در ماه June را اذعان کرد و در ادامه افزود رقم این فروش چیزی حدود دو برابر بیشتر از پلتفرمهای نسل امروز میباشد این شرکت در ادامه به امارهای خود در بازار امریکا اشار نمود و گفت که در 12 ماه گذشته کنسول Xbox 360 فروش بهتری را نسبت به رقیبان خود کسب کرده است . و این در حالی میباشد که در فصل تابستان فروش کنسول و نرم افزار با اینکه به کندی پیش میرود ولی
کنسول 360 روند رو به رشدی را داشته است .
این شرکت در اخر افزود که امسال یکی از بهترین سالهای تاریخ 6 ساله 360 خواهد بود .

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

Isildur

Rise and Shine Mr. Freeman
کاربر سایت
Dec 10, 2006
9,250
نام
امیرحسین
......ه زیادی خورده . تا سال دیگه کلا برشکسته بشه جمع کنه این آشغالشو از بازار .

باز سونی همچین حرفی میزد تعجب نمیکردیم.
کاملا تو هپروت سیر می کنه .
معلوم نیست باز میخواد ایده و ابتکار کدوم بدبختی رو به سرقت ببره .
گنده تر از دهنش حرف میزنه ماکروفر احمق .

قرصاتو خوردی شما ؟

الان این حرف مایکروسافت چرا اینقدر فشار آورد ؟:|

• Like
Reactions: aliatlas

HalfLife G

کاربر سایت
Feb 21, 2009
3,762
نام
مراد حلیمی
نمیدونم چرا بعضی ها توهماتشون یا خیالاتشون رو میارن تو پستا می نویسن؟؟؟فن بازی هم دیگه حدی داره........ .

+

یارو گفته تا پایان سال 2011 کنسولش میشه شماره یک جهان.....یعنی بالای 50 درصد فروش کلی هر ماه بازار رو x360 می گیره....... .(درست یا غلط)

نه گفته ما اینقدر انحصاری داریم.......نه گفته قرار فروش کلمون از wii بیشتر بشه و نه گفته ما نیازی به بعضی طرفدارای کور و متعصب سونی داریم که بیان لطف کنن کنسول ما رو بگیرن .....

یه کم بزرگ شین دیگه زشته .والله:(
.
.
.

• Like
Reactions: SiLeNt DeλtH

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
نه گفته ما اینقدر انحصاری داریم.
فروش یک کنسول رو بازیهاش رقم میزنن دوست عزیز ...

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
جالبه حتی اگه بحث سر انحصاری هم باشه چرا کسی به بازی هایی انحصاری نسبتا خوبی که فقط قرار برای 360 بیاد و برای کینکت هست اشاره نمیکنه؟ مگه برای موفقیت همه چیز تو ماشین بازی و GeoW خلاصه میشه؟ البته Halo به طور قطع تاثیرگذار هست اما از بازی هایی مثل Kinect Sports 2، Dance Central 2، Rise of Nightmare و بازی هایی که مخاطبش سنین پایین(کودک و نوجوان) هم هست نباید غافل بشید. من اصلا نمیگم این حرف درست هست یا غلط اما دیگه در حق مایکرو هم نباید بی انصافی کرد همون طور که خیلی ها هم در حق بازی ها و خود سونی بی انصافی می کنند!

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
نمیدونم چرا بعضی ها توهماتشون یا خیالاتشون رو میارن تو پستا می نویسن؟؟؟فن بازی هم دیگه حدی داره........ .

+

یارو گفته تا پایان سال 2011 کنسولش میشه شماره یک جهان.....یعنی بالای 50 درصد فروش کلی هر ماه بازار رو x360 می گیره....... .(درست یا غلط)

نه گفته ما اینقدر انحصاری داریم.......نه گفته قرار فروش کلمون از wii بیشتر بشه و نه گفته ما نیازی به بعضی طرفدارای کور و متعصب سونی داریم که بیان لطف کنن کنسول ما رو بگیرن .....

یه کم بزرگ شین دیگه زشته .والله:(
.
.
.
نه تورو خدا بیان اینارم بگن...
برن یه ذره فقط ذره رو کیفیت کنسولشون کار کنن مردم رو از 2005 تا 2010 سرکار گذاشتن با اون کنسول بی مصرفشون اون قدر 3 چراغ محصولاشون داد تا 2010 به فکر SLIM و اصلاح عیب کنسولشون افتادن ولی سونی همیشه به کیفیت اهمیت میده و از همون PS1 بگیر تا الان از نظر کیفیت هیچ مشکلی نداشته و نخواهد داشت.
بیاید یک ذره واقع بین باشیم.
بعدشم این حرفو بایدم بگه که فروش بیشتری داریم چون به قول دوستمون امریکا که کاملا تحت پوشش خودشونه و مردمشون کالای وطنی میخرن نه مال چشم بادومیارو اروپا هم که همینجوره میمونه اسیا و ژاپن...
مهم کیفیته نه فروش...
(ماست فروش نمیگه ماست من ترشه!)

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
@ برهان :
برهان جان ، من بزرگترین مشکلم در حال حاضر با مایکروسافت ، همین توجه بیش از اندازش به کینکت و بازیهای اونه ... یعنی وقتی میخوام بازیهای انحصاری 360 رو تا پایان سال جاری میلادی نام ببرم ، عملا چیزی جز گیرز3 و FM4 و هیلو : سالگرد چیزی برای گفتن ندارم . عملا بازیهای کینکت با من سازگار نیست .

GreenLeaf

کاربر سایت
Jul 12, 2010
338
نام
Hamed
نخست : منبع خبر کجاست؟ :|
دوم :
من یه بار اشتباه کردم xbox گرفتم الانم رو دستم مونده خاک بر سر ماکروسافت با این کنسولش واقعا ps3 یه سر و گردن از این کنسول بالاتره.Playstation از قبل بهترین بود الانم هست و در اینده خواهد بود...
تو خواب ماکرو ببینه که شماره یکه جهانه...
مگه منظورش در فروش کنسول نیست؟ خب چرا رو اول شدن در خود کنسول بحث میکنی؟

MehradCreed

کاربر سایت
Aug 16, 2008
1,706
نام
MehrλÐ
oh my god !!!!! :horse::o

هایپ هم هایپ های قدیم !!! این مارکو هم جدیدا حرکت های باحالی می زنه !! فروش زیاد فکر نمی کنم دلیلی بر برترین کنسول سال باشه !! برای برتر شدن خیلی معیار های دیگه و مهم تری به غیر از فروش هست !

من یه بار اشتباه کردم xbox گرفتم الانم رو دستم مونده خاک بر سر ماکروسافت با این کنسولش واقعا ps3 یه سر و گردن از این کنسول بالاترهPlaystation از قبل بهترین بود الانم هست و در اینده خواهد بود...
تو خواب ماکرو ببینه که شماره یکه جهانه...

حسابی تایید میکنم حرف شما رو ;)
اگه به فروش بود که wii بهترین میشد!!مایکرو هم حرفایی میزنه !:-o

اگه قراره به این 3 تا بازی بشه بهترین ، سونی بازی های بهتر و بیتشری داره :|

......ه زیادی خورده . تا سال دیگه کلا برشکسته بشه جمع کنه این آشغالشو از بازار .

باز سونی همچین حرفی میزد تعجب نمیکردیم.
کاملا تو هپروت سیر می کنه .
معلوم نیست باز میخواد ایده و ابتکار کدوم بدبختی رو به سرقت ببره .
گنده تر از دهنش حرف میزنه ماکروفر احمق .
فشار اورد؟خو نخونید که بعد حرصتون درود که بعد...:d
______
من بودم درجا 4 تا استخونای دست و پامو تو صورتش خورد میکردم
یه فورزا یه فیبل یه هیلو داره زرت زرت میده بیرون این بین یه مشت ات و اشغالم میده مثله First Templar که چاه توالت از سرشون زیاده
6 سال گذشته فقط یه 343 رو تاسیس کرده
فقط نمیفهمم چرا انقدر خوب میفروشه احمق
الان که چی مثلا ؟ گیریم ما نخوندیم چی به تو می رسه ؟ تو زیاد خوشحال نشو آدرنالینت می ره بالا سکته می زنی اونوقت ماکرو بدون فن می شه :))
آخِی...الهی
:d

آخرین ویرایش:

Nilooofar

کاربر سایت
Apr 15, 2011
417
نام
Niloofar
فن هایه سونی چه حرصشون درومد :))
همونطور که بازیه انحصاری مهمه همونطور هم همه چیز بازیه انحصاری نیست..
:))
عصبی نشین ضرر داره

• Like
Reactions: Fenris Wolf

Fëanor

Spirit of Fire
کاربر سایت
Aug 22, 2008
7,258
نام
برهان
@کیوان:
خوب کیوان اگه مشکلت با این قضیه هست پس به نظرم نمیتونی بگی مایکرو نمی تونی یکی از بهترین سال هاش رو داشته چون کینکت رو به طور کل نادیده میگیری. به شخصه خود من به شدت منتظر عرضه شده اون سه تا بازی کینکت که بالا گفتم هستم و بهش باید Ryse رو هم اضافه کنی که اگه روش کار بشه بازی فوق العاده عالی در حد Child of Eden میشه؛ بهت قول میدم.

در کل به نظر من مایکروسافت اگه سال دیگه به طور تقریبا برابر توجه خودش رو به کینکت و بازی های هاردکور معطوف کنه موفق تر هم خواهد بود، هر چند که از نظر من امسال هم سونی و هم مایکرو موفق خواهند بود و به شدت منتظر بازی هاشون هستم!

Behnam_Yakuza

کاربر سایت
Feb 28, 2011
3,073
نام
بهنام
عجـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــب!!!!!:eek: :|

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
فشار اورد؟خو نخونید که بعد حرصتون درود که بعد...

الان که چی مثلا ؟ گیریم ما نخوندیم چی به تو می رسه ؟ تو زیاد خوشحال نشو آدرنالینت می ره بالا سکته می زنی اونوقت ماکرو بدون فن می شه :))

فن هایه سونی چه حرصشون درومد :))
همونطور که بازیه انحصاری مهمه همونطور هم همه چیز بازیه انحصاری نیست..
:))
عصبی نشین ضرر داره

یه سری حرفا رو به پنگوئن بگی تب می کنه :d بازی انحصاری مهمه ولی فقط بازی مهم نیست ! خیلی معیار های دیگه برای برتر شدن هستن ! یکیش بازی یا فروشه !

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
اگه بحث سر بازی انحصاریه همین METAL GEAR SOLID به کل بازی های انحصاری XBOX میارزه...
اگه نبود ماکرو عین ... نمی افتاد دنبال سونی که MGS و TEKKEN رو برای کنسول خودش بیاره.
البته MGS رو RISING رو به ماکرو دادن و تو عنوان های اصلی ماکرو رو گذاشتن تو خماری..هر چند XBOX توان هضم MGS رو نداره و نیاز به DVD زیاد هستش...:))
سونی هم هیچ وقت نیفتاد دنبال ماکرو تا HALO و GOW رو برای خودش بگیره...

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
ای بابا چرا اینقدر به خودتون فشار میارین به مسائل حاشیه ای نرین با توجه به متن خبر دلیل بیارین چرا امسال xbox از نظر فروش نتونه 1 بشه/:)؟
وقتی 3 عنوان انحصاری خوب کینک و 3 عنوان انحصاریی که فروش هر کدومشون عالین داره
کاری به کیفیت کنسول ندارم:|

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
فشار به اون کسی میاد که پست بقیه رو نقل قول می کنه .
فن اون کسیه که حرف دیگران براش زور داره .حرف حساب نمیزنه .
من کلا ضد کنسولم. اما .. اما ... وقتی طرف 30 سالشه میره کارت گرافیکش رو میفروشه تا کینکت بخره قر بده وسط اتاق اینجاست که دیگه فن بازی تبدیل به حماقت و خریت میشه.
کلا بازی های کینکت خاله بازی بیش نیست . حالا غرو دنگ های اونم به زودی معلوم و پیدا میشه. وقتی که هک شد ماکروفر به چه کنم چه کنم افتاد خیلی دیدنیه.

بفهم . تویی که 300 400 تومن دادی ایکس ماست خریدی 3 چراغ شده باز از روی حماقتت رفتی 2 تا خریدی یکیش زاپاس . از این همه ps3 تا حالا چندتاش به مشکل بر خورده ! به جز معدودی که توسط خود کاربر دستکاری شده یا آپدیت اشتباه شده .
آره تا سال 2012 ماکروماست کل خونه ها رو به رقاص خونه تبدیل خواهد کرد. از این نظر به خودش می باله .

• Like
Reactions: ar93 and .:Pouria:.
وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر