MGS:Peace Walker و 160 دقیقه Cut-scene

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
چه خوب باشه چه بد، بخش زیادی از سری بازی های MGS صرف Cut-Scene یا به اصطلاح میان پرده های بازی (که داستان بازی رو به تصویر میکشند) شده است. Peace Walker نیز از این قاعده مستثنی نیست و حاوی 162 دقیقه و 34 ثانیه Cut-scene میباشد درحالی که دو نسخه ی MGS 3 و MGS 4 به ترتیب حاوی 216 و 545 دقیقه Cut-scene بودند.

mgs-peace-walker.jpg

162 دقیقه Cut-Scene بنظر زمان خوبی برای Peace Walker می آید درحالی که این نسخه بر خلاف نسخ قبلی از مدت زمان گیمپلی بیشتری بهره میبرد...
MGS: Peace Walker در 8 June در آمریکا عرضه میگردد...
منبع: Examiner

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
نه بابا ...!!!منبع خبر توهـم زده بـوده ؛ MGS4 545 دقیقه CS داشت که دیگه فیلم 3 گانه باید میبود:lol:

کسی شک داره به موضوع (اگر بازی رو انجام نداده) میتونم میان پرده های MGS4 رو روی DVD بحساب خودش(!)براش بفرستم بعد بشینه دقایق رو بشماره!
1-حداقل توی بازی از عنصر مخفی کاری استفاده شده!
2-تمام بازی مفید هست و شما توی کل بازی مشغولی و هچ کات سینسی نداره.
3-نباید 5 دقیقه بازی کنی 30 دقیقه بشینی کارتون انیمیشنی ببینی.
4-اگر قرار باشه اکشن بازی کنی 5 ساعته...
آخه من اگه جواب هر 4 مورد شمارو بدم که تاپیک به قهقرا میره
فقط اینو بگم که اگه MGS4 500 دقیقه میان پرده داشت حدود 10-15 ساعت هم گیم پلی اساسی داشت

Last edited by a moderator:

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
فقط اینو بگم که اگه MGS4 500 دقیقه میان پرده داشت حدود 10-15 ساعت هم گیم پلی اساسی داشت

آقا ولمون کن تروخدا... 545 دقیقه از 9 ساعت هم بیشتره، من اولین play through ـم رو حدود 12 ساعت تموم کردم با تمام cut-scene ها و ... اینطوری که شما میگی 9 ساعتش رو داشتم فیلم نگاه میکردم و فقط 2-3 ساعت بازی کردم :laughing:

کم کم دارم باور میکنم common sense به یک سوپر پاور تبدیل شده.

vayne solidor

کاربر سایت
Jan 12, 2007
1,966
نام
حسین
آقا ولمون کن تروخدا... 545 دقیقه از 9 ساعت هم بیشتره، من اولین play through ـم رو حدود 12 ساعت تموم کردم با تمام cut-scene ها و ... اینطوری که شما میگی 9 ساعتش رو داشتم فیلم نگاه میکردم و فقط 2-3 ساعت بازی کردم :laughing:

545 دقیقه را من کاری بهش ندارم اما مطمئن هستم بازی بیشتر از 90 دقیقه cut-scene داشت اصلا بازی را بیخیال شید همون mission briefing ها را که اول هر act نشون میداد وقت بگیرید بیشتر از 90 دقیقه میشه.
uncharted 2 خودش به تنهایی بالای 90 دقیقه cut scene داشت.

snake_pianist

کاربر سایت
Dec 5, 2007
3,741
نام
امیر
1-حداقل توی بازی از عنصر مخفی کاری استفاده شده!:smile:
3-نباید 5 دقیقه بازی کنی 30 دقیقه بشینی کارتون انیمیشنی ببینی.:smile:

ببینید دوستان ، من اصلا مقصود و هدفم از زدن اون پست چیز دیگه ای بود ! من اصلا آدم این حرفا نیستم که بخوام فن بازی در بیارم ! کلا توی کل سابقه بازی سنتر ام 2 تا کارت قرمز دارم ، یه کارت زرد ! اولی رو اشکان توی تاپیک کپی خور شدن PS3 اون اولا به دلیل اینکه فکر کرده بود اسپم دادم بهم داد . دومی که اولین کارت قرمز من بود رو توی همین تاپیک های اخبار یه بحثی پیش اومده بود ، منم حرف یکی از دوستان رو تایید کردم . به دلیل تازه واردی به ما کارت قرمز دادن که چرا تایید کردی حرف اون آقا رو ! معمولا تازه وارد ها اینجور جاها قربانی میشن :biggrin1: ، سومی ام که دومین کارت قرمز من بود ، مربوط به تاپیک فوتبال هست که عماد داد به من ، اونم همون روز های اول ورودم به سایت بود !

هدف من از زدن اون پست که مثلا یه بازی اومده که میگن فلان ساعت بیشتر گیم پلی نداره این بود که بگم خیلی راحت با چند تا جمله میشه ، کل ارزش بازی و زحماتی که براش کشیده شده رو زیر سوال برد ! خیلی راحت میشه یه سبک ، یه ایده که ممکنه خیلی از بچه ها دوستش داشته باشن رو زیر سوال برد ! کلا فن بازی کار خیلی رو اعصابیه و معمولا از آدمای معلوم الحال سر میزنه :biggrin1:!

واسه اینکه پست اسپم نشه ، بگم که MGS4 خیلی بیشتر از 90 دقیقه CS داشت . میگید نه ، برین بشینین دقایقش رو حساب کنین ! :biggrin1: ولی قطعا بیشتر از 90 دقیقه بود . میگن به ملا گفتن "وسط زمین کجاست" ، گفت "همینجایی که من واستادم" ، گفتن "از کجا میزنی این حرف رو" ، گفت "قبول نداری ، خو متر کن :biggrin1:"

Reza Razor

کاربر سایت
Jul 25, 2007
1,487
آقا ولمون کن تروخدا... 545 دقیقه از 9 ساعت هم بیشتره، من اولین play through ـم رو حدود 12 ساعت تموم کردم با تمام cut-scene ها و ... اینطوری که شما میگی 9 ساعتش رو داشتم فیلم نگاه میکردم و فقط 2-3 ساعت بازی کردم

خب منم حدودا با همین تایم بازیرو اولینبار تموم کردم
احتمالا بازی تایم گیم پلی بازی شده رو فقط اندازه میگیره!
کیوان جان شما پست قبل منو نخوندی شاید
یه حساب سر انگشتی لازم داره
اون دوتا صحنه ای که گفتم حدود 60-70 دقیق طول کشید رو با فقط اول هر Act یا بقول دوستمون Mission Briefing ها جمع بزنی خیلی خیلی خیلی بیشتر از اون 90 دقیقه ای شما میگی میشه
درضمن توجه کنی صحبت شما بیشتر براساس Common Sense بود...
من تمام میان پرده های بازی رو دارم و حتی اگرهم نداشتم مطمئن بودم از 90 دقیقه خیلی بیشتره
تعجب میکنم چطور شما فکر میکنی MGS4 که شماره ی اصلی سری بود و روی BD disk عرضه شد و 35 گیگ حجم داشت کمتر از PW که یک عنوان جانبی هست و روی PSP میاد و نباید حجمی بیشتر از یک UMD داشته باشه میان پرده داشته

بسیار زیبا و قشنگ!

آخرین ویرایش:

Dreadlord

کاربر سایت
Apr 8, 2008
18,108
تعجب میکنم چطور شما فکر میکنی MGS4 که شماره ی اصلی سری بود و روی BD disk عرضه شد و 35 گیگ حجم داشت کمتر از PW که بعنوان عنوان جانبی روی PSP میاد و نباید حجمی بیشتر از یک UMD داشته باشه میان پرده داشته
البته PW شماره اصلی است!
به گفته ی کوجیما قرار بود اسمش MGS5 باشه که بعدا عوض کردن!

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
-حداقل توی بازی از عنصر مخفی کاری استفاده شده!:smile:
3-نباید 5 دقیقه بازی کنی 30 دقیقه بشینی کارتون انیمیشنی ببینی.:smile:

رامين تو mgs4 رو درجه آخر بازی کردی؟ اصلاً بدون مخفی کاری امکانش نبود بتونی ادامه بدی! در ضمن تو دستت کاملا باز بود ميتونستی مخفی کاری بری يا شوتينگ!

در مورد ساعت گيم پلی هم من 12 ساعته تموم کردم اگه حساب کنيم بازی 3 ساعت کات سين داشته 9 ساعت گيم پلی مفيد هم داشته! البته من فکر کنم بدون کات سين حساب ميکنه!

Victarion

Loyal Member
Oct 25, 2006
8,922
خب منم حدودا با همین تایم بازیرو اولینبار تموم کردم
احتمالا بازی تایم گیم پلی رو فقط اندازه میگیره!
کیوان جان شما پست قبل منو نخوندی شاید
یه حساب سر انگشتی لازم داره
اون دوتا صحنه ای که گفتم حدود 60-70 دقیق طول کشید رو با فقط اول هر Act یا بقول دوستمون Mission Briefing ها جمع بزنی خیلی خیلی خیلی بیشتر از اون 90 دقیقه ای شما میگی میشه
درضمن توجه کنی صحبت شما بیشتر براساس Common Sense بود...
من تمام میان پرده های بازی رو دارم و حتی اگرهم نداشتم مطمئن بودم از 90 دقیقه خیلی بیشتره
تعجب میکنم چطور شما فکر میکنی MGS4 که شماره ی اصلی سری بود و روی BD disk عرضه شد و 35 گیگ حجم داشت کمتر از PW که بعنوان عنوان جانبی روی PSP میاد و نباید حجمی بیشتر از یک UMD داشته باشه میان پرده داشته

بسیار زیبا و قشنگ!

بله ممکنه از 90 دقیقه بیشتر باشه ولی به هیچ وجه امکان نداره 500 دقیقه باشه. اتفاقا بازی هم تایم گیم و هم کات سین ها رو حساب میکنه، برای همینه که توی speed run رنک Big Boss همه کات سین ها رو باید skip کرد.

ضمناً این پست من رو ببینی نوشتم که PW هم احتمالا کمتره:

PW هم 100% کمتر از اینه که گفتن...

کمتر از PW که بعنوان عنوان جانبی روی PSP میاد

فحش دادی الان! عنوان جانبی نیست عزیز، MGS5

Francis Drake

کاربر سایت
Dec 24, 2008
7,823
نام
کیارش
البته من فکر کنم بدون کات سين حساب ميکنه!
ای آقا ! :biggrin1:
دارم میگم شک ندارم که Cut-scense ها رو حساب میکنه. من خودم بازی رو تو آخرین درجه 3 ساعته یا 4 ساعته رفتم.( همه Cut-Scense ها رو Skip کردم) البته بعد 3 بار تموم کردن که همه جاش رو حفظ بودم.:biggrin1:
ولی گیم پلی استاندارد بازی بدون احتساب Cut-Scense ها ، همون 10-12 ساعته.

SaDrA-HhH

کاربر سایت
Sep 15, 2008
3,831
نام
به یوزر کاربری مراجعه شود
ای آقا ! :biggrin1:
دارم میگم شک ندارم که Cut-scense ها رو حساب میکنه. من خودم بازی رو تو آخرین درجه 3 ساعته یا 4 ساعته رفتم.( همه Cut-Scense ها رو Skip کردم) البته بعد 3 بار تموم کردن که همه جاش رو حفظ بودم.:biggrin1:
ولی گیم پلی استاندارد بازی بدون احتساب Cut-Scense ها ، همون 10-12 ساعته.

باشه بابا نزن:biggrin1:

AL1R3ZA

کاربر سایت
Sep 5, 2007
1,440
نام
علیـــرضا
PW که یک عنوان جانبی هست و روی PSP میاد و نباید حجمی بیشتر از یک UMD داشته باشه میان پرده داشته
اتفاقا Peace Walker اولین بازی برای PSP هست که حجم بازی از یک UMD بیشتره. حجم بازی در حالت Compress شده در قالب یک UMDـه که اگه نصب بشه به 2.5 Gb افزایش پیدا میکنه. حتی اگه بخواید بازی رو از PSN دانلود کنید باید حجمی معادل 2.5GB رو دانلود کنید...
در ضمن همونطور که دوست عزیزمون گفت بهتره اسم این نسخه رو MGS 5 بذاریم تا یک عنوان جانبی!

SNAKE 2007

کاربر سایت
Oct 1, 2006
957
نام
اميد
متاسفانه یک عده اصلا درباره چیزی که نمیدونن الکی حرف میزنن
یا از روی تجربه خودشون حرف میزنن حرف بقیه رو هم قبول نمیکنن
گفتم یک منبع پیدا کنم وگرنه بی فایده هستش اینم اطلاعات کامل و جامع:biggrin1:
منبع که ثابت میکن MGS4
545 دقیقه و 47 ثانیه لحظات اخر:biggrin1:
CS دار همچنین Metal Gear Solid: Peace Walker