Metro 2033 | PC

Metro 2033
=============================
Developer: A4 Games
Publisher: THQ
Genre: Sci-Fi FPS
Platform: PC - X360
Release Date: 16 March 2010
ESRB: 18​

Metro-2033.jpg

مترو 2033
================
داستان بازی در متروهای شهر مسکو و آینده ای آخرالزمانی را بازگو می کند. مردان و زنانی که به عنوان نجات یافتگان جنگهای بشریت ,مسئولیتی سنگینی بر دوش آنان گذاشته شده و سرنوشت بشریت به دستان آنان افتاده.
در سال 2033 بر اساس اتفاقات ناگواری که بوجود میاید , جهان دچار یک ویرانی عظیم می شود و سطح زمین به یک بیابان مسموم تبدیل می شود. شما در نقش Artyom , یکی از بازماندگان این حادثه ی ناگوار که زیر زمین چشم به جهان گشوده اید , وظیفه دارید که خود را به سیستم مرکزی مترو رسانده و بقیه ی انسان ها را از اتفاق ناگواری که در حال وقوع هست , باخبر کنید...​

نکاتی از بازی:
=====================
++Metro 2033 یک بازی اکشن ترسناک با مایه های RPG است
++داستان بازی براساس رمان Metro 2033 نوشته ی Dmitry Glukhovsky ساخته شده
++در ابتدا پسوند The Last Refuge برای بازی در نظر گرفته شده بود که با درخواست ناشر برداشته شد
++موتور بازی همان موتور بازی Shadow of Chernobyl یعنی X-Ray است که بهبود داده شده - البته بعضی می گویند که خود شرکت 4A Games از موتور خودش برای این بازی استفاده کرده
++موتور بازی از قابلیت PhysX پشتیبانی می کند
++پشتیبانی از قابلیتهای DirectX 11​

وبسایت رسمی بازی :
http://www.metro2033game.com/en

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: kamyy

masoud_fakhary1986

عضو جدید
May 30, 2006
131
نام
masoud
بچه ها سلام اقا من یچزی فهمیدم میگم شما هم امتخان کنید ببینید چی میشه به قسمت
options=== game options =====advanced PHYSX
تیک این قسمتی که گفتم بزینید و یک بار از بازی بیاید بیرون تا ریست بشه بازی بعد وارد بازی بشید ببینید که سرعت بازی فرقی برای شما ها میکنه یا نه برای من که درست شد سرعت بازی
البته شاید این چیزی که من میگم کسی گفته باشه ما هم میگیم که اونایی که نمی دونن استفاده کنن مرسی

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
به نظر من که واقعا شاهکاره این بازی!
الان تو یه جاش گیر کردم ممنون میشم کمک کنید
تو مرحله کتابخونه هستم وارد کتابخونه میشم با 2 نفر دیگه و بعد از اینکه توی یه اتاق کوچیک میشیم من از دیوار وارد یه اتاق بزرگ شدم و اونجا موندم.

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
دقیقا منم تواین مرحله کمترین فریم رو داشتم!فریم بازی تو این مرحله به 31 رسیده بود.
من با dx10 همون فریم رو دارم که گفتی و رزولوشنمم همون900*1440هست.
ببینم فرقی بین dx11با 10 هست؟(به جز افت فریم؟:biggrin1:)یعنی اینطور که تفاوت گرافیکی محسوس باشه؟اگه نیست که بیخیال تسلاشن و این حرفا شو و بیا رو dx 10 حالشو ببر.
كدوم فريم رو داري؟ من كه چيزي نگفتم:biggrin1: فقط تو عكس معلومه كه 12 فريم گرفتم
يعني شما هم 12 فريم داري؟
من كلا به غير از افت هيچي متوجه نميشم شايد دايركس 9 هم همون باشه:laughing:

اتفاقا من هم کمترین فریم را در همین جا گرفتم! ;)
من 5850دارم!

چند فريم؟;)

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
كدوم فريم رو داري؟ من كه چيزي نگفتم:biggrin1: فقط تو عكس معلومه كه 12 فريم گرفتم

چند فريم؟;)
" DX10رو خودم بين 45 تا 60 فريم دارم"
منظورم این بخش صحبتت بود.
ببینم با dx10 هم همینقدر فریم میگیری؟

amirmahmood

کاربر سایت
Nov 12, 2009
3,203
نام
امیر محمود

چند فريم؟;)

کلا بین 30-11. :biggrin1:

N19

کاربر سایت
Mar 26, 2010
125
نام
ابوالفضل
" DX10رو خودم بين 45 تا 60 فريم دارم"
منظورم این بخش صحبتت بود.
ببینم با dx10 هم همینقدر فریم میگیری؟
بله اين 45 تا 60 با دايركس 10 بود
ولي من همون صحنه رو ميگم دقيقا رو اون صحنه كه عكس گزاشتم
اون دره كه باز ميشه فريم به كمترين ميرسه
من اونجا با دايركس 11 ،12 فريم و با دايركس 10 ، 16 فريم داشتم

کلا بین 30-11. :biggrin1:
نه همون صحنه كه عكس گزاشتم رو ميگم

bburzum

کاربر سایت
Jan 29, 2010
786
به نظر من که واقعا شاهکاره این بازی!
الان تو یه جاش گیر کردم ممنون میشم کمک کنید
تو مرحله کتابخونه هستم وارد کتابخونه میشم با 2 نفر دیگه و بعد از اینکه توی یه اتاق کوچیک میشیم من از دیوار وارد یه اتاق بزرگ شدم و اونجا موندم.
بالای سرت 1 لوستر که برق میزنه بهش شلیک کن میوفته پایین میخوره به در در میشکنه دوستات میان تو.

shefer

کاربر سایت
Aug 27, 2009
2,365
نام
mazyar
من تو فصل چهارم (war)گیر کردم.اونجایی که دونفری سوار یه ترین میشیم و من میشینم پشت ماشین گان.تا یه جایی میرم که میرسه به یه تانک و اولش تانکه سعی میکنه که یه قطار رو توی اب بندازه و بعدش میره جلوتر میایسته و شروع میکنه به شلیک.من هر کاری میکنم که بترکونمش نمیشه به عقب و جلو و چپ و راستش تیر زدم ولی فایده ای نداشت.لطفا یکی به داد من برسه:biggrin1:

VahiD_ST

کاربر سایت
Nov 10, 2009
8,048
نام
وحید
تو فصل سوم بازی مرحله Armory بعد از تعقیب و گریز روی تخت اون یارو کتاب Metro 2033 هم هست.
حتما میدونین بازی برگفته شده از کتابی به همین اسمه و ظاهرا کتاب فروش خیلی بالایی هم داشته.

یعضی مواقع توی تنظیمات گرافیک بازی وقتی گزینه ای رو تغییر میدم صدا میاد ولی دیگه تصویر حرکت نمیکنه کسی با این مشکل برخود کرده و راه حلشو بلده؟

آخرین ویرایش:

Brad Pitt

کاربر سایت
Oct 19, 2005
114
من تو فصل چهارم (war)گیر کردم.اونجایی که دونفری سوار یه ترین میشیم و من میشینم پشت ماشین گان.تا یه جایی میرم که میرسه به یه تانک و اولش تانکه سعی میکنه که یه قطار رو توی اب بندازه و بعدش میره جلوتر میایسته و شروع میکنه به شلیک.من هر کاری میکنم که بترکونمش نمیشه به عقب و جلو و چپ و راستش تیر زدم ولی فایده ای نداشت.لطفا یکی به داد من برسه:biggrin1:

سلام
خوب اگه به دیالوگی که همراهتون داره میگه گوش کنید متوجه میشید که پایه‏های پلی که تانک داره روش حرکت میکنه ضعیفه و میتونید با شلیک به پایه‏ها پل رو خراب کنید

fa5h54695

کاربر سایت
Sep 8, 2007
607
نام
امین
من تو اون مرحله میریم توی یه بازار اول بهمون میگه برو اسلحه فروشی من میرم بعد وقتی دوباره میام پیشش یه ماموریت دیگه میده نمیدونم باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر