MGS:Rising | PC

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.
همون طور که می دونید بازی MGS:Risingدر E3 امسال برای PS3،X360وPC تایید شد و PC بازها هم می تونند از این بازی بزرگ لذت ببرند.
تاکنون این خبر اعلام شده که هیدئو کوجیما کارگردان MGS:Rising نخواهد بود و تنها بر ساخت این بازی نظارت خواهد داشت ولی با این حال،به علت وجود ذهن خلاق کوجیما در جریان ساخت این بازی دوباره باید منتظر یک بازی بزرگ دیگه باشیم.
در این تاپیک می خواهیم در مورد نسخه ی PC این بازی فوق العاده صحبت کنیم...

آخرین ویرایش:

S0HEIL

کاربر سایت
Mar 16, 2008
1,547
از بهترین بازیهای تاریخ ؟
من گفتم یکی از بهترین بازسازی های تاریخ محسوب می شه.
که حتی طرفدارای MGS هم بازیش نکردن !
در ایران شاید!;)ولی در ممالک دیگه علی الخصوص ژاپن،خیر!
بازیِ پورت شده نباید موفق بشه ؟ !
کلا" از بازی پورت شده انتظار زیادی نمی ره...اونم بازی ای که بدون کوچکترین میلی و به زور پورت شه!
اتفاقا گویا Rising سبکی غیر از سبک اصلیِ MGS ها داره .

مرسی
اگر سبکی غیر از سبک مخفی کاری MGS قرار بود داشته باشه اسم MGS رو روی این بازی نمی دیدید...البته منظورم این نبود که سبکش فرق نمی کنه،منظورم این بود که هر تغییر در گیم پلیش ایجاد شه بالاخره تم مخفی کاری توش وجود خواهد داشت...

KHASTE -TANHA

کاربر سایت
Apr 25, 2009
1,012
نام
محمد
واقعا نمیدونم نتیجه این بحثای کاملا بی معنی و بی هدف چیه.
یه عده که این جا فن هستن و فقط میخوان ساخته شدن این بازی برای 360 رو بکوبن و ضایع کنن.(ولی وقتی بازی ریلیز بشه میرن و میخرن و روزی 10 ساعتم بازی میکننا ولی باز میان اینجا و میگن عجب بازی افتضاحی بود.)
مایکروسافت الان کاملا تو شرایط خاصی هست و الکی نمیاد این همه سر و صدا برای این بازی راه بندازه و بعدش بیاد ولش کنه به امان خدا و آخرشم یه بازیه افتضاح در بیاد.
اصلا خودتون تصورش رو بکنید که MGS بخواد مزخرف بشه.هر عقل سلیمی میگه غیر ممکنه.
مطمئنم خیلی از بچه های این سایت اگه این بازی بازم به صورت انحصاری برای PS میومد بازم خودشونو میکشتن و همش به به و چه چه میکردن ولی حالا که داره برای PC و 360 میاد میگن مزخرف میشه.البته این قضیه در مورد 360 دارها هم صادقه.
یعنی وقتی نینجا گایدن انحصاری 360 بود همش میگفتن به به عجب بازیی هست ولی حالا که میخواد برای PS پورت بشه همش میگن افتضاح میشه و بازیه پورتی بدرد نمیخوره.البته مطمئنا این جور بحث را کسانی میکنند که از نظر سنی یکم مشکل دارن.
من نمیدونم چرا مردم ایران عادت دارن انقدر زود قضاوت کنن بابا صبر کنید بیاد اگه بد اونوقت بیاید فحشش بدید.

kiya

کاربر سایت
Oct 30, 2006
3,332
نام
کیا
حالا شما چرا ناراحت میشی ما داریم بحث میکنیم ! دعوا که نداریم :cheesygri
مشکل سنی یعنی چی اصلا ؟ :D
من از اول گفتم که نباید زود قضاوت کنیم و امیدوارم که با شاهکار دیگه ای طرف باشیم و خودم حتما این بازی رو میخرم (میخرم ! )
ولی در مورد موفقیتِ Twin Snakes هنوز شک دارم . گویا فروش خیلی کمی داشته.
در مورد سبک Rising هم به عنوان Lightning Bolt Action و شخصیت اصلی بازی (Raiden) و کنفرانسی که کوجیما در مورد NEXT MGS PROJECT !

i367447_kojimaconf.jpg

داشت توجه کنیم ! یه جورایی میشه نتیجه گرفت که سبکی غیر از سبک MGS های اصلی داره.

مرسی:love:

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
تریلری از این بازی اومده؟

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
حالا شما چرا ناراحت میشی ما داریم بحث میکنیم ! دعوا که نداریم :cheesygri
مشکل سنی یعنی چی اصلا ؟ :D
من از اول گفتم که نباید زود قضاوت کنیم و امیدوارم که با شاهکار دیگه ای طرف باشیم و خودم حتما این بازی رو میخرم (میخرم ! )
ولی در مورد موفقیتِ Twin Snakes هنوز شک دارم . گویا فروش خیلی کمی داشته.
در مورد سبک Rising هم به عنوان Lightning Bolt Action و شخصیت اصلی بازی (Raiden) و کنفرانسی که کوجیما در مورد NEXT MGS PROJECT !

i367447_kojimaconf.jpg

داشت توجه کنیم ! یه جورایی میشه نتیجه گرفت که سبکی غیر از سبک MGS های اصلی داره.

مرسی:love:
تازه تایید شده کو تا تریلر!!!!!!!!!!!!

Transylvania

کاربر سایت
May 1, 2009
756
نام
شهریار
من که هیچی از این عکسا نفهمیدم ... دقیقا ماریو اونجا چی کار میکرد ؟؟؟؟

ar22

کاربر سایت
Jul 3, 2008
2,228
نام
آریو
دوستان چرا شما میگید که کوجیما کار نکنه بازیه خوبی از آب در نمیاد؟

sas_l3oy

کاربر سایت
Mar 6, 2009
596
نام
محراب‌
دوستان چرا شما میگید که کوجیما کار نکنه بازیه خوبی از آب در نمیاد؟
سلام دوستان.
دوستان نمی گن بازی بدی از آب در میاد میگن موفقیت های قبلی رو نمیاره.
دلیلش هم اینه که توی همه ی متال گیر ها کوجیما سازنده بوده.
و در این چون یک گروه جدید و تازه کار دارند کار میکنند احتمال موفقیتش کمه.
از نظر من هم واسه همین مولتی که اگه عنوان خوبی نشد حداقل فروشش به خاطر انحصاری بودنش کم نشه و کونامی ضرر کنه.
چون کوجیما داره یواش میره کنار کونامی نمیخواد سود این بازی رو ول کنه.واسه همین داره یه گروه جدید رو زیر نظر کوجیما تربیت میکنه تا اگه کوجا فوت شد(زبونم لال)کونامی بازم متال گیر داشته باشه.

shadmehr_m

کاربر سایت
May 19, 2008
881
دوستان ببخشید من دیدم تکین متال گیر سولید رو آورده..واسه پی سی..میخوام ببینم این چیه؟ با اونی که هنوز نیومده چه فرقی داره...

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
بلخره شاهکار بازی ها برای pc هم می اید. من نمیدونم واقعا به چه جورتی میگید بازی ضعیف مشه و ازین حرفا مگه متال گیر میشه بازی ضعیف شه؟ اصلا کدوم بازی که میتونه مقابلش برابری کنه؟ همه منتظر انقلابی دیگه باشید مثل mgs4 که هرچی بازی زیر سایه mgs است.
mgs افسانه تکرار نشدنی دنیای بازیهاست.

koorosh sh

کاربر سایت
Dec 10, 2008
7,968
بلخره شاهکار بازی ها برای pc هم می اید. من نمیدونم واقعا به چه جورتی میگید بازی ضعیف مشه و ازین حرفا مگه متال گیر میشه بازی ضعیف شه؟ اصلا کدوم بازی که میتونه مقابلش برابری کنه؟ همه منتظر انقلابی دیگه باشید مثل mgs4 که هرچی بازی زیر سایه mgs است.
mgs افسانه تکرار نشدنی دنیای بازیهاست.

اقا از اونجا كه هنوز همه ي نسخه هاي بايزي قابل دسترسي و بازي كردنه در نتيجه افسانه نيست !
دو سه قرن ديگه ميشه افسانه ! :biggrin1:

darklord_7

کاربر سایت
Jul 9, 2008
253
نام
shayan
اقا از اونجا كه هنوز همه ي نسخه هاي بايزي قابل دسترسي و بازي كردنه در نتيجه افسانه نيست !
دو سه قرن ديگه ميشه افسانه ! :biggrin1:

نه دیگه اشتباهت همینجاست این بازی افسانه شده همین الان چون به قدری بزرگه که در حد افسانهای تاریخی جوری که تو زمان خودش تبدیل به افسانه و سلطان بازی ها شده:love::love:

وضعیت
گفتگو بسته شده و امکان ارسال پاسخ وجود ندارد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر