Metro: Last Light | PC | [پست اول خوانده شود]

Metrolastlight.jpg

مطمئنا می توان Metro Last Light را یکی از بهترین و نوآورانه ترین شوتر های سال 2010 دانست که به خصوص بر روی پلتفورم PC با استقبال مناسبی مواجه شد ولی برخی مشکلات موجود در گیم پلی بازی مانع از آن شد تا علی رغم فوق العاده بودن از لحاظ فنی ( به نوعی اولین عنوانی که قابلیت های Dx 11 را نمایش داد) تبدیل به یک شوتر بی نقص شود.
اما حالا ظاهرا THQ آماده است تا به بها دادن بیشتر به این Ip و شرکت سازنده این عنوان را تبدیل به یکی از قطب های ژانر شوتر تبدیل کند .بازي با موتور اختصاصي و ارتقا يافته 4A ساخته ميشود .اكشن بازي هنوز حفظ شده است .ترس در بازي هنوز وجود دارد مخلوطي از ترس DS و اكشن Stalker

Metro Last Light هنوز تاریخ عرضه ی مشخصی ندارد اما احتمال میرود اوایل سال 2013 عرضه شود .
Metro: Last Light
قرار است وقایع 20 سال آینده را بازگو کند، زمانی که تمام روسیه به علت بمب ها و عوامل شیمیایی ویران شده است، و زیرزمین های این شهر اکنون به نوعی ایالت های روسیه را تشکیل می دهند. درگیری و جنگ های داخلی بین ساکنین این مترو ها و زیرزمین ها به مشکلات هسته ای روسیه افزوده است. شخصیت اصلی بازی یعنی "آرتیوم" موظف است که به این مشکلات خاتمه دهد، اما در این بین با چند گروه دیگر مانند"نازی های جدید"و"خرابکاران" نیز باید دست و پنجه نرم کند.

هسته ی اصلی داستانی Last Light را همین چند خط تشکیل می دهد و با اینکه چندان داستانی غنی و ابتکارانه ای نیست اما باید ببینیم که نوع روایت آن چگونه خواهد بود و با چیزی که در قسمت اول دیدیم، مطمئنن 4A Games به همراه نویسندگانش در این زمینه خوب کار خواهند کرد.
با این که قبلا بحث دنباله ی بازی با نام 2034 به میان آمده بود و همه داستان نسخه ی دوم بازی را بر مبنای کمیک نوشته شده توسط Dmitry Glukhovsky می دانستند، اما اینگونه نشد و 4A Games اعلام کرد که Last Light دارای داستانی جداگانه نسبت به کمیک 2034 می باشد.
Last Light عنوانی است که با توجه به اینکه سبک "تیراندازی اول شخص" دارد اما سبک"وحشت" را نیز یدک می کشد. محور Metro یک دنیای آخرالزمانی ـست که باید بیشتر اوغات خود را در میان تونل های سرد و تاریک سپری کنید و در این اماکن به کشتن دیوانه ها، خرابکاران و حتی موجودات عجیب الخلقه بپردازید. ما در نسخه ی قبلی شاهد بخش "چند نفره" نبودیم اما حالا با این که قول داده اند به زیبایی هر چه تمامتر برای بخش تکنفره وقت بگذارند ولی یک بخش "چند نفره" هم برای بازی کننده ها و دوستداران بازی های چند نفره در نظر بگیرند. نکته ی دیگر که بسیار نیز صدا کرد این بود که بازی قرار است به غیر از کنسول Xbox و PC، برای PS3

تاپيك تصاوير بازي

Developer : 4A Games
Publisher : THQ
Genre : Sci-fi FPS
Release Date : 14 May 2013

Metro: Last Light system requirements (minimum)

• CPU: 2.0 GHz dual core CPU, Intel Core 2 Duo or AMD Phenom X2
  • RAM: 1GB of system memory
  • Graphics: DirectX 9 compatible card with 512 MB RAM. Nvidia 200-series or AMD Radeon 3000 series cards.
  • Operating system: Windows XP SP2
  • DirectX compatible audio card
  • 7.5 GB of hard disk space
Metro: Last Light system requirements (recommended)

• CPU: 2.6 GHz quad core Intel or AMD processor, Intel Core i5, AMD Phenom X4
  • RAM: 2GB
  • Graphics: DirectX 10 or 11 compatible card with 1GB of video memory, Nvidia 400-series or AMD 5000-series.
  • Operating system: Windows 7
  • DirectX compatible audio card
  • 7.5 GB of hard disk space
230_fit477x477.1339527610.jpg

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: hosein me

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
بچه ها من یادمه چند ماه قبل دنبال کتاب انگلیسی Metro 2033 بودم، ولی هر چی نت رو گشتم پیداش نکردم. الان همین جوری به ذهنم رسید که یه سرچ بکنم، یه کم گشتم دنبالش و دیدم به به! چقدر عالی! کتاب موجوده و توی سایت های دانلود پیدا میشه! من که دانلودش کردم و تست کردم، کامله و زبانش هم انگلیسیه، گذاشتمش تو برنامه تا اگه فرصت شد بخونمش.
uy37w17mluf0881bcp6c%5b1%5d.gif

بیاید شما هم دانلودش کنید اگه خواستید:

METRO 2033 - english version - Download - 4shared

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
بچه ها من یادمه چند ماه قبل دنبال کتاب انگلیسی Metro 2033 بودم، ولی هر چی نت رو گشتم پیداش نکردم. الان همین جوری به ذهنم رسید که یه سرچ بکنم، یه کم گشتم دنبالش و دیدم به به! چقدر عالی! کتاب موجوده و توی سایت های دانلود پیدا میشه! من که دانلودش کردم و تست کردم، کامله و زبانش هم انگلیسیه، گذاشتمش تو برنامه تا اگه فرصت شد بخونمش.

محمود جان میتونی جای دیگه ای آپلود کنی؟ 4Shared باید اکانت بسازیم

manhatan

کاربر سایت
Apr 14, 2009
1,232
نام
MEHDI

شما که پیداش کردی دستت درست .ترجمش هم کنید تا زیر دیپلمی ها هم فیض ببرن.

mahi58

کاربر سایت
Feb 19, 2007
1,985
نام
محمود
شما که پیداش کردی دستت درست .ترجمش هم کنید تا زیر دیپلمی ها هم فیض ببرن.

حداقل یه ":D" هم می ذاشتی که مطمئن بشیم شوخی بود پستت!
ab0df1b3ikzyjfz2ztij.gif

نزدیک 300 page هست :D سه سال طول میکشه :D

یه خورده ای اولش رو خوندم، به نظر داستان قشنگی داره و خیلی جالب از همون ابتداش داره اتمسفر تاریکش رو به خواننده القا می کنه! حالا تا کی وقت شه بخونیمش کامل...
73542_eynak.gif

RPG'er

کاربر سایت
Aug 26, 2009
348
دوستان حالا که صحبتش شد، بنده در حال ترجمه ی کتاب هستم و تا الان از 20 فصل تقریبا 11 فصلش کامل شده. با انتشارات تندیس هم صحبت کردم و قرار شده بعد از تکمیل ترجمه کتاب رو چاپ کنن. نمی تونم زمان خاصی رو قول بدم. ولی خب سعی می کنم تا قبل از عید ترجمش تموم بشه. حالا پروسه ی ویراستاری و دریافت مجوز و صحافی و ... چه قدر طول بکشه، نمی دونم.
فصل اول رمان برای کسایی که می خوان با حال و هوای کلیش آشنا بشن:

New Microsoft Word Document (6).pdf

naruto22

کاربر سایت
Mar 14, 2009
959
نام
ناروتو
خیلی با ترجمه حال کردم امیدوارم هرچه زودتر چاپ بشه اگه یه گرافیستم بتونه چندتا پسزمینه یا نقاشی سیاه براش درست کنه دیگه عالیتر میشه

Good Guy Greg

کاربر سایت
Jan 13, 2011
4,407
نام
حمید ؟ تبرکه !
حداقل یه ":D" هم می ذاشتی که مطمئن بشیم شوخی بود پستت!
ab0df1b3ikzyjfz2ztij.gif
حاج مهدی ما بچه شوخی هست و اینم با لحن بدی نگفته ولی من خیلی کم دیدم از Smile استفاده کنه , انگار خاطره بدی از اینا داره :d .

پ.ن : کسی دنبال ترجمه فارسیش نگشته ؟

Safety & Peace

ارباب مطلق سوزوران
کاربر سایت
Sep 4, 2011
13,185
نام
تونی آلمِیدا
حالا که بحث کتاب داغه (:d) تونستم کتاب Metro 2034 رو گیر بیارم. یه نفر از آلمانی به انگلیسی ترجمه کرده:
Metro 2034 English fan translation 1.0.docx
چیزی حول و حوش 546 صفحه هست.
البته اضافه کنم Metro Last Light همون Metro 2034 نیست و داستانش فرق داره

farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
دوستان حالا که صحبتش شد، بنده در حال ترجمه ی کتاب هستم و تا الان از 20 فصل تقریبا 11 فصلش کامل شده. با انتشارات تندیس هم صحبت کردم و قرار شده بعد از تکمیل ترجمه کتاب رو چاپ کنن. نمی تونم زمان خاصی رو قول بدم. ولی خب سعی می کنم تا قبل از عید ترجمش تموم بشه. حالا پروسه ی ویراستاری و دریافت مجوز و صحافی و ... چه قدر طول بکشه، نمی دونم.
فصل اول رمان برای کسایی که می خوان با حال و هوای کلیش آشنا بشن:

New Microsoft Word Document (6).pdf

همین الان فصل 1 رو که گذاشتین خوندم . عالی بود! ادامه بدین . هر وقت کامل شد ما رو هم خبر کنین.@};-:thanks::thanks::thanks::thanks::thanks:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر