Metal Gear Solid HD Collection | Xbox 360

RED_BEARD39

Ghost of Sparta
کاربر سایت
May 16, 2009
6,360
نام
Ǝـــحـــســـان
بازی به این خوبی تاپیک به این خلوتی

اگر بخواهیم از این بازی های جدید یکی رو انتخاب کنم این رو انتخاب می کنم بسی عالی کار شده خیلی کیف میده

فقط یک سوال:

تو نسخه ی دوم بازی وقتی میخوام برم تو بازی گزینه ها رو که انتخاب کردم میخوام برم تو بازی صفحه سیاه میشه؟بقیه هم میاد فقط نسخه دوم اینطوری هست

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
نمیدونم چجوری این رو بازی میکنین من که چندتا تریلر دیدم زیاد حال نکردم باهاش.علامت تعجب میومد بالا سرشون دینگ میکرد خیلی ضایع بود (همین جور چیزاش بود که زد تو ذوقم:d)حداقل یه چندتا فایل صوتی بهش اضافه میکردن و این علامتها رو حذف میکردن خیلی بهتر بود.فقط resolution رو بالا بردن اینا؟
دو و پیس واکر که خیلی داغون بودن هم گیم پلی و هم گرافیک ولی سه گرافیکش خوب بود گیم پلیش رو هم نمیدونم خوبه یا نه؟

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
آقا یکی میشه دقیقا فایل lt را برازه چون من بازی را lt3 خریدم ایمیج گرفتم با lt2 که گزاشته بودید تبق مراحل رفتم جلو نتیجه اینکه یک dvd 9 به فنا رفت و بازم اجرا نشد البته مطمعنم بازی lt2 شد ولی بازم انگار lt3 هست چیکار کنم

mahabad

کاربر سایت
Dec 14, 2010
1,427
نام
رحمان
نمیدونم چجوری این رو بازی میکنین من که چندتا تریلر دیدم زیاد حال نکردم باهاش.علامت تعجب میومد بالا سرشون دینگ میکرد خیلی ضایع بود (همین جور چیزاش بود که زد تو ذوقم:d)حداقل یه چندتا فایل صوتی بهش اضافه میکردن و این علامتها رو حذف میکردن خیلی بهتر بود.فقط resolution رو بالا بردن اینا؟
دو و پیس واکر که خیلی داغون بودن هم گیم پلی و هم گرافیک ولی سه گرافیکش خوب بود گیم پلیش رو هم نمیدونم خوبه یا نه؟
بشین دادا .
شما اصلا تا حالا بازی خوب چی دیدید؟/:)
بهترین بازی دنیا metal gear solid 1 2 , 3 :x

MOTISOLIDSNAKE

کاربر سایت
Apr 6, 2009
182
نام
SNAKE

دوست عزیز شما امر فن متال گیر باشی میدونی که با اینکه بازی کردنش واقع گرایی و استفاده از غریزه ذاتی یا هوش انسانی رو میطلبه، در برخی موارد یه سری فاکتور فانتزی هنوز توی بازی باقی مونده که یه جورایی میراث این بازیه. یکی از جذاب ترین قسمت های ساخت متال گیر اینه که واقعا نمیشه فهمید مرز بین واقعیت و فانتزی بودن تو این بازی کجاس ... این به جور جسارت خیلی خاص رو از طرق سازندگان میطلبه و از طرف دیگه باعث میشه بازیگر به خودش اجازه بده هر روشی رو که به ذهنش میرسه برای گذروندن بازی، فارق از اینکه روش واقعیه یا فانتزی تست کنه ( مثال رو میشه تو باس فایت هایی مثل مبارزه با The End دید که به نظر من بهترین Boss fight تاریخ بازی هاست. (این بای رو میشه به حداقل 10 شیوه مختلف از پا در آورد).

برای همین هم هست که خیلی از فن های بی چون و چرای بازی MGS: Rising رو دیگه Metal Gear نمیدونن . چون یه جورایی همین فاکتور هایی که شما میگید ازش حذف شده و فقط یه نام بزرگ رو یدک میکشه.

---------- نوشته در 10:01 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:57 AM ارسال شده بود ----------

The Fury شدیدا داره روی مخ قدم میزنه.کسی راه حلی برای کشتنش رو نداره؟!رو PS2 ساده تر میمرد:d.

خیلی سادست. فقط باید الگوی حرکاتش رو یاد بگیری. اگر بخوای Stamina kill کنی تا نصفه اول که واقعا فقط راه میره و میتونی پشتش در بیای ( هیچوقت از روبرو باهاش درگیر نشو مگه اینکه باهاش خیلی فاصله داشته باشی) تو تیکه دوم که شروع به دویدن میکنه هم فقط باید حواست جمع باشه که وقتی میاد طرفت به جهت مخالف فرار نکنی چون به سرعت جهتشو عوض میکنه و میزنتت. بهید سعی کنی تو یه لحظه یه تیر با MK22 بهش بزنی، این باعث میشه سر جاش وایسه و آماده خوردن 2 تا تیر دیگه بشه)

master.mhn

کاربر سایت
Sep 15, 2009
2,775
بشین دادا .
شما اصلا تا حالا بازی خوب چی دیدید؟/:)
بهترین بازی دنیا metal gear solid 1 2 , 3 :x

نمیگم بازیش بده من چهارشو بازی کردم خیلی هم حال کردم ولی وقتی اینا رو دیدم دیگه به دلم ننشستن.شایدم به خاطر اینه که چهارش رو زودتر بازی کردم دیگه مدل گیم پلی دو و پیس واکر حالی نمیدن برام.
بازی خوب:اسکایریم-دیوز اکس-مس افکت-رد دد-ال ای نوایر-الن ویک...

GodFather

کاربر سایت
Jun 29, 2006
2,052
نام
امیرحسین
نمیگم بازیش بده من چهارشو بازی کردم خیلی هم حال کردم ولی وقتی اینا رو دیدم دیگه به دلم ننشستن.شایدم به خاطر اینه که چهارش رو زودتر بازی کردم دیگه مدل گیم پلی دو و پیس واکر حالی نمیدن برام.
بازی خوب:اسکایریم-دیوز اکس-مس افکت-رد دد-ال ای نوایر-الن ویک...

نه عزیز مخواه ناخواه90 درصد گیمر های ایرانی فقط به گرافیک توجه میکنن حالا اگر گرافیک خوب بود شاید به چیزای دیگه بازی نگاه کنن والا بازی مستقیم به سطل آشغال روانه میشود

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
پلی دو و پیس واکر حالی نمیدن برام.
پيس واكر جديد تر از 4 هستش . هيچ مشكلي هم نداره فقط بخاطر محدوديت هاي PSP يه سري چيزا نداشت كه بازم از يه MGS كامل چيزي كم نداره

Dante Redfield

کاربر سایت
Nov 6, 2010
91
نام
محمد
دوستان اگه میشه یکی که فن بازی هست بیاد یه داستان و توضیح مختصر از بازی بده.
چون بعضیا مثل من تازه با metal gear solid آشنا شدن و چون تو این پک metal gear solid 1 نیست ممکنه از داستان بازی چیزی سر در نیاریم.
با تشکر...
من موندم حالا این شماره 1 رو هم میدادن بیرون میمردن؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر