MGS بهترین عنوان PS1 شد

بهترین عناوین PS1؟ ( چند گزینه ای )

• مجموع رای دهنده‌ها
    171
  • نظرسنجی بسته شده است .

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
درود

چندین روز قبل بلاگ پلی استیشن به مناسبت بیستمین سالگرد کنسول پلی استیشن با راه اندازی نظر سنجی از کاربران خود خواست تا به بهترین بازی PS رای بدهند ( PS1 با پایان این رای گیری Metal Gear Solid به عنوان بهترین بازی کنسول Playstaton انتخاب شد،

نتیجه نظر سنجی:

1.Metal Gear Solid ( نسخه اول سری )
2.Final Fantasy VII
3.Crash Bandicoot
4.Crash Bandicoot: Warped

نظر شما در مورد بهترین عناوین PS چیست؟

منبع

آخرین ویرایش:

qwerty2

کاربر سایت
Mar 26, 2014
1,343
کاملا معلوم بود MGS اول میشه من خودم چند ماه پیش برای اولین بار بازیش کردم واقعا از هر لحاظ فوق العاده است. داستان، موسیقی و گیم پلی بازی از خیلی عناوین جدید جلوتره
رو چی بازی کردی ؟؟منم خیلی دلم میخواد بازیش کنم کلا بازی های قدیمی رو ولی نمیدونم رو چی

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
رو چی بازی کردی ؟؟منم خیلی دلم میخواد بازیش کنم کلا بازی های قدیمی رو ولی نمیدونم رو چی

نسخه PC داره می تونید از سایت های مختلف دانلود کنید.

--------------

بازی هایی که فکر می کنید بهترین بازی های PS1 هستند رو لیست کنید تا یک نظر سنجی به تاپیک اضافه کنم.

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,293
نام
امیر حسین
MGS که کاملاً حقش هست. FFVII هم که در محبوبیتش شکی نیست.
ولی این وسط خیلی جالبه که با اینکه سال ها از آخرین نسخه درست حسابی Crash Bandicoot میگذره، 2 تا از 4 تا بازی لیست (یعنی 50% لیست!) Crashها هستن. :D از اون طرف هم توی لیست های فروش ماهانه خیلی وقت ها 2،3 نسخه از Crash توی اولین رتبه های بازی های کلاسیک دیده میشه. باشد که پند گیریم...

دیشب اومدم همین رو بگم که تا زدم ارساله پست سایت ترکید! :D این پستم تو تاپیکه آماره فروش(این تاپیک هنوز زده نشده بود:-" )
ربط چندانی به آماره فروش نداره! :-" ولی ...

چند روز پیش به مناسبت 20 سالگیه PS توی آمریکا ، توی بلاگ آمریکا نظرسنجی برگذار شد برای محبوب ترین عنوانه PS1 !
نتایج :

rh7lh3wb5g5qhlqdy1mr.jpg

حالا جدا از آمار فروش PSNش که بعد از گذشت 3/4م از عمره PS و بدونه کراش های اصلی همچنان جزو پرفروش ترین ها هستن! (یا مثل این ماه 4تای اوله جدوله فروش 4تا بازیه این سری هستن! :d )
به نظرم این نظرسنجی هم نشون میده که چرا باید بازی برگرده دسته ND ! :d منظورم به اونایی هست که میگن برگرده... یا برگشته دسته سونی! ولی نباید بدنش دسته ND چون بازی در حده ND نیست! یا بازی طرفداری نداره! و یا مهم تر از همه اصلا بازی پرفروشی نیست که اصلی ترین استودیو سونی وقت بزاره روش! (ما کلا موضوع سونی و اکتی و کراش رو حل شده در نظر میگیریم اساسا! :-" :D )

حالا هی ملت مخالفت کنند با پلتفرمر و برگشته کراش به ND و ...! :d
به قوله تو...باید که پند گیریم! :d

MGS بخاطر جو MGSV اول شد وگرنه رتبه اول حق ما بود!:| :D
شما هم به خاطر جوه FF VII Remake دوم شدید! :-" وگرنه جفت رتبه های اول و دوم مال ما بود! >:)

---
من خودم به Crash Bandicoot : Warped و Spyro : Year of the Dragon رای دادم :d :x

آخرین ویرایش:

Esmralda

کاربر سایت
Jul 11, 2015
123
نام
شانت
بازی هایی که فکر می کنید بهترین بازی های PS1 هستند رو لیست کنید تا یک نظر سنجی به تاپیک اضافه کنم.

فعلا اینا به ذهنم رسید. بدون ترتیب خاصی:

Resident Evil 2
Harvest Moon: Back To Nature
Vagrant Story
Twisted Metal 2
GT2
Ace Combat 2
MediEvil
Crash Warped
Spyro The Dragon
Dino Crisis 2
Heart of Darkness
Hogs of War
Skullmonkeys
Silent Hill
Tony Hawks pro skater 2
Sheep Dog'n Wolf
یه دونه از FF ها. دست من باشه میگم شماره 9 با اینکه تمومش نکردم هیچوقت ولی احتمالا باید شماره 7 بره توی لیست.
Xenogears هم هیچوقت زیاد بازی نکردم ولی فکر کنم باید توی لیست باشه همیشه توی این سبک لیستا هستش.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
دوستانی که منتظر ریمیک هستید.:D ریمیک ساختن واقعاً کار سختیه.:D تابحال فکر کردید مکانیزم‌های بازی و گیم‌پلی بازی رو چجور می‌تونن مدرن کنن که به بازی در کل لطمه نخوره؟:D

SΛDrA-HhH

Gold User
May 5, 2011
14,993
نام
شیخ صدرا
متال گیر 1 زمان خودش فوق العاده بود :D
همون طارحی کات سینا و موسیقی بازی و گیم پلیش یه چیز عجیبی بود :D
بلدم نبودیم بازی کنیم،با یه بدبختی یاد گرفتیم :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
عذر خواهی میکنم بازی Metal Gear Solid: The Twin Snakes مگه ریمیک Metal Gear Solid نسخه ps1 نیست؟ یا من اشتباه میکنم؟

http://images.nintendolife.com/games/gamecube/metal_gear_solid_the_twin_snakes/cover_large.jpg
دقیقاً‌ ریمیک نیست این‌طوری که من فهمیدم.:D مثه یه جور Enhanced Editionـه. به اضافه ی این که روی پلتفرمی اومده که می‌تونستن بازی قبلی رو فقط بهبود بدن. الان بخوان بازی رو ریمیک کنن باید از اول بزنن زمین یه نسخه کاملاً جدید بسازن.:D

Boss

ناظم انجمن
Jul 7, 2006
3,646
نظر سنجی اضافه شد :D چند گزینه ایه :D
و اینکه دیگه من به اضافه لیست دوستمون خودم سرچ زدم و سعی کردم بهترین ها باشن چون گزینه های نظر سنجی از 20 بیشتر نمیشد.

hitman_ravani

کاربر سایت
Aug 10, 2006
1,253
نام
علی
مگه Metal Gear Solid که برای کنسول gamecube هست ریمیک Metal Gear Solid 1 نیست؟

عزیز دلم, شما متوجه عرایض بنده نشدید.

یعنی کونامی خر است اگه Metal Gear Solid 1 رو remake نکنه!
:D
البت شکی درش نی که هست!! با این سی یا ست های بدی که داره.
:D
ولی سونی (PS) داره با زبون بیزبونی به کونامی التماس میکنه که متالگیر سالید 1 رو باز سازی کنه :D

من منظورم یه ریسمتر بزگ هستش!
ریمستر متالگیر سالید1 روی گیم کیوب چیز خاصی نبود! استفاده از موتورگرافیکی متالگیر دو optimize شده برای گیم کیوب و اضافه شدن تعدادی کات سیم با کارگردانی کسی دیگه! درواقع توی اون پروژه کوجیما هیچ کاره بود و کوجیما با اون کار از پایه مخالف بود!
سونی دنبال یه ریمستر بزگ از متالگیر هستش یه ریمستر حتی بزرگتر از فاینال فانتزی 7
شک نکن از هر کسی بپرسی خاطره انگیزتین صحنه از نظر احساسی مربوط چه بازیی هستش همه میگن فاینال فانتزی 7 صحنه ای که "ثفیروس" اون دخدره(اسمش یادم نی) رو میکشه!
این صحنه و بخش از داستان شوک آورترین صحنه دنیای بازی های رایانه ای هستش!
من نمیگم! یه سرچ کنین!
مطمعن باش اگر فاینال فانتزی اعلام ساخت ریمسترش عنوان نشده بود توی این لیست فاینال فانتزی اول بود!
اینا همش سی یاسته!
من مشکلی هم ندارم از این که حرفامو مسخره کنین و حتی نقضشون کنین
ولی این واقعیته!
:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر