Microsoft : تا پایان سال 2011 کنسول Xbox 360 شماره یک جهان میشود.

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,953
نام
فرهاد
xbox360arcade.jpg

شرکت بزرگ Microsoft به همرا کنسول 360 خود تبدیل به یک قطب در صنعت بازی گشته است و این شرکت بزرگ ارزوهای بزرگی را با Xbox 360 در سر میپروراند .
این شرکت در طی اظهار نظری جالب ابراز کرد که توقع دارد کنسول Xbox 360 تا پایان سال 2011 به شماره یک دنیا تبدیل شود و این دستگاه به فروشی بیشتر از دو کنسول سونی و Wii در سطح دنیا دست یابد .
این شرکت همچنین گزارش NPD را در مورد فروش 507,000 این کنسول در ماه June را اذعان کرد و در ادامه افزود رقم این فروش چیزی حدود دو برابر بیشتر از پلتفرمهای نسل امروز میباشد این شرکت در ادامه به امارهای خود در بازار امریکا اشار نمود و گفت که در 12 ماه گذشته کنسول Xbox 360 فروش بهتری را نسبت به رقیبان خود کسب کرده است . و این در حالی میباشد که در فصل تابستان فروش کنسول و نرم افزار با اینکه به کندی پیش میرود ولی
کنسول 360 روند رو به رشدی را داشته است .
این شرکت در اخر افزود که امسال یکی از بهترین سالهای تاریخ 6 ساله 360 خواهد بود .

• Like
Reactions: LiviNG D3AD

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
oh my god !!!!! :horse::o

هایپ هم هایپ های قدیم !!! این مارکو هم جدیدا حرکت های باحالی می زنه !! فروش زیاد فکر نمی کنم دلیلی بر برترین کنسول سال باشه !! برای برتر شدن خیلی معیار های دیگه و مهم تری به غیر از فروش هست !

Sage Naruto

کاربر سایت
Aug 28, 2010
37
با وجود بازیهایی مثل Fable :The Journey و Gears of war3 و Halo4 باید هم بهترین سالش باشه:d

BLACK.HAWK

کاربر سایت
Apr 7, 2008
6,504
نام
علی
من یه بار اشتباه کردم xbox گرفتم الانم رو دستم مونده خاک بر سر ماکروسافت با این کنسولش واقعا ps3 یه سر و گردن از این کنسول بالاتره.Playstation از قبل بهترین بود الانم هست و در اینده خواهد بود...
تو خواب ماکرو ببینه که شماره یکه جهانه...

آخرین ویرایش:

JAvAD14

کاربر سایت
Feb 28, 2011
635
نام
جواد
من یه بار اشتباه کردم xbox گرفتم الانم رو دستم مونده خاک بر سر ماکروسافت با این کنسولش واقعا ps3 یه سر و گردن از این کنسول بالاترهPlaystation از قبل بهترین بود الانم هست و در اینده خواهد بود...
تو خواب ماکرو ببینه که شماره یکه جهانه...
حسابی تایید میکنم حرف شما رو ;)
اگه به فروش بود که wii بهترین میشد!!مایکرو هم حرفایی میزنه !:-o

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
با این همه بازیه و سرگرمی بعید نیست یهو 50 60 میلیون دستگاه فروش کنه!

argon

کاربر سایت
Jun 4, 2008
339
با وجود بازیهایی مثل Fable :The Journey و Gears of war3 و Halo4 باید هم بهترین سالش باشه:d
البته از بازی های بالا فقط گریز3 امسال میاد:dولی حرفاش درسته با این امار ارقام حتما شماره یک میشه امسال.بازار امریکای شمالی که تو دستشه.اروپا هم که تقریبان مساوی هست با سونی.فقط ژاپن میمونه:dوی رو هم باید از بازار حذف کنیم چون داداشش داره میاد:d

.:Soheil:.

کاربر سایت
Mar 29, 2008
1,525
نام
soheil
من فقط موندم بدون بازی انحصاری چطور تونست این ماه اینطوری بفروشه !
حالا تا عرضه halo و Geow3 و FM4 برسه چه بترکونه ...

• Like
Reactions: u.s.a

Sage Naruto

کاربر سایت
Aug 28, 2010
37
کلا سلایق ژاپنی ها با همه جا فرق داره
مایکروسافت اول کار برای اینکه بتونه تو بازار ژاپن هم فروش داشته باشه رفت بازی Blue Dragon رو ساخت که تا حدودی کمکش کرد

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
اگه قراره به این 3 تا بازی بشه بهترین ، سونی بازی های بهتر و بیتشری داره :|

sheypooorchi

کاربر سایت
Dec 29, 2010
544
......ه زیادی خورده . تا سال دیگه کلا برشکسته بشه جمع کنه این آشغالشو از بازار .

باز سونی همچین حرفی میزد تعجب نمیکردیم.
کاملا تو هپروت سیر می کنه .
معلوم نیست باز میخواد ایده و ابتکار کدوم بدبختی رو به سرقت ببره .
گنده تر از دهنش حرف میزنه ماکروفر احمق .

Sage Naruto

کاربر سایت
Aug 28, 2010
37
اگه قراره به این 3 تا بازی بشه بهترین ، سونی بازی های بهتر و بیتشری داره :|

مهم اینه که همشون تو یک سال عرضه بشن
من خودم از طرفدارای PS3 هستم فکر نکنید سنگ مایکروسافت رو به سینه میزنم:d

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
چه فنای خطرناکی اینجا ریخته:))
من خودممم فن 360 بودم ولی این خبرو خوندم خیلی حال نکردم
میدونید ممکنه فورتزا و گیرز و نقی و تقی(:D)فروش خوبی کنه ولی نه درحدی که بخواد wii رو شکست بده=))

Kavigne

کاربر سایت
Sep 16, 2007
7,940
Microsoft : تا پایان سال 2011 کنسول Xbox 360 شماره یک جهان میشود.
برو جان مادِرت ... نیست خیلی انحصاریات از پارو بالا میرن باید هم همچین توهمّاتی داشته باشی :| !

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر