Metro: Last Light | Xbox 360 [پست اول تاپیک خوانده شود]

ops2

کاربر سایت
May 30, 2012
501
نام
علی
دوستان بهتون پیشنهاد میکنم حتما بازیو تهیه کنید همه چیش عالیه واقعا حس وحشتو بهت انتقال میده
اقا1سوال اونجایی که 1قول داره باید چیکار کنم؟تو قسمت garden هستم

SCAR3CROW

کاربر سایت
May 29, 2013
10
سلام دوستان

من بازی رو توی اخرین گرافیکیش تو پی سی یکی از دوستام دیدم

واقعا بازی از لحاظ گرافیکی خیره کننده بود ..

الان نمی دونم تو ایکس باکس تا چه حدی هستش .. واقعا نرم بگیرم تو ذوقم بزنه

اونایی که تو ایکس باکس بازی کردن خواهشا بگن تا چه حدی بازی رو جم و جور کردن

تسولیشینایی که بازی داشت .. فک کنم اون تسولیشینا رو نشه تو ایکس باکس دید

بازم نظر نهایی با شما ؟

pcgamer

کاربر سایت
Aug 28, 2006
1,748
نام
سیاوش
سلام دوستان

بازم نظر نهایی با شما ؟

خوب اگه نگیری می خوای رو چی بازی کنی ! 8-| تو تاپیک قسمت پی سی برید اونجا افراد زیادی هستن که عاشق این جور بحث ها هستن . بچه های قسمت اکس باکس کلا از بازی لذت می برن زیاد خودشونو درگیر حاشیه نمی کنن ;)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
سلام دوستان

بازم نظر نهایی با شما ؟

tesselation مربوط به DX11 هست و در ایکس باکس وجود نداره ولی با این وجود گرافیک بازی روی کنسولا عالیه

amir_clk500

کاربر سایت
Aug 26, 2007
783
نام
امیرحسین
علاوه بر گرافیک خوب و زیبا مملو از نواوری گرافیکی هستش این بازی که تو هیچ بازی ایی تا حالا دیده نشده
مثلا آب زیر مرداب یا تار عنکبوت

Seyed3007

کاربر سایت
May 26, 2013
9
جزو TOP 3 قوی ترین گرافیک های مولتی پلتفرم رو 360 هست این بازی ...

گرافیک وحشتناک بالاست !!! تکستچرهای با کیفیت ، نور پردازی و .... اصلا صورت ملت رو نگاه میکنین جیگرتون حال میاد !!

از همه مهمتر با این گرافیک وحشتناک ، فریم ریت ثابت فوق العاده روون و هیچ مشکل گرافیکی هم تو بازی نست !! حتی مشکلات رایجی مثل Screen Tearing هم نداره !!

با PC برین و بعدش بشینین با 360 برید ، تنها فرق جدی که میبینید ، روون تر و بدون مشکل بودن بازی رو کنسول و در نتیجه لذت بردن بیشتر از بازی هست !

تسلیشن عجیب و غریب و درد سر ساز نسخه PC این بازی هم که زبان زد خاص و عام هست فعلا !!

mehdi-psp

کاربر سایت
Oct 4, 2007
2,415
نام
مهدي
بازی رو الان تموم کردم .
عجب چیزه خفنی بود خیلی حال کردم ، به شدت نسبت به نسخه قبلی پیشرفت کرده بود ، در کل تجربه فوق العاده ایی بود .

فقط در مورد داستان و پایان بازی میشه یکی یه توضیحاتی بده :

تا چپتر 25 یا 26 بازی روند خیلی خوبی داشت ولی بعد که سروکله اون موجود کوچیکه پیدا میشه کلا بازی یه کم تخیلی میشه . کسی میتونه یه مقدار در مورد این موجوده و ماهیتش و کلا پایان بازی یه کم توضیح بده؟

hoom

کاربر سایت
Jan 10, 2008
2,278
شما چطوری بازی میکنید؟ مخفی کاری جلو میرید یا همه رو درو میکنید و میرید؟ من الان اون مرحله قطار بدجوری گیر کردم، تا یه صدایی میاد همه میریزن سرم.

karamooz

کاربر سایت
May 21, 2010
296
نام
مهدی خطر
شما چطوری بازی میکنید؟ مخفی کاری جلو میرید یا همه رو درو میکنید و میرید؟ من الان اون مرحله قطار بدجوری گیر کردم، تا یه صدایی میاد همه میریزن سرم.

اگه قرار بود بازی پایانه:خوب,بد,خیلی بد,داشته باشه من پایانه خیلی بد رو میدیدم:d همه رو از دم کتلت کردم:dسربازایی رو که تسلیم میشدن هم میکشتم.
البته به جز 3-4 جایی که سربازه تنها بوده و فقط بیهوشش کردم.

- - -ویرایش - - -

اگه قرار بود بازی پایانه:خوب,بد,خیلی بد,داشته باشه من پایانه خیلی بد رو میدیدم:d همه رو از دم کتلت کردم:dسربازایی رو که تسلیم میشدن هم میکشتم.
البته به جز 3-4 جایی که سربازه تنها بوده و فقط بیهوشش کردم.

NaViiDii

God Of War
کاربر سایت
Jan 4, 2009
14,928
نام
نـــــــویـــــــــد

مخفی کاریش شدیدا حال میده . من اصن بکش برو جلویی نرفتم با اینکه اون حالتم خوبی های خودشو داشت
اصولا تمام لوکیشن های بازی رو هم میشه یه جوری مخفی کاری رفت حالا بیشتر توضیح بده کلا :d

*CATALAN*

کاربر سایت
Jan 4, 2009
1,427
میگم کسی داستان بازی رو نمیدونه بهون بگه این ساعت اول صبحی بازیرو تموم کردم میخوام بدونم داستان چیه
تا اونجای که اون موجود کوچیک میاد کلا" داستان یهو پیچید
هیچی نفهمیدم
ممنون

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر